Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΕ ΤΗ ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΒΑΛΑΤΕ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ;;;ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΟΨΩ ΚΑΜΙΑ ΦΛΕΒΑ;;; :lol::lol::lol: ΑΧΧΧ ΠΡΙΓΚΙΠΕΣΑ ΜΟΥ!! :lol::lol::lol:

ΒΙΚΑΡΑ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΜΑΛΛΙ!!!!!!ΤΕΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ!!ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ Κ ΕΙΣΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΦΩΤΟ;;;ΕΙΔΕΣ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΝΙΑΤΟ;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ!!!

ΕΛΕΝΙΤΣΑ Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΚΕΝΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ...

ΤΟΝΙΑ ΤΗ ΛΕΤΡΕΥΩ ΤΗ ΚΡΗΤΗ Κ ΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΡΗΤΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ...ΜΗ ΣΤΕΝΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΤΗ ΜΑΛΩΝΑ ΠΟΛΥ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ Κ ΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ...Κ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΕ Κ ΚΛΑΙΩ ...ΕΙΜΑΙ ΧΑΖΟΜΑΜΑ ΑΝ ΠΕΣΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ Κ ΜΟΥΡΘΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΚΙΝΙΚΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΕ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΧΤΥΠΑΝΕ ΑΣΧΗΜΑ Κ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΤΣΟΥΠΡΑ ΝΑ ΞΕΛΑΦΡΩΣΕΙΣ!!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΣ ΒΡΙΣΙΕΣ ΑΣΕ Κ ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΣΑΝ ΝΤΑΛΙΚΕΡΗΣ :lol::lol::lol::lol: ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΩ ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΞΕΦΕΥΓΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ!! ;)

ΑΣΠΑΚΙ ΤΙ ΕΧΕΙΣ;;;;;

ΦΛΩΡΙΑΝΑΑΑΑ ΝΑΙ ΝΑΡΘΕΙΤΕ ΣΤΗ ΠΑΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελευθερία κι εμένα η γιαγιά μου μου έμαθε οταν ημουν μικρή.Απλά τώρα,μετά την περιπέτειά μου αποφάσισα να ασχοληθώ πιο εντατικα.Βρήκα λοιπόν ένα κατάστημα που κάνει σεμινάρια κ για πρώτη φορα στη ζωή μου κάνω κάτι που μου αρέσει ΕΜΈΝΑ.κ αφού δεν δουλεύω ακόμη είναι ευκαρία.Κ πραγματικά είναι αγχολυτικό κ καταπολεμάει το στρες.Δεν το πίστευα μεχρι που το έζησα!Τρελαίνομαι!Εσύ που μένεις Ελευθερία?τι κανει ο γιός σου?

Τόνια σας φακελώνω κανονικότατα!Δεν θέλω μωρέ να ξεχνάω καμμιά,ούτε κ πράγματα που μου λέτε...γι'αυτό.όσο για την κόρη μου,όντως την έπαιρνα κ εφευγα....στο μαιευτηριο,οταν πήγε να τη δει ο αντρας μου κ είπε το όνομα του λένε:ποια,τη στρουμπούλω θες να δεις?ζορίστηκα να τη γεννησω αλλά...μετα ήταν καλά.ηταν ενα μωρό που δεν φοβόμουν να το πιασω!Μια χαρά θα γεννηθεί κ το δικό σου!

όσον αφορά στα νευρα...τι να σου πω...εγω να δεις πως φωνάζω!εδώ να δεις νευρα!αλλα μετα πάω κ την παιρνω αγκαλίτσα μωρέ!

Βικουλίνι καλά είσαι?τα μικρά σου?

τη ρία έχασα βρε παιδιά!

κατερίνα που είσαι ακόμη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορτσουδια μου!!!!

Πως εισαστε σημερα??

Πηγαμε παιδιατρο σημερα πρωτη φορα τον μικρο! Γιναμε 3350 και πηραμε 3 εκατοστα σε 3 εβδομαδες!! 52 εκατοστα αντρες!!! :D Ακοη και γοφοι μια χαρα!! Ειμαι πολυ χαρουμενη!! Μετα πηγαμε για καφεδακι και πρωινο στο στεκι μας.Τι καλα που ηταν..μου ειχε λειψει τοσο καιρο μεσα! Εδω χθες και προχθες χιονισε λιγο αλλα τωρα δεν εχει τιποτα! Μονο ψωφοκρυοοοο!!

Βασουλα μου υπομονη με τα δοντακια! 2 εσωτερικους εβγαλα με ολικη ναρκωση γιατι ειμαι και φοβητσιαρα με τον οδοντιατρο.Αν σε ενοχλουν συχνα να τους βγαλεις.

Φλωριανα ζηλευωωωωω!!! Θελω και εγω βολτα στο εργοστασιο!!

Κρητικοπουλο μου μην ανησυχεις για τις μετρησεις.Εμενα με ειχανε τρελανει σε αυτη την εγκυμοσυνη.Μια μεγαλο και μια μικρο τον βγαζανε και τελικα βγηκε 2675γρ. μια χαρα.Ολα καλα θα πανε!

Βικακι τρελα το μαλλι!! Πολυ μου αρεσε! Και εγω θελω να τα κουρεψω αλλα να δω ποτε θα το καταφερω.

Ελενι Φ εγω ειμαι η Ελενα! Εχω 2 παιδακια,την Ειρηνη 2 χρονων και 3 μηνων και τον Γιωργο 3 εβδομαδων και κατι ψηλα! :) Μενω Γερμανια.Χαιρομαι να σε διαβαζω..τα λες πολυ ωραια..μην χανεσαι! :)

Δεν θυμαμαι τι αλλο διαβασα...το μεσημερι αρχησα να τα γραφω..το παρατησα για φαι και νανι και τωρα το συνεχισα! :D Θα επανελθω ομως! φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορτσουδια μου!!!!

Πως εισαστε σημερα??

Ελενι Φ εγω ειμαι η Ελενα! Εχω 2 παιδακια,την Ειρηνη 2 χρονων και 3 μηνων και τον Γιωργο 3 εβδομαδων και κατι ψηλα! :) Μενω Γερμανια.Χαιρομαι να σε διαβαζω..τα λες πολυ ωραια..μην χανεσαι! :)

!!

να σου ζησουν τα παιδακια συ!να ναι παντα γερα,ευτυχισμενα κ καλοτυχα!!!κ σεις παντα καλα να τα μεγαλωσετε σωστα!τα λεω ωραια?αχ!σ'ευχαριστω!με ξαφνιαζεις!ευχαριστα βεβαια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μια χαρα αντρακλας ο γιος!!!Εμενα κοριτσια εφτασε τα 6050 και τρωει μονο απο το στηθος...

Αφηστε απο νευρα αλλο τιποτα και εγω...και μου φαινεται ετσι νευρικος εξελισσεται και ο μεγαλος μου...προσπαθω να το ελενξω αλλα μερικες φορες ξεφευγωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΥ ΚΟΥΚΛΑ!!!ΠΟΛΥ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΣΕ ΓΛΥΚΑΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΣΟΥ!!

ΛΕΝΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!ΤΕΛΕΙΑ Η ΦΩΤΟ ΣΑΣ!!!ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ Κ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ!!!!

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΕΑ??ΟΛΑ ΚΑΛΑ??

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΡΥΟ!!!???ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΛΑ??

ΕΛΙΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΣΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΣΑΣ,ΑΝΤΕ Κ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΤΩΡΑ!!!ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ??

ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΝΕΑ??

ΑΣΠΑ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ!!!ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...28ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΤΟΝ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 1.100!!ΘΑ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ!!!ΓΙΟΥΠΙ!!!ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΜΕ ΑΘΗΝΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ!!!

ΚΑΛΕ ΤΙ ΧΑΛΙ ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ/??!!!ΟΛΟ ΒΡΟΧΗ ΚΑΙ ΚΡΥΟ!!ΠΩΠΩ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΖΕΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΚΑΙ ΨΙΛΟΒΑΡΙΕΜΑΙ!!! :shock:

ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ??ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι να σου ζησει το αντρακι σου !!!!!!!!!!!!να τα χαιρεσαι και τα δυο τα παιδακια σου και να ειστε ολοι καλα!!!!!!!!! @};-

καλα οσο για τα νευρα και εγω με την κορη μου ετσι ειμαι και μετα καθομαι και στεναχωριεμαι!!!!!!!!αλλα τι να κανουμε μωρε καποιες φορες χανουμε την υπομονη μας :shock::?:? . ποση να εχεις και απ'αυτη!!!!!! :roll::roll:

το μονο σιγουρο ομως ειναι οτι τα λατρευουμε τα αγγελουδια μας και οτι κανουμε το κανουμε για το καλο τους!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μας εχασες;;;; :lol::lol:

Πηγε ο Μακης βολτα το μικρο να ξελαμπικαρω λιγακι να κανω κι ενα μπανιο με την ησυχια μου και μολις τους ακουσα να ανεβαινουν,οποτε παω να τον μπανιαρω κι αυτον να ηρεμησω μετα ! ;)

Τονια πολυ καλο βαρος εχει ο μπεμπακος!!! εμενα 27 εβδομαδων ηταν 950γρ το σαμιαμιδι! :lol:

Μοντελο ρε θα γινει να δειτε! Η Σκλεναρικοβα(θα τη λενε και Ανδριανα) απο τη Κρητη! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια να μαι παλι.τονια μην ανχωνεσαιι με το βαρος γιατι οντως υπαρχουν αποκλησεις ενα χιλιοστο να ξεφυγει η μετρηση μεχρι και μισο κιλο κατω διχνει το θεμα ειναι να βγει πανω απο 2300 για να μην εχεις θερμοκοιτιδες κτλ ολα τα αλλα ξεχνατα...αντε να περναει ο καιρος!!!!!!!!!!!!!!αρχιζω και ανυπομονω :) οποια τελικα παει παυλιδη ας γραψει λεπτομερειες για να ξερουμε!!!!!! :D ασε που αμα παω εγω εκει με βλεπω να φευγω με σακουλες σοκολατας για να μην σας πω και κανενα κιλο βαρητερη :cry: ...μιαμ!μιαμ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!πριν λιγο εβαλα για υπνο τον μικρο μου και σε λιγο θα βαλω και την κορη μου!!!να ηρεμησω λιγο ολη μερα..... :roll::roll::roll: .

ουαου συμφωνω μαζι σου τονια μου σκλεναρικοβα και οχι μονο!!!!!!!!!!!!!!!!! ;);););):D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανουλα το ξερω μωρε και δε με νοιαζει αν ειναι οσο τη βγαζει απλως φοβαμαι την αποκλιση μην ειναι προς τα κατω οπως λες και βγει κατω απο 2300 και μου την βαλουν θερμοκοιτιδα... :? Αλλα ενταξει, λεω τωρα τη Κυριακη κλεινουμε 38 εβδομαδες οποτε αν κατσει λιγες μερες ακομη θα ειναι μια χαρα...

Ανυπομονεις ε;;; κι εγω πολυ!!! θελω να δω τη φατσουλα της!! :D και θελω να δω και την αντιδραση του Αλεξ μολις τη δει η οποια ελπιζω να μην ειναι....πολυ βιαιη!!!! :lol::lol::lol:

Ηλιαννα ενταξει ξεραθηκαν και τα δικα σου;; Τι ωραια που ειναι αυτη η ωρα που ξερεις οτι δε θα ξαναξυπνησουν μεχρι το πρωι ε;;; :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello koritsakia mou!!!anevikame vlepw kai m aresei...!emena arxisane pou pou kai ksanarxontai oi nauties..kai prosppathw na tin palepsw!eixame paei sti mama mou to apogeuma...alla eixa to xari olo apories..kai piri piri..o tufwnas mou..kai ta eida ola pali me ti nautia!tepsa...

eimai i iwanna exw to xari 3 etwn kai perimenw to niko(2o gio) to maio k menw athina!

lenaki mpravo sto gioka sou...megalwnei mwre to zouzouni!!polu xairomai!!makia!

bikaki wraio to malli alla se protimw pio skoura..mesogeiako taperamento..pws na to kanoume!!

bikoulini ki egw apo 4,5 minwn ton eixa ksekinisei to xari..afou den xortaine me to gala pleon..ti na kana..

stamoulini seira sou twra gia 2o beboni ee..ante ante..

flwrianaki,katerinaki ki apo sas perimenoume min ksexniomaste!!!perastika sas!!!

tonakixan antraklas o gios ee??mpravo koritsaki mou!!polu wraia nea..kai prosoxi me ti metakomisi!!!

tonaki28 min agxwnesai i bebona de masaei...kai mono pou exei esena mana ftanei!!den aneferes oti i mama prosexei kai to anipsaki sou!!posa na anteksei kai i dolia mana??

eraki kalo xouxouliasma aurio me ton kwstaki sou!!!

iliana kalws mas irthes!!na xairesai ti familia!!!

elisaki ola kala?o mikros sou thirio etsi!mpravo re koritsaki!!!

filakia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Τζοαννακι μου!! :kiss:

Α εσενα ειναι ο τυφωνας Χαρης μωρε και μπερδευτηκα με την Ελισαβετ! :y32b4: Ωχ κι εσυ ταλαιπωρεισαι με ναυτιες;;;; :? Εμενα σε αυτη την εγκυμοσυνη με ξετιναξαμε!!! Δε μου περασανε ποτε!!!ακομη και τωρα ανακατευομαι!!! :ymsick:

Ρε συ ναι το ξερω οτι εχει κουραστει η μαμα μου γιατι οχι απλως προσεχε(τωρα δε δουλευει η νυφη μου γιατι ειναι εποχιακη) την ανιψια μου,μιλαμε οτι την ειχε υιοθετησει κανονικα καθε μερα ολη μερα!!! Αλλα ρε συ εμενα με ειχε στο κλασιμο...ειχα γεννησει,ο Αλεξ να ειναι ενα μωρο που κλαιει νυχθημερον και να μη ξερουμε τι εχει,εγω να κοντευω να καταρευσω απο την αυπνια και τη κουραση,τα νευρα μου στα προθυρα υστεριας κι εκεινη να ειναι πανω με την ανιψια μου ολη μερα!!! :evil: Επρεπε να βαλει ορια και να πει στον αδερφο μου οτι τωρα χρειαζομαι κι εγω βοηθεια και να βοηθησει και η μανα της νυφης μου που καθεται ολη μερα και ξυνει το...αντε μη πω παλι!!! :evil:

Δε τη δικαιολογω με τιποτα γιατι κι αυτη μας μεγαλωσε χωρις καμια απολυτως βοηθεια και ειδε ποσο παλουκι ειναι και πολλες φορε εχει πει οτι ξεσπουσε πανω μας τα νευρα της απο τη κουραση! Οποτε τι;;;θελει κι εγω να περασω τα ιδια;;; εγω σα μανα δε μπορω να το δεχτω αυτο.. :cry::cry:

Αλλα επρεπε να εχω κι εγω το θρασος της νυφης μου και του αδερφου μου και να πηγαινω να τον παρκαρω χωρις να ρωταω καν! :evil:

Τωρα στην εγκυμοσυνη περα οτι μου σιδερωνει τα ρουχα εδω και 1 μηνα(που να σου πω το σιδερο ποτε δε με ενοιαξε) δε κανει τιποτα αλλο..ενταξει τωρα εχουμε το θεμα του μπαμπα μου με το καρκινο,αλλα θα μπορουσε να τον παρει λιγο πανω το πρωι ή το απογευμα..εδω της λεω οτι ο γιατρος μου ειπε στην ουσια να τη βγαλω ξαπλα μπας και βοηθησουμε το μωρο να παρει λιγο βαρος,πονανε τρομερα τα πλευρα μου,ποναω στο ισχυο, γιατι μαλλον το μωρο πιεζει καποιο νευρο και κουτσαινω κι εκεινη κανει τη παπια...κι αν της πω και τιποτα με λεει και αχαριστη που μου σιδερωνει και οτι δε της εχω ζητησει να τον κρατησει και να μου πει οχι και τετοιες παπαριες! :evil: Μα δε μπορω να ζηταω τα αυτονοητα,εχω και καποιο εγωισμο...Και να σου πω την αληθεια πλεον δε θελω να τον αφηνω πανω γιατι νιωθω οτι δε το κανει με ιδιαιτερη ορεξη(τον λατρευει βεβαια δε λεω!) και εχω περισσοτερο αγχος να γυρισω γρηγορα να μη τη κουρασει... :cry:

Ωχ τα αποθημενα μου εβγαλα παλι! :oops::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gi auto eimaste edw tonaki mou!gia na leei i kathemia to koutso k to stravo stis!

egw den mporw na katalavw kai tis manades pou paratane kai ta paidia tous oli mera..opws i nufi sou!sorry kiolas!alla exeis ki esu psuxi..kai poso mallon twra pou eisai egkuos!den kserw ti na sou pw...to kalo einai oti ta pes kai ksalafrwses!!ki auto kati einai!alla den peirazei ki egw moni mou to megalwnw...alla den exw thema...xestika kiolas!kalutera giati to megalwnw opws thelw kai xwris paremvaseis...eite apo mama eite apo pethera!kai twra me to 2o kamia den eipe tipota!fusika...afou moni mou ta megalwnw oti thelw kanw..enw ama an to afina se kamia tha psilomourmouragane..enw twra moko!xaxa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ναι σ'αυτο εχεις απολυτο δικιο!!! Αν μη τι αλλο δεν εχει κανεις να μας πει τιποτα και μεγαλωνουμε τα παιδια μας οπως θελουμε! Αλλα ανθρωποι ειμαστε κι εμεις και θελουμε λιγο να ξελαμπικαρουμε!

Καλα ξερεις ποσες ειναι σα τη νυφη μου;;;;ουουου!!! Κι εγω δε μπορεσα ποτε να το καταλαβω..ενταξει να το αφησεις να βγεις λιγο,να ξεκουραστεις,να χαλαρωσεις ενα Σ/Κ,αλλα καθε μερα ολη μερα;;;;;μα δε τους λειπει το παιδι τους;;; :-\

Το καλυτερο ειναι οτι δεν ειναι αξια να μεγαλωσει αυτο που εχει(μιλαμε οτι ειναι ενα πολυ "ευκολο" παιδακι και δε μπορει να το κανει καλα!!!αφου το λυπαμαι το καημενο) και θελει να κανει και 2ο!!!! :o Εμ βεβαια αυτη το μεγαλωσε;;; ετσι μεγαλωνω κι εγω 5! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες τα ρε Τονακι μου,πολυ καλα τα λες! Εδω ειμαστε εμεις να σε ακουμε!

Κοιμηθηκαν τα μικρα μου...η μεγαλη εκει που κοιμοταν 9 στανταρ τωρα τελευταια με τα καμωματα που εκανε με το κρεβατι περνουσε η ωρα και κοιμοταν κατα της 11 με 12.Και τωρα που την εβαλα στο κρεβατακι της παλι αν δεν παει 11 δεν κοιμαται η σκατουλα :twisted: καθεται και λεει του κοσμου τα κουφα! μιλαμε ριχνω τρελο γελιο που την ακουω :lol: Μονο σημερα κοιμηθηκε χωρις να πει κουβεντα! τσακ μπαμ. :roll: Εμενα η πεθερα περνει τηλ. και ζηταει να της παμε την μικρη απο το πρωι! Η καλυτερη μου κοριτσια! Την φερνει αργα το απογευμα.Δεν ξερετε ποσο ηρεμω...Ετσι και σημερα.

Ο μικρος αφου με ξεζουμισε καλα καλα κοιμαται διπλα μου..βαριεμαι να σηκωθω να τον παω μεσα.. :oops:

Ιωανναρα μου :-*:-*:-*:YMHUG: στην κοιλιτσα! Νικος ο μικρος ε? Το λατρευω αυτο το ονομα!

Εδω εισαστε ακομα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου βρε Λενακι ξενυχτισσα κι εσυ!!! :lol:

Να στε καλα βρε κοριτσακια που τα λεω σε σας και ξεδινω η δολια μανα!!! :lol::lol:

Καλα εκανε και τη γυρισες τη μικρη στη κουνια! Σιγα μη καθεσαι να τη κυνηγας! ;)

Κι εμενα τις περισσοτερες φορες που τον βαζω στο κρεβατι καθεται και λεει οτι του κατεβει στο κεφαλι και ξεραινομαι στα γελια!!!Τα ατιμα πλακα που την εχουν! :lol::lol:

Βρε Λενακι ευκολος ο αποκλειστικος θηλασμος στο 2ο παιδι;;;θελω παρα πολυ να τα καταφερω αυτη τη φορα αλλα αγχωνομαι γιατι θα εχω και τον ταλιμπαν και φοβαμαι οτι θα ζοριστω πολυ! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τικανετε????τι να κανετα ....σιγουρα θα κοιμαστε!!!!εγω τι σας επα πως κοιμουνται??????χαχαχα :lol::lol::lol::lol: ας γελασω!!!!!!!!!!!!ακουστε,δυνοπαθησα να βαλω για υπο την κορη μου και ο γιος μου εκει που κοιμοταν μια χαρα εχει μιαμιση ωρα περιπου που ξυπνησε με κλαματα, εκλαιγε παρα πολυ,δεν ξεκολαγε απο πανω μου!!!πηγαινα να τον βαλω στην κουνια και εβαζε τα κλαματα.παλι καλα που δεν ξυπνησε η κορη μου,δεν θα το αντεχα!!!!!!!!!!! :shock::shock: .τωρα τον εχει παρει α αντρουλης μου μηπως και κοιμηθουνε στο κρεβατι (για αρχη)!!!!!!!!!!!!!!....για να δουμε.... :roll::roll::roll::roll: αχ μακαρι να μην ξυπνησει παλι,δεν αντεχω ειμαι κομματια ολη μερα..... :(:( . σας φιλω καλοβραδυ βρε κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!

σε ευχαριστω πολυ τζοανακι να χαιρεσε το παιδακι σου και με το καλο το δευτερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!μπηκα λίγο στα πεταχτα για μια καλημέρα!αλλά επειδή δεν εχω χρόνο θα σχολιασω για την καθε μια μετα!πολλά φιλια κ να εχετε μια όμορφη μερα! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια,καλημερα Ελενακι!

Τι κανετε?Αχ θελω να παω για καφεδακι...σκεφτομαι μηπως αφησω το μωρο στον αντρα μου και την κανω με τον μεγαλο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια,καλημερα Ελενακι!

Τι κανετε?Αχ θελω να παω για καφεδακι...σκεφτομαι μηπως αφησω το μωρο στον αντρα μου και την κανω με τον μεγαλο! ;)

καλημέρα Ελισάβετ.Αν μπορείς κάντο!Μην το σκέφτεσαι!Κι εγώ σημερα θα τα αφήσω κ τα δυο στον αντρα μου,θα παώ μια βόλτα στα hondos κ μετα για τα μαθήματα πλεξίματος!Δεν ξερεις με τη λαχτάρα το περιμένω από χθες..... :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερια κοριτσια!!!!!!!!καλημερα ελενακι σε περιμενουμε μετα , καλημερα ελιζα μια χαρα θα κανεις να πας για κανα καφεδακι!!!!! :D:D;);)μακαρι να μην δουλευε ο αντρας μου ,να του αφηνα τον γιο μου και εγω με την κορη μου να την καναμε....!!κοριτσια σημερα κουτουλαω ο μικρος μου το βραδυ ξυπναγε συνεχεια κα το μονο που ηθελε ηταν να ειναι κολλημενος πανω μου αγκαλια και μετα ηρεμουσε!!!! :oops::shock: , τι να τον ειχε πιασει ποιος ξερει... :roll::roll: , πτρωτη φορα μου το εκανε.ελπιζω να μην το ξανακανει!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...