Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

Ναι Τονακι χωρίς τον μικρό και κατά πως λέει το Joanaki πάμε να πιάσουμε το δεύτερο!!!!!!!!!! Μάρτης θα είναι ;););) .

Βικουλινι μου αυτό είναι το site: http://www.mikrosvorias.com/ .

Σας περιμένουμε, ελάτε να πάμε ζευγαράκια ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια μου καλο μηνα να εχουμε ολες κ κανενα παιδακι να μην αρρωστησει αυτο το μηνα...

καλε δεν σας προλαβαινω με τιποτα στο 8 :lol::lol::lol::lol::lol: σημερα απο το πρωι ημουνα εξω για δουλειες κ πριν λιγο μπηκα σπιτι...σημερα παλι μοναχουλια ο μπαμπας βαρδεια...

λενακη συγχαρητηρια για την δουλεια αλλα κ για το ειρηνακη

βικακυ αντριαννα ασπακι ρια ερη ηλιαννα αντριαννα βασω τονια ,τονια σταμμυ αντριαννα κατερινα φανη ελισβετ σας φιλωωωωωωωωωωωω(σορρυ αμα ξεχασα καμια!!!!!!!!)

ελενακη καλα εκανες που μπηκες για καλημερα!!!!!!!

φλωριαννα φρικη αυτες οι απεργιες ρε γμτ....

δεν ειναι καμια εδω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !!!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ..ΣΝΙΦ!!!ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΖΕΥΓΑΡΙΑ!!!ΜΑ ΤΙ ΚΑΛΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ!!!ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!!!

ΑΣΕ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΡΘΩ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΤΟ 3ο Κ ΜΕΤΑ ΓΡΑΜΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΑΦΝΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΒΙΚΑΡΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΤΟΝΙΑ ΜΕΧΡΗ ΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΠΗΤ;;;;

ΒΙΚΑΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΞΕΣΑΛΩΣΑ...ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΛΗ ΠΑΡΕΑ Κ ΗΜΟΥΝ ΑΚΕΦΗ...ΕΛΕΓΕ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ Κ ΕΓΩ ΔΑΚΡΥΖΑ...ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ;;

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΓΡΙΝΑ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΟΝΤΑΚΙ...Η ΜΑΡΙΣΑ ΤΗΝ ΜΙΑ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΛΛΙΟΣ ΑΝΑΛΟΓΑ...

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΝΕΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΕΜΑΘΑ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΙ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ ΠΑΛΙ Κ ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ... :twisted::twisted: ΣΗΜΕΡΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΠΗΡΕ 5 ΦΟΡΕΣ ΤΗΛ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΚΩΝΑ...ΜΕΧΡΙ Κ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΠΗΡΕ Κ ΜΕ ΨΑΧΝΕ ΕΛΕΟΣ!!ΑΝ ΤΟ ΣΥΚΩΝΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΒΡΙΖΑ :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταλαβα!!!!!!!!!!!!!!!! ειπαμε χαμογελαμε :D:D:D:D

χεστην μωρε τη χαρχαλω την επομενη φορα πες της να παρει τη νικολουλη!!!!!!!

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΡΧΑΛΩ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΚΑΛΑ ΕΛΙΩΣΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΤΩΡΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταλαβα!!!!!!!!!!!!!!!! ειπαμε χαμογελαμε :D:D:D:D

χεστην μωρε τη χαρχαλω την επομενη φορα πες της να παρει τη νικολουλη!!!!!!!

xaxaxaxaxaxaxaxa

Γιατι σε ψάχνει ρε Βικυ? Η μαμα σου τι της είπε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΟΣ ΔΕΝ ΛΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ...ΜΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ;;ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΝ ΠΟΤΕ;;ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΡΧΕΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ Κ ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΠΩ ΧΥΜΑ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΣΕΚΕΦΤΟΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ...ΤΕΣΠΑ...

ΤΙ ΝΕΑ;;ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΧΑΡΑΚΗΣ;;;

ΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝΙΞΕΙΔΟΤΟ ΨΥΓΕΙΟ;;ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΜΑΓΝΗΤΑΚΙΑ ΠΑΝΩ;;ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Κ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΑ :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaxaxaxaxa

Γιατι σε ψάχνει ρε Βικυ? Η μαμα σου τι της είπε?

ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΚΟΥΠΙΖΩ Η ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑΙΖΩ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ Κ ΕΚΕΙΝΗ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΚΩΝΩ...ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ;;ΑΣΤΑ...

ΜΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΠΕΡΝΕ ΤΗΛ ΑΦΟΥ Η ΜΑΡΙΣΑ ΝΕΥΡΙΑΣΕ Κ ΕΛΕΓΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΚΩΝΕΙΣ;;;ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΩΡΑ;;ΑΧ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela nte!ti se ithele i "kali" sou petheroula????

eraki ola kala?

bikaki??

ΗΘΕΛΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ :shock::shock::shock: Κ ΑΝ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ;;ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΑΝΑΦΟΡΑ;;;

ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΕ ΕΒΓΑΛΕ ΣΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕΧΡΙ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΗΡΕ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΛ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΗΜΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΗΚΕ Κ ΜΕΤΑ ΠΗΡΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ...ΔΗΛΑΔΗ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΣΧΟΛΙΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΤΗΛ Η ΞΥΣΤΡΑ... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ Κ ΝΙΩΘΩ Κ ΑΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΤΗ ΛΕΩ ΕΤΣΙ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟΚΑΡΔΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ...

''ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΝΑΡΘΩ''

ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΠΛΥΝΑ ΤΑ ΤΖΑΜΙΑ ΣΗΜΕΡΑ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ!!!

ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΠΑΘΟΛΟΓΟ!!!ΕΜΑ.ΕΓΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΩ ΔΗΛΑΔΗ??ΕΥΤΗΧΩΣ Η ΜΙΚΡΗ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ,ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΡΟΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΦΡΙΚΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΜΑΛΛΟΝ ΦΑΡΙΓΓΙΤΙΔΑ ΤΟ ΚΟΒΩ,ΘΑ ΔΟΥΜΕ,ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ Κ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΟ ΛΑΠΤΟΠ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερεις τι ηθελε να ακουσει για να στανιαρει???

το εξυνα εκεινη την ωρα κ δεν ηθελα να με ενοχληση κανεις???

να σου πω σκηνικο μια μερα με τη γιαγια του νικου τηκακια την εχει στο στομα αλλα το ριχνει οτι επειδη ειναι μεγαλη δεν καταλαβαινει μια μερα μιλαγαμε κ με πρηζε στις ερωτησεις

κ μου λεει σε πιο σχολειό πηγαινεις της λεω στο κρυφο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ακομα το σκεφτομαι κ γελαω μονη :lol::lol::lol::lol::lol:

ερη ιωαννακη τι κανετε???

σταμμυ περαστικαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερεις τι ηθελε να ακουσει για να στανιαρει???

το εξυνα εκεινη την ωρα κ δεν ηθελα να με ενοχληση κανεις???

να σου πω σκηνικο μια μερα με τη γιαγια του νικου τηκακια την εχει στο στομα αλλα το ριχνει οτι επειδη ειναι μεγαλη δεν καταλαβαινει μια μερα μιλαγαμε κ με πρηζε στις ερωτησεις

κ μου λεει σε πιο σχολειό πηγαινεις της λεω στο κρυφο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ακομα το σκεφτομαι κ γελαω μονη :lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΒΙΚΑΡΑ ΜΕ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΣΟΥ!!!!

ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑΑΑΑ..ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ!!!!ΕΧΕΙ ΑΝΤΑΡΤΕΨΕΙ Η ΜΙΚΡΗ Ε;;;ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα Βικουλίνι μου, εγώ έχω ακριβώς το αντίθετο. Σηκώνονται από την άλλη άκρη της Αθήνας και έρχονται μέρα παρά μέρα χωρίς καν ένα τηλέφωνο :shock::shock: . Χτυπάνε το κουδούνι και τσουπ μπουκάρουν!!!! Αλλά εγώ σήμερα θα τους την σκάσω, θα πάω σουπερ μάρκετ!!! Και αμα θελουν ας χτυπάνε μέχρι αύριο!! Να δω ποιος θα τους ανοίξει... Ε μα πια θελω δε θέλω πρεπει να τους υποδέχομαι κάθε τρεις και λίγο... θέλω να κάτσω και λίγο μόνη μου βρε αδερφέ... να ζουζουνήσω με τον άντρα μου, να παίξω με το παιδί μου!!!!!

Σταμούλα μου, τι έπαθες κουκλι μου;; Περαστικούλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΕΣ ΤΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΧΤΕΙΣ!!ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ Κ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΣΑ!!! :lol::lol:

ΒΙΚΥ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ??

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ??ΤΙ ΝΕΑ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ μου λεει σε πιο σχολειό πηγαινεις της λεω στο κρυφο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::)):)):))

Αχ και μενα μου χει σπάσει τα νευρα η πεθερά μου αυτες τις μέρες, δεν αντέχω αντε να φυγω.. μακριά και αγαπημένεεες!!!!

Καλά ειμαι κοριτσια μου.. Περιμένω να περάσει ο καιρός..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΙΠΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΚΟΛΑΕΙ ΑΠΟ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ ΠΟΥ ΝΑ.....ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ 2 ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...