Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αστα Ασπάκι και εγώ ξύπνησα το πρωι και νόμιζα ότι είχε μετρό και μετά μου είπε ο πατέρας μου ότι έχουν και σήμερα απεργία :shock: . Σα τη τρελλή έτρεχα να ντύσω τον μικρό να τον πάω σχολείο να ξεκινήσω με το αυτοκίνητο να κατέβω Αθήνα και γινόταν της κακομοίρας!!!

Αντε και καλό μήνα να έχουμε!!! Πότε θα έρθει η Καθαρά Δευτέρα;; Α ξέχασα να σας πω. Ο αντρούλης μου έκλεισε σε κάτι σουίτες στο Πήλιο να πάμε τριημερο!! Αχ είναι τέλειες που τις είδα στο site τους!! Ένας μήνας έμεινε!!!

Καλά να κάνω μια άσχετη ερώτηση;;; Άνοιξε το τριόδιο;; Γιατί το Σάββατο είχε ζωντανή αναμετάδοση από την Πάτρα με Πατρινο καρναβάλι!!! Δεν ήταν ντυμένοι βέβαια μασκαράδες αλλά η πλατία ήταν γεμάτη με κόσμο και ήταν ενας DJ που έπαιζε μουσική μέσα στη βροχή. Χαμός γινόταν. Τρελλοι οι Πατρινοί!!!! Μωρέ καλά κάνουν!! Αχ θυμίθηκα τα νιάτα μου :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλμερααα κ απο μενα κοριτσακια!!!δεν σας προλαβαινω καλε!!!! :P

τι ακνετε???ειπα να πω μια καλημερα τωρα που ειναι ησυχα τα μικρα,γιατι μετα γυρευε τι κεφαλι θα μου κανουν...κουδουνι!!! :lol::lol:

εχουμε κανα νεο???πειτε τιποτα βρε κοριτσια κ δεν προλαβαινω να τα διαβασω ολα!!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΠΑΡΤΥ-ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΑΡΚΕΤΑ ΝΩΡΙΣ!!!ΕΧΩ ΠΑΕΙ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ..ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟΔΑΠΟΙ ΠΟΛΛΟΙ.....ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΙ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΕΠΑΝΩ ΣΟΥ..ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΤΗΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΣΕ ΣΤΥΛ ΙΤΑΛΙΑ-ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΙΚΟ!!!ΦΕΤΟΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια.θα ακολουθησω την συμβουλη μια φιλης κ παρόλο που δεν είμαι καλά,θα μπω να πω μια γλυκιά καλημέρα μέσα απ'την καρδιά μου σε όλες μα όλες εδω!Δεν θα μιλήσω για την κάθε μια χωριστά γιατί εχω ένα θεματάκι...κι επειδη δεν πρόλαβα κ να τα διαβασω-συγκρατήσω όλα,δεν θέλω να αφήσω παραπονεμένη καμμιά σας!

Καλημέρα,λοιπόν σε όλες!Εύχομαι τα παιδάκια σας να είναι καλά!κι εσείς το ίδιο αλλα κ οι άντρες σας!

Εύχομαι κ στις εγκυμονούσες με το καλό να έρθει το μωράκι τους...δεν ξέρω κιόλας αν γέννησε κ κάποια...

Αυτά.

Καλά να περνάτε...

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας και από εμένα, όλο μπαίνω γράφω και μετά τα σβήνω.

Δεν προλαβαίνω εν το μεταξύ να διαβάσω και τα νέα σας.

Εγώ ψυχολογικός δεν είμαι και τόσο καλά.

Γιατί μάλλον πάει να με πιάσει η κρίση αλλά θα το παλέψω.

Αυτά φιλάκια σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλέπω σήμερα όλες είμαστε κάπως [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] . Μην το βάζετε κατω κορίτσια!! Ψηλά το κεφάλι και προχωράμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριάνα και εγώ αυτής της άποψης είμαι. Ότι είναι να γίνει θα γίνει δεν είμαι κλαψιάρα αλλά μερικές φορές ξέρεις τι βλέπω????

Ότι φταίω και εγώ που είμαι ελαστική σε όλα τα θέματα και στην δουλειά και στο σπίτι.

Και όσο σε βλέπουν ελαστική και ότι τους παίρνει αντί να το εκτιμήσουν το εκμεταλευονται εις βάρος σου.

Και αν είναι κάποιος ξένος δεν σε νοιάζει αν είναι δικός σου όμως σε νοιάζει.

Και εγώ για στην δουλειά εδώ έχω προσφέρει πολλά δεν μπορεί με τον ένα μήνα αναποδιάς επειδή εσύ δεν έκανες τα κουμάντα σου και μου λες θα κάνω περικοπές στα έξοδα και να με περιλαμβάνει στα έξοδα του γραφείου. Γιατί εγώ για το γραφείο μόνο έξοδο δεν είμαι με την δουλειά μου φέρνω χρήματα πολλά παραπάνω από τον μισθό μου.

Είπα μια δόση και ξελάφρωσα λίγο.

Και να μου πει ότι να έρχομαι και να μην πληρώνομαι παρά μόνο από τα ποσοστά??

Όχι του λέω δεν γίνεται θα βρω αλλού δουλειά. Η απάντησή του δεν θα βρει είναι δύσκολοι καιροί. Και μόλις του είπα για μια δουλειά που ήμουν πριν από χρόνια που είναι μεγάλη εταιρεία και θα με πάρει στάνταρ, μετά από δύο μέρες πούλησα και ένα οικόπεδο και μου λέει σκέφτηκα λύση στο πρόβλημά μας θα κάνουμε και άλλη δουλειά για να έχουμε έσοδα.

Δηλαδή το παίταξε και αν πιάσει έπιασε.

Πως εγώ τώρα να τον εμπιστευτώ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας κοριτσια και καλο μηνα σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σημερα το πρωι δεν μπηκα, εκανα μια ψιλογενικη κ πριν λιγο σταματησα.... κ ειμαι κομματια!!!!!η συνεχεια το απογευμα :?:?

συμφωνω με την ελευθερια κουραγιο κ ολα θα γινουν !!!! :roll::roll::D:D θα τα πουμε το απογευμα φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπριτσες μου!!!! Καλο μηνα να εχουμε με πολυ ανεβασμενη διαθεση για ολες μας!!! :)

Ο μηνας δεν μπορουσε να ξεκινησει καλυτερα για εμας!!! Ειμαι πολυ πολυ χαρουμενη σημερα!!!

Ο Παυλος τον Δεκεμβριο ειχε στειλει ενα βιογραφικο στο εργοστασιο της Volkswagen εδω στην περιοχη μας! Πριν 3 εβδομαδες τον πηρανε για κατι τεστ να δουνε αν πιανουν τα χερια του και σημερα εγινε το θαυμα!!!!

Τον πηρανε πρωι πρωι τηλεφωνο και του ειπανε οτι προσλαμβανεται!!!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif] 10 χρονια εωαχνε τετοια θεση και επιτελους τα καταφερε!!!!!

Συν αυτο η Ειρηνη εχει 5 μερες μου κανει κακακια και τσισα στην τουαλετα.Μονο το βραδυ φοραμε πανα γιατι ακομα την βρεχει!!!!! :)

Εχει εναν υπεροχο ηλιο εξω αλλα και μια παγωνια!! Εβαλα ψαρακια με πατατουλες στον φουρνο και τωρα θα σιδερωσω.Με τετοια διαθεση μου ερχεται να γλυψω το σπιτι ολο! :lol:

Ελενακι και Ρια κρατατε γερα!! ευχομαι οτι σας απασχολει να περασει γρηγορα!

Φλωριαννα μου Πηλιο ειναι το ονειρο μου να παω! Τι καλο αντρουλη που εχεις!!!!

Τρελοκρητικοπουλο που εισαι? Γεννησες?????? Θελω και εγω Κρητηηηηηη!!! Α δεν σου ειπα! Ρεει στο αιμα μου κρητικο αιμα!! Ο παππους μου ειναι απο το Ηρακλειο Κρητης! Σταθακης λεγεται.Ακομα δεν καταφερα ομως να ερθω.. :(

Τονια μου πως παει η μετακομιση?? Με το μαλακο ε.εμενα μου ειχε βγει ο πατος!

Βικακι,Ασπακι και οσες ξεχναω!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου συγχαρητήρια στον αντρούλη σου!!! Φαντάζομαι τη χαρά σας;; Πότε ξεκινάει;; Εύχομαι όλα να σας πάνε καλά!!!! Όσο για το Πήλιο... ναι ώρες ώρες ο αντρούλης μου είναι για ζούλιγμα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsoudia!!

lenaki mou sugxaritiria!epitelous kai ena kalo neo!kali arxi kai prosarmogi ston antrouli sou!!!

andrianna asta..ou mplekseis me m@lakes!!!

tonaki28 gennises??

toniaxan pws paei i metakomisi?ante na teleiwnete na iremisete!

flwrianaki mou polu xairomai pou tha kseskasete ligo..ante kai to beboni na piastei sto pilio ee!!! ;);););););););) apo to zouligma...xaxa

aspaki ti kaneis?ola kala?

bikoulinaki asta...me tous antres!!!einai ligo zntoup!!!alla tous agapame ti na tous kanoume/???

bikara pou gurnas re mourlokomeio??

manoula3 koudouni to kefali me ta zouzounia e??me tin kakiasmeni sto sxoleio ti ginetai?

elenaki mou kalimeroudia!!!ola tha ginoun kalutera..arkei na to theloume..

iliana geniki e/??ki egw thelw na kseskonisw kai variemaiiiiiiiiiiiiiiiii.............

katerinaki entaksei me tin imikrania?to ntepon se pianei?

makia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ!!

ΛΕΝΑΚΙ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΗ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!Ο ΜΙΚΡΟΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ Κ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΕΦΙΑ...Κ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΩ!ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!!

ΡΙΑ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ;;ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΝΤΕ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΕ Κ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΜΟΥ Κ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΑΡΑΙΤΟΥΜΕ ΤΑ ΧΑΣΕ...ΗΜΟΥΝ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ...ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΕΤΣΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΙΧΕ ΑΦΗΣΕΙ ΜΟΥΣΙΑ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ ...ΑΣΤΕΙΟ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΗΣΕ!ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕ! :lol:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ;ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!

ΣΤΑΜΟΥΛΑ;; ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΧΑΜΕΝΗ;;;

ΒΙΚΑΡΑ Κ ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΥΧΝΑ ΤΕΛΕΥΤΕΑ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ;;

ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΩΣ ΠΑΣ;;;ΟΤΑΝ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΜΕΡΑ ΜΠΕΣ Κ ΓΡΑΨΕ ΜΝΜ :lol: ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ;;ΠΗΛΙΟ Ε;;;ΑΧ!!ΝΑ ΤΟΝ ΖΟΥΛΗΞΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΤΕ ΠΗΛΙΟΡΙΤΙΚΟ :lol::lol::lol: ΣΤΕΙΛΕ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ!

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ;;;ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΤΕ;;ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑ;;ΠΟΤΕ ΦΕΥΓΕΤΕ;;

ΤΟΝΙΑΧΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΤΑ ΜΑΖΕΜΑΤΑ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΝΕΟ ΣΑΣ ΣΠΙΤΑΚΙ Κ ΝΑΡΘΕΙ Κ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ;;ΦΟΥΣΚΩΝΕΙΣ;;ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΣ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ;;

ΑΣΠΑΚΙΙΙΙ ΣΕ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ Κ ΣΕΝΑ!!

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ ΕΚΕΙ;;;; ΜΠΡΡΡ ΚΑΙ ΕΔΩ!!!!ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ;;ΣΕ ΖΟΥΖΟΥΝΙΖΟΥΝ Ε;;;

ΚΑΛΕ Η ΒΑΣΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΗΛΙΑΝΑ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ;;;;;

ΕΛΙΣΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;

ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΛΗΝΑ ΒΕΡΑΝΤΕΣ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΣΚΟΥΠΙΣΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΣΙΔΕΡΑ ΧΑΜΟΣ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΜ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΔΟΥΛΙΕΣ;;ΜΕ ΤΗ ΒΡΟΧΗ ΕΙΧΑΝ ΓΙΝΕΙ ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑ...

ΣΟΡΥ ΑΝ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΙΑ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ :lol::lol:

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα τρελοκοριτσα!!!! :D

Βλεπω βεβαια οτι μονο της Λενας μπηκε καλα...Λενακι μου χιλια μπραβο στον αντρουλη σου και εις ανωτερα!!!!! :-bd:-bd Εσυ πριν γεννησεις δουλευες;;;

Απο Κρητη εχεις ριζες;;;;γι αυτο βρε σε συμπαθουσα παντα!!!!Μιλησε το αιμα!!!!!! :lol::lol:

Ρια μου μη μασας με το μαλακα,ετσι ριχνει αδειες μπας και πιασει τιποτα!!! :evil: Ε εχε τα ματια σου ανοιχτα και για τιποτα αλλο...αν βρεις καμια καλυτερη δουλεια... :roll:

Στο σπιτι με ποιον τα χεις;;;;

Λενακι Φ. πες τα μας να ξαλαφρωσεις βρε! ;) Να σου πουμε και καμια βλακεια να σε κανουμε να γελασεις! :P

Τζοανακι κι εμενα ενα δαχτυλο ειναι η σκονη αλλα βαριεμαι επισης οικτρα... :oops:

Ε μωρε ειμαστε και με τη κοιλια στο στομα που να ξεσκονιζουμε τωρα;;;... :lol::lol:

Ηλιαννακι γενικη με τα μωρα πως να μη ξεκωλωθεις πουλακι μου;;;;εγω ιδρωνω μονο στη σκεψη!!! :lol:

Κατερινακι πως εισαι σημερα με το πονοκεφαλο;;; :?

Ασπακι ζηλευεις λιγακι τη Φλωριανα;;;;;;; εγω τη ζηλευω ΠΑΑΑΑΡΑΑΑΑ ΠΟΟΟΛΥΥΥΥ!!!!! :lol::lol::lol:

Μπραβο στον αντρουλη σου Φλωριανακι!!!!!!Φανταζομαι χωρις το μικρο θα πατε ε;;; :D

Κοριτσια δε γεννησα ακομη αλλα νιωθω πολλες ενοχλησεις εδω και 4-5 μερες...Λιγο η μεση μου,πονακια σα της περιοδου ελαφρα ομως,πετρωματα...τωρα βεβαια δε ξερω γιατι στον Αλεξ δεν ειχα τετοια..ενα πρωι εκει που χουζουρευα στο βρεβατι εσπασαν τα νερα ξαφνικα!

Ανδριανα μου γλυκια τι εγινε;;σου εκαναν κουδουνι το κεφαλι τελικα;;; :lol: Και αληθεια ρε τι γινεται με τη ξυνη στο σχολειο;;;

Βικουλινι κι εσυ φασινα σημερα;;;;βρε τι παθατε ολες νοικοκυροκοριτσα;;;;φτου να μη σας ματιασω!!!! :lol::lol:

Καποια ρωτησε για το τριωδιο ε;;;; Λοιπον....ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ!!!!!! :lol::lol::lol: Ειμαι παντελως ασχετη με αυτα.... :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...