Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

να ερθεις να ερθεις!!!οποτε θες ελευθερια μου!!!το σπιτι μου ειναι ανοιχτο για ολες οτι ωρα θελετε!!! ;)

τζοανακι λυπαμε που εχεις χασει το μπαμπακα σου... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι λες ρε Βικυ?? Ειναι ιδιος ο Μπαμπάς του... κάτι έχει πάρει απο την μουσούδα μου αλλα ούτε οπυ φαίνεται.. Οταν βλέπεις τον πατέρα λες.. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!! Κλωνος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιου

:mrgreen:

χαχαχαχαχα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βικουλινι οχι βρε το ηξερε ειναι δυνατον;;;;; :lol::lol::lol:

Τα καταφερα γιατι ημουν ξεκαθαρη απο την αρχη,πριν καν παντρευτουμε και δεν εκανα πισω με τιποτα γιατι ειχα μουλαρωσει! Αλλωστε ειχα και το δικιο με το μερος μου κι ας αγανακτησα να το βρω! ;)

Πχ Απο οταν γνωριστηκαμε που λεει ο λογος,ηξερε κι αυτος και οι δικοι του τη θεση μου οσο αφορα τα ονοματα κι οτι δεν ηθελα να δωσω στα παιδια μου ασχημα ονοματα γιατι εκεινα δε φταινε σε τιποτα..Επισης και οι ιδιοι λεγανε οτι δε τους αρεσαν τα ονοματα τους ποτε,οποτε με τι λογικη ρε κουμπαρε θες να παρει το εγγονι σου το ονομα σου απο τη στιγμη που παραδεχεσαι μονος σου οτι ειναι χαλια;;;;;;κι απ'την αλλη ναι μεν δε προσφερεις καμια βοηθεια στα παιδια σου,αλλα εχεις την απαιτηση να δωσουν και το ασχημο ονομα σου;;;; ε εγω αυτα τα παραλογα δε τα μπορω!

Οποτε εφοσον δεν ειχα και την υποστηριξη του αντρα μου(παρ'ολο που ηξερε οτι ειχα δικιο) πιανω το πεθερο μου μια μερα στο ξεκαρφωτο και του λεω "Κυριε Ευγενιε,ξερετε ποσο σας αγαπαω(λεμε τωρα γιατι ,μεσα μου αφριζα! ) αλλα οπως εχετε πει και ο ιδιος δεν εχετε ωραιο ονομα και ειναι κριμα να παρει το μωρακι ενα ονομα ασχημο...διαλεξτε ομως εσεις ενα ονομα που σας αρεσει,ειτε αδερφου,παππου,συγγενη ειτε καποιο ασχετο που σας αρεσε παντα να βγαλουμε το παιδι" Ε ετσι που τον επιασα απροετοιμαστο τι να πει;;; :lol: ειπε οτι παντα του αρεσε το Αλεξανδρος που λενε και ενα αδερφο του κι ετσι εληξε εκει το θεμα!

Βεβαια πεταχτηκε κι ο καλος μου σα τη τσουτσου και ειπε οτι θα δωσουμε και το Ευγενιος σα 2ο ονομα τιμης ενεκεν...ε φροντισα τουλαχιστον να μη γραφτει καν στα χαρτια! ;)

Βεβαια για να λεω και του στραβου το δικιο αν ο πεθερος μου ειχε κανενα ωραιο ονομα θα το εδινα γιατι δεν αξιζε ολη αυτη η ψυχοφθορα διαδικασια που μπηκα και οι καυγαδες με τον αντρα μου! :roll:

Τωρα βεβαια αν μαθαινα οτι με κατηγορουσαν πισω απο τη πλατη μου θα γινοταν ο κακος χαμος!!! :twisted::twisted:

Βικουλινι μου επειδη δε ξερω τη σχεση σου με τον αντρουλη σου,αν εχει ωραιο ονομα ο πεθερος δωστο για να μην εχεις ιστοριες,αλλα πες του αντρα σου οτι το κανεις για χατηρι δικο του και μονο κι οχι επειδη τρεφεις καμια ιδιαιτερη εκτιμηση στο προσωπο εκεινου που σε κατηγορει! ;)

Α Ερακι ΦΤΟΥΟΥΟΥ!!!! σε φτυνω καλε που μου ειπες πριν! :lol::lol: ενταξει δεν ειναι και τοσο τραγικη η βροχοπνευμονια(αν τη προλαβεις) μωρε απλως ειναι ταλαιπωρια και θελει γερη αντιβιωση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τονια μου και εγω ειμαι καλη μεχρι....αηδιας ,κανω τα παντα!!!!!!εαν ομως μου την κανεις ..........την εχεις κατσει ...ασχημα!!!!!! :evil::evil::evil: .μαζι με τον αντρα μου και ειχαμε συμφωνησει για ολα αυτα!!!!!παλι καλα που εχει τα ματια του ανοιχτα :shock::shock: και βλεπει και δεν ειναι κανα χαιβανι :lol::lol::lol: !!!καλα που και που του τα ανοιγω και εγω λογω μουροχαβλιασης :lol::lol::lol::lol: αλλα σε γενικες γραμμες ολα καλα!!!! :D:D:D

βρε ελευθερια μου αυτο ηθελα να σου το πω και εγω πως ο γιος σου μου φαινεται οτι σου μοιαζει!!!!!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε κρητικοφιλη!!τι ωραια που τα λες!!!

δεν μιλαω καθολου τονακι μου θα το δωσω το ονομα κ δεν πειραζει αρκετα εχουμε φαγωθει με τον αντρα μου για αυτα που λεγοντε...μεχρι μωρο εχασα...αστα...ξερεις τι ειναι να μην εχει προβληματα το ζευγαρι κ σονι κ καλα να τους δημιουργουν κ να τσακωνομαστε για τους τριτους;;ειναι πολυ ασχημο...προσπαθω να μην ασχολουμε και ιδιαιτερα απο τοτε που ειχα την αποβολη τους εγραψα αλλα ανθρωπος ειμαι κ νευριαζω ...ειναι το γαμωτο που λενε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελευθερια δεν εχω δει τον αντρα σου οποτε λεω οτι σου μοιαζει!αλλα εσυ κατι ξερεις παραπανω!! ;)

Ηλιανα τι κανεις;;πως τα πας;;;τα παιδακια σου τα βρισκουν παιζουν μεταξυ τους;;για πες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα βικυ μου ενταξει..μια χαρα!!!!!τα παιδια μου σε γενικες γραμμες και μεχρι στιγμης τα πανε αρκετα καλα μεταξυ τους!!!!!!ζηλευουν βεβαια οπως ολα τα παιδια,η κορη μου κανει κατι υπουλα ωρες ωρες :?:? αλλα σε νορμαλ επιπεδα!!!!!δεν εχουν αυτη την υπερβολικη ζηλεια που εχω δει και δεν μ'αρεσει!!!(θα τολμησω να πω πως δεν το περιμενα )αλλα θα δειξει και η ποριεα.... :roll::roll::roll::D:D:D

ελπιζω θετικα πραγματα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινι μου τοσο καλα ε;;;; :cry::cry::cry: Ναι ρε συ κι εμεις δεν ειχαμε κανενα απολυτως προβλημα σα ζευγαρι και τσακωνομαστε για την ηλιθια τη μανα του! :evil:

Ηλιαννα μου αυτος ειναι ενας φοβος μου ,μεγαλος...πως θα το παρει ο Αλεξ... :? Ε νομιζω οτι τις σφαλιαρες της θα της φαει η μικρη!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αληθεια τονια μου ειναι πως και εγω αυτο σκεφτομουνα.αφου στην αρχη φοβομουνα να μεινω στο σπιτι μονη μου με τα παιδια ηθελα παντα καποιος να ειναι μαζι μου (ο αντρας μου η η μαμα μου)!!!μετα ομως συνηθισα...ειναι τελικα ολα μια συνηθεια κ συνηθιζεις,η αρχη ειναι λιγο δυσκολη!!!!!μετα .....πεταει η ομαδα χιχιχιχι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hi κοριτσακια εγω εχω βγαλει τον πεθερο μου τον πρωτο και τον δευτερο θα βγαλω τον μπαμπα μου...Ευτυχως εχει ωραιο ονομα ο πεθερος μου. Βεβαια δεν μου εχουν κρατησει ποτε τα παιδια ενω του αλλου τους γιου τα κρατανε συνεχεια και οποτε με βλεπει μου λεει αχ να εμενα κοντα να στα κραταγα...λες και η μαμα μου που μου τα κραταει μενει διπλα...

Και μη φανταστειται καμια αποσταση τρομακτικη...στη Χαλκιδα ζουμε ποσο ποιο μακρια θα μενει?10 λεπτα με το αυτοκινητο :D

Δεν πειραζει μακρια και αγαπημενοι γιατι αν την ειχα συνεχεια κοντα θα γινοταν χαμος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΜΟΥ..ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΒΑΛΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΕΦΤΑΣΑΝ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ!!!ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΧΑΡΕΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΤΙΡΙΑ..ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ..ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΤΗΡΗΣ-ΑΝΘΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ!!!Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΝΤΑ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟΝ 1ο ΕΤΣΙ!!!ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ Η ΦΙΛΙΠΠΟ Η ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΥΠΟΧΩΡΗΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ!!!Ο ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΕΒΑΛΑΝ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ!!!ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ!!!

ΑΣΧΕΤΟ!!ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΔΚ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ ΜΟΥ???ΠΟΙΑ ΞΕΡΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου καλα το κανεις...αλλωστε το Σωτηρης ειναι ωραιο ονομα! ;)

Αλλα οπως λες κι εσυ δυστυχως τα αισθηματα δε μπορουν να αλλαξουν... :? Κι εγω "συγχωρω" πολλα για χαρη του αντρα μου γιατι ξερω οτι ειναι λιγοι σα κι αυτον και ειμαι κι εγω τυχερη που βρηκα ενα τετοιο ανθρωπο,αλλη αληθεια ειναι οτι εγω του ανοιξα τα ματια σε πολλα θεματα και επρεπε πολλες φορες να γινω κακια μεχρι να τα συνειδητοποιησει... :?

Ηλιαννα μια συνηθεια ε;;; κι εμενα την ιδια διαφορα με τα δικα σου θα εχουν..στην ουσια 2 μωρα μαζι...αλλα θα ξεπεταχτουν και μαζι μωρε και μετα θα ηρεμησει λιγο το κεφαλι μας! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια μου μια απο τα ιδια με τον αντρα μου...βουρλο μεχρι να καταλαβει τι συνεβαινε με τους δικους του..μεχρι και οτι ο αλεξ δεν ειναι παιδι του ειχαν πει!!!στον γαμο μας εκαναν φασαρια και μετα την τελετη σηκωθηκαν και εφυγαν!!!ειχαμε πριν 4 χρονια ενα σοβαρο τροχαιο και εγω σωθηκα απο θαυμα και το μονο που τους πειραξε οτι διαλυθηκε το αμαξι για μενα ουτε κουβεντα!!!τωρα ο νικος εχει ανοιξει τα ματια του και ελπιζω να τα κρατησει ετσι για καιρο...οι αντρες θελουν να τους εχεις απο πισω να τους συμβουλευεις!!!!χαζα τελειως!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΤΟΝΙΑΧΑΝ ΣΟΒΑΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ;; :shock: Ε ΟΧΙ ΕΛΕΟΣ!

ΕΣΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΦΥΓΑΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΤΕΛΕΤΗ ΕΜΕΝΑ ΕΜΕΙΝΑΝ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΑΝ ΤΟ ΓΑΜΟ :cry: ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΕΚΛΕΓΑ ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΞΑΝΑΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΝΑ ΤΟ ΔΩ :shock: ...

ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ...ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΙΑ ΕΡΣΕΤΕ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:o:o:o:o:o:-o:-o:-o:-o:-o

Ρε Τονακι πολυ χοντρα σκηνικα αυτα που λες!!!!! :shock: Εισαι κι εσυ μεγαλη ψυχη!!! Εγω δε ξερω αν θα εδειχνα τετοια μεγαλοψυχια μετα απο αυτα τα τερατα!!! :?

Βικουλινι οπως λεει και το Τονακι ειναι βουρλα ρε γαμωτο...οσο καλοι κι αν ειναι ωρεωρες σου βγαζουν τη ψυχη μεχρι να καταλαβουν! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω τονια μου πραγματικα σε συγχαιρω!!!!!!!θα του βγαλεις και το ονομα του πεθερου ε??? μπραβο σου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll::roll::roll:

τονια μου ναι στην ουσια ειναι σα να μεγαλωνεις δυο μωρα μαζι....αλλα το καλο ειναι αυτο πως θα ξεπεταχτουνε και τα δυο μαζι και θα μεγαλωσουνε μαζι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ειναι μεχρι να μεγαλωσουν ....αλλα τελοσπαντων!!!!!βρε συ τονια μου εμενα τα δικα μου πεθερικα ειναι αγιοι μπροστα στα δικα σου!!!!!μηπως να τους κανω εικονισμα??????????? :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ειμαι με ντεπον για την ημικρανια γι' αυτο δεν μπορω να σχολιασω τιποτα...

δυσκολη μερα και δεν υπαρχω...

φιλια πολλα σε ολες!!! θα τα πουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι πολυλογουδες που εισαστε λιγο να αργησω εχασα το μπουσουλα :roll::roll::roll::roll::roll:

εμεις ριξαμε ενα τριωρο υπνο μεσημεριανο κ καναμε επιδερμιδα :D:D:D:D ηρθαν μετα οι γονει μου να κατσουμε....

το ειδατε το νησι??

βικακυ μου πολυ εκανες κ βγηκες ετσι λιγο για αλλαγη :D:D:D ολα καλα???

τονια μου καποια στιγμη ελπιζω να τα καταφερουμε κ να ερθουμε

καλα αυτα με τα ονοματα πονεμενη ιστορια ευτυχως εγω δεν συναντησα κατι τετιοιο γιατι κ οι 2 θελαμε ασχετο ονομα οποτε ουτε γτα ουτε ζημια 8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...