Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

hello!!ti egine koritsakia?

bikaki thirio o xaroulis e??mpravo..simasia exei pou to poulaki einai mia xara..ee kai na ton stolize ligo den tha pathaine kai tipota!!!xaxa!

bikoulini mou xairomai pou to pires pio xalara me ta ninakia..ee..pernaei kai o kairos..sunithizeis ee!!!

tonaki28 den kserw..pantws tha elega na tou kaneis mia erwtisi..kai oti vgei..!me to kalo i bebona kai min stenaxwriesai..ola kala tha pane!!

toniaxan me to kalo na mpeite sto kainourio sas spitaki...

elisaki min anusixeis afou den kollise o megalos to mikro...min anusixeis me to thilasmo..

eleutheria nomizw pws auta pou trws einai polu liga kai den pairneis osa xreiazesai!prepei na prostheseis ena kreataki psito gia mesimeri..ena ladero!etsi sketa laxanika tha patheis tipota vre koritsaki!!!

vasw ki esu pio xalara..giati em mporei na xathoune ta kila..alla tha ta pareis amesws giati wspou na ta xaseis tha pethaneis tis peinas!!!...pio xalara kai ugeiina..kai ola tha ginoun!!

fanoula irema me tis doulitses!!!

aspaki ola kala??

filia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ!!!!

ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ??????

ΑΠΟ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!! ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ... ΒΙΚΑΚΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΣΟΥ! ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ!

ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΑΝΑΣΑΚΗ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΕΛΕΙΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ...ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΔΡΟΜΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ... :lol: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΑΜΗΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ...

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΘΕΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ...ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ? Η ΜΑΡΙΣΟΥΛΑ? Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ?? ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΝΕΑ ΔΟΥΛΕΙΑ?

ΤΟΝΙΑ28 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΧΗ, ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Μ' ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ, ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!! (ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΒΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΗΛΙΘΙΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ 22 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΟΜΑ...)ΑΣΤΑ...

ΕΛΙΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΒΗΧΩ ΣΑΝ ΓΑΪΔΟΥΡΑΚΙ...ΚΟΥΡΑΓΙΟ...ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΓΡΗΓΟΡΑ!!

ΤΟΝΙΑ (ΠΥΡΓΟ) ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ...ΘΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΤΙΣ ΒΕΝΖΙΝΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΘΟΡΑ ΤΟΥ ΙΧ ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΕΣΑΣ...

ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ!

ΑΣΠΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ? ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΠΗΓΕΣ ΓΙΑ SHOPPING THERAPY..ΑΧ ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ...ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΤΕΣ...ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ...

ΒΑΣΩ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ ΝΑ ΠΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΙΣΩ...ΩΡΑΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ TV ΚΑΙ ΣΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ...

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΒΗΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΕΝΑΣ ΞΑΝΑΚΟΛΛΑΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΟΥΜΕ...

ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΤΟ ΕΙΧΕ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΡΟΥΘΟΥΝΙΣΜΑ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΟΛΥ Ο ΦΥΣΙΚΟΛΟΓΙΚΟΣ ΟΡΟΣ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΚΑΘΕ ΓΕΥΜΑ..ΤΟ ΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΑ? ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ 2. ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!

ΣΗΜΕΡΑ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ ΑΠΑΙΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΑΚΟΥΣΤΕ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ 7.30 ΤΟ ΠΡΩΪ...

ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟΥ ΥΠΟΘΕΤΟ ΑΝΤΙΠΥΡΡΕΤΙΚΟ...ΠΟΝΕΣΕ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΚΟΙΜΗΣΜΕΝΟ ΜΕΧΡΙ ΚΟΛΩΝΟ.ΟΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΠΑΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ>...ΓΙΑΤΙ ΜΑΜΑ?? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ Μ'ΑΓΑΠΑΣ? ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΔΕΥΕΙΣ?? ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΚΟΡΟΜΗΛΟ...

ΕΓΩ: ΕΛΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ...

Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΝΤΥΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΤΟΥ ΛΕΩ:

ΝΙΚΟΛΑ ΜΟΥ ΕΛΑ ΚΙ ΕΧΩ ΑΡΓΗΣΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ...

ΝΙΚΟΛΑΣ: ΕΛΕΟΣ ΜΑΜΑ ΝΥΣΤΑΖΩ...ΣΕΛΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΣΩ...

ΕΓΩ: ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΣ: ΟΧΙ ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΣΤΟ ΚΕΒΑΤΙ ΣΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΜΑ ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑ

ΕΓΩ: ΝΙΚΟΛΑ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΣ: ΕΓΩ ΚΕΩ (ΞΕΡΩ) ΣΕΛΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΕΒΑΤΙ ΣΟΥ ΜΑΜΑ...

Ε, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΝΙΩΣΑ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΝΩ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ...ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΙΜΗΜΑ ΒΕΒΑΙΑ..ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΑΚΑΛΛΥΠΤΗ ΕΠΙΤΑΓΗ...ΜΠΡΟΣ ΓΚΡΕΜΟΣ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΡΕΜΑ...ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΘΗΛΩΣΕ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ...

ΟΥΦ...ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ...(ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ Ο ΠΑΓΚΟΣ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΜΕ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΘΕΤΑ, ΤΟΝ ΛΥΠΑΤΑΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ...ΤΙ ΓΕΥΣΗ ΜΑΜΑ? ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΤΟ ΕΝΑ ΑΝΤΙΒΗΧΙΚΟ, ΦΡΑΟΥΛΑ ΤΟ ΑΛΛΟ, ΚΕΡΑΣΙ ΤΟ ΝΤΕΠΟΝ...)

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ...

ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΒΡΑΔΥ!!!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaki mou mi skeftesai etsi!!!oti kaneis to kaneis gia to kalo tis oikogeneias sou!ta paidakia kourazontai eukola k genika einai upervolika...eidika otan den ginetai to diko tous!ee..einai kai arrwstoulis..!se parakalw min vazeis tetoia pragmata sto mualo sou!!!kali ksekourasi kai kalo kouragio!opote theleis eimai edw..to ksereis etsi?

makia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια!Που ειστε καλε???

Κατερινα μου περαστικα σας!και εμεις συνεχιζουμε με τις αρρρωστιες...σημερα εκανε πυρετο ο αντρας μου,ο μεγαλος ειναι καλα αλλα εχω τετοιο βηχα και εγω και ο αντρας μου που βλεπω να τον κολλαμε και βηχα...

Ωχου μ αυτες τις αρρωστιες φετος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααα!!!!!!!!!!!!τι μου κανετε?εγω πινω καφεδακι και χαζευω στο ιντερνετ οσο θα βλεπει το καμαρι μου την ντορα........χι!χι! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως ρε κορίτσια όταν είμαι σπίτι δεν υπάρχει περίπτωση να μπορώ να μπω. Δεν με αφήνουν τα μικρά….γι αυτό και με βλέπετε πρωί κυρίως, από την δουλειά.

Μπορεί να ξαναμπώ πάλι αργά το βράδυ, αφού πρώτα κοιμηθούν ή είναι στην φάση που λένε τα παραμύθια με τον μπαμπά λίγο πριν τον ύπνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Τι κάνετε;; Καλά μεχρι να σας διαβάσω εχω ξεχάσει τι διάβασα :oops::oops::oops: .

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ περαστικά κοριτσάρα μου. Μην στεναχωριέσαι για τον μικρουλι και εγω σήμερα το πρωι αργησα να ξυπνησω και τον ξύπνησα και αυτον τρέχοντας!!! Όχι μαμα μου έλεγε θέλω κι αλλο νανι!!! Όσο για την διάρροια του κάνεις δίαιτα;; Του δίνεις γάλα;; Γιατί το γάλα δεν αφήνει το έντερο να επανέλθει μετά την ίωση. Και μένα ο Δημητράκης εχει ευαισθησία στο έντερο και ότι ίωση και αν κολλήσει του γυρνάει μετα σε διάρροια, με αποτέλεσμα να καταστρέφεται το ένζημο της λακτάσης που υπάρχει στο έντερο και μεχρι να επανέλθει θέλει καιρό και φυσικά καθόλου γλακτοκομικά γιατί αυτά δεν το αφήνουν να ξαναδημιουργηθεί!!!

ΒΙΚΑΚΙ μου, τι πραγμα κι αυτό με τα κουδούνια!!! Εγώ έχω το τηλέφωνο, μόλις πάω να κοιμηθώ χτυπάει :roll::roll: και πάει ο ύπνος!!!

ΑΣΠΑΚΙ περαστικά και σας κούκλα!! Ψώνια διαβάζω, αχ θέλω κι εγω!!! Εχω πάρα πολύ καιρό να ψωνήσω κάτι για μένα :cry::cry:

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ μου είναι απίστευτη η Πάρος την αγαπάω πολύ. Ερχομαι από μικρή εκει γιατί είναι από την Πάρο η θεία μου (Νάουσα) και εχουν σπίτι εκει. Βέβαια τώρα μένει Ουγγαρία γιατί έχει παντρευτεί Ούγγρο αλλα το πιστεύεις ότι εχω τα κλειδιά του σπιτιου εδω και 3 χρόνια και δεν εχουμε βρει χρόνο να έρθουμε;;; Θα προσπαθήσω πάντως να ερθω φέτος!!! Να σας δω κι όλας!!!

Φιλάκια σε όλες κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κασλημερα κουκλες,καλα ειστε??εγω δεν μπορουσα να σας διαβασω κατι χαλασε στο ιντερνετ!!!καλα ειστε???

εμεις τελευταια παμε πολλες βολτιτσες,ε,να παρουμε κανενα ρουχακι,τωρα που εχει εκπτωσεις!!!

χτες πηγα και ειδα την ταινια beutiful καλα ε??πολυ κλαμα..

εσεις τι νεα ??ολα τα μωρα σας καλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΠΑΚΙ περαστικά και σας κούκλα!! Ψώνια διαβάζω, αχ θέλω κι εγω!!! Εχω πάρα πολύ καιρό να ψωνήσω κάτι για μένα

Εγώ να δείς!!!! Ούτε θυμάμαι από πότε....

Όσο για τις εκπτώσεις ρε συ Στάμυ, δεν είδα και φοβερά πράγματα, τι κρίση και π@π@ριές λένε μετά???

Παλιόρουχα θα έλεγα....τα καλά και πάλι είναι κάπως ακριβά. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Σταμμούλα. Καλά εγω εχθές στον κόσμο μου. ούτε που σε είδα στο μαρκετ!!!!!! Ησουν με τη μικρή;;;

Ασπάκι κι εγω δεν είδα σημαντικές διαφορές. Ασε που σε μια βόλτα που έκανα στην ερμου είδα ότι εχουν αλλάξει τις αρχικές τιμές και βάζουν μεγαλύτερες ώστε να μην μειώνονται πολύ με την έκπτωση :shock::shock::shock: . Πάντως συνίθως προς τα τέλη των εκπτώσεων έχει καλύτερες τιμές. Το αρνητικό βέβαια είναι ότι δεν βρίσκεις πάντα τα νούμερα που θες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως συνίθως προς τα τέλη των εκπτώσεων έχει καλύτερες τιμές. Το αρνητικό βέβαια είναι ότι δεν βρίσκεις πάντα τα νούμερα που θες!!!!

Πράγματι, τότε όντως υπάρχουν εκπτώσεις και ευκαιρίες…αν είσαι τυχερή λοιπόν βρίσκεις και νούμερα... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλες οι εκπτωσεις βρε κοριτσια αλλα οντως απο νουμερα δεν βρισκεις τιποτα εγω πηγα να παρω κατι τζινακια του μικρου και κανενα φορεματακι της μπουμπους και ενω τα ειδα το σαββατο χτες τα ειχαν εξαφανισει ολα τι να πω!!!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες καλημερα ηρθα και εγω στην δουλεια και φυσικα στην παρεα σας τι να

πω εχω παθει ψυχωση μαζι σας, πως και πως περιμενω να ερθει η ωρα να ερθω στην δουλεια

για να μπω μεσα....Περναω επιτελους ευχαριστα :D:D:D

Τι κανετε ολες καλα?

Παλι αρρωστιες διαβαζω περαστικα........

Οσο για τις εκπτωσεις που λετε και εγω δεν προλαβα να παω να ψωνισω θα παω η Σαββατο

η την Δευτερα που δεν δουλευω......Θελω αρκετα και για μενα αλλα και για τον μικρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...