Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!Αχ μ αρεσει σημερα ο καιρος!!!

Ηλιαννα καλως ηρθεσ στην παρεα μας.

Λοιπον Ελενη εγω ειμαι η Ελισαβετ απο Χαλκιδα και εω 2 αγορακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

A!ΒΊΚΥ!μόλις είδα πως ο γιος σσου εχει γενεθλια μια μερα πριν την δικιά μου,την Σοφία(είναι η μικρή αυτή)!

mamys love εμεις τα έχουμε ξαναπεί?γιατι δεν θυμαμαι!Από οτι βλέπω είσαι εγκυος!Αντε με το καλό!είναι το πρωτο σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!Αχ μ αρεσει σημερα ο καιρος!!!

Ηλιαννα καλως ηρθεσ στην παρεα μας.

Λοιπον Ελενη εγω ειμαι η Ελισαβετ απο Χαλκιδα και εω 2 αγορακια!

οκ!τα σημειωνω!μην γελατε,αλλα δεν γινοταν αλλιως..εχω μνημη χρυσοψαρου μαλλον...

να σου ζησουν τα αγορακια σου!εγω πάλι εχω 2 κοριτσια.εσένα πόσο ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το δευτερο ειναι ελενη μου και ειναι κοριτσακι το πρωτο ειναι περιπου τριων και ειναι αγορι!!!!!!!!!!!! :D

να σου ζήσει!κ με το καλο να ερθει κ το κοριτσακι σου κ να ναι γερο κ καλοτυχο!αθήνα μενεις?πως σε λενε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια,πως ειστε σημερα??εχει κρυο και βρεχει!!!.ωραιος καιρος για σπιτι.αχ βασω μου και εγω παιδευομαι με τον ενα φρονιμιτη μηνες....ναι πολυ σωστα θυμασαι λενα μου,ειχα κατι υποψιες(δεν προσπαθουσαμε ,ετυχε και ημουν καπως), αλλα ευτυχως αδιαθετησα!!!!ολα καλα :D:D:D:D:D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιαααα!!!!! Παρασκευήηηηη!!!

Είσαστε όλες καλα?

Εμείς είμαστε πολύ καλά και περιμένουμε το αυριανο πρωινό να χουχουλιάσουμε τα δυο μας με τον Κώστα! :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσάκι μου. Τι κάνετε;; Ωραίος καιρός σήμερα εε;;; :shock::shock::shock:

ΗΛΙΑΝΑ καλώς ήρθες στη παρέα!!! Εγω είμαι η Φλωριάνα και έχω ένα αγοράκι τον Δημήτρη 2 χρονών και 3 μηνών. Να χαίρεσαι τα ζουζούνια σου!!!!

ΕΛΕΝΗ Φ μην αγχώνεσε καλή μου, να μας λες τι σε προβληματίζει είμαστε εδω και για τα δύσκολα εε;; Η ζωή δεν είναι μόνο γέλια και χαρές. Υπάρχουν και άσχημες μέρες!!! Να δεις που θα ανέβεις σιγά σιγά. Ο Δημήτρης έχει γεννέθλια 25/10. Και γενικά είμαστε καλύτερα ;);) . Μόνο βήχα έχουμε που καλά τον έχουμε από τον Σεπτέμβρη με τον παιδικό που αρχίσαμε φέτος :?:? Τα ζουζουνια σου καλά;;;

ΒΙΚΑΚΙ πως είσαι σήμερα;; Περασε ο πονοκέφαλος;;; Φωτο με το μαλλί δεν εβαλες;; ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!!!!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ πως πάνε τα κέφια;; Φρουτόκρεμα εε;; Εγώ τον ξεκίνησα 6 μηνών!!!! Θέλω Πάρο!!! Εχθες είπαμε με τον αντρούλη μου να κατέβουμε κανένα Σκ μέσα στην άνοιξη!!! Αντε να δούμε ;);)

ΒΑΣΟΥΛΑ πως πανε τα δοντάκια;; Καλά σκέφτομαι καμιά φορά τι περνανε τα παιδάκια μας με τα δόντια και με πια σύγκριο!!! Παρεπιπτόντως ο Μητσάρας έβγαλε εχθες το τελευταίο δοντάκι!!! Τελειώσαμε με αυτά. Εγινε αντράκι το μπουμπούκι μου!!! Σε ποια ηλικία τα αλλάζουν ξέρετε;;;

ΤΟΝΙΑ μου. Μην στεναχωριέσαι για το μικρούλι μωλέ. Μπορεί ο υπέρυχος να έχει απόκληση μπρος τα κάτω μπορεί και μπρος τα πάνω όμως!!! Εμένα μου έλεγαν ότι θα γεννήσω τον Δημήτρη 3600 και εγώ τον γέννησα 3960 :shock::shock: Θρεφτάρι!!! Μην ανυσηχείς ολα καλά θα πάνε!!!!!

Ερακι που είσαι καλή μου. Που χάθηκες;; Όλα καλά;; Μαζεύεσαι;;;

Φιλάκια σε όλες κοριτσακια και σε όποιες ξέχασα... (δεν έχω πιει και καφέ ακόμα!!!) :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρε καλη σας μερα σημερα δεν εχω internet ολες τις ωρες δεν ξερω γιατι

επαθα φρικη που δεν μπορουσα να μπω....

Ελενη μου εγω μενω Θεσ/νικη και εχω εναν γιο τον Δημητρη...

Φλωριαννα το δοντι καπως καλυτερα....

Διαθεση χαλια ποναει ο λαιμος μου βηχας τρελος και αυριο παλι δουλευω :(:(:(

Ελισα με τετοιο καιρο κανε καμια σουπιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, σήμερα είμαι σαν την μέρα κι εγώ….μαυρίλα και βροχή με περιβάλει.

Τέλος πάντων θα το υποστώ κι αυτό…ευτυχώς αύριο Σαβ/κο, να ξελαμπικάρουμε λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπα τυχερουλαααααααα ;)

Φανη τον εχω βαρεθει αυτο τον τραχανα τωρα με το δοντι καθε μερα πρωι μεσημερη βραδυ

αυτο τρωω εκτος απο εχθες που εφαγα μανιταροσουπα της κνορ πολυ ωραια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες,εγω εχω κλειστει σπιτι αυτες τις μερες το τουτου μου στο φανοποιο :cry::cry:

τι νεα κοριτσουδια??

αντε να ακουω για νεες αφηξεις μωρον να χαιρομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑΑΑΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ ΑΚΟΜΑ ΝΥΣΤΑΖΩ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ...ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ ΟΜΩΣ..

ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΗΗΗΗΗΗ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;;ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

ΤΟΝΙΑΑΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ;;;ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΕΡΥΧΟ...ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ 2950 Κ ΤΕΛΙΚΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 3350 ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΗΡΕ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ!!!ΑΡΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΗ...ΣΕ ΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΛΕΣ ΧΗΜΑΑΑΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΕ ΜΕ ΤΟ ΚΛΑΨΩΜΟΥΝΙΑΣΗ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΤΡΕΛΟΚΟΜΙΟ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΑΑΑ...ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΚΡΗΤΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑΑΑΑ....ΤΟ 4Χ4 ΤΟ ΖΑΝΤΟΛΑΣΤΙΧΟΜΕΝΟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΛΕΝΑΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΑΠΟ ΠΑΡΟ ΕΧΩ ΤΗ ΜΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΟ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...

ΗΛΙΑΝΑ ΟΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!! :D ΕΣΥ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;

ΤΟΝΙΑΧΑΝ ΓΥΡΗΣΑΤΕ;;;ΤΙ ΝΕΑ;;

ΛΕΝΑΚΙ ΤΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ Ε;;;ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΑΡΧΗΣΑΤΕ Ε;;;ΚΑΛΑ ΚΟΥΡΑΓΙΑΑΑΑΑ!!!

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙΣ;;;

ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΡΙΑ ΦΑΝΗ ΕΛΙΣΑ ΑΣΠΑ ΒΑΣΩ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΞΕΧΝΑΩ :roll::roll: ΦΙΛΙΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια ιδεα ...θα φτιαξω τραχανα και λουκανικακι ;)

Τονια μου εμενα μια βδομαδα πριν γεννησω τον ειχε βγαλει 2800 και γεννηθηκε 3650!!!!

Γεια σου Βικουλινι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσάκι μου. Τι κάνετε;; Ωραίος καιρός σήμερα εε;;; :shock::shock::shock:

ΗΛΙΑΝΑ καλώς ήρθες στη παρέα!!! Εγω είμαι η Φλωριάνα και έχω ένα αγοράκι τον Δημήτρη 2 χρονών και 3 μηνών. Να χαίρεσαι τα ζουζούνια σου!!!!

ΕΛΕΝΗ Φ μην αγχώνεσε καλή μου, να μας λες τι σε προβληματίζει είμαστε εδω και για τα δύσκολα εε;; Η ζωή δεν είναι μόνο γέλια και χαρές. Υπάρχουν και άσχημες μέρες!!! Να δεις που θα ανέβεις σιγά σιγά. Ο Δημήτρης έχει γεννέθλια 25/10. Και γενικά είμαστε καλύτερα ;);) . Μόνο βήχα έχουμε που καλά τον έχουμε από τον Σεπτέμβρη με τον παιδικό που αρχίσαμε φέτος :?:? Τα ζουζουνια σου καλά;;;

ΒΙΚΑΚΙ πως είσαι σήμερα;; Περασε ο πονοκέφαλος;;; Φωτο με το μαλλί δεν εβαλες;; ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!!!!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ πως πάνε τα κέφια;; Φρουτόκρεμα εε;; Εγώ τον ξεκίνησα 6 μηνών!!!! Θέλω Πάρο!!! Εχθες είπαμε με τον αντρούλη μου να κατέβουμε κανένα Σκ μέσα στην άνοιξη!!! Αντε να δούμε ;);)

ΒΑΣΟΥΛΑ πως πανε τα δοντάκια;; Καλά σκέφτομαι καμιά φορά τι περνανε τα παιδάκια μας με τα δόντια και με πια σύγκριο!!! Παρεπιπτόντως ο Μητσάρας έβγαλε εχθες το τελευταίο δοντάκι!!! Τελειώσαμε με αυτά. Εγινε αντράκι το μπουμπούκι μου!!! Σε ποια ηλικία τα αλλάζουν ξέρετε;;;

ΤΟΝΙΑ μου. Μην στεναχωριέσαι για το μικρούλι μωλέ. Μπορεί ο υπέρυχος να έχει απόκληση μπρος τα κάτω μπορεί και μπρος τα πάνω όμως!!! Εμένα μου έλεγαν ότι θα γεννήσω τον Δημήτρη 3600 και εγώ τον γέννησα 3960 :shock::shock: Θρεφτάρι!!! Μην ανυσηχείς ολα καλά θα πάνε!!!!!

Ερακι που είσαι καλή μου. Που χάθηκες;; Όλα καλά;; Μαζεύεσαι;;;

Φιλάκια σε όλες κοριτσακια και σε όποιες ξέχασα... (δεν έχω πιει και καφέ ακόμα!!!) :-*:-*:-*:-*

καλημερα φλωριανα μου,σε ευχαριστω πολυ!!και εσυ να χαιρεσαι το μπουμπουκακι σου!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΙΣΑΚΙ!!!

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΑΚΟΥΩ ΣΥΧΝΑ ΟΤΙ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ ΤΡΑΧΑΝΑ :roll: ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΤΕ :? ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ :? ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΜΕ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ :shock:

ΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΚΛΑΙΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑΑΑΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ ΑΚΟΜΑ ΝΥΣΤΑΖΩ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ...ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ ΟΜΩΣ..

ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΗΗΗΗΗΗ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;;ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

ΤΟΝΙΑΑΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ;;;ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΕΡΥΧΟ...ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ 2950 Κ ΤΕΛΙΚΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 3350 ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΗΡΕ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ!!!ΑΡΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΗ...ΣΕ ΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΛΕΣ ΧΗΜΑΑΑΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΕ ΜΕ ΤΟ ΚΛΑΨΩΜΟΥΝΙΑΣΗ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΤΡΕΛΟΚΟΜΙΟ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΑΑΑ...ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΚΡΗΤΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑΑΑΑ....ΤΟ 4Χ4 ΤΟ ΖΑΝΤΟΛΑΣΤΙΧΟΜΕΝΟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΛΕΝΑΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΑΠΟ ΠΑΡΟ ΕΧΩ ΤΗ ΜΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΟ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...

ΗΛΙΑΝΑ ΟΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!! :D ΕΣΥ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;

ΤΟΝΙΑΧΑΝ ΓΥΡΗΣΑΤΕ;;;ΤΙ ΝΕΑ;;

ΛΕΝΑΚΙ ΤΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ Ε;;;ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΑΡΧΗΣΑΤΕ Ε;;;ΚΑΛΑ ΚΟΥΡΑΓΙΑΑΑΑΑ!!!

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙΣ;;;

ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΡΙΑ ΦΑΝΗ ΕΛΙΣΑ ΑΣΠΑ ΒΑΣΩ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΞΕΧΝΑΩ :roll::roll: ΦΙΛΙΑΑΑΑ

καλημερα βικουλινι!!!!!!!!!!!!οκ ;);)να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου βικουλινι μου,να σου ζησουν!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D εγω απο χαλκιδα ειμαι :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπρες σημερα ειναι εντελως χειμωνιατικο πρωι (θα βαλω να τα ακουσω κιολας :lol::lol::lol::lol: )εγω προς το παρον ξυπνησα καλα για να δουμε μετα....

ελενακη κριαρακι κ εσενα η κορη???τι ωραια....χαιρομαστε που εδωσες κ σημερα το παρον

ηλιαννα εσυ που μενεις???

ερη παρασκευουλα ζαχαρη παρασκευουλα μελι που λεει κ το ασπακι

φλωριαννα μου μπραβο που ειστε καλυτερα σε λιγο θα πεσει κ φωτο με το μαλλι κ τη ποζα για να εχει να σχολιαζει η ασπα :lol::lol::lol::lol:

ασπακι μου δεν θελω να σε ετσι :( θα σου βαλω φωτο μου σε λιγο να ανεβεις :lol::lol::lol::lol::lol:

βικακαραααααααααααααααααααααααα μοου τι κανεις κοριτσακι μου??

ελισαβετ χαλκιδα μενεις??εγω γεννηθηκα χαλκιδα

σταμμυ ποτε θα το εχουν ετοιμο??

βασω εχετε κανα χιονι???

ιωναννακι ρια κατερινα αντριαννα φανη πολλα πολλα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε;;; :-*

Κι εγω απο ψυχολογια σημερα σκατα...1ον εκανα υπερηχο και η μπεμπα πηρε μονο 90 γρ σε 9 μερες,ειναι δηλαδη 2530 37+4 εβδομαδων και 2ον ποναω παρα πολυ στα πλευρα και πισω στη περιοχη της ουριτσας που λενε αλλα δεξια προς το κωλομερι :y32b4: ... :( Αφου κουτσαινω...απο το Σαββατο με ποναει,αλλα σημερα ειδικα με εχει ξεσκισει!!! :cry::cry: Εχω και τον Αλεξ να θελει ολο αγκαλια,βολτες και παιχνιδια...

τονια μου μην αγχωνεσαι οπως ειπαν κ τα κοριτσια.εμενα στην πρωτη μου κορη μου ειπε πως θα γεννηθει γυρω στα 3750(δεν θυμαμαι ακριβως την τελευταια μετρηση) κ γεννηθηκε 4170 παρακαλω!κ φυσιολογικα!με πεθανε,αλλα χαλαλι της!!!!γι'αυτο μην αγχωνεσαι,οκ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπρες σημερα ειναι εντελως χειμωνιατικο πρωι (θα βαλω να τα ακουσω κιολας :lol::lol::lol::lol: )εγω προς το παρον ξυπνησα καλα για να δουμε μετα....

ελενακη κριαρακι κ εσενα η κορη???τι ωραια....χαιρομαστε που εδωσες κ σημερα το παρον

δεν ξερω..ιδεα δεν εχω απο ζωδια! :oops::oops:

κριος ειναι?για να το λες..μια μερα διαφορα στα γενεθλια κ ο ιδιος γιατρος τα ξεγεννησε...ειναι ζωηρος ο δικος σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...