Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

ρη μου οταν τον ρωταω γιατι δεν θελει να παει σχολειο,μου λεει ''δεν μπορω,βαριεμαι,με ποναει το κεφαλι μου,ειναι πολλες ωρες εκει,με ποναει η πλατη μου,κουραζομαι''!!! :roll::shock: θα στρωσει που θα παει!!του αρεσε παρα πολυ γαμωτο!!σαν τρελος εκανε οταν τον ξυπνουσα για σχολειο!!!

αγαπημεενηηηηηη τι κανεις???? :D

ελενη μου στο σχολειο με κοροιδευανε επειδη εκανα σαν χαζο,ολο γελαγα,αλλα μονο στη δικη μου παρεα!!!γενικα ημουν κλειστη!δεν σηκωνα ποτε το χερι να πω μαθημα,γιατι ντρεπομουν!!χαχαχαα!!!

κ τωρα ειμαι τρελουλα,αλλα οχι τοσο οσο παλια...σοβαρεψα!!! :lol:8-) μ'αρεσει πολυ να κανω ους αλλους να γελανε,αλλα αμα με πιασουν τα ψυχολογικοσυναισθημικοφιλοσοφικα μου..τρεχα γυρευε!!! :lol::lol: οταν συζουσαμε με τον αντρα μου κ δεν ειχαμε παιδια,καθομασταν ολοκληρες νυχτες κ μιλαγαμε μιλαγαμε,σταματημο δεν ειχαμε!!μπορω να μιλαω ατελειωτες ωρες!!!! :mrgreen:

εσυ αθηνα μενεις??σιγουρα εχεις ξαναπει που μενεις,αλλα τωρα αμα θυμηθω σωθηκες!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλα αγαπημενη μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

μηπως εγινε κατι σχολειο κ δεν θελει να σου πει???δεν μπορει ετσι ξαφνικα να μην θελει...

μηπως εγινε κατι με τη δασκαλα μηπως τον μαλωσε η να μαλωσε με κανενα αλλο παιδακι δεν το ψαχνεις??

αντε καλο βολι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...