Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

ΝαΙ Τόνια μου αστερι τι να πω και τοτε την εμπιστευομουν με κλειστα ματια! (ΚΑΛΑ ΠΟΡΩΝΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΩ...ΤΡΕΛΛΟΚΟΜΕΙΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΩΡΑΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ..ΚΑΙ ΤΟ ΧΥΜΑ- ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΜΙΛΑΣ...-ΕΝΝΟΩ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ: ΤΗΝ ΚΕΦΑΛΗ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ!!)

Τωρα θα αλλαξω γιατρο.. Σου ευχομαι να πανε ολα καλα..και που εισαι...εγω γεννηθηκα 2550 και στα 3 μου ημουν φρατζολακι 25 κιλα!! Για να μην σου πω τωρα που ειμαι μια φουσκα...χαχα

Ηλιαννακι συγνωμη που τα μπερδεψα...να χαιρεσαι και την κορουλα σου! Να τα καμαρωνεις!

ΤΟΝΙΑΧΑΝ ΤΙ ΝΕΑ? ΚΑΛΗ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ!! ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ? ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΙΠΠΟ ΑΝΤΕ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΙ ΕΜΕΙΝΕ...ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟΝ ΓΑΪΔΑΡΟ...

ΑΝΤΕ ΦΙΛΑΚΙΑ!

δεν πηραζει βρε κατερινακι μου που να το ξερεις!!!αλιμονο ;);):D σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμ τοσες που ειμαστε εχουμε μπλεξει τα μπουτια μας!!! :lol::lol::lol:

Τονια εισαι 28;;;αρα το νικνειμ μου(τονια28) παει περισσοτερο σε σενα γιατι εγω επιασα τα 30 η σκατογρια!!!! :lol::lol::lol: Σε ποσες μερες μετακομιζετε;;; Να ερθουμε να βαλουμε ενα χερακι;;; :lol::lol:

Κατερινακι ευχαριστω βρε που σου αρεσει να με διαβαζεις!!! μερικες φορες το παρακανω ομως με τις ωραιες λεξεις,αλλα τα λεω ακριβως οπως μου ερχονται στο κεφαλι αφιλτραριστα!!! :oops::lol: Και μιας και σας αισθανομαι πλεον πολυ κοντα μου εκφραζομαι ελευθερα!! :lol::lol:

Ουτε κι εμενα με νοιαζει να γεννηθει τοσο...θελω απλως τα 2.50 π0 κιλα οπωσδηποτε για να μη το βαλουν καθολου θερμοκοιτιδα(καλα δε θα τους αφησω αυτη τη φορα) και να μη με νοιαζει και τοσο το βαρος που θα χασει τις πρωτες μερες γιατι θελω να το θηλασω αυτη τη φορα.. τη πρωτη επειδη γεννηθηκε ακριβως 2.500 μου τον εβαλαν 2 μερες θερμοκοιτιδα(αδικα για να μου τα παρουν!:evil: ) και ο παιδιατρος ηθελε οπωςσδηποτε ξενο γαλα για να μη χασει καθολου βαρος..ε και φυσικα τον ηπια με το θηλασμο! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιστρεψαμε καλε ποσα γραψατε παλι???

τονια αμε χαρες θα κανει η μανα μου!!!!!!!!!!!!!!

/

ελενακη κ ηλιαννα πως ειναι ο πονοκεφαλος σας??

κατερινακη σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια ευτυχως ειμαστε σουπερ εσεις??

τονια μου καλη μετακομιση!!!!!!!!!!!!

φιλια σε ολεςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΝΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙΣ...ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΕΥΑΤΟΙ ΜΑΣ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΥΤΙΔΑ ΕΜΕΝΑ ΑΝ ΚΑΙ 2270 ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑΝ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΘΕΡΜΟΚΥΤΙΔΑ, ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ, ΚΑΙ ΗΠΙΕ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΘΥΛΑΣΜΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 2 ΜΕΡΕΣ, ΔΕΝ ΕΒΓΑΙΝΕ ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟΓΑΛΑ...ΟΜΩΣ ΤΗΝ 3Η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΑΡΗ ΣΤΟ ΠΕΙΣΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΟΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΒΑΡΔΕΙΑΣ ΣΤΙΣ 2 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ 4Η ΜΕΡΑ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΣ ΔΙΚΙΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ-ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΡΑΒΑΝΕ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΧΑΠΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ...ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ...)ΘΗΛΑΣΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ. ΕΙΧΑ 1,5 ΛΙΤΡΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ (ΤΟ ΕΒΓΑΖΑ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ) ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ...

ΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΔΙΑΒΑΣΜΕΝΗ...

ΒΙΚΑΚΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΝΟ Ο ΒΗΧΑΣ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι πολυ ωραιο!!! Η κοπελα δε το κυνηγαει και επαγγελματικα;;; :)

Κατερινακι 1,5 λιτρο τη μερα με το θηλαστρο;;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: Εσυ και η ΜΕΒΓΑΛ!!!!!! :lol::lol::lol:

Εγω εβγαζα 3,5 μηνες με θηλαστρο αλλα καμια σχεση η ποσοτητα... Κι εγω διαβασα παρα πολυ αυτη τη φορα μπας και τα καταφερω! ;)

Βικακι! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Τόνια αστα αλλα μιλάμε οτι την τελευταια φορα που εβγαλα ήμουν απο τις 14.30 το μεσημερι μεχρι τις 19.00 το απογευμα χωρις να σταματησω...γιατι ειχε πετρωσει το γαλα και δεν εβγαινε. Είχα τρελλανει τον οργανισμο μου, δεν εκανα τεταρτα ή εικοσαλεπτα, οσο εβγαζε το στηθος το στραγγιζα! Η χαζή δεν ειχα διαβασει τίποτα...και εκει που καθομουν ωραια και καλα και μιλαγα στον καναπε με τους δικους μας ξαφνικα με επιανε ενα καψιμο ενα τσουξιμο και εβγαζα το σουτιεν με το επιθεμα και το γαλα πεταγοταν απεναντι...με πολλη δυναμη. Πολλες φορες εβαζα το θηλαστρο στη πρωτη ταχυτητα και γεμιζε το μπουκαλακι σε 10 λεπτα...αλλα δεν σταματαγα εκει εγω ...καλα να παθω,..μεχρι που τρελανα τα εγκεφαλικα κυτταρα και ο οργανισμος μου παρηγαγε συνεχεια γαλα με αποτελεσμα να φτασω ενα βημα πριν την μαστιτιδα...κι εκει παλι λαθη η γιατρος μου...μεχρι που πηγα αρρων αρρων στο Αλεξανδρας γιατι ενιωθα να πεθαινω, ελεγα στον αντρα μου αν δεν γυρισω να προσεχεις το παιδι μας! Ανοιγα απο τους πονους! Μετά αλλα λαθη με τα dostinex και δεν συμμαζευεται!

Τελος παντων περασμενα ξεχασμενα. Σημασια εχει οτι ειμαι καλα, κι ο Νικόλας τα αντισώματα που πήρε τα πήρε τωρα κι ας θηλασα μονο 1 μηνα...

Εσύ ξεκουραστηκες καθόλου? Γύρισε ο Μάκης να μην εισαι μοναχούλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθαααααααα!!!να μαιιι...αχνοφαινοοομαιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: ειστε εδω??/εεε???ε????θα ειστε...δεν μπορει!!! :lol:

κοριτσια ειμαστε οικογενειακως αρρωστοι!!!χτες ειχαν συναχι τα μικρα κ σημερα εχουμε ολοι!κ εναν τρελο βηχα!!!αα κ πονοκεφαλο..τι πρωτοτυπο!!! :roll: μονο ο νικολας την εχει ψιλογλυτωσει μαλλον!!ουτε μυξα..ουτε τιποτα!!! :lol:

αα δεν σας ειπα κ το αλλο το κουλο...εμενα μ'αρεσει να εχω συναχι!!ναιιι βεεβαιαααα!!!αληθεια!!απο μικρη το ελεγα!!μάρεσε να ακουγομαι καπως βαρια κ ολο να φυσαω κ να ξεφυσαω στα χαρτομαντηλα!!!!αφου οποτε βλεπω κανενα δραμα στην τηλεοραση,προσπαθω να κλαψω μπας κ τρεξει λιγο η μυτη μου!!ειμαι για να μαι ε????κ γω απορω!!!!! :lol::roll::mrgreen:

ηλιαννα να συστηθω κ γω!!!ειμαι η αντριανα 24 χρονων κ εχω 3 παιδακια!!τον νικολα 4 χρονων,την μαρια 2,5 κ τον θαναση 17 μηνων!!!ααα κ ειμαι καλα!!!!!ετσι λεω τουλαχιστον!!! :lol::lol:

να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου!!κ γω τα μπερδεψα..νομιζα οτι ειχες ενα! :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ Σαββατιάτικα δεν έχετε άλλες δουλειές?? :lol::lol::mrgreen:

Αραγε η Φλωριάνα πως περάσανε στο μουσείο σοκολάτας???

Βικάκι εσεις θα πάτε αυριο?

Τα πράγματα λέω να τα στείλω την επόμενη βδομάδα Βικυ. Ερχονται αυτοί και τα πακετάρουνε.. Γιατι και καλά ελέγχουν τι μεταφέρεται..

Τονια μια χαρά θα τα πας με τον θηλασμό. ΚΑι εσυ Κατερινάκι όταν με το καλό έρθει το δεύτερο. Δεν μασάμε!

Φιλάκιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι Κατερινακι μου δεν ηρθε ακομη...μετα τις 2 θα ερθει γιατι τραβαει ενα γαμο(ειναι καμεραμαν στο τοπικο καναλι και εχει και δικα του μηχανηματα και τραβαει δικες του δουλειες)! Ουφ πολυ δουλευει ρε γαμωτο και ειμαι συνεχεια μοναχουλα... :roll: Ξεκουραζομαι τωρα που κοιμηθηκε ο Αλεξ..

Πω πω μεγαλη ζημια κοντεψες να παθεις με το γαλα!!!! :o Κριμα ομως να ειχες τοσο πολυ και να μη καταφερεις να θηλασεις...

Ανδριανακι θα μας τρελανεις τελειως;;;;;;;;;;;σου αρεσει να εχεις συναχι;;;;;!!!! :shock::shock: Δεν υπαρχεις!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Ερη μου τι αλλη δουλεια να εχω η γκαστρωμενη;;;; :lol::lol: λειπει και ο αντρας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντριαννα περαστικα σας

ερη ναι αυριο λεμε αμα συνενοηθουμε ολοι με την ωρα στο τελος μας βλεπω να πηγαινω εγω ο χαρης κ ο νικος τοση ωρα προσπαθουμε να συνενοηθουμε....αφου στα πακεταρουν τελεια ρε συ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ωραία σουπερ θα ειναι..

Ναι ναι!! Απλά θα ξεκαθαρίσω να στείλω τα πιο "καλα" μου πράγματα.. Δεν θέλω να κουβαλήσω μαλακίες μαζι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστωωωω αγαπημενηηηηη!!!

τονια παθατε παρακρουση ε??? :lol::lol::lol: βρε δως μου συναχι,αλλα μη μου δωσεις πονοκεφαλοοοο...αχ παναγια μου..οποτε εχω πονοκεφαλο νομιζω οτι ηρθε η ωρα μου... :roll:

ελευθερια μου τι καλα που κανονιστηκε με τη μεταφορικη!!εισαι πολυ τυχερη!!!!κ γω θα ειχα απελπιστει αν θα επρεπε να αφησω αγαπημενα πραγμτα..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντριαννουλα περαστικά σας!!

Έρη πάλι καλά που θα τα πακεταρουν μονοι τους να μην κουραστεις κιολας..όντως ο Κωστής όλα τα λεφτά, από τις καλύτερες που έχεις ανεβάσει..

Τόνια δεν πειραζει ειμαστε εμεις εδω να σου κανουμε παρεουλα μεχρι να νυσταξεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...