Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

geia sas koritsakia!mpika ki egw afou teleiwsa epitelous tin geniki!!!koritsia ta paiksa milame..oi antoxes ligosteuoun me to beboni ee!!!

elenaki min les tetoia!se oles mas eleipses!na mpaineis pio suxna na ta leme..

bikoulini mallon exeis kourastei polu koritsaki mou kai pou na sikwtheis to prwi??ax...se ligo kairo ki egw ta idia e??

bikaki ksesalwses filenaditsa mou??kala ekanes mourlokomeio..!na dw pote tha kounisoume ta kormia mas esu ki egw sta trapezia...na ginei xamos!!!

vasoula ligo akoma emeine..upomoni!!elpiizw na min einai tipota..tou mikrou!

aspaki perastika sas koritsaki..asta fetos polu arrwsti ola ta paidakia!ki emeis olo kati pathainoume!otan pigainoun kai sxoleio...

stamoulini pws na ta pame..xalia maura oikonomika alla prospathoume na epiviwsoume!mexri to septemvri tha kanoume to sk@to mas paksimadi..wspou na teleiwsoune oi epitages!tha perasei o kairos..pou tha paei!!

tonaki28 megia ta epiplakia!min anusixeis..stin arxi tha tis exeis tis zilitses!meta tha to sunithisei to nini kai ola kala tha pane...

eraki apaleuto to gegonos tou aporrofitira..kserw gw..koita to kai vlepeis pws tha to kaneis!

flwrianaki ti leei?pws pane oi prospatheies? ;);););):roll::roll:

filia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελενη μην λες χαζομαρες να μπαινεις πιο συχνα να τα λεμε και να γραφεις οτι σου ερθει στο

κεφαλι αυτο κανουμε ολες :lol::lol::lol:

Ιωαννα χαλαρα βρε με τις δουλειες λογικο τωρα με το μωρακι να κουραζεσαι πιο πολυ ;)

Να πω και εγω κατι που μου ηρθε στο κεφαλι :?::?::?:

Θα το πω σε λιγο σχολαωωωωωωωω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα Ελευθερία,τι κανεις?Διάβασα ότι μετακομίζεις...που έμενες ως τώρα?κ που θα πάτε αν επιτρέπεται?είναι στρατιωτικός ο σύζυγος?συγνώμη κιόλας που ρωτάω,μην με παρεξηγήσεις ε!

Οχι Ελένη μου τι να παρεξηγήσψ καλέ! Ο αντρας μου ειναι Ελληνοκαναδός και μας έγινε πρόταση απο μια εταιρεία να πάμε να δουλεψει στο Τορόντο και την δεχτηκαμε... Τωρα μένω στην Νίκαια Πειραιά...

Φιλάκια, ειμαι στην δουλειά :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι Ελένη μου τι να παρεξηγήσψ καλέ! Ο αντρας μου ειναι Ελληνοκαναδός και μας έγινε πρόταση απο μια εταιρεία να πάμε να δουλεψει στο Τορόντο και την δεχτηκαμε... Τωρα μένω στην Νίκαια Πειραιά...

Φιλάκια, ειμαι στην δουλειά :twisted::twisted::twisted:

Αχ!τι τυχερή!πόσο θα ήθελα κι εγώ να φύγω από εδω...

καλή αρχή να έχετε!καλύτερη απο εδώ σίγουρα!!!!

φιλιά!

Κορίτσια σύγνώμη για πριν...με πίανει καμμια φορά κ γίνομαι αρκετά παραπονιάρα...κκουραστική!Συγνώμη ε? :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγινα ενα με το κρεβατι σαπισα ελιωσααααα :lol::lol::lol::lol::lol: ξυπνησα κατα τις 6 κ πηγα λιγο απο τη μαμα μου κ το γυρισα με το πασακο μου τα 2 μας σημερα...

ελενακη δεν μας κουραζεσε βρε κ να ξερεις δεν εισαι ανεπιθυμειτε δεν θελω να σκεφτεσε ετσι κ οτι σου ερχετε να λες :D:D:D:D θελω να ανεβεις λιγο ε?????????????????

ιωανναρα ετσι κ βγουμε θα γινει μεγαλος πανικος φοβαμαι αλλα θελω κ το βικουλινι μαζι :lol::lol::lol::lol:

βικακυ μην αγχωνεσε οχι απλα ηπια για σενα μην σου πω γι ολο το φορουμ οταν γυρισαμε σπιτι εχασα το μπουσουλα μ'αρεσει που ηθελα να κανουμε αγαπουλες σαν τα σκ@@@@τα επεσα :lol::lol::lol:

φλωριαννα χ κ εγω θελω κεμπαπ ωραιο ηταν???εφαγε τιποτα ο μητσαρας??

βασω γιατι θες να φυγεις??σου σπανε τα νευρα??

φιλεναδες λοιπες σας φιλω γλυκααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ελένη μου δεν γίνεσαι καθόλου κουραστική. Γι αυτο μπαίνουμε στο φορουμ, για να βρούμε ανθρώπους που πάνω κάτω έχουν παρόμοια προβλήματα με μας και να βρούμε συμπαράσταση..

Ειμαι στην δουλειά απο τις 7.. Και χθες εφυγα στις 8.30... Το παιδι το είδα μόνο να κοιμάται...

Αντε να περάσει ο καιρός γαμώτο!!!

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!! :o):o):o):ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!! ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ επιτέλους!!! Αντε αυριο όλες με τα μπεμπάκια μας να ξεχυθούμε στους δρόμους να βολτάρουμε :D

Joanaki δεν έχουμε αρχίσει εντατικά προσπάθειες ακόμα (ο άντρας μου κρατιέται -if you know what i mean!!!!) Αλλά μου είπε ότι από το Μάρτη θα ξεκινήσουμε. Αντε να δούμε!!!! Βεβαια κι εμένα καμιά φορά με έρχονται κάτι σκέψεις του τύπου. Αν θα παραμελήσω τον Δημητράκη μου, αν θα μπορέσω να αγαπήσω άλλο παιδί τόσο όσο αυτόν, αν θα μειωθεί η αγάπη μου προς αυτόν αφου θα μειράζεται στα 2!!! Πως θα ανταπεξέλθουμε οικονομικά, αν θα μπορέσω να τους προσφέρω ότι καλύτερο μπορώ κλπ κλπ. Από την αλλη υπάρχουν στιγμές που σκέφτομαι ότι ο Δημητράκης χριάζεται ένα αδερφάκι οχι μόνο για παρέα αλλά και για να μάθει να μοιράζεται, οτι δεν είναι μόνος του στον κόσμο!!! Κουβάρι τα έχω κάνει στο μυαλό μου :roll::roll::roll:

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ πως είναι ο μικρός;; Συνήλθε καθόλου;;;

ΒΙΚΑΚΙ ξεκουράστηκες;; Κοιμηθηκες;; Ο Μητσάρας προ χθες καταφέραμε κι εφαγε λίγα φασολάκια αλλά εχθές με τον μουσακά εφαγε μονο 2 μπουκιές :shock::shock: Τι να πω το παιδί μου είναι ολίγον ανώμαλο!!! Μα να μην του αρέσει ο μουσακάς;;;;

ΑΣΠΑΚΙ είναι καλύτερα τα μικρά σου;; εσυ ψώνησες;;;

ΤΟΝΙΑ (ΚΡΗΤΙΚΙΑ) σιγά σιγά με τις δουλειές μην εξαντλήσαι!!! Ξέρω τώρα σε έχει πιάσει το σύνδρομο της φωλιάς αφού περιμένεις σε λίγες μέρες το νεο σου μπεμπάκι αλλά μην ξεπατώνεσαι κι ολας κοριτσάρα μου.

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ αντε να περάσουν οι μέρες να πάτε κι εσεις στον μπαμπα σας!!! Ο μικρός τι λέει;; Του λείπει;; Τον ζητάει;;;

MAMYS LOVE την καλύτερη δουλειά κάνεις!! Πιές κανένα καφεδάκι κι για μας με ησυχία γιατί εδω στη δουλειά δεν τον ευχαριστιέμαι :cry::cry: .

ΕΛΕΝΑΚΙΦ μην ακούω χαζά!!! Καταρχήν φυσικά και μας λείπεις!! Κατα δεύτερον δεν μας κουράζεις!! Άλλωστε εδώ είμαστε να λέμε τα παλαβά μας και όταν υπάρχει ανάγκη να δίνει κουράγιο η μία στην άλλη. Μην σε πέρνει από κάτω!!! ΑΝΕΒΑ!! Έχεις ένα κουκλάκι που δεν θέλει να σε βλέπει στεναχωρημένη και πεσμένη!!!! Φιλιά πολλά!!!

Φιλάκια σε όλες κοριτσάκια μου. Σορρυ αν ξέχασα κάποια!!! :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κοριτσακια εγω ξυπνησα απο τις 8 :shock::shock::shock: φτιαχνω κοτσι κ ηθελα να το χω σε χαμηλη θερμοκρασια κ το χω εκει σιγα σιγα να γινετε....

ερη αντε πλησιαζουν οι μερες ρε φιλεναδα υπομονη

παρασκευουλα ζαχαραη παρασκευουλα μελι τι κανεις πως ειναι τα παιδια???\

φανη μου αντε κοντευεις κ εσυ με το καλο....

καλημερα σε ολες για ελατε δωστες παρουσια :-bd:-bd:clap::clap::wave::wave::thumbup::thumbup:

κερναμε [smilie=coffee2.gif][smilie=coffee2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φλωριαννα μπορει να προτιμαει τα φασολακια :lol::lol::lol: γουστα ειναι αυτα :lol::lol::lol:

ξεκουραστηκα ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι αλλος ανθρωπος νιωθω [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φλωριαννα μπορει να προτιμαει τα φασολακια :lol::lol::lol: γουστα ειναι αυτα :lol::lol::lol:

ξεκουραστηκα ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι αλλος ανθρωπος νιωθω [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Μπράβο ρε Βικάκι φράπα σε θέλω :lol::lol: . Για να ρίχνουμε και τα πιπινια!! Οχι οτι έχεις πρόβλημα εσυ. Εισαι και συνομηλική τους!!!! :lol::lol::lol: Που θα πας απόψε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ρε Βικάκι φράπα σε θέλω :lol::lol: . Για να ρίχνουμε και τα πιπινια!! Οχι οτι έχεις πρόβλημα εσυ. Εισαι και συνομηλική τους!!!! :lol::lol::lol: Που θα πας απόψε;;;

χαχαχαχαχαχ δεν ξερω μαλλον σπιτι

συζητηση με το νικο

βικυ..νικο πονανε τα τα ποδια μου

νικος...ε αυτα παθαινεις αμα χορευεις με πιπινια

βικυ...ελα ρε νικο σαν γιο μου τον εβλεπα

νικος...κ εκεινος σαν μανα του :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχ δεν ξερω μαλλον σπιτι

συζητηση με το νικο

βικυ..νικο πονανε τα τα ποδια μου

νικος...ε αυτα παθαινεις αμα χορευεις με πιπινια

βικυ...ελα ρε νικο σαν γιο μου τον εβλεπα

νικος...κ εκεινος σαν μανα του :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αν ήταν η ζήλια ψώρα θα γέμιζε όλη χώρα!!!!! :ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαι κοριτσια εχουν ξεκινησει κατι πονακια απο κατω που ειναι απο της κλωτσιες της μικρης βεβαια αλλα καμμια ωρα νιωθω λες και θα μου φυγει το μωρο,αφηστε αυτη η μεση και τα υσχια μου σαν διαλυμενο εργοστασιο γινομαι ειδικα την νυχτα απο της δουλειες το κυνηγητο με τον μικρο κτλ ευτηχως που βοηθαει και ο αντρας μου γιατι δεν με εβλεπα καλα διαφορετικα.......κατα τα αλλα ολα τα εχω ετοιμα και απλα περιμεεεεεεεεενω μεχρι της 23 φεβρουαριου.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου υπομονή σε λίγο θα εχεις το δευτερο θαυματάκι σου αγκαλιά και θα περάσουν οι πόνοι και τότε θα αρχίσουν άλλα!!! :D . Ο μικρος πως το έχει πάρει που σε λίγο θα έχει αδερφάκι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...