Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

δεν σας προλαβαινω τσουπρες κανω ταυτοχρονα δουλιτσες εβαλα το φαγητο κ μολις εκανα κ το ενα μπαλκονι γινοταν χαμος απο τα ξυλα για το τζακι σημερα η μερα ειναι ολα τα λεφτα....

το βραδυ θα ερθουν οι γονεις μου να παρουν το χαρακη για να κανω μια ψιλογενικη αυριο.....

εχω κ σιδερο σημερα κλαψ κλαψ κ ξανα κλαψ

τι θα φατε σημερα???

εγω εγω εκανα κοτοπουλακι στο φουρνο γεμιστο με ρυζακι με λαχανικα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βικυ θα πλακωθεις στην γενικη καθαριοτητα ε?

Κουρασηηηηηηηηη......

Εγω δεν μαγειρεψα τιποτα εκανε φαγητο η πεθαρα μου και θα παει ο αντρας μου εκει

να φαει γουβαρλακια.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι με εχει μπουκωσει το σπιτι τα χαλια ειναι αυτα με τις μπουκλες κ νιωθω οτι κρυβετε ενα χαμος κατω αν μπορουσα να τα σηκωσω να τα τιναξω ολα θα ημουν χαρουμενη αλλα ελα που δεν σηκωνονται...μολις αλλαξα κ τα επιπλα του μπαλκονιου ετσι για να αλλαξει λιγο το ματι μας :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια ο δικός μου αρνείται να φάει οτιδήποτε εκτος από μακαρόνια!!!! Τι να του κάνω για να τρωέι και άλλα φαγητά εκει που έτρωγε και στο σχολείο απόλα τώρα τρώει μόνο το μισό όταν έχουν λαδερά ή όσπρια!!! Να τον αφήσω νηστικό να λιώσει από πείνα μέχρι να φάει ή να του δίνω μόνο μακαρόνια και να τα ανακατέψω με τα όσπρια και σιγα σιγα να του μειώνω τα μακαρονια;; Αλλά και πάλι είμαι σχεδον σίγουρη ότι δεν πρόκειται να φάει. Φοβάμαι και να μην χασει βάρος γιατί με τόσες ιωσεις συνεχώς χάνει κιλά!!!!

Για πείτε καμιά ιδέα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριανα μου και εμενα οσπρια δεν ετρωγε και του τα εβαζα σε πιατο τον εκανα διαφορα

σχεδιακια ανθρωπακια μπαλονια και αλλα χαζα του εβαζα οδοντογλυφιδες και ετσι σιγα-σιγα

τα ετρωγε......

Αν τον αφησεις νηστικο σιγα να μην φαει εμενα παντως οσες φορες τον αφηνα νηστικο

δεν τον χαλουσε καθολου ουτε που ζητουσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ξεχασα να σου πω οσο για το ζουμακι το ρουφουσε με το καλαμακι....

Τι να κανω προκειμενου να φαει κανω πολλα γιατι ειναι πολυ δυσκολος...

Ποσα κιλα ειναι ο δικος σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!!

δεν προλαβαινω να σχολιασω...με ενα χερι γραφω! Ο μικρος ειναι κρεμασμενος απο το στηθος και

δεν λεει να το αφηει και εγω θελω να κανω κολοκυθοκεφτεδες με κοτοπουλο και δεν προλαναινωωωω!!!

φιλια σε ολες τα λεμε μετα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω μου ο Δημήτρης είναι 13.300 αλλά μετά την ιωση που πέρασε και δεν ετρωγε τίποτα 1 εβδομαδα δεν ξέρω που εχει φτάσει :shock: . Σήμερα θα φτιάξω μουσακά. Τρελλένομαι αλλά δεν νομίζω να το φαει ο μικρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα ειναι καλε να μην αγχωνεσαι καθολου εμενα ειναι 12κιλα

Αλλα ειπα δεν θα κατσω να σκασω οτι φαει και οσο φαει....

Δεν μπορω να κανω και αλλιως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!ΚΑΛΕ ΠΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ;;ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΑ!!

ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ;;ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;;ΓΕΝΙΚΗ Ε;;

Κ ΕΜΕΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΤΑ ΠΑΝΩ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΛΕΝΕ!!ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ ΞΕΣΚΟΝΙΣΜΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ Κ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ!!!

ΛΕΝΑΚΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ;;ΜΗ ΣΤΕΝΑΧ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΠΙΣΤΕΥΩ Η ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΝΙΩΘΟΥΝ ΕΤΣΙ...Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΙΩΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ...ΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΘΑ ΒΑΛΕΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΤΟ 2ο;;;;;ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!

ΤΟΝΙΑ ΚΡΗΤΙΚΟΦΙΛΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ!!ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΑΝΥΣΗΧΗΤΙΚΟ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΟ ΕΛΕΓΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ;;;ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΘΥΣΗΧΑΣΕΙ ΠΑΡΑ ΝΑ ΤΡΕΛΕΝΕΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!!!

ΒΑΣΩ ΔΟΥΛΙΤΣΑ Ε;;ΤΙ ΩΡΑ ΣΧΟΛΑΣ ΣΗΜΕΡΑ;;

ΑΣΠΑ ΕΠΕΣΕ ΔΟΥΛΕΙΑ;;

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ;;ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ;;;ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ;;;

ΤΟΝΙΑΧΑΝ ΜΑΖΕΥΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΣΠΙΤΑΚΙ;;;

ΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ;;

ΕΛΙΣΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΚΑΛΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΔΩΡΕΑΝ ΔΙΑΜΟΝΗ Κ ΔΕΝ ΕΡΧΕΣΤΕ;;;ΑΑΑ!!!ΦΕΤΟΣ ΘΑΡΘΕΙΤΕ ΣΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ!!!ΑΦΟΡΜΗ ΘΕΛΕΤΕ!!! :lol::lol: ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΜΟΝΟ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΕΤΡΩΓΕ Η ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΕΙΧΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΙ...ΤΗΝ ΕΒΓΑΖΑ ΣΤΗ ΒΕΡΑΝΤΑ Κ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΑΑΑΑ!!ΚΟΙΤΑ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ Κ ΤΗΣ ΕΒΑΖΑ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ...Η ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΧΕ ΦΑΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΦΑΕΙ ΘΕΛΕΤΕ!!ΞΕΜΥΑΛΙΖΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Κ ΔΩΣΤΟΥ ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΒΑΖΑ ΤΙΣ ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;;ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΦΑΣΗΣ!!

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΗ ΔΕΥΑΠ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΤΟ ΝΕΡΟ...ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΙΩΣΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΗ ΚΛΙΜΑΚΑ..Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΕ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ... :evil::evil::evil: ΟΠΟΤΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΑΝΤΙ ΓΙΑ 1900 ΝΑ ΕΡΘΕΙ 1000;;;ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Βικουλινι ναι στην δουλεια ειμαι ακομα στισ 19:00 τελειωνω...

Ακρη δεν εβγαλες με το νερο ε?

Πολλα λεφτα ρε συ αν ειναι δυνατον :evil:

Μακαρι να βγαλεις ακρη και να πληρωσεις πολυ πιο λιγοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ...

ΣΤΑΜΥ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ ΕΕ;;ΜΠΡΑΒΟ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΕΧΩ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ...ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ :?

ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΜΠΑΝΙΟ ΜΟΥ ΕΙΡΘΕ ΜΙΑ ΑΣΧΗΜΗ ΜΥΡΩΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΑΚΙ ΤΟΥ...ΛΕΩ ΜΑ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΜΥΡΙΖΕΙ;;ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ(ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ ΕΓΩ ΜΕ ΑΥΤΑ) ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ ΨΑΧΝΩ ΤΟ ΑΥΤΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ..ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ..ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗ ΜΙΑ Κ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΗ ΤΥΦΛΑ ΤΗΣ)ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΕΔΩ Κ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ( ΟΙ ΑΧΡΟΙΣΤΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ;;ΕΛΕΟΣ!)ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΕΛΕΙ ΟΡΙΛΑ...ΠΕΡΝΩ ΤΟΝ ΟΡΙΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑΡΘΩ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ...ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ...Ο ΟΡΙΛΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙΤΙΔΑ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΞΑΦΝΙΚΑ 40 ΠΥΡΕΤΟ... :cry::cry::cry::cry: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ...ΩΡΑΙΟ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΝΗΣΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΧΑΛΙΑ...ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ... :cry::cry:

ΑΝΤΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ Ε;;

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΓΛΙΤΩΝΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΧΥΜΑ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ:''ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΑΥΤΑ'' :evil::evil::evil::evil: ΜΟΥΡΘΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΙΣΩ...

ΑΣΕ ΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΑΡΧΗΣΕ ΠΑΛΙ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ... :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι το μωρακι σου να μην εχει κατι το σοβαρο :(

Ολα να πανε καλα...

Οσο για τον προεδρο πες του να τα πληρωσει αυτος :evil:

Τι να σου πω υπομονη......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλίνι μου, περαστικά στον μπεμπάκο μωρε. Αν είναι ωτιτιδα θα χριαστεί σίγουρα αντιβίωση. Πήγαινε στη παιδίατρο σήμερα να δεις τι θα σου πει. Όσο για το νερό δεν μπορείτε να κάνετε προσφυγη να πατε δικαστικώς;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΜΟΥ...ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΧΕΤΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ Κ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ.. :lol:

ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑΤΙ Η ΔΙΑΡΟΗ ΗΤΑΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΣΤΗ ΓΗ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΡΟΛΟΙ...ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΡΟΛΟΙ Κ ΜΕΣΑ ΤΟ ΘΕΩΡΟΥΝ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΕΥΘΥΝΗ ΟΠΟΤΕ...ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ Η ΣΩΛΙΝΑ ΑΛΛΑ ΒΓΕΝΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ Κ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΑΜΕ...ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΑΣΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ...

ΒΑΣΩ ΑΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΡΕΛΕΝΑ;;;ΤΗΣ ΤΡΕΛΗΣ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΕ ΣΚΙΝΙΚΟ;;; :lol::lol::lol: ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ Κ ΚΛΑΜΑΤΑ ΜΑΖΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το παν ειναι να γινει καλα ο μικρουλης σου....

Τωρα για τα λεφτα αφου λες οτι δεν μπορεις να κανεις κατι τι να πω....Λυπαμαι :(

Βαρεθηκα οσο βλεπω εξω οτι εχει τοσο ωραια μερα τρελαινομαι θελω να παω βολτα

για καφε....ψωνια.....Αχ τα ατιμα τα λεφτα που τα εχουμε αναγκη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΒΟΛΤΑ ΚΑΦΕ ΨΩΝΙΑ ΑΛΛΑ....ΑΧ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΛΛΑ...

ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ...Κ ΠΡΟΧΤΕΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΚΟΨΑ ΨΩΜΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ Κ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΣΤΑΘΗΚΕ ΟΡΘΙΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ...ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑΞΙΔΙ Κ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΑΞΙΔΙ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΕ...ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΩ ΛΑΘΟΣ.. :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα και εγω!ειχα παει τα μικρα στην παιδιατρο.Ο μεγαλος ειναι ενταξει αλλα στον μπεμπη δεν το καναμε το εμβολιο γιατι ειδε ελαχιστα κοκκινο τον λαιμο του και μου ειπε καλυτερα την επομενη βδομαδα το εμβολιο.Βεβαια μου ειπε οτι μαλλον δεν ειναι τιποτα και δεν θα χειροτερεψει γιατι αν ηταν τοσες μερες που ειμασταν οι υπολοιποι αρρωστοι θα ειχε γινει χειροτερα...Μακαρι.

Βικουλινι να τον πας στην παιδιατρο να τον δει,μεγαλο προβλημα μωρε να μην εχετε γιατρουσ :( Ο μικρος πως ειναι ?δεν παραπονιεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΙΣΑ ΜΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΡΙΝΙΑΖΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΕ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ ΠΑΤΑΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΡΙΓΓΛΙΕΣ ΣΑΝ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΠΟΥ...ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΜΠΙΣΤΟΣΙΝΗ ΣΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΥΤΗ Κ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...