Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

το πηρα λιγο τον υπνακο με ξυπνησα τα κωλοκουδουνια αμαν αυτη η πολυκατοικια δεν σεβετε τιποτα :evil::evil::evil::evil:

ΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΘΟΥΝ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΝΤΕ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΟΠΑΝΑΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩΜΕ ΣΦΥΡΙ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ ουτε εγω καταφερα να κοιμηθω...οσπου να κοιμηθουν και τα 2 μου εφυγε η νυστα.

Βικουλινι ασε ολη την ωρα πειναω αλλα κρατιεμαι τουλαχιστον στα γλυκα...

Απο σημερα θελω να κρατησθω και να φαω ενα γιαουρτακι μονο τοβραδυ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου και εγω ορο το βαζω πρωτα και μετα τα ρουφαω με αυτον αι καθαριζει...

(

Elisaki, νομίζω ότι το Λενάκι ρωτούσε για τις μυξούλες του νεογέννητου της.. οχι η τόνια.. νομίζω... :oops::oops:

Εγώ πάντως όταν είχα αρωστήσει και ο μικρός ηταν πολυ νινάκι η γιατρός μου είπε να μην φοβάμαι και ότι δεν θα τον κολήσω.. απλά μου είπε να θηλάζω...

Οντως δεν τον κολούσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΤΟ ΛΕΝΑΚΙ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ Κ ΣΤΟ 7 ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ...

ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΥΤΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΡΥΝΙΤΙΔΑ ΑΦΘΟΝΟ ΦΥΣ.ΟΡΟ Κ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΜΕΧΡΙ 7 ΜΗΝΩΝ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αλλα βαζω το δικο μου :D:D:D ο νικος στη γυρα :lol::lol::lol::lol::lol: καλε ειναι ηλιθειος ο κοσμος εδω δεν ξερει να παρκαρει κ πρεπει να αδειαζει η γειτονια ολα τους ενοχλουν ρε συ πανω στο καλο τον υπνο :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ ναι βρε συ Ερη μπερδευτηκα το Λενακι εννουσα!Ευχαριστω!

Η αληθεια ειναι οτι δεν την ρωτησα την παιδιατρο αλλα το εχω ακουσει αυτο που λες.Μακαρι...

Βικυ μου ο μεγαλος συμπεριφερεται αρκετα καλα,μπορω να πω δεν το περιμενα.Ζηλευει σε λογικα πλαισια...θελει συνεχεια να πηγαινει και να τον φιλαει και ειχα ενα θεμα τωρα που ηταν αρρωστος...Δεν τον αφηνα καθολου να τον πλησιαζει και εχει αρχισει τα νευρακια :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΤΩΜΑ ΝΑ ΣΕ ΞΥΠΝΑΝΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΥΠΝΟ...Κ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΠΛΩΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ...

ΕΛΙΣΑ Κ ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΗΡΕΜΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕΠΟΤΕ ΤΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ Κ ΑΝ ΤΗΣ ΠΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΕΝΕΙ ΚΟΝΤΑ ΕΚΕΙΝΗ ΠΗΓΕΝΕΙ ΕΠΙΤΗΔΕΣ...ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ''ΚΛΕΙΔΙ''ΤΕΛΙΚΑ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΞΕΠΕΤΑΧΤΟΥΝ..

ΑΝΤΕ ΠΑΡΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ !!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΔΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΤΗ ΒΕΡΑΝΤΑ ΤΗ ΒΓΑΖΟΥΜΕ...ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΘΕΑ..

ΒΙΚΑΡΑ ΠΕΡΣΥ ΠΗΓΕΣ ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟ...ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΡΘΕΙΣ ΣΤΗ ΠΑΡΟΟΟΟΟ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΑΣΑΡΙΑ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ!!!ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ 1ο ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΑΣ ΑΓΟΡΑΣΑΝ ΑΛΒΑΝΟΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ 3ο ΓΥΦΤΟΙ..ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ!!!Ο ΑΛΕΞ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΙΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕ ΤΟΣΗ ΦΑΣΑΡΙΑ...ΟΠΟΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΡΗΚΑΜΕ ΑΓΟΡΑΣΤΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΧΡΟΝΟ!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΦΥΓΕΙ Κ ΤΟ ΔΑΝΕΙΟ ΑΠΟ ΕΠΑΝΩ ΜΑΣ...ΝΟΙΚΙΑΣΑΜΕ ΜΕ 350 ΕΥΡΩ 120ΤΜ ΝΕΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΖΑΧΑΡΩ(ΕΚΕΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Κ Ο ΝΙΚΟΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΧΩΡΙΟΙ ΜΟΥ ΚΟΝΤΑ) ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΑ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΟΥΝΟ..Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΙΝΑΙ 5ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΦΥΣΗ!!!ΟΠΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗΗΗΗΗΗ....ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΦΥΓΕΙ ΓΙΟΥΠΙ!!!ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΑ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΙΑ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλεεεεεεε!!!!!! μια μερα ελειψα και μου βγηκαν τα ματια να σας διαβασωωωωω!!!!!!!!!! @-):-B

Και τι να θυμαμαι απο οοοολααα αυτα που ειπατε και το αλτζχαιμερ που με κραταει;;;;;; :-\

Βικουλινι μου οχι βρε δε γεννησα!!!!! :lol::lol: Δε προλαβα να μπω καθολου εχθες..δεν εκανα κατι δηλαδη γιατι οσοι ηθελα να ερθουν ή ελειπαν ή ηταν αρρωστοι και ειπα γενικα οτι θα λειπουμε και δε γιορταζω.. :oops: Μωρε ημουν πολυ στενοχωρημενη εχθες γιατι πηρα κατι εξετασεις που ειχα κανει και αυτες της πηκτικοτητα του αιματος δεν ηταν πολυ καλες και φοβηθηκα για θρομβοφιλια... :cry: Τελικα πηγα σημερα στο ντοκτορ και μου ειπε οτι οντως δεν ειναι και πολυ καλες, αλλα εδω που φτασαμε και ολα βαινουν καλως μεχρι τωρα,δε νομιζει οτι υπαρχει κινδυνος να παει κατι στραβα...αλλα αν το παιρναμε πιο νωρις χαμπαρι,μαλλον θα εκανα ενεσεις ηπαρινης...Βεβαια δεν ηρεμησα τελειως γιατι διαβασα και 2 περιπτωσεις που εχασαν το μωρακι στο τελος και μαλλον απο κατι τετοιο....:cry::cry:

Κατα τ'αλλα ολα καλα,η μπεμπα γυρισε και πηρε θεση που ηταν με το κωλι κατω,ειναι 2440(λιγο μικρουλα) ο ομφαλιος και ο πλακουντας φαινονται τελειοι και γενικα δεν υπαρχει κατι αλλο ανησυχητικο...Ουφ θελω να σκεφτομαι θετικα... :roll:

Πηγα και στο mothercare και τους ειπα να μου φερουν αυριο τη κουνια της και την αλλαξιερα να τα φτιαξω,ετσι για να μου φερουν γουρι!!! :-p

Κοριτσακια μου ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!!! :YMHUG::x:-* ΤονακιΧαν να μας χαιρονται!!! :lol:

Ανδριανακι να χαιρεσαι το γιοκα σου και παντα να τον βλεπεις ευτυχισμενο!!! :-*

Καλα εμεινα με τη καταδιωξη σας!!!!! :o Κι εγω σοκ θα ειχα παθει!!!Για να μη πω τι θα παθαινα αν ημουν στη θεση της μαμας σου κι εβλεπα ενα τρελο να ερχεται κατα πανω μας και να εχω τα παιδια στο αυτοκινητο!!!! :shock::o

Και ο αλλος τυπος που εβγαλε μαχαιρι(δε θυμαμαι σε ποιας το μπαμπα :oops: );;;;;;; :o

Ρε δε παει καλα ο κοσμακης το χουμε ξαναπει!!! :evil::evil:

Βικακι πολυ χαρηκα που δε ταλαιπωρηθηκε καθολου ο Χαρουλης!!!:D

Κι εγω θα τον παω μεχρι τα 3 να τον δει παιδοχειρουργος γιατι ειναι λιγο κλειστο...εμενα παντως βρε κοριτσια μου ειχαν πει και οι δυο παιδιατροι να μη το πειραζω καθολου... :roll::?

Λενακι δε ξερω τι να σε συμβουλεψω για το ρουθουνισμα του μπεμπη...νομιζω και η ανιψια μου το ειχε αυτο σα νεογεννητο και το ξεπερασανε με ορο μονο...Βεβαια δε ρωτας και το παιδιατρο να εισαι σιγουρη;;; :?

Ελπιζω να μην ειναι απολυτως τιποτα! ;)

Φλωριανακι και Κατερινα αντε βουουουουρρρρ κι εσεις για το 2ο!!!! :lol::lol: Με το καλο και γρηγορα! ;)

Ααααχχχχ δε θυμαμαι κατι αλλο..ξυπνησε και το ζουμπερο μεχρι να σας διαβασω και να γραψω.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσουδια μου ηρθα ξανα πηγα να παρω καφε απο το μαγαζι και ξαναηρθα οχι για πολυ ομως...

Οντως σπαστικο να κοιμασε και να σε ξυπνανε με τα κουδουνια ελεος...

Βικακι ωραιο ηλιοβασιλεμα θελω πολυ να ερθω στην Παρο εδω κ δυο χρονια το λεω και ολο

καταληγουμε να πηγαινουμε στην Χαλκιδικη εκει εχουμε σπιτι (η γιαγια μου) δηλαδη...

Τονια να σκεφτεσαι μονο θετικα ολα καλα θα πανε...... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ρε κορίτσια πότε προλάβατε να φτάσετε στην 7η σελίδα.....ααααα δεν προλαβαίνω να τα διαβάσω όλα....παναγία μου!!!!

Για πείτε...εν ολίγης είστε όλες καλά???? Τα παιδάκια σας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινι τη λατρευω τη Παρο!!!!!! :x Ειχαμε ερθει πριν 5 χρονια με το Μακη και θελαμε να ζησουμε εκει!!!! :lol:

Κοριτσια ξανααγχωθηκα(ποια εγω που ειμαι τερας αναισθησιας)!!!! Κοιτουσα τωρα τις τιμες του σημερινου υπερηχου και ειδα οτι βγαζει το μωρο 12 μερες πιο μικρο!!!!!! :o Ενω μεχρι τωρα ειχαμε αποκλιση 2-3 μερες!!!!! Και ο ντοκτορ δε μου ειπε τιποτα....μαλλον για να μη με αγχωσει..αλλα δε ξερει οτι θα τον κοιταξω κι εγω στο σπιτι;;;;;

Εχει καποιες μετρησεις που συγκριτικα με τον προηγουμενο υπερηχο φαινεται σα να μεγαλωσε το μωρο 2-3 μερες μονο και εχουν περασει 15!!!

Ρε πουστη μου θα με σκασει αυτη η εγκυμοσυνη..καθε τρεις και λιγο και κατι αλλο.... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελιζακι μωρε δε θελω να τον παρω γιατι το πρωι ημουν εκει...αν ηταν να θελει να μου πει κατι θα μου το ελεγε...

Ειναι και γιατρος που και κατι σημαντικο να συμβαινει δειχνει πολυ ψυχραιμος και οτι δε τρεχει και τιποτα για να μην αγχωνει τις εγκυους.. :?

Αφου μια γνωστη μου που γεννουσε στον ιδιο κατι εγινε οπου κινδυνευε και η δικη της ζωη και του μωρου και οταν τον πηρε τηλ να του πει τι συμβαινει της λεει κανοντας πλακα "Βρε δε σου ειπα να μη με παιρνεις Κυριακη γιατι παω για ψαρεμα;;;Αντε τρεχα στο ΜΗΤΕΡΑ να πεταχτω να σε δω αλλα σε κανενα 10λεπτο να εισαι εκει γιατι αλλιως φευγω με το σκαφος.."

Ε κι αυτη δεν εβαλε κακο με το μυαλο της,πηγε οσο πιο γρηγορα μπορουσε(μη τυχον και τον καθυστερησει) και βρεθηκε σε λιγες ωρες με το μωρο στην αγκαλια και τη μαια να της λεει οτι ειχαν αγιο και αυτη και το παιδι!!!!! :o

Ειχε καταλαβει ο ντοκτορ τι συμβαινει και της εκανε πλακα για να μην αγχωθει και χειροτερεψουν τα πραγματα! ;)

Οποτε οτι και να μου πει θα εχω στο πισω μερος του μυαλου μου οτι μου το λεει για να μη με αγχωσει καταλαβες;;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...