Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσόπουλα και καλή εβδομάδα!!!

Ακόμα δεν έχω πάρει φορτιστή και έτσι δεν μπορώ να επικοινωνώ μαζί σας!!!

Περιμένω πότε θα πάω γραφώ να τα πούμε λιγάκι…..πωπω κατάντια.

Λοιπόν για ξυπνήστε…..ελάτε για κους-κους….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια τι κανετε?πιαστηκε ο σβερκος μου να διαβαζω νεα..χι!χι!αχ!βρε κοριτσια ανυπομονω να ερθει η μεγαλη μερα της γεννας.. :) βεβαια δεν αργει και πολυ σε 2,5 εβδομαδες ειναι ...αλλα ανυπομονω και να ξεφουσκωσω να ξεπρηστω γενικοτερα και να δω την πρωτη αντιδραση του γιοκα μου οταν φερω την μπουμπου στο σπιτι μας,και φυσικα να δω επιτελους το πρσωπακι της...αχ!αχ!περιεργη διαθεση εχω σημερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω χαρηκα καλη δουλεια!!!!!!!!και επι της ευκαιριας ηλιαννα δεν γνωριστηκαμε ετσι?λοιπον με λενε φανη μενω αθηνα και εχω εναν γιο :D γεννημενο 18/3/2008 και τωρα περιμενω το δευτερο παιδακι μου που ειναι κοριτσι :D .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

ασπα καλη δουλιτσα!!

φανη αντε εφτασε ο καιρος!κοιμησου οσο προλαβενεις :lol:

βικαρα μου ολα καλα;;

φιλια πολλα σε ολες ειμαι στο τρεξιμοοοο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια,τι κανετε?εγω πινω το καφεδακι μου .ομπεμπης κοιμαται και ο μεγαλος πηγε στη γιαγια!

Τι θα μαγειρεψετε σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΦΤΙΑΧΝΩ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ...Ο ΝΙΚΟΣ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΖΩ!!!ΕΧΘΕΣ ΚΑΤΙ ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΑΝ ΟΙ ΓΛΥΚΕΣ(ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΘΑ ΦΤΑΙΝΕ) ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ''ΣΩΤΗΡΙΟ'' ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ!!!ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΑΞΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΟΠΩΣ ΗΘΕΛΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες.

Τονια μαρεσει πολυ το Σωτήρης σαν αντρικό όνομα ειναι σουπερ!

Βικυ το συκώτι ειναι το αγαπημένο μου φαγητό.. μπορώ να το τρώω κάθε μέρα.. αλήθεια...

Εμείς είμαστε συναχωμένοι.. και έχουμε βήχα...

Φιλάκιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κοριτσαι!!!!!!!!!πως εισατε σημερα????εμεις πριν καμια ωρα ξυπνησαμε !!!!! :D:D:D ω ναι θαυμα!!!!!!! :lol::lol::lol: .

ναι ναι κατερινακι μου ειδες τηλεπαθεια,σωστα!!!!!παλι καλα καλα πουκαθαρισε καλα το χαλι και δεν αφησε καμια σταμπα!! :shock::shock:

φανη χαρηκα πολυ!!!!!να σου ζησει το αγορακι σου και με το καλο να υποδεχτεις και την μικρη σου πριγκιπισσα!!!!!!!!κοιμησου και ξεκουρασου οσο μπορεις ,γιατι μετα...... :shock::shock:

σημερα λεω να φτιαξω παστιτσιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ περαστηκουλια σας ελευθερια μου!!!!!!!μπραβο τονια μου!!!!!!!συγχαρητηρια για την καλη σου πραξη!!!!!!

τελικα μονο εγω μου φαινεται πως ειμαι ειμαι γαιδουρα και δεν τους εβγαλα κανενα ονομα σε κανεναν!!!!! :lol::lol::lol: .αλλα δεν πηραζει μου αρεσουν τα ονοματα των παιδιων μου,δεν το μετανιωνω και τους εχω ολους χ..........ους!!!!!!!χιχιχιχι :oops::oops::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν τους εβγαλα κανενα ονομα σε κανεναν!!!!! :lol::lol::lol: .αλλα δεν πηραζει μου αρεσουν τα ονοματα των παιδιων μου,δεν το μετανιωνω και τους εχω ολους χ..........ους!!!!!!!χιχιχιχι :oops::oops::lol::lol::lol:

Σωστηηηη!!! χαχαχα

Εγω έδωσα το ονομα του πεθερού μου αλλά δεν ήθελα.. Δεν μ'αρεσει το Κωνσταντίνος μπλιαχ, μου κάνει κάτι σε Κάρολος.. Ψωνίστικο μου φαίνεται γενικά..

Τέλος πάντω στο δευτερο όμως θα βάλω ή το ονομα της μαμάς μου που μ'αρέσει πολύ ή του μπαμπά μου που επίσης μαρεσει αν και συνηθισμένο (Αλέξανδρος)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...