Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια τι μου κανετε?εγω καλα διαβαζω τα νεα σας και πινω ~o) ,σημερα λεω να φτιαξω μακαρονια με κιμα!!!!!! :) και το βραδυ περιμενω του κουμπαρους μου και τον αερφο με την νυφη μου.. :) .αλλα τραπεζι δεν ειμαι σε θεση να κανω ;) οποτε θα παραγγειλω κατι απεξω :D ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημεραα κοριτσιααααα!!!τι κανετε??που χαθηκατε βρε???? :lol::lol::lol::lol::lol: το ειπα πρωτη μπας κ δικαιολογηθω που ελειψα τοσο!!!

διαβασα μονο 5 σελιδες κ αυτες με ταχυτητα φωτος!!! :lol:

τραγουδακια ειδα,νευρα ειδα,μετρησεις ειδα....ολα τα ειδα...τι να πω δεν ξερω!!! :lol::lol:

ελενη το αλοιμονο ειναι τελειοοοοοοοοο!!!!!!!

τονια κρητικοπολυα,μαμα της σκλεναρικοβα να σου πω κ γω τα κιλα κ το υψος των δικων μου παιδιων??/μ'αρεσει να τα λεω αυτα!!!

ο νικλας γεννηθηκε με 3400 βαρος κ 56 εκατοστα υψος!!πολλα σας φαινονται τωρα τα 56 ε??/ειχαμε κοντρα με 2 παιδιατρους!!η γιατρος στην κλινικη που ειναι υπεροχη γιατρος κ πολυ καλος ανθρωπος τον εβγαζε 56 εκατοστα και ο γιατρος εδω στη μυκονο που ειναι βλακας,βαριεστημενος κ αρκετα μεγαλος τον εβγαζε 54!!!αντε να μαντεψουμε τωρα πσο ειναι!!!εγω κραταω το 56!!χιχι!!!

η μαρια μου γεννηθηκε με βαρος 3400 κ υψος 52 εκατοστα!!! :D

και ο θανασακης μου 3200 κ υψος 50 εκατοστα!!!μου ειχε πει η γιατρος οτι επειδη ηταν κοντα η 3η καισαρικη κ επρεπε να την κανουμε κ λιγο νωριτερα,δεν πηρε πολυ βαρος ο μικρος!!!

τωρα ειναι κ τα 3 γομαρια!! εο νικολας τρωει φυσιολογικα,τα αλλα 2 ολο πειναω η μια κ μααααμμμ ο αλλος!!!! :lol::lol:

τωρα ο νικολας ειναι 21 κιλα,η μαρια 14 κ ο θανασης 12!!!!! :D:D

εν τω μεταξυ εχω κ μια γνωστη εδω που συναντιομαστε καμια φορα κ ολο λεει οτι το παιδι της ειναι χοντρο...κ ειναι μια αρα βρε κοριτσια!!κ συενχεια μου λεει κ τα δικα σου πρεπει να προσεξεις! :o:shock::shock::shock:

σιγα μην τα αφησω νηστικα!!ενταξει αμα επρεπε να ηταν 5 κιλα πιο κατω ισως να εκοβα καποιοα παχυτικα,αλλα τωρα μια χαρα ειναι!!!!δεν μ'αρεσουν οι διαιτες στα μικρουλια!!!!ολη μερα τρεχουν,παιζουν,χοροπηδανε κ μετα φυσικα ξελιγωνονται!!! :lol::lol:

δεν ξερω βρε κοριτσια..εγω δεν τρεχω πανικοβλητη να τα ζυγιζω συνεχεια,δεν παθαινω αμοκ αν ειναι 1-2 κιλα παραπανω απ'το κανονικο,ουτε διαιτα τους κανω!!!!εδω δεν κανω εγω διαιτα,θα κανω στα παιδακια??που το φαγητο ειναι αμεσοτατη αναγκη??!!!προς θεου!!!

αυτα !σας ζαλισα παλι!!!!χιχι!!!!εσεις τι νεα??ειναι καμια εδω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσουδια τι κανετε ειναι το κρυο τσουχτεροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :shock::shock::shock:

τελικα δεν πηγα με το νικο δεν ειχα κεφι,θα κατσω να σιδερωσω κ μετα θα παω να παρω το μουμπουκιμου

εσεις ολα καλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα!!! Πολυ μου αρεσει που δυνουμε το παρων μια μια! Σαν τον στρατο ενα πραμα! :lol:

Πως εισαστε σημερα??

Και εγω χθες ειχα ζορικο βραδυ..ο μικρος ειχε κολικους και ολο μουγκριζε μεχρι να τον παρει ο βαθυς υπνος.Τετοιο μουγκριτο πια πρωτη φορα.Αντρας! :D Τωρα βεβαια κουτουλαω..μολις τελειωσα τις δουλειες μου και σε λιγο θα βαλω φαγητο στον φουρνο και τελος.

Ηλιαννα μηπως περναει κανενα αλμα αναπτυξης ο μικρος σου?? 9 μηνων ειπες ειναι η κανω λαθος? Εκει γυρω στον 8 περνανε αλμα γιαυτο.

Φανη μου καλα να περασετε το βραδακι!

Κρητικοπουλο μου χθες εφυγα αποτομα λογο του μικρου και δεν προλαβα να σου απαντησω.Ε ναι δεν αντεξα το κυνηγι! Μιλαμε για παρανοια! ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω πια!

Κοιτα και εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν τα ειχα καταφερει..δηλαδη εγω ειχα γαλα μια χαρα απλα επειδη η Ειρηνη γεννηθηκε μικρουλα δεν ειχε δυναμη να θηλασει και μετα 2 μηνες θηλασμου δεν ηθελε να κατσει δευτερολεπτο στο στηθος..

Τωρα στον μικρο γινανε ολα τοσο φυσιολογικα..λες και θηλαζα χρονια.δεν ματωσαν οι θηλες σχεδον καθολου,δεν κανουμε μαραθωνιους θηλασμους,πινει μια χαρα και ολα βαινουν καλος.Α και κυριως η μικρη με αφηνει να θηλασω ανετα.δεν χωνεται αναμεσα και δεν ζηλευει εκεινη την ωρα.Αν το κανει αυτο και ο Αλεξανδρος τοτε δεν θα εχεις προβλημα.Βλεπεις και κανεις.παντος αξιζει να προσπαθησεις!

Ελενι τι ωραια που μαθαινεις πλεξιμο! Ξεδινεις λιγο ε?? Καλα να περασεις σημερα!

Βικακι μου παλι νταουν μωρε??

Ανδριανουλα μου με σενα σκαω στα γελια καθε φορα! Μου φτιαχνεις την μερα! :D Εχεις φοβερο χιουμορ!Φιλακια στα μικρα σου!!!!!!

Παω να συνεχισω..τα λεμε αργοτερα! φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα βικουλινι μου!!!!!!!!!!!!!!!!

λενακη ειδες απο μικροι αυτοι οι αντρες δειχνουν χαρακτηρα :D:D:D το ειρηνακη πως ειναι

ξεκινησα το σιδερο εκατσα να κανω ενα διαλλειμα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι να πω βρε πω βρε λενακι μου, δεν ξερω.ναι 9 1/2 σχεδον ειναι,τι λες να περναει κανα αλμα? :roll: τι να πω......α σημερα μου ειναι και λιγο συναχωμενος,τρεχει η μυτουλα του(το παλευουμε με φυσιολογικους ορους).κολλησε απ'την κορη μου φαινεται γιατι και αυτη ειχε ενα μπουκωμα.τελοσπαντων αυτα με τα μικρα μου.

οσο για το θηλασμο και εμενα η κορη μου δεν τα καταφαρε να θηλασεει ενω ο γιος μου ετσι λες και θηλαζα χρονια!!!!!!!!!!αντρες παιδι μου,βλεπεις!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

bikxar μου και εγω εχω σιδερο ,το αφησα για το απογευμα....

μαννουλα3 ασε να λενε μιασ χαρα ειναι τα παιδακια σου.... ;)

βικουλινι μουπαλι στο τρεξιμο εισαι ε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααα,γυρισα απο το καφεδακι....ναι τελικα πηγα με τον μεγαλο μου ,την αδερφη μου και την μαμα μου :D:D:D

Ελενακι τι ωραια που κανεις πλεξιμο και εχεις μια ασχολια!!!

Ηλιαννα μου εενα και τα 2 αγορακια μου βουρ στο στηθος με μανια χιχιχι οντως ρε παιδι μου αντρες!!!!!!!!!!!!!!!!

Βικακι,Βικουλινι,Μανουλα3,mamys love φιλακιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετοιμο και εμενα το φαγακι μου!!!!!!!!!!παω να βαλω μια πιαταρα να το ευχαριστηθω :D:Dαντε καλο μας μεσημερι τα ξαναλεμε το απογευμα φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννα μου μπορει και να ειναι κανενα αλμα αλλα και να τον τριγυρναει καμια ιωσουλα γιαυτο να

ηταν ανησυχος.Περαστικα σας οτι και να ειναι.Εμεις με φυσιολογικους ορους ειμαστε απο την μερα που

γεννηθηκε.Δεν λεει να καθαρισει η μυτουλα του τελειως.Χτες την καθαρισε και ο γιατρος αλλα σημερα ηταν παλι γεματη και του την καθαρισα εγω οπως μου εδειξε.

Ωχ σιδερο εχω και εγω 3-4 πλυντηρια και να δω ποτε θα το κανω.Κανω τα στραβα ματια.Ωραια τα πλενεις ευκολα ποιος τα σιδερωνει μετα ειναι το θεμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σε ευχαριστω πολυ λενακι μου!!!!μακαρι οτι και να ειναι να του περασει γρηγορα μωρε ο καημενουλης μου,ειχε κολλησει πανω μου σαν τσιτα χιχιχι και δεν ξεκολαγε με τιποτα.τωρα κοιμαται ηρεμος!!! 8-)8-)

α καλα απο φυσιολογικους ορους δεν αχουμε αδειασει και λιγα κουτια χιχιχι :D .και η φαση ειναι πως χτυπιουνται και τα δυο ,ειδικα η μεγαλη μου :shock::shock::shock::o ασε!!!!!!

θα τα πουμε το απογευμα κοριτσακια λεω να ξαπλωσω μηπως και καταφερω να κοιμηθω λιγο φιλιαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι γαιδουρα που ειμαι!!!

ηλιαννα καλωσηρθες!!!!ξεχασα να το πω πριν!μ'επιασε το κουτσομπολιο!! :lol::lol:

κ να χαιρεσαι κ το παιδακι σου!!εχω χασει επεισοδια οπως βλεπεις!μια ειμαι μια δεν ειμαι!!!!! :roll::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειωσα κ το σιδερο κ εκανα κ φρεσκαρισμα σπιτι ολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

καθομαι κ το απολαμβανω το απογευμα θα παω λιγο στη μανα μου να κατσω κ να γυρισω με το ζουζουνι μου :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε?

Περαστικά στα αρωστούλικα μωράκια και εσυ Λενάκι κουράγιο με τους κολικούς! :D

Ηρθε σημερα ο ανθρωπος απο την μεταφορική σπίτι μου, αχ μου είπε ότι μπορώ να στείλω ότι θέλω! Χαιρομαι πάρα πολύ που θα πάρω τα κουζινικά μου (έχω επενδύσει τοσα χρονια.. :lol: ) και τα βιβλία μου!

Φιλάκια πολλάα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε τσουπρες;;;;

Μολις πηγα να οριζοντιωσω λιγο το κορμακι μου και ξυπνησε ο ταλιμπαν!!! :((:((:((:(( Τον εχω αφησει στη κουνια και του λεω εδω και 20' περιμενε κι ερχομαι!!και περιμενει ο καψερος!!!! :lol::lol:

Θα λειπει και ο Μακης ολη μερα γιατι το πρωι ηταν στο καναλι και τωρα τραβαει ενα γαμο...Μονη σα το λεμονι παλι! :roll: Δεν ειστε και καμια απο δω να πιουμε κανενα καφε!!! :cry:

Ανδριανακι σιγα μην ακους τη καθε μια!!!ασε καλε τα παιδακια μια χαρα μου φαινονται απο τη φωτο!!! :D Για ρωτα κι εμενα που δε τρωει το σκατιαρικο και εχει πεσει κατω απο τα φυσιολογικα...10-10 1/2 κιλα 25 μηνων!!!!:roll:

Λενακι μακαρι να τα καταφερω το θελω παρα πολυ(καλα και τη πρωτη το ηθελα) και θα το προσπαθησω οσο δε παει! ;)

Ηλιαννα τι να επαθε μωρε το αντρακι σου;;;κανενα δοντι;;;; Μηπως τον περιτριγυριζει καμια ιωση;;;ελπιζω να μη σου το ξανακανει... :?

Ερη τελεια ρε που μπορεις να τα παρεις ολα!!! :D Κριμα θα ηταν! Πλησιαζει κι εσενα ο καιρος...εχεις αγχος;;

Λενακι Φ. αγχολυτικο το πλεξιμο ε;;; εμενα παλι δε μου αρεσε ποτε...το βαριομουν...βεβαια δεν ασχοληθηκα ποτε σοβαρα,αλλα θυμαμαι που κατι πηγε να μου μαθει η μανα μου απο κεντημα και πλεξιμο και τη συνδεσα με Καιρο κανονικα!!! :lol::lol::lol:

Βικαρα θελει η μαμα σου αλλη μια κορη,2 εγγονια κι εσυ μια αδερφουλα;;;;;;;Θα ειμαι τοσο καλο παιδι!!!!!!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::lol::lol::lol::lol:

Παω να τον σηκωσω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν πηραζει μανουλα 3 αλοιμονο!!!! ;););):D:D αχ τονια μου ελπιζω να μηνμου το ξανακανει!!!! :oops: μαλλον καμια ιωσουλα ειναι απ'οτι φαινεται.καλα κοριτσια ο δικος μου ειναι γομαρακι απ'οτι ακουω.ειναι 9μιση μηνων και 10700 κιλα. :shock::shock::shock: πωπω παμφαγο μιλαμε,αυτο θα φαει και εμενα!!! :lol::lol::lol::lol: χιχιχιχι

αχ τονια μου και εγω μια απ'τα ιδια πηγα να ξαπλωσω και μετα απο λιγο ξυπνησε η κορη μου :evil::evil:;) την γκαντεμια μου!!χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και εγω παλι!

Καψωνια μας κανουνε τα μικρα μας! Σημερα που κοιμαται ακομα η μεγαλη μου ξυπνησε ο μικρος

απο της 4μιση! Τι ξυπνησε δηλαδη,μισοξυπνιος ηταν και μουτζοκλαιγε γιατι ποναει ακομα ο καιμενουλης.

Εχω ενα πονοκεφαλο απο το αυχενικο μου δεν περιγραφεται.Θα σπασει το κεφαλι μου και δεν ξερω τι να κανω.Τωρα αυτοτριφτηκα λιγακι μπας και μου περασει!

Τονια μου απο κιλα τα ιδια και εμεις! Εχουμε κολλησει εδω και ποοοοσους μηνες στα 10.200 με 10.400γρ! Ποτε παραπανω.Πονεμενη ιστορια με το φαι και εμεις.Αρχισα και της δινω βιταμινες μπας και ανοιξει η ορεξη της.Συμφωνα με τον παιδιαρο παντα.

Ηλιαννα 10,700γρ?? :shock::shock: Οντος αυτος θα φαει και εσας!! :lol: Θηλαζεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλησπερα!!

ε καλα παλι διαβαζα μιση ωρα για να τα διαβασω ολα και λειπω μολις 2 μερουλες...

χαλαλι σας όμως...

Ιωαννακι καλα κανεις και τον μεγαλωνεις μονη σου τον Χαρη! Έτσι ειναι καλυτερα και δεν εχεις και δερβεναγα στο κεφαλι σου! Όλα καλα? Α ωραιο ονομα...ε να μην παινεψω το σπιτι μου./?? :lol:

βικακυ τελειο το μαλλι εμενα μ' αρεσεις παρα πολυ! Ο Βασίλης λέει ότι είσαι άλλος άνθρωπος κι οτι δεν καταλαβε στην αρχη οτι εισαι εσυ! Πώς είναι ο Χαρούλης? Γίνατε εντελώς καλα?

Φλωριαννακι μου τί κάνετε? Ασε κι εμεις τον βήχα δεν μπορούμε να τον ξεφορτωθούμε με τίποτα ουτε εγω ουτε ο Νικόλας...κουράστηκα!

Εράκι κι εγω τρελαίνομαι γι' αυτο το χουχουλιασμα με τον Νικόλα τα ΣΚ!! Τί κάνει ο Κωστής σου? Είναι καλά τώρα?

Στάμμυ μου κουράγιο με το αυτοκίνητο...εγώ τί να πω που μου ειχε κόψει τα χερια με τις διανομές όχι μονο για βόλτα..φρίκη με το φανοποιο...τώρα πρεπει να το ξαναπαω γιατι την πορτα του συνοδηγου που την εφτιαξαν τωρα δεν ανοιγει απο μεσα και δεν εχει παιδικη ασφαλεια εκει για να πω οτι φταιει αυτο...Η Εύα σου είναι καλα?

Ηλιαννα καλως ήρθες! Θα μας μαθεις όντως πολυ γρηγορα αν και ειμαστε πολλες!! Και να σου ζήσει ο μικρός σου! Αν θυμάμαι καλά ένα αγοράκι εχεις ε? Εγώ ειμαι η Κατερίνα και έχω τον Νικόλα που είναι γενημμένος 18/6/08! Είναι ένας ταλιμπάν έτοιμος για καυγά ανα πάσα στιγμή!!

Αδερφούλα μου κι εγω χαρηκα πολυ και ειναι αμοιβαία τα αισθήματα το ξέρεις! Θα προσπαθήσω να σε παίρνω κάθε 2 μέρες, τουλάχιστον μεχρι να αλλαξω προγραμμα στην Forthnet θα μπορω.,, :lol:

Ελενίτσα μου συγνώμη αλλά δεν προλαβα να μπω καθόλου χθες σήμερα είδα τα μηνύματά σου..πολύ καλά κάνεις κι ασχολείσαι με αυτό που σε εκφράζει και σου αρέσει..δεν υπαρχει πιο ωραιο απο το να κανεις οτι σ' αρεσει! Μακάρι να μπορούσαμε να κανουμε στην ζωη μονο ευχαριστα πράγματα!

Βικουλίνι μου τι κανετε? Πολύ κρύο κι εκεί? Τα μικρά σου??

Ανδριαννα μην ακους κανέναν! Μια χαρα είναι τα παιδια καλέ! Και άλλωστε μόνο η παιδίατρός σου μπορεί να σου πει καμμια γνωστη οι φίλοι και γνωστοι καμμια φορα δεν ξέρουν τι τους γίνεται! Εγω προσωπικα τα βλεπω μια χαρα τα παιδια..αν και δεν μου πεφτει λογος απλα επειδη το ανεφερες..ο Νικολας μου τι να πω που ειναι 11.5 κιλα μονο? Έπρεπε να κανω χαρακιρι ε? Τι να κανω αφου γενηθηκε μικρουλης...

Τονάκι κι εμενα η γιατρος μου ειπε οτι δεν ειχε παρει βαρος απο Παρασκευη σε Παρασκευη κι οτι ειχε χασει κιολας 20 γραμμαρια αντι να παρει κι ετσι με εβαλε αρρων αρρων να γεννησω στις 37 εβδομαδες κι εγραψε οτι ημουν 38+4 αλλα ντι αλλων δηλαδη...τον ειχε μετρησει 2020 ενω γεννησα 2270. Θα μου πεις σιγα την διαφορα, το θεμα ειναι οτι οταν σαραντησα με ρωτησε ανησυχη αν τα βλαστοκυτταρα ηταν οκ (τι ειπε η biophylaxis) και οταν την ρωτησα γιατι μου ειπε ηταν ατροφικος ο πλακουντας σου γι' αυτο το παιδι ηταν μικρο! :roll::twisted: αυτο δεν το ειχε δει στον υπερηχο!

Τέλος παντων εσυ να ξεκουραζεσαι κι ολα θα πανε καλα, μην αγχωνεσαι δεν ειναι ποτε ακριβειας οι μετρησεις αυτες...κι αν πεσεις και σε γιατρο σαν την δικη μου σωθηκες!

Ρία που εισαι??

Βασω τί κανεις? Ξεπρήστηκες καθόλου? Πως πατε με το κρυο εκει πανω?

αχ μην με παρεξηγησετε αλλα δεν θυμαμαι αλλα...συγνωμη

θα επανελθω αργοτερα

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και εγω παλι!

Καψωνια μας κανουνε τα μικρα μας! Σημερα που κοιμαται ακομα η μεγαλη μου ξυπνησε ο μικρος

απο της 4μιση! Τι ξυπνησε δηλαδη,μισοξυπνιος ηταν και μουτζοκλαιγε γιατι ποναει ακομα ο καιμενουλης.

Εχω ενα πονοκεφαλο απο το αυχενικο μου δεν περιγραφεται.Θα σπασει το κεφαλι μου και δεν ξερω τι να κανω.Τωρα αυτοτριφτηκα λιγακι μπας και μου περασει!

Τονια μου απο κιλα τα ιδια και εμεις! Εχουμε κολλησει εδω και ποοοοσους μηνες στα 10.200 με 10.400γρ! Ποτε παραπανω.Πονεμενη ιστορια με το φαι και εμεις.Αρχισα και της δινω βιταμινες μπας και ανοιξει η ορεξη της.Συμφωνα με τον παιδιαρο παντα.

Ηλιαννα 10,700γρ?? :shock::shock: Οντος αυτος θα φαει και εσας!! :lol: Θηλαζεις??

λενακι μου οντως θα μας φαει εναν εναν ετσι για την πλακα,χιχιχι!!!! οχι δεν θηλαζω,σε λιγο θα φτασει και την κορη μου που ειναι σχεδον 3 και 13500 κιλα. :lol::lol:

αχ τι λεω για το αγορακι μου!!! :lol::lol::D;)

καλα απο πονο κεφαλο εχω επι μονιμου βασεως!!!! [smilie=banghead.gif] !!.πριν λιγο χαπακοθηκα παλι πηρα 2 ντεπον μηπως και στανιαρω!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλησπερα!!

ε καλα παλι διαβαζα μιση ωρα για να τα διαβασω ολα και λειπω μολις 2 μερουλες...

χαλαλι σας όμως...

Ιωαννακι καλα κανεις και τον μεγαλωνεις μονη σου τον Χαρη! Έτσι ειναι καλυτερα και δεν εχεις και δερβεναγα στο κεφαλι σου! Όλα καλα? Α ωραιο ονομα...ε να μην παινεψω το σπιτι μου./?? :lol:

βικακυ τελειο το μαλλι εμενα μ' αρεσεις παρα πολυ! Ο Βασίλης λέει ότι είσαι άλλος άνθρωπος κι οτι δεν καταλαβε στην αρχη οτι εισαι εσυ! Πώς είναι ο Χαρούλης? Γίνατε εντελώς καλα?

Φλωριαννακι μου τί κάνετε? Ασε κι εμεις τον βήχα δεν μπορούμε να τον ξεφορτωθούμε με τίποτα ουτε εγω ουτε ο Νικόλας...κουράστηκα!

Εράκι κι εγω τρελαίνομαι γι' αυτο το χουχουλιασμα με τον Νικόλα τα ΣΚ!! Τί κάνει ο Κωστής σου? Είναι καλά τώρα?

Στάμμυ μου κουράγιο με το αυτοκίνητο...εγώ τί να πω που μου ειχε κόψει τα χερια με τις διανομές όχι μονο για βόλτα..φρίκη με το φανοποιο...τώρα πρεπει να το ξαναπαω γιατι την πορτα του συνοδηγου που την εφτιαξαν τωρα δεν ανοιγει απο μεσα και δεν εχει παιδικη ασφαλεια εκει για να πω οτι φταιει αυτο...Η Εύα σου είναι καλα?

Ηλιαννα καλως ήρθες! Θα μας μαθεις όντως πολυ γρηγορα αν και ειμαστε πολλες!! Και να σου ζήσει ο μικρός σου! Αν θυμάμαι καλά ένα αγοράκι εχεις ε? Εγώ ειμαι η Κατερίνα και έχω τον Νικόλα που είναι γενημμένος 18/6/08! Είναι ένας ταλιμπάν έτοιμος για καυγά ανα πάσα στιγμή!!

Αδερφούλα μου κι εγω χαρηκα πολυ και ειναι αμοιβαία τα αισθήματα το ξέρεις! Θα προσπαθήσω να σε παίρνω κάθε 2 μέρες, τουλάχιστον μεχρι να αλλαξω προγραμμα στην Forthnet θα μπορω.,, :lol:

Ελενίτσα μου συγνώμη αλλά δεν προλαβα να μπω καθόλου χθες σήμερα είδα τα μηνύματά σου..πολύ καλά κάνεις κι ασχολείσαι με αυτό που σε εκφράζει και σου αρέσει..δεν υπαρχει πιο ωραιο απο το να κανεις οτι σ' αρεσει! Μακάρι να μπορούσαμε να κανουμε στην ζωη μονο ευχαριστα πράγματα!

Βικουλίνι μου τι κανετε? Πολύ κρύο κι εκεί? Τα μικρά σου??

Ανδριαννα μην ακους κανέναν! Μια χαρα είναι τα παιδια καλέ! Και άλλωστε μόνο η παιδίατρός σου μπορεί να σου πει καμμια γνωστη οι φίλοι και γνωστοι καμμια φορα δεν ξέρουν τι τους γίνεται! Εγω προσωπικα τα βλεπω μια χαρα τα παιδια..αν και δεν μου πεφτει λογος απλα επειδη το ανεφερες..ο Νικολας μου τι να πω που ειναι 11.5 κιλα μονο? Έπρεπε να κανω χαρακιρι ε? Τι να κανω αφου γενηθηκε μικρουλης...

Τονάκι κι εμενα η γιατρος μου ειπε οτι δεν ειχε παρει βαρος απο Παρασκευη σε Παρασκευη κι οτι ειχε χασει κιολας 20 γραμμαρια αντι να παρει κι ετσι με εβαλε αρρων αρρων να γεννησω στις 37 εβδομαδες κι εγραψε οτι ημουν 38+4 αλλα ντι αλλων δηλαδη...τον ειχε μετρησει 2020 ενω γεννησα 2270. Θα μου πεις σιγα την διαφορα, το θεμα ειναι οτι οταν σαραντησα με ρωτησε ανησυχη αν τα βλαστοκυτταρα ηταν οκ (τι ειπε η biophylaxis) και οταν την ρωτησα γιατι μου ειπε ηταν ατροφικος ο πλακουντας σου γι' αυτο το παιδι ηταν μικρο! :roll::twisted: αυτο δεν το ειχε δει στον υπερηχο!

Τέλος παντων εσυ να ξεκουραζεσαι κι ολα θα πανε καλα, μην αγχωνεσαι δεν ειναι ποτε ακριβειας οι μετρησεις αυτες...κι αν πεσεις και σε γιατρο σαν την δικη μου σωθηκες!

Ρία που εισαι??

Βασω τί κανεις? Ξεπρήστηκες καθόλου? Πως πατε με το κρυο εκει πανω?

αχ μην με παρεξηγησετε αλλα δεν θυμαμαι αλλα...συγνωμη

θα επανελθω αργοτερα

φιλια σε ολες

καλησπερα κατερινακι μου,να σου ζησει ο νικολας σου να τον χαιρεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν πηραζει κατι ξερει ...ειναι παντα σε ετοιμοτητα για να μην του τη σπανε αργοτερα οταν μεγαλωσει.χιχιχιχι :lol::lol::lol::lol:

σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα,εχω και ενα κοριτσακι σχεδον τριων.κατι παω να κανω σας μαθαινω σιγα σιγα και πολυ χαιρομαι!!!!!!!!!! :D:D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι λουλουδι η γιατρος σου ε;;; :roll: εμενα μωρε ειναι πολυ καλος και προσεκτικος κι αν δεν ηταν αυτος θα μου ειχαν κανει καισαρικη στο πρωτο που γεννουσα 28 ωρες!!! :o αλλα ξερω οτι μπορει να εχει αποκλιση...εγω αυριο κλεινω 38 εβδομαδες οποτε νομιζω οτι θα ειναι μια χαρα ρε γαμωτο... :roll: Αν δεν εχω γεννησει μεχρι τη Πεμπτη θα ξαναπαω να το δουμε..

Ηλιανα και Λενακι το πουλο πηρατε κι εσεις με τον υπνο ε;;;;;; :lol::lol::lol: Πω πω παντως κοριτσια για μενα αυτο ειναι το χειροτερο...η αυπνια με σκοτωνει!!! ειδικα αν με ξυπνησει την ωρα που μολις εχω ξαπλωσει και με εχει γλυκοπαρει,ειναι σα να μου δινεις μια στη κεφαλη να με αφηνεις στο τοπο!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!ΕΔΩ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΕΥΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΧΑΡΑ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΚΑΟΥΡΕΣ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!ΕΜΕΝΑ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΗΝ 38Η ΚΑΙ ΗΤΑΝ 3.240 ΚΑΙ 52ΕΚΑΤΟΣΤΑ!!!ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 14 ΚΙΛΑ..ΑΧ ΘΕΛΩ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ...ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΟΝΗ ΟΛΟΜΟΝΑΧΗ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΤΥΧΗ..Ο ΝΙΚΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΑΔΕΙΑ ΕΡΧΕΤΑΙ..ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ...ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ!!! ;)

ΗΛΙΑΝΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΤΟΝΙΑ 28 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ 2ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΙΛΙΠΠΟ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝαΙ Τόνια μου αστερι τι να πω και τοτε την εμπιστευομουν με κλειστα ματια! (ΚΑΛΑ ΠΟΡΩΝΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΩ...ΤΡΕΛΛΟΚΟΜΕΙΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΩΡΑΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ..ΚΑΙ ΤΟ ΧΥΜΑ- ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΜΙΛΑΣ...-ΕΝΝΟΩ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ: ΤΗΝ ΚΕΦΑΛΗ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ!!)

Τωρα θα αλλαξω γιατρο.. Σου ευχομαι να πανε ολα καλα..και που εισαι...εγω γεννηθηκα 2550 και στα 3 μου ημουν φρατζολακι 25 κιλα!! Για να μην σου πω τωρα που ειμαι μια φουσκα...χαχα

Ηλιαννακι συγνωμη που τα μπερδεψα...να χαιρεσαι και την κορουλα σου! Να τα καμαρωνεις!

ΤΟΝΙΑΧΑΝ ΤΙ ΝΕΑ? ΚΑΛΗ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ!! ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ? ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΙΠΠΟ ΑΝΤΕ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΙ ΕΜΕΙΝΕ...ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟΝ ΓΑΪΔΑΡΟ...

ΑΝΤΕ ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!ΕΔΩ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΕΥΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΧΑΡΑ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΚΑΟΥΡΕΣ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!ΕΜΕΝΑ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΗΝ 38Η ΚΑΙ ΗΤΑΝ 3.240 ΚΑΙ 52ΕΚΑΤΟΣΤΑ!!!ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 14 ΚΙΛΑ..ΑΧ ΘΕΛΩ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ...ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΟΝΗ ΟΛΟΜΟΝΑΧΗ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΤΥΧΗ..Ο ΝΙΚΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΑΔΕΙΑ ΕΡΧΕΤΑΙ..ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ...ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ!!! ;)

ΗΛΙΑΝΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΤΟΝΙΑ 28 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ 2ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΙΛΙΠΠΟ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΗ

τονια μου να τον χαιρεσαι τον αλεξανδρο σου και με το καλο να ερθει και ο φιλιππακος σου!!!!!!!!!!!!!

αντε υπομονη μετα θα εχεις το αντρακι σου και οι καουρες θα ειναι απλα αναμνηση!!!!αντε και με το καλο να πατε στο σπιτι ασς :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...