Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

καλησπερααα!!!καλο μηνα κιολας βρε κοριτσια...ξεχασα να το πω το πρωι!!!

βρε κουτσομπολες ποσα γραψατε???στην 81 σελιδα ειχα μεινει κ τωρα ειναι στην 90!!!δεν προλαβα παλι να διαβασω!!!πωπωω ντροπηη δεν ξερω τι να πω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

egw tha elega troufakia kalutera!!!kai eukola kai mpoukitses gia eukolia..ola mia xara!!ki esu egguos isouna otan pantreutikes e??poso isouna diladi?egw oso eimai twra peripou!26 evdomadwn...

san twra to thumamai..ti wraia pou perasame..kai perase toso grigora ekeini i meraaa...

geia sou antrianaki!koimithikan ta mikra sou?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια,μπηκα να σας πω ενα γεια,δεν εχω προλαβει να διαβασω τι γραψατε γιατι ελειπα ολη μερα ,ημουν στην μαμα μου με τα μικρα!

Τι κανετε πολυλογουδες?Κατι για γενεθλια διαβασα...ποια παιδακια εχουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι βρε δεν ημουνα εγκυος δεν ηθελα πριν το γαμο γιατι υπηρχαν πολλες κακες γλωσσες κ δεν ηθελα να λενε οτι παντρευτηκαμε επειδη ειμα εγκυος οποτε κ τοτε στη καταπιεση τον ειχα τι εχει τραβηξει ο δολιο ο νικος μετα απο 6 μηνες εμεινα....

αντριαννα θα μεινεις απο απουσιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι 17/2 πριν 4 χρονια παντρευτηκαμαε κι εμεις!!!Κοντα κοντα ειχαμε τις ετοιμασιες!!!:D

Τελεια ιδεα η τουρτα καρδια και το καραβι αν εχεις τετοια ορεξη! ;)

Εμεις φετος δε θα κανουμε τιποτα γιατι μαλλον θα ειμαι παιγμενη με το νεογεννητο!!! :lol:

Καλα γενικα μετα την Αλεξ εποχη δε κανουμε και τιποτα...ειπαμε απο βοηθεια σκιζουμε! :?

Τζοανακι Μαγιατικο το μπεμπακι;;; τα καλυτερα παιδια το Μαιο βγαινουν να το ξερεις!!! Να παρε παραδειγμα απο μενα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ανδριανακι τι να πεις;;; πες ενα τραγουδι! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ γω περασα πολυ ωραια αν εξαιρεσεις οτι η πεθερα μου μου τα χε μαυρισει ολα απο το κρεββατι κ πραλιγο να τα δυαλυσω ολα την εγραψα εκεινη τη μερα κ το καταευχαριστηθηκα ητανε κ το τελευταιο σκ των αποκρειων κ ηταν λες κ ειμασταν στη πατρα ο μαγαζατορας επειδη ηταν γνωστος μας ειχε παρει περουκες καπελα κ διαφορα κ οπως καταλαβαινει κ τοτε σουργελα ειμασταν...

α νικακος μου μια μερα πριν το γαμο που ειχα παει στη μαμα μου να κοιμηθω ηρθε το βραδυ με τους φιλους του κ μου κανανε κανταδα το σάγαπω γιατι εισαι ωραια πολυ κλαμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aa..bikaki pws eixa auti tin entupwsi?kala mi dineis kai polu simasia!!!ta xw kai liga xamena..mia zwi omws..xaxa!ki emena ta idia ekane..i pethera..kai sto krevati...asta!ola maura..mono eklaiga..prin to gamo...ekeini omws tin imera!ax..ti wraia..kantada..

elisaki ola kala?o mikros sou isuxos?ksekourastikes katholou?

tonaki arxes maiou tha vgei o antras...nai!kai o alex(antras mou) ki autos tauraki!07.05 mazi sxedon tha exoune genethlia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιωαννακι μου ο θανασακης κοιμηθηκε...τα αλλα 2 τραγουδανε!!αχ ελεος!!!ευτυχως που ειναι τριτη,γιατι αν ηταν δευτερα θα ειχα κανει εγκλημα!!!!το ειδατε το νησι χτες???αααχχχχ!!!ααααχχχχ!!!!!!!

εγω κοριτσια παντρευτηκα οταν ημουν στην 1η εβδομαδα του 9ου!!!σαν βουβαλακι ασπρο ημουνα!!αλλα τρισευτυχισμενη!!3 βδομαδες μετα γεννησα!!ολες οι χαρες μαζι!!παντρευτηκαμε κ λιγο αργοτερα ας περιμενε κ αλλη ευτυχια με το μωρουλινακι μας!!αχ!!νοσταλγια μ'επιασε παλι!! :D

εμενα παλι τα πεθερικα μου κ γενικα ολοι οι συγγενεις του αντρα μου με προσεχουν παρα πολυ!!!ειδικα η πεθερα μου ειναι αξιαγαπητη!!καταπληκτιος ανθρωπος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω πολυ κλαμα 3 μερες ε τη μερα του γαμου λεω δεν παει να κουρευτει η παπαρω!!!!!!!!!!!!!

κ το καταχαρηκα βεβαια το αποτο πρωι εως το μεσημερι ηπια ουτε εγω θυμαμαι ποσες ρακες ηρθα εγινα γκολ εκανα μπανιο να στανιαρω ηπια κ ενα καφε κ ειμουνα κομπλε μετα οταν ντυθηκα εκλαιγα απο συγκινηση τωρα εχω γινει βεβαια πολυ γαιδουρα μονο με το χαρη συγκινουμε με τιποτα αλλο :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα, Βικάκι ειναι ο μηνας σου!!!

Εγώ πάλι με πιο πολυ συγκίνηση θυμάμαι τα πρώτα μας χρονια που συζούσαμε παρά τον γάμο.. Ασε που δεν αλλαξε τιποτα μετά τον γάμο. Πάλι στα ίδια ήμασταν. Α! Σταματησαμε να βάζουμε προφυλακτικό. Αυτο αλλαξε. Και μετά ηρθε ο Κωστας και αλλαξαν όλα.

Συζουμε 10 χρονια με τον Βαγγέλη..

Πάντως όταν έχω επέτειο μου την δίνει η πεθερά μου που μου εύχεται και βάζει και όλο το σοι να με πάρει τηλ για να μου ευχηθεί!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Και ας της έχω πει χιλιάδες φορές ότι ΔΕΝ ΓΙΟΡΤΑΖΩ ΕΠΕΤΕΙΟΥΣ!

Ουφ βραδιάτικα..

Εγώ στο κρεβάτι του γάμου έγινα ζάντα... Πιτα η νυφη!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχουυυυυ βρε κοριτσια σορι αλλα κατι εχω χασει...!! :oops: ποιες εχετε επετειο??γενεθλια???κατι τεσπα????σαν χαμενη στο διαστημα νιωθω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κ μενα η επομενη μερα μετα το γαμου δεν μου εκανα διαφορα κ μεις απο τα 7 χρονια που ειμαστε μαζι τα 6μιση συζουμε αλλα μ αρεσει να γιορταζουμε επετειους κ πιο πολυ αυτη που ειμασταν μαζι παρα του γαμου κ στις βερες μας 17-1 γραψαμε

αντριαννα φτου σου μονο αυτο εχω να πω χαχαχχα πλακα κανω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa..ki egw auto ekana bikaki mou!egw na sou pw den imouna kai polu me to klama...ap otan emeina egkuos sto xari..les kai kapoios patise to koumpi...kala mi fantasteis..apla sugkinoumai polu eukola..kala me to xari ase...pethainw..!emeis ti mera pou gnwristikame meta apo 2 xronia tin idia mera pantreutikame..opote..

ax anaminiseis...makari na mporousa na to ksanazisw...me ton idio antra fusika!!

ston enato vre antrianna??pwpw...me tin koilia sto stoma eee?to glentises toulaxiston??

10/02 exei epeteio gamou to bikaki kai giortazoune oi xarides!episis genethlia exei o gios mou 01/03 auta..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'μαι και παλι!!!!!!οχι οτι κοιμηθηκαντα καλοπαιδια μου αλλα λεω δε εσεις δουλεια σας κ εγω δουλεια μου!!!!!!χιχιχιχιλοιπον κοριτσακια κ εγω στις 12/2 κλεινω 10 χρονια μαζι με τον αντρουλη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατατοπιστηκα πληρως τωρα!!!!ευχαριστωωωω!!!!

ιωανα μου ναι περασαμε τελεια,υπεροχα!!ακομα θυμαμαι το ποσο πολυ χαμογελουσα!!!κ ενιωθα κ πολυ ξεχωριστη να ομολογησω που παντρευομουν κ κοντευα κ να γεννησω!!ενιωθα πολυ σημαντικη να το πω?/αξια???ευλογημενη??δεν εξρω πως να το πω!!ελαμπα!!! :D

ειμαι η μιο μικρη εδω στο ποστ??ειμαι??ειμαι?????λετε τετοια να τα παιρνω πανω μου!!! :lol::lol:

σαν χαζοχαρουμενο γελαω παλι!!! :lol:

με κολακευετε βρε!!!δε θα μεινω ε???εεε?/βικυ????κανονιστε να πατε σε νεο ποστ κ να μ'αφησετε εδω να μιλαω μονη μου...σαν μεταξεταστεα....να συμπληρωσω τα ποστ που δεν εγραψα!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...