Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!

ΔΕΝ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...ΘΑ ΜΕ ΒΑΛΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΡΙΑΝΑ;;ΜΕΤΑΞΕΤΑΣΤΕΕΣ;;

ΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΟΙ ΔΟΥΛΙΕΣ ΜΟΥ ΕΤΣΙ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ...ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝΙΖΕΤΕ...ΟΛΟ ΤΡΕΧΩ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ...ΚΑΙ ΕΧΩ ΒΓΕΙ ΟΦ...Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ανδριανακι και Βικουλινι αυριο με τους κηδεμονες σας!!!! :lol::lol::lol:

Α καλα οι δουλειες δε τελειωνουν και ποτε βρε Ανδριανα μου γιαυτο κανε και λιγο τα στραβα ματια! ;)

Βικουλινι μωρε αμα παει 7 μηνων περιπου που θα αρχισει να καθεται και να παιζει λιγακι θα χαλαρωσεις κομματακι...ισως ασχολειται και το Μαριζακι μαζι του και σε αφηνου λιγο στην ησυχια σου! ;)

Βικυ μου μεγαλη υποθεση δε λες τιποτα!!! εμενα η δικια μου δε μου εχει πει ΠΟΤΕ κατι τετοιο και επειδη νιωθω οτι οταν τυχει και τον αφησω καμια φορα δε τρελαινεται κιολας (ειμαι και πολυ περηφανη γενικα και δε γουσταρω υποχρεωσεις) δε το κανω παρα σπανιες φορες... :(

Κατερινακι περαστικα βρε και σε σενα! Μα κανεις δε θα τη γλιτωσει φετος;;;:( Πολλα συγχαρητηρια για τη κουμπαρα σου!!!ευχομαι να πανε ολα τελεια!!! :D

Ελιζακι και στην αδερφουλα σου επισης!!! :D Κι εσυ που θα γινεις θεια!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσαρες μου καλημερα...

Καλε 10σελιδες γραψατε? Δεν προλαβαινω να σας διαβασω εχει παρα πολυ δουλεια...

Ελπιζω να ειστε καλα...

Εγω κοριτσια με αυτο το στομα μου δεν προκειται να ησυχασω την μια στοματιτιδα και

τωρα πρηστικε ο φρονημητης μου ειμαι πολυ χαλια εχθες δεν γινοταν με τιποτα να ερθω στην

δουλεια....και το απογευμα επειδη ενιωσα καλυτερα πηρα και ειπα οτι σημερα θα ερθω

βλακεια μου γιατι περασα ενα βραδυ χαλια...ποναει ολο μου το σωμα μετανιωσα την ωρα

που ειπα οτι θα ερθω στην δουλεια πηρα 2παυσιπονα μαζεμενα για να αντεξω τον πονο...

τωρα περιμενω με την αντιβιωση να ξεπρηστω για να παω να τα βλαλω ενα-ενα :(

Εσεις τι νεα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεω καλα ποναω τοσο πολυ με το δοντι μαλλον θα ζητησω να φυγω πιο νωρις γιατι δεν

πολυαντεχω....

Εσυ τι λεει καλα?Τα μικρα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυ :)

Που ειστε οι υπολοιπες καλε αντε ξυπνηστε σιγα-σιγα να πειτε κανενα νεο

μπας και ξεχασω τον πονο μου

Βικυ που εισαι να βαλεις καμια φωτο απο τις σπεσιαλιτες σου?

Τωρα ετσι που ειμαι με το δοντι μονο σουπες τρωω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσια!ελισα σορυ σε μπερδεψα με μια ελιζα που μιλαω σε ενα αλλο θεματακι!!!!!!!!!!τονια οχι καλε δεν γεννησα αυτη η φωτο ειναι του γιου μου νεογγενητο τωρα περιμενω το δευτερο που ειναι κοριτσακι...σας μπερδεψα ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλι μπερδευτικα τονια μου με καισαρικη γενναω και επειδη ειχα πολυ καλη εμπειρια απο την πρωτη φορα δεν εχω σχεδον καθολου ανχος απλα βαριεμαι και μεκουραζει η αναμονη...σταμυμαμυ αυτος ειναι ο γιοκας μου στη φωτο τωρα περιμενω το δευτερο που ειναι κοριτσι....φλωριανα μου σε ευχαριστω πολυ για το επωνυμο ,πειραζει να της πω οτι εσυ μου το ειπες γιατι μιλαμε στο φορουμ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε αντεεεεεεεε!!!!!!!λαλησα πρωινιατικα μπερδευτικα με τα ονοματα σορυ κοριτσια αλλα μπερδευτικα απο της πολλες σελιδες που διαβασα και εγραφα ονοματα αλλα αντι αλλων.. ;) ..παντος στην απο κατω διμοσιευση τα εγραψα ολα σωστα φιλιααααααααα!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Τι κάνετε σήμερα;;;

ΒΑΣΟΥΛΑ μου. Περαστικά πάλι βρε κοριτσάκι μου!!!! Εχω περάσει και εγώ πόνους με τους φρονημίτες και σε καταλαβαίνω!!!! Εμένα ήταν έγκλιστοι και έτσι έκανα επέμβαση για να τους βγάλω σε γναθοχειρούργο!! 2-3 μερες είναι η ταλαιπωρία λίγο πρίξημο, λίγος πόνος, μετά την επέμβαση, με mesulit όμως παλεύεται. Εσένα έγκιλστοι είναι;; Αν ναι πρέπει να πας σε γνωθοχειρόυργο όχι οδοντίατρο!!! Αν βρεις κάποιον καλό δεν θα έχεις πρόβλημα ;);) . Ο μικρούλης καλά είναι;;;

ΒΙΚΥ θέλω φώτο με το νέο μαλλί!!!! Μεγιά!! Ο Χαρούλης καλά;;;

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ μου. Υπομονή βρε κοριτσάρα μου. Στη φάση που βρίσκεστε δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο. Αντε να ανοίξει και ο καιρός, να ξεπεταχτεί και ο μικρός και μετά όλο παραλίες και βόλτες θα είστε!!! Ποιος σας πιάνει εκει στη Πάρο. Μακάρι να καταφέρω να έρθω κι εγώ για λίγες μέρες ;);) .

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ μου, μπράβο στη κουμπαρούλα μωρέ. Τι ωραία, άλλο ένα νινάκι στην οικογένεια!!! Με το καλό να είναι γερό!!! Εσυ χάλια έε;; Περαστικά σου βρε ζουζού!!! Ο Νικολάκης καλύτερα;;;;;

ΕΛΙΣΑΚΙ με το καλό και εσένα το ανιψάκι σου ;);) . Εσεις είστε καλά;;;

JOANAKI μου γλυκό, τι κάνετε; Πως είναι ο Χαρούλης;; Η κοιλίτσα;;;

Mamys love τίποτα καλη μου!! Βασικά δεν έχω πρόβλημα πες της απλά ότι είναι η συνυφάδα της Ρένας, από την συνυφάδα μου τη γνώρισα και έχουμε συναντηθεί 3-4 φορές. Σίγουρα θα με θυμάται ;);) Αλλα πες της ότι μιλήσαμε και σου έδωσα το όνομα. Μη λέει ότι την βγάζω και στο internet :lol::lol::lol:

Βαριέμαι αφόρητα ρε κορίτσια σήμερα!! Νυστάζω πάρα πολύ!!! Να τα παρατήσω όλα και να έρθω για καφέ;;; :lol::lol::lol: Που τέτοια τύχη :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Εράκι. Αντε να ήταν και το τελευταίο!!! Εκεί που πάτε στα ξενα δεν νομίζω να έχει τόσες πολλές ιώσεις με τόσο κρύο ψωφάνε όλα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Φλωριανα κ Ελευθερια...

Φλωριανα εχουν βγει κανονικα δεν με πονουσαν καθολου τοσο καιρο και με επιασε ξαφνικα

τωρα περιμενω να ξεπρηστω και εναν εναν θα τους βγαζω να τελειωνουμε.....

Ο μικρος εχει πολυ πλακα του λεω κατσε ησυχα η μανουλα ποναει πολυ και μην φωναζεις

και αυτος μου φερνει κουβερτα με σκεπαζει με φιλαει και μου δινει τον αρκουδο του και λεει

κοιμησου τωρα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Φλωριανα κ Ελευθερια...

Φλωριανα εχουν βγει κανονικα δεν με πονουσαν καθολου τοσο καιρο και με επιασε ξαφνικα

τωρα περιμενω να ξεπρηστω και εναν εναν θα τους βγαζω να τελειωνουμε.....

Ο μικρος εχει πολυ πλακα του λεω κατσε ησυχα η μανουλα ποναει πολυ και μην φωναζεις

και αυτος μου φερνει κουβερτα με σκεπαζει με φιλαει και μου δινει τον αρκουδο του και λεει

κοιμησου τωρα :lol:

Τι γλυκούλι.... [smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που και που τον πιανουν οι γλυκες του...

Τωρα ειναι με τον μπαμπα του με πηραν τηλ και μαλωνουν μου λεει ο αντρας μου

αμα ερθεις και δεις το σπιτι θα τρελαθεις οταν ειναι οι δυο τους γινεται ενας

πανικος μετα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΒΑΣΟΥΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!

ΒΑΡΙΕΜΕ Κ ΝΥΣΤΑΖΩ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ Κ ΕΝΑΣ ΠΟΝΟΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΘΩΡΑΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΛΕΣ Κ ΕΧΕΙ ΠΕΤΑΧΤΕΙ ΕΝΑ ΚΟΚΚΑΛΟ :shock::shock::?

ΦΤΙΑΧΝΩ ΨΑΡΙΑ ΣΟΥΠΑ...ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ Κ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥ...

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΜΠΩ Κ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...