Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω ειμαι ακομα εδω αλλα λεω να την κανω κι εγω γιατι αλλιως ο κανακαρης μου δεν θα κοιμηθει...

Τα κλεινω ολα για να τον μαζεψω...

Φιλια πολλα σε ολες καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και απο μένα κορίτσια... ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!! Και να δείτε σήμερα ενα πολύ πολύ ωραίο όνειρο!!! Να περάσουμε καλά βρε αδερφέ!!!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να'μαι και εγω ,τι κανετε?πως ειστε σημερα???εγω εχω ακομα πονοκεφαλο ,πικρα!!!!!!χθες ο γιος μου παλι με δυσκολια εκλαιγε και τελικα κοιμηθηκε παλι στο κρεβατι μου.... :?:? . και η κορη μου κοιμηθηκε με τα χιλια ζορια.... :evil::evil:

καλα ε..μιλαμε για τρελα γλεντια !!!!!χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααα!!!!!!!!!!!

Τι κανετε κοριτσακια μου??

Περασαμε ενα εφιαλτικο απογευμα χθες με τους κολικους του μικρου.Πρωτη φορα το ειδα να κλαει

τοσο πολυ το μαναρι μου..σπαραζε η καρδια μου..Ευτυχως το βραδυ αργα ηρεμησε και επεσε ξερος

για υπνο..αφου σηκωθηκε μια φορα μονο για μαμ..τωρα κοιμαται ακομα το πουλακι μου.

Χθες γυαλισα ολο το σπιτι και η μικρη το εκανε παλι χαλια :twisted: παλι απο την αρχη ολα σημερα

και δεν εχω καθολου ορεξη... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΞΕΝΥΧΤΗΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΧΤΕΣ ΠΑΛΙ Κ ΓΥΡΙΣΑΜΕ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ...Η ΜΑΡΙΣΑ 7,45 ΦΩΝΑΖΕ ''ΜΑΜΑ ΕΛΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ'' :shock::shock::shock::shock: ΞΥΠΝΗΣΕ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ Κ ΕΤΣΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΝΟ...

ΚΑΛΑ ΧΤΕΣ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΙΣ ΦΛΕΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ...ΒΙΚΑΡΑΑ ΕΝΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ 4 ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΝΤΑΔΑ....ΕΙΠΕ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΟ ΠΡΩΙ Κ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΟ ΠΡΙΓΚΙΠΕΣΑ ΜΟΥ ΕΛΕΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΗΘΗΚΑΝ;;;;Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΑ ΠΙΩ ΚΙΟΛΑΣ ...ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΑ ΠΙΝΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΗΜΕΡΑ;;ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ ΤΣΙΓΑΡΑ ΚΑΠΝΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΣ 12 ΕΩΣ ΤΗΣ 6,30 :shock::shock::shock::shock::shock: ΑΦΟΥ ΤΟ ΣΥΧΑΘΗΚΑ ΠΑΦΑ ΠΟΥΦΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ :lol::lol::roll:

ΑΠΟ ΚΕΦΙΑ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ...ΕΛΕΓΕ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΧΤΕΣ Κ ΕΓΩ ΔΑΚΡΥΖΑ :cry: ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΕΠΑΘΑ ΤΗΝ ΜΕΛΑΝΧΟΛΙΑ ΠΑΛΙ :?

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!! ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ ΤΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ...

ΚΑΛΑ ΠΡΙΝ ΜΙΑΜΙΣΗ ΩΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ...

ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΡΕΞΗ!

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΕΡΝΟΜΑΙ...ΜΟΛΙΣ ΕΧΥΣΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΠΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΧΑΛΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΡΟΣΙΑ!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ, ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.

ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ!

ΒΙΚΑΚΥ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΜΑΘΕΣ!!! ΤΙΣ ΤΟΡΤΙΓΙΕΣ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ...ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ.. :D

ΗΛΙΑΝΝΑ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΒΑΡΥ ΚΕΦΑΛΙ...ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!!

Βικακι σ'αφησαμε μονη σου χθες οι ξενερωτες;;;; :lol::lol::lol: Ειπαμε μολις με υιοθετησει η μανουλα σου θα της αφηνουμε τα ζουμπερα και θα καει το πελεκουδι!!!! :lol::lol::lol:

Βικουλινι που πας κι εσυ χρυσο μου ξυπολυτη στ'αγκαθια;;;;; :lol: Πως θα τη βγαλεις τη μερα σημερα με τετοιο ξενυχτι;;;; Τουλαχιστον ξεσκασες και περασες καλα ε;! ;)

Και μη μου μελαγχολεις,η ζωη ειναι ωραια(λενε καποιοι! :lol::lol: )!! :-*

Λενακι πολλοι κολικοι το καημενο;;;και θηλαζει κιολας... :( Γρηγορα να σας φυγουν!!!! :YMHUG:

Και χεσε τις δουλειες αφου τα ιδια θα ξαναγινουν!

Κατερινακι σας πλακωσε το παπλωμα;;;; :lol: Τελεια!!! ;) Ο καφες τωρα πως βγαινει απο το χαλι;;;; :o Εγω δεν εβαλα φετος χαλια...μεχρι και τα Χριστουγεννα ειχαμε 20 βαθμους και μετα ειπα σιγα μη τα βαλω για τοσο λιγο...τα βαρεθηκα! :y32b4:

Ηλιαννακι ξενυχτισσα κι εσυ ε;;; παρε κανενα ντεπον για το πονοκεφαλο να βγαλεις τη μερα! ;) Ελπιζω να του περασει γρηγορα του μικρου.. :?

Κανω περκα στο φουρνο με πατατες μπας και φαει το σκατο αλλα μαλλον θα μου το φτυσει στα μουτρα για αλλη μια φορα! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααα!!!τι κανετε?εμεις φαγαμε και τωρα ετοιμαζομαστε αγκαλιτσα γισ νσνσκια!!!ο μπαμπας μας πηγε στην δουλεια και το απογευματακι εχουμε να μαζεψουμε τα πιο ευκολα πραγματακια!!!την πεμπτη θα ξαναερθουν οι δικοι μου για να καθαρισουν το σπιτι και να μαζεψουμε!!μαλλον την αλλη βδομαδα θα μπουμε μεσα,,ανυπομπονω γιατι μεσα μαρτη θα παμε αθηνα μεχρι να γεννησω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Κατερινάκι, Λενάκι κουράγιο.. Και εγώ τα ίδια τραβάω.. Ολα μου τα σκορπαει, μου κάνει ενα σπίτι τι να σου πω...

Βικουλίνι μπράβο βρε που βγήκατε έξω και τα σπάσατε!

Τονάκι στο Ηράκλειο μένεις? Δεν θυμάμαι.. Ηθελα να σου πω ότι εγώ και ο αντρας μου έχουμε τρέλα με την Κρήτη. Μεχρι πριν γεννήσω ερχόμασταν κάθε καλοκαίρι.. Ακόμη και τον μηνα του Μέλιτος εκεί επιλέξαμε να τον κάνουμε, κάτσαμε 20 μέρες στον Αγιο Παύλο και λιώσαμε.. Τι ωραία που ειναι κάτω.. Την εχουμε γυρίσει σχεδόν όλη, εκτός απο την Νοτιοδυτική... Αχ πότε θα ξανάρθουμε...

Τονάκι αγορομάνα, καλά μαζέματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουυυχουυυυυ τι καανεετεεεε???!!!!!!! :D:D

πριν λιγο κοιμηθηκαν τα μικρα,ο νικολας ξεσκονιζει τα dvd μεχρι να αποφασισει ποιο θα βαλει!!!!κ μπηκα να πω ενα γεια κ παω να πλυνω τα πιατα!βαριεμαιιιιι!!!!αλλα αμα δεν τα κανω τωρα μετα οχι μονο θα βαριεμαι,θα εχω κ νευρα!!γι'αυτο παω σιγα σιγα!!! :roll:

λενακι μου τι παθατε μωλε με τους κολικους...το καημενο ταλαιπωρειται!ευχομαι να περασει πολυ πολυ γρηγορα κ υπομονη!!!

βικουλινι τα σπασαμε βλεπω χτες!!!! :lol::lol: καλα εκανες,ξεσκασες λιγο!!!ειναι αναγκαιο αυτο που κ που να παιρνουμε τα πανω μας!! ;);)

να μην μελαγχολεις καθολου,να σκεφτεσαι ποσο ομορφα περασες χτες κ να παιρνεις δυναμη!!! 8-)8-)

σημερα εχει τελικο big brother!το βλεπω που κ που,αλλα τα live τις κυριακες δεν τα χανω με τιποτα!!!ειμαι κ ολιγον τι κουτσομπολα!!!! :lol::lol::lol: κ δευτερα εχει νησιιιιιι!!!!!γιουυυυπιιιιιιιι!!!!γρηγορα περασε η βδομαδα!!!απο δευτερα σε δευτερα νιωθω οτι γερναω κατα 5 χρονια απ'την αναμονη!!! :lol::lol:

οι υπολοιπες τι κανετε????φιλια σε ολες!!θα ξαναμπω σε λιγακι παλι!!!με φωναζουν τα πιατα!!

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια αντ ρε με το καλο!!! :D

Ερη οταν ξαναρθετε μη ξεχασεις να με ενημερωσεις!!!Θα σας κανουμε εμεις τουρ στη νοτιοδυτικη που κατ εμε ειναι πιο ομορφη! ;) Ελαφονησι,Φαλασαρνα,Σουγια,Φραγκοκαστελο,Παλιοχωρα ουουου ορεξη να χετε! :D

Ανδριανακι παρε καλε ενα πλυντηριο πιατων να σωθεις! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τρελοκοριτσα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: τι κανετε ?????βλεπω ολες ειμαστε μες στη τρελη χαρα!!!!!!!!χιχιχι.

bikxar μου το βραδυ δεν τα καταφεραμε να σου κανουμε παρεα ε ?.......(οι γαιδουρες)χιχιχι

αχ βρε λενακι μου αυτοι οι κολικοι ....ταλαιπωρειται το παλικαρακι σου και μαζι κ εσυ!!!! :(:( υπομονη θα περασουν που θα παει(το θεμα ειναι το πως θα περασουν...)

μπραβο βρε βικουλινι καλα εκανες και βγηκες....τουλαχιστον περασες καλα και οσο για τα μικρα που θα παει να μεσσημεριασε δεν θα ερθει και το βραδυ να κοιμηθουν?...χιχι

κατερινακι μια χαρα σε βρισκω φρεσκια φρεσκια!!!!!ασε τα 'χω παιξει με τον πονοκεφαλο... :shock::shock:

τονακιπλεον ουτε τα ντεπον κανουν κατι (δυο δυο τα παιρνω....χιχι)ειμαι στη τσιτα απ'οτι βλεπεις :?::?:

ε τι στο καλο κατι θα φαει και αυτο τι ?νυστικο θα μεινει???

αντε τονια μου μια χρα τωρα σε λιγο και εγω θα την κανω προσ το κρεβατι για νανακιααααααα (λεμε τωρα αν τα καταφερω!!!θελω να ελπιζω τουλαχιστον!!!)θα πατε αθηνα και θα ηρεμησεις λιγο

ελευθερια μου μια απο τα ιδια και εμεις η καθαριζω η δεν καθαριζω το ιδιο ειναι....ελεος πια δεν μας λυπουνται τα σκασμενα λιγο...

μανουλα και εγω μαζι σου το βραδυ big brother και αστα να χτυπιουνται.... [smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

αυτα κοριτσια θα τα πουμε μετα λεω να σανιδωθω στο κρεβατακι μου......!!!!!

φιλιααααααααααααααααααααααα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια μου πρωτον χωρος για πληντυριο ανυπαρκτος ετσι οπως ειναι η κουζινα κ δευτερον δεν προλαβαινουν να μαζευτουν..τα εξαφανιζω να μην τα βλεπω!!!!!!!!αρα δεν θα υπαρχουν κ πολλα να βαλω!!ααμααα ποτε αλλαξουμε την κουζινα ομως,λεμε να βαλουμε!!!!ειδωμεν...! :mrgreen:

ηλιαννα μου εγω τα αβζω για υπνο στις 9-9:30!ο μικρος κοιμαται σε κλασματα δευτερολεπτων το πουλακι μου!τα μεγαλα μιλανε,γελανε,παιζουν μεσα στο δωματιο μεχρι να κοιμηθουν!!! :lol: αλλα αφου δεν ενοχλουν!!!χαχαχα!!τη δευτερα ειδικα τα μεγαλα δεν τα βαζω καθολου να κοιμηθουν το μεσημερι(αλλο που δεν θελουν),για να κοιμηθουν γρηγορα το βραδυ να δω νησι!!!!! :mrgreen:

εσενα τι ωρα κοιμουνται???

ποιος θελεις να κερδισει στο big brother???εγω φουκακης η' αντωνης!!!

ααα να σας πω κ κατι να γελασετε!αυτη τη βδομαδα βαζει συνεχεια διαφημιση για να ψηφισουμε ποιος θελουμε να ειναι ο νικητης!!!την ειδε χτες ο νικολας κ μου λεει:''αν δεν νικησει ο γιαννης φ,δεν παει καλα το παιχνιδι''!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

την κυριακη ειχα παρει τα 2 d με τα τραγουδια απ'το νησι που ειχε μια εφημεριδα κ οποτε τον παω σχολειο μου λεει ''βαλε δυνατα νησι να ακουω''νησιιι νησιιιι!!!!! :lol::lol:

καλα δεν βλεπουν big brother τα παιδια,αλλα τυχαινει να αρχιζει στις 9 κ παιρνουν ματι καμια σκηνη μεχρι να τα ετοιμασω!!! :lol:

νησι παλι δεν βλεπουν,αλλα βλεπω εγω την επομενη στο ιντερνετ παλι κ φωναζει ο νικολας ''ναιιιιι αυτοοο ειναι το νησιιιι,ναιιιιι''!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ εμενα ο μικρος μεχρι πριν δυο μερες τον εβαζα 9.30 με 10 και κοιμοτανε τωρα ομως ......αλλαξε και δεν ξερω το γιατι?????..

η κορη μου ομως ειναι περιπτωση...οσο την αφησεις καθεται ,και καθολου να μην κοιμηθει δεν εχει προβλημα!!(εχω ομως εγω)χιχιχι.τωρα ομως προσπαθω το πολυ μεχρι τις 11(ασχετα τι ωρα μας παιρνει...)να κοιμηθει και σιγα σιγα να την βαζω και πιο νωρις!!!!!

αστα αστα ..................ορεξη να 'χω ....αλλα πουντη!!!???!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαννα αμα μαθουν μια συγκεκριμενη ωρα για υπνο θα ειναι πιο ευκολα!!εγω 8:30-8:45 του ςδινω γαλα κ μετα ξερουν οτι παμε για πλυσιμο δοντιων,τσισακια,πυτζαμουλες κ νανι!!!αχ αμα ηταν ξυπνια οταν θα εβλεπα νησι θα ειχα παθει αμοκ!! :roll::shock::o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ!!!ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΑΣΑΡΙΑ!!!ΑΝΥΠΟΜΠΟΝΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΣΠΙΤΑΚΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΝΑΝΤΕΥΩ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ!!

ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΡΙΟ Η ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΕΧΟΥΝ ΞΕΧΗΛΩΣΕΙ!!!ΒΑΣΙΚΑ ΠΟΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΡΟΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑ!!!

ΤΙ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΤΕ?ΕΔΩ ΒΡΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ!!!ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ?ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ ΜΟΥ?ΠΗΓΑ ΣΤΟ EDIT SIGNATURE ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΠΑΤΗΣΑ ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ??ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααααααααα!!!!!!!πως ειστε κοριτσια???? ε ναι λοιπον τα καταφερα να ξεκουραστω μια ωριτσα και να κοιμηθω λιγο επιτελους!!!!!!!!!!!κανουμε προοδους :D:D:D .εδω δεν βρεχει αλλακα νει κρυο,μπρρρρρρ!!!!το ξερω μανουλα ,ο μικρος παντα κοιμοταν νωρις αλλα τωρα δυο βραδυα δεν ξερω τι τον εχει πιασει.αλπιζω απο αποψε να ειναι παλι οκ!!!ενω η κορη μουπριν οτι ωρα την εβαζα κοιμοτανε αλλα τωρα ειναι που εχει παει στο δωματιο της μονη της και την δικαιολογω καπως!!! :roll::roll: τι να κανουμε θα μαθουν και αυτα το προγραμμα τους σιγα σιγα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΕΓΩ ΝΥΣΤΑΖΩ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΦΤΕΕΕΡΑΑΑ :lol::lol:

ΒΙΚΑΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;

Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ :shock: ΕΧΕΙ ΑΡΧΗΣΕΙ Κ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕ...ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΑΥΤΟ;;

ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΧΟΥΧΟΥΛΙΑΣΩ ΣΤΟ ΠΑΠΛΩΜΑ..

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ...ΧΑΛΙΑ ΕΙΜΑΙ...ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΕ Κ ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΣΥΝΧΡΟΝΩΣ...ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΙΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;;ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΑΛΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥΣ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΦΑΣΕΙ Κ ΟΙ 2 ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΠΙΑ ΝΑ ΧΑΛΙΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ...

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΑΛΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να' μαι κι εγώ...

Μόλις έβαλα τον κώλο μου κάτω...άραξα κρεββατακι σε καθαρα σεντονια μετα απο μπανιο (το καλύτερό μου...) και απολαμβανω το ποστ μας σε συνδυασμο με big brother...

Σημείωση και εγω φουκο θελω δαγκωτο!

Κορίτσια από τις τις 14.00 κανω δουλειές αλλά τα τελείωσα...μόνο τα μπαλκονια δεν έκανα...αλλά εβαλα πληντύρια καθαρισα όλοοοο το σπιτι και επιτελους μαζεψα για την αποθήκη μια τεραστια σακουλα jumbo με παιχνίδια του Νικόλα που ζήτημα να εχει παιξει μια φορα με το καθένα...δεν πηγαινε αλλο δεν περπαταγαμε στο δωματιο του πηδουσαμε για να μπουμε!! Ουφ τωρα ειναι πεντακάθαρα και μου εφυγε ενα βαρος!!

Ηλιανάκι το πρωί ήθελα να σου κανω αιτημα εγω αλλα με το ατυχημα με τον καφε δεν τα καταφερα και τωρα που μπηκα βρηκα δικο σου, κοιτα τηλεπάθεια!

Βικουλίνι μου τί συγνώμη καλέ...σε καταλαβαίνω, το εχω ζήσει αυτο που περνάς...γραψτους κανονικοτατα!!

Τόνια ναι αστα να πανε με το χαλι μιση ωρα παλευα να το καθαρισω...αλλα παραδόθηκα τελικα...δεν βγηκε τελείως...κι εγω είχα έρθει Κρήτη το καλοκαίρι του 2009, μια εβδομαδα και περασα σχεδον απ' όλους τους νομούς..με ένα τζιπ του φίλου μας που ηταν μαζι μας, είμασταν 4 ενηλικες και δυο μωρα 13 μηνων, ο δικος μας και ο δικος τους που εχουν μολις 5 μερες διαφορα...όλη μερα ήμασταν μεσα στο τζιπ και γυρνούσαμε ...τα είχαμε δει όλα στην κυριολεξια...αλλά μ' αρεσαν πολύ τα Ματαλα, τα Ανώγεια, περάσαμε και από τα Ζωνιανά, και μας κοιτούσαν καλά καλά γιατί το τζιπ είχε φιμέ τζάμια κι ήταν και θορυκτό και φοβήθηκα μην μας γαζώσουν.... :lol:

Ανδριαννα μου μακάρι να μπορούσα να κάνω κι εγώ αυτό που έχεις καταφέρει με τα παιδιά, με τον ύπνο...εμένα ουρλιάζει αν τον ζορίσω να πάει για ύπνο..ακόμα και αυτή τη στιγμή ενώ δεν έχει κοιμηθεί καθόλου για μεσημέρι και είναι όλη την μέρα στην τσίτα, ούτε λόγος να πάει για ύπνο! Και να φανταστείς του έκανα και μασαζακι μετα το μπανιο με χαλαρωτικη κρεμουλα Johnsons...τελος παντων...

τώρα τον έχουν πιάσει τα διαόλια του και χτυπιέται πάνω μου δεν θέλει να γράφω...τα νεύρα μου...

Κορίτσια δεν θυμάμαι άλλα..συγνώμη, καταρρέω.

Θα τα πούμε αύριο το απόγευμα...φιλιά σε όλες και καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...