Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι εγινε βρε κοριτσια ...καλα εσεις ειστε απαιχτες ...λιγο ελειψα και δεν σας προλαβαινω να διαβαζω, διαβαζω διαβαζω , διαβαζω ..........................!!!!!!!!!!αφου τοσα που διαβασα ....δεν θυμαμαι τι διαβασα!!!!!!!!παντως γελασα!!!!!!! χιχιχχι:lol::lol::lol::lol::lol::lol: .

λενακι μπραβο συγχαρητηρια για τον αντρουλη σου!!!!

αχ κοριτσια μακαρι να μας παει καλα αυτος ο μηνας .....!!!!!!!! :D:D:D:D

μολις εφτιαξα ενα καφεδακι και λεω να χαλαρωσω λιγο!!!!!!!!!!!!!!!εκλαιγε και ο αγγελος ολο το μεσσημερι ,μαλωσα και την κορη μου επειδη γκαριζε κ δεν το βου....νε ολο το μεσσημερι φωναζα κ στο μικρο ...και ειμαι σκ @τα!!!!!

μια που λεγατε για τα πεθερικα μπραβο βικυ μου καλα κανεις!!!!!τονια μου εγω θα τους το εκανα αυ6το με τα εσωρουχα!!!χιχιχιχι λεμε τωρα...ειμαι και λιγο κοτα για τετοια :lol::lol::lol: εμενα η πεθερα μου η μουμια 10 χρονια μιλαει ...ε και που μιλαει 10 χρονια δεν καταλαβαινω τι λεει!!!!!χιχιχιχι μιλαει τοσο γρηγορα κ ακαταλαβηστικα αφου ουτε η ιδια δεν καταλαβαινει τι λεει.....θα καταλαβω εγω???..... χιχιχιχι

αχ τι καλα που ο αντρουλης σου φλωριανακι κανονιζει τετοια!!!! :D:D

εμενα ειναι ολιγον στοκος για τετοια...πρεπει να τα κανονιζω εγω :evil::evil::evil: ενα μυαλο εχω η ερμη δεκα χρονια σκεφτεται... τι αλλο να κατεβασει.... :lol::lol:

αχ κοριτσια δεν θυμαμαι τι αλλο διαβασα σοοοοοοοοοορυυυυυυυυυυυ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σας φιλω ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ειδες βρε βικυ μου???.....και μετα εχει την απαιτηση να καταλαβω κ τι λεει!!!!πως ???γινεται??? εμ δεν γινεται.......!!!!!!!!!!!της λεω συνεχεια ναι ναι ναι ναι ναι....................και τελειωνει η υποθεση!!!!......

χωρις νοημα ομως!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μουμια;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πλεον οταν με ρωτανε ποιο ειναι το μεγαλυτερο προσον σε ενα αντρα λεω "Να ειναι ορφανος"!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Απαπαπα κακια!!!!!!! :lol::lol::lol:

Α ρε Βικακι πολυ καλος ο αντρουλης σου!!!! :x:x:x

Ηλιαννακι παιξανε τα νευρα σου;;; Λογικο ρε κοριτσι με 2 μωρα...Να σε υιοθετησει κι εσενα η μαμα της Βικυς!!!!!! :lol::lol::lol: Θα τη ματιασω στο τελος τη γυναικα... :oops::oops::oops:

Ναι ρε κανονιστε να πιειτε ενα καφεδακι αφου ειστε σχεδον ολες Αθηνα...Εγω θα ζηλευω βεβαια να το ξερετε!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikaki sorry alla kati ekane o xaris sto pc kai twra katafera na ksanampw!den kserw mallon se kana suntagma...kserw egw!ti einai peripou sti mesi?oso gia to 9 protimw na anoiksw to 10 an den exete provlima...etsi oxi gia kanena sugkekrimeno logo!proigeitai to aspaki nomizw..

ilianna ontws polu teleio to moumia!!na sai kala...ante na ksekourasteis ligo!emena o tufwnas den koimithike to mesimeri kai twra mou eipe oti einai polu koursmenos kai oti thelei na koimithei!ti na pw ki egw?ton evala gia upno!!

tonaki28 ama den mperdeuontai sto spiti sou..as uparxoune den lew..ki autos manitari einai kai futrwse?alla kai na min epireazontai episis..diladi..polla zitaw e??xaxa!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ πολυ θα το ηθελα βρε τονια μου !!!!!!!γινεται να με υιοθετησει κ εμενα κιχ δεν θα κανω θα ειναι σα να μη ειμαι εκει!!!!!!!!!!!!!χιχιχι :lol::lol::lol::lol::lol::lol: η αληθεια ειναι πως σημερα ξεσκισ--κα, :shock::shock::shock: ειναι και τα θηρια μου!!! δραμα η κατασταση!!!!!μεχρι να κοιμηθουνε εχουμε μελλον.... :shock::shock::twisted: αλλα οχι αντοχες!!!!!!! :shock::shock:

ναι οντως joanaki μου!!!μου το σκεφτηκα η ρουφ.....

κοριτσακια μου καλα σας καληνυχτιζω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αν μπορεσω....ισως μπω πιο αργα(αν κ δεν το κοβω),

φιλια πολλα σε ολες τις μανουλες και στα παιδακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σας φιλω :-*:-*:-*:x[smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιωαννακη τη ημερομηνια σου εχει δωσει ο γιατρος???

αυτες τι μερες πριν 4 χρονια ειχα ετοιμασιες γαμου

3 Bachelor

8κρεββατι

10 γαμος

πωωππω πω2ς περναν τα χρονια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ontws pernane...pote eftasan ta xaroulinia 3wn?exw pit 19/05 alla epeidi mallon pali me kaisariki tha gennisw...kata pasa pithanotita tin evdomada 09-15/5 nomizw tha gennisw!exoume akoma..oxi kai polu vevaia an skefteis oti se liges meres kleinw ton 6o alla tespa...

10/02 pantreutikate diladi i ta zwa mou arga i joan?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: ναι 10-2

καλε περναει ο καιρος ασε...

σκεφτομαι για τις 10 να φτιαξω μια τουρτα σε σχημα πειρατικο καραβι για το χαρη κ μια καρδια για μας???

βλακεια να φτιαξω καλυτερα καποιο αλλο γλυκο τι λετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ama sou pw oti simera ki egw koitaga na ftiaksw kamia tourta gia ta genethlia tou xari??exoume akoma...alla xazeua..

vasika lew na ftiakseis tourtitsa kardoulitsa gia sas..nai..tha nai polu teleia!twra gia to xarouli..tou ftiaxneis k sti giorti tourta?kati se glukakia pou kernas kalutera?kserw egw?eisai kai mourlokomeio esu...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα στα γενεθλια του ελεγα να παρω ετοιμη που θελει το bob αχ δεν ξερω μ'αρεσε πολυ κ ειναι κ ευκολη κ ο νικος μου λεει να φτιαξω κατι αλλο...ειμαι μεταξυ τουρτας κ τρουφακια ασχετο θα δω τα κεφια μου αλλα να σου πω την αληθεια προς τη τουρτα ειμαι πιο πολυ...μωρε πεφτει κ πεμπτη κ δεν ξερω ποιος θα ερθει!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...