Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙΣ!!!ΜΑ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΕ ΣΥΧΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ Κ ΝΑ ΒΓΕΝΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ Κ ΝΑ ΛΕΝΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ...

ΕΧΟΥΜΕ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ Κ ΓΕΛΑΣΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΣΜΑΤΑ...ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ Κ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ Κ ΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΥΝΤΕ ΒΑΡΙΑ...ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΠΟΡΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::shock::shock::shock::shock:

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΟΤΕ ΦΕΥΓΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερεις τι ηθελε να ακουσει για να στανιαρει???

το εξυνα εκεινη την ωρα κ δεν ηθελα να με ενοχληση κανεις???

να σου πω σκηνικο μια μερα με τη γιαγια του νικου τηκακια την εχει στο στομα αλλα το ριχνει οτι επειδη ειναι μεγαλη δεν καταλαβαινει μια μερα μιλαγαμε κ με πρηζε στις ερωτησεις

κ μου λεει σε πιο σχολειό πηγαινεις της λεω στο κρυφο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ακομα το σκεφτομαι κ γελαω μονη :lol::lol::lol::lol::lol:

ερη ιωαννακη τι κανετε???

σταμμυ περαστικαααααα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Καλα της ειπες της σκατογριας!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Η Γιαγια του Μακη(πεθανε περισυ) καθε φορα μου εκανε κυρηγμα που δε φοραω παραμανα με ματακι,σταυρουλακι στο μωρο να το προσεχουν...ε καθε φορα εβγαζα καπνους μεν αλλα της εξηγουσα πολυ ευγενικα οτι δε του φοραω γιατι ειναι επικινδυνο να ξεκουμπωσει,να καρφωσει το παιδι,να καταπιει το ματακι,τη παραμανα και ενα γνωστο μας παιδακι στο τσακ το προλαβανε που του χε καρφωσει η παραμανα στο λαιμο, ο θεος το προσεχει ουτως η αλλιως και δε χρειαζεται ματζουνια κτλ....ε αυτη εκει το χαβα της,οσπου μια μερα που με ρωτησε παλι "γιατι" της λεω "γιατι ειμαι αντιχριστη"!!! Σοκ η γιαγια!!! :shock: ε μα μου τα χε πρηξει!!! :evil:

Ρε Βικουλινι μου τι κατηγοριες σου ριχνει δηλαδη να τρελαθω;;;;;; :o:twisted: Και νιωθεις ασχημα που τη λες ξυστρα;;;;;; Πουλακι μου...εγω μη πω πως θα την ελεγα γιατι θα μου κανει εξωση η Λενα(admin) λογω βωμολοχιας!!!! :lol::lol::lol:

Φλωριανα μερα παρα μερα;;;;;και χωρις τηλεφωνο;;;;;; καμια μερα ανοιξε τους με τα εσωρουχα και πες τους "ωχ δε σας περιμεναμε και ειπαμε να κανουμε λιγο σεξ"!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σταμμυ περαστικα βρε και σε σενα κι ελπιζω να μη κολλησει και η μικρη! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ρε Βικυ δεν μιλάτε με την πεθερά σου? Δεν το ξερα!

Αααχ, περαστικά Σταμυ!

Σημερα θα έρθει η κοπέλα που νοικιασε το σπιτι να πάρει κάτι μέτρα.. Βαριέμαιιιιι αλλα δεν πειράζει μωρε..

Αυτα με τα ματάκια και τις ταυτότητες εμένα μου τα λέει η δικιά μου η γιαγια :mrgreen: αλλά της λέω καλά και αλλάζω κουβέντα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stamoula perastika sou koritsaki mou!!!

bikoulinaki egw apla tin grafw...pigainoume 1 fora to mina kai kathomai kai xazeuw ti thalassa..den poludinw simasia katalaves!sto spiti mou den patane sxedon pote..opote..

vevaia merikes fores o kalos mou kanei kato vlakeioules..alla ligo akoma thelei..kai tha strwsei!!!ligo akoma..

tonaki28 vre koritsaki mou na sai kala..pethana sto gelio me auta pou egrapses!

flwrianaki exei dikio i tonia!ama den katalavainoune oi anthrwpoi theloun ena gero mathima!!

bikaki o nikos milaei me tous dikous tou?to xarouli ton vlepoun?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΡΗΤΙΚΟΦΙΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΑΝ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΘΟΥΝ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ...ΧΤΥΠΑΕΙ Η ΠΟΡΤΑ...ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΜΕ ΤΗΣ ΖΑΡΤΙΕΡΕΣ ΩΧ ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΑΤΕ;;ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ 2ο. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι τα χανε κανει μπουρδελο :evil::evil::evil::evil: κλασσικα οποτε πηρε χαμπαρια ο νικος κ τους εδωσε χ για αυτο λεω ειμαι τυχερη γυναικααααααααα

ερη μου αντε λιγο εμεινε!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΤΩΣ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗΗΗΗΗΗ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΠΕΡΝΕ ΧΑΜΠΑΡΙΑ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ...ΠΕΡΝΕΙ ΠΟΤΕΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΡΓΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ευτυχως το καταλαβε κ νωρις γιατι αλλιως δεν θα μασταν κ μαζι εγω δεν τη παλευω κ ιδιετερα με αυτα

ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΑ.........ΠΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΤΥΧΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα! ενταξει βρηκαμε σπίτι με αποροφητηρα.

ΑΑΑ ΟΚ!! :lol:

ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΗ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΒΑΛΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΕΚΕΙ!ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΕΚΕΙ;;;ΕΧΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε Ερακι!! Τις προαλλες τηγανιζα μπριζολες και σε σκεφτομουν..λεω σκεψου να μην ειχαμε και απορροφητηρα!!! :o

Βικακι δεν εχουν δει ποτε τον Χαρουλη;;;;; :o Τι εκαναν ρε;;;;πολυ χοντρο πρεπει να ηταν!!!! Κι εμενα αργησε να τα καταλαβει αλλα και που τα καταλαβε οχι οτι τους λεει τιποτα μη τυχον και στεναχωρηθει η μανουλα... :twisted: τουλαχιστον μου δινει δικιο πλεον!

Βικουλινι πολυ χαιρομαι που σου φτιαξαμε το κεφι!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΞΥΠΝΗΣΕ Η ΜΙΚΡΗ Κ ΣΕ ΛΙΓΟ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ...ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ...ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΘΑ ΜΠΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ..

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια μου πολλα κ διαφορα κανανε ασε μη ψαχνει ευτυχως ο δικος μου του εφυγε αυτο μην στεναχωρησει τη μανουλα του γιατι εκεινη προλαβε κ το στεναχωρησε περισσοτερο τεσπα τελειωσε αλλα οποτε τη σκεφτομαι τη κουφαλα μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι

βικυ καλα ψωνια εγω αυριο εχω γιουπι!!!!!!!

ελευθερια μια χαρα αφου βρηκατε κ αποροφφητηρα μια χαρα δουλεια ποτε σταματας??

το αγορι μου κανονισε να κρατησει η πεθερουλα του το χαρακι για να μου ετοιμασει ρομαντικο δειπνο

εγω λεω να του κανω το γλυκο ;):D:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...