Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

Εγω δε το αντεχα το κερι...πρασινιζα απο το πονο!!!! :pinch:[smilie=sad2.gif] ειχα και γαιδουροτριχα παρ'ολο που ειμαι ανοιχτοχρωμη...ασε που μετα γυριζαν οι τριχες και εκανα κυστες με πυον! :?

Οποτε το λειζερ ηταν μονοδρομος αλλα πολυ ακριβος ρε πουστη μου..400 ευρωπουλα καθε φορα για ποδια,μπικινι μασχαλες! :o:o εκανα 3 φορες και οταν γεννησω θα ξανακανω(οταν βρω χρονο :roll: ) και μου ειπε οτι θα μου παρει λιγοτερα.. :roll::roll:

Ο Χαρουλης ξανανεβασε πυρετο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μιλησα με τη μαμα μου ευτυχως δεν εχει κανει αλλο τωρα ξυπνησαμε :!::!::!::!:

αυτο το παιδι στη μανα μου κοιματε παντα εκει μεσημερι εδω σπανια :roll::roll::roll:

αποφασισε οτι θα μεινει εκει σημερα.... νανι στη γιαγια μου μαμα μου τι να του απαντησεις μετα :?::?::?:

ναι ρε συ αν δεν τη παλευεες καλα εκανες εγω εχω παθει ανοσια στο πονο :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΤΟΝΙΑΑΑΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕΣ ΜΠΑΦΟΥΣ :-w:-w ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ :lol::lol::lol::lol::lol: ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ!! :)

ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ;;ΗΜΕΡΑ ΚΑΛΟΠΙΣΜΟΥ Ε;;;ΠΟΙΟΣ ΤΗ ΧΑΡΗ ΣΑΣ ΠΑΛΙ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΧΑΡΑΚΙ!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΑΡΙΟΜΟΥΝ ΞΕΒΑΡΙΟΜΟΥΝ ΕΒΓΑΛΑ ΦΡΥΔΙ Κ ΜΟΥΣΤΑΚΙ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΣΤΟ ΠΟΝΟ ΠΑΛΙ ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΗΣΑ Κ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΒΓΑΖΩ Κ ΣΠΥΡΑΚΙΑ...ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ..

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε??

Εγω γύρισα κατα τις 16.00 απο το μαγαζι, και πλακωθηκα σκουπισμα σφουγγαρισμα συμμαζεμμα και την υστερια του Νικόλα...

Και με αφορμη την υστερια αυτη ας πω κι εγω στην Ελενίτσα μας οτι ναι κι εγω φτανω στα ορια μου ναι κι εγω βλεπω πολλες φορες την πορτα και με βλεπω νοητα να την ανοιγω και να φευγω για να περπατησω μεχρι εκει που δεν θα με κρατανε τα ποδια μου...και ναι φυσικα θελω χρονο για μενα αλλα ποτε δεν μενει!!!

ΟΜΩΣ....δεν μπορει κανεις να μου πει οτι δεν ειμαι καλη μανα ουτε καν ο ιδιος μου ο εαυτος...κανω τα παντα αδυνατα και δυνατα απλα ανθρωπος ειμαι και ο Θεος με δοκιμαζει...

Ελενακι μες την εβδομαδα θα βρεθουμε οπωσδηποτε για καφεδακι!! Εστω κι αν ειναι Παρασκευη! Ειμαστε αρκετα καλυτερα απο υγεια αλλα για σιγουρια...μην σας κολλησουμε κιολας!!

Τόνια 28, με συγκίνησες όπως τα είπες πριν πολυ μου αρεσαν...Ο Αλέξανδρος καλύτερα?

Βάσω αμα σου πω οτι αυτο ειχα στο μυαλο μου οτι θα εχει ο αντρας σου? Α, ΠΡΕΠΕΙ να παιξω τζοκερ επιτελους...!!! Πω πω ειναι το τριτο συμβαν που ακουω σημερα με θανατο...παιδια τι γινεται? Έλεγα ότι θα ειναι καλη χρονια και θα καταφερω να ξορκισω το 2010...αλλα μπππππρπρρρρρ δεν το βλεπω...

Φλωριαννακι μου ειναι καλυτερα ο Δημητράκης? Μήπως τα δεκατακια ηταν μονο απο το στομαχι του?? Ελπίζω να μην σας περιτριγυρίζει πάλι ίωση...

Ερη ο Κωστάκης καλύτερα? Πως πάτε?? Επεσε ο πυρετουλης??

Βίκυ άντε τελευταία μέρα με τον πυρετούλη...να γίνει εντελως καλά κι ο Χαρούλης...

Βικουλίνι τα λέμε απο κει εμεις..κρατα γερα...

Ρία τί κανεις? Πως πανε τα ραντεβού? Η Ανδριανούλα? Ελπίζω καλύτερα κι εσείς>...

Αδερφούλα μου που είσαι?? όλα καλά? Τα ανιψακια μας?? Πήγες στον γιατρό? Τί είπε?

Ιωαννα μου καλα φοβερη ε?? Μέσα έπεσες?? Να τον χαίρεσαι τον Χαρούλη σου!!!

Κοριτσάκια μου σας αφήνω για λίγο γιατί ο δικός μου ταλιμπάν τα έκανε και με φωνάζει...sorry κιόλας....

Ίσως τα ξανακαταφέρω να μπω κι αργότερα...

(συγνωμη για το μεγαλο ποστ...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια Βικυ ,λογικα δεν θα ξαναανεβασει !Εγω δυστυχως βαζω ξυραφι αλλα μονο μεχρι το γονατο ..πανω δεν εχω σχεδον τιποτα.Ολο λεω να αρχισω λειζερ αλλα δεν το αποφασιζω.

Πω πω να δω ποτε θα καλοπιστω εγω :( Εχω και μια ριζα παναγια μου και δεν θελω τωρα να ξανακανω ανταγειες τις εχω βαρεθει ...θελω να κανω κατι αλλο αλλα τωρα λογικα δεν θα μπορω να κανω βαφη επειδη θηλαζω ε?Αααα μολις σταματησω τν θηλασμο εχω πολλα να κανω :):D ...ταττου ,μαλλια,να κανω κανα μασαζακι για την κυτταριδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακυ κατευθειαν μετα να βαζει πεπανθολ

κατερινακη πως εισαστε :?::?::?:

ελισαβετ σιγα σιγα ολα θα τα κανεις???

ο χαρακης μας δουλευει ηθελε τελικα τη μαμα του κ ηρθε :D:D:D:D καλα λεω εγω παιδι της μαμα τους ετσι κυκλοθυμικη ειμαι κ εγω μια ετσι μια κοτετσι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ Ο ΧΑΡΑΚΗΣ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΒΑΖΩ ΒΙΚΑΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ

ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΚΛΕΙΣΤΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ...

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hi Βικάκυ μου καλα είμαστε σήμερα...

Ο Βασίλης έκατσε μαζί του σήμερα πήρε ρεπο...πρωτη φορα που μενουν τοσες ωρες οι δυο τους...αν και για να ειμαι ακριβης το καμαρι μου ξύπνησε 11,30 το πρωί οποτε μεχρι τις 16.00 ήταν μόνο 5 ωριτσες κι ηταν καλο παιδακι μωρε....

Ο Χαρούλης γύρισε ε?? ΑΑ ΧΧΧΑ ΧΑ που να ήταν και διδυμος δηλαδη...σαν τον δικό μου... :lol:

σήμερα ανοιξε το στομα του κι εφαγε αβιαστα φακες, βεβαια στις 17.30 το απογευμα γιατι με τον μπαμπα του δεν υπηρχε περιπτωση να φαει

....τωρα ουρλιαζει...γιατι επεσε ενα παιχνιδι...υστερια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλι κ σεις απεργιες κ μεις αστα δραμα...

κατερινα κ μεις φακες εφαγε ο χαρης...

περιμενω σε λιγο τη κομμωτρια να ερθει να μου φτιαξει μαλλι νυσταζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι καλο το μαλι;;; φτου σου μωρη να μη σε ματιαξω κουκλα εγινες σημερα!!! :lol::lol::lol:

Διδυμακι ο Χαρουλης;;;;;αχου καημενη σε λυπαμαι γιατι κι εγω διδυμος και ειμαι...οτι του φανει του λωλοστεφανη!!!! :lol::lol::lol:

Κατερινακι που γυρναει καλε το Λενακι με το νεογεννητο;;; :D Αν μπορει καλα το κανει μη τη φαει η κλεισουρα!

Κακοφαγος κι εσενα ο Νικολας;;;αααχχχ τι πονεμενη ιστορια αυτο το φαγητο! :? Εκεινη η ωρα ειναι ο εφιαλτης μου!!! :(

Βικουλινι εσενα βρε δεν υπολογισα στους μπαφους;;;;;;Δε διαβασες προσεκτικα...αφου για σενα και για μενα βρε ειπα θα το κανονιζα να εχουμε στο Δαφνι που θα ειμαστε παρεακι και το ακουσε και η Ερη και ζηλεψε το χαρμανι!!! :lol::lol:

Σα να ειναι καλυτερα το αστερακι μου..λετε να εδρασε τοσο γρηγορα η αντιβιωση;;;μακαρι γιατι ελιωσε 4 μερες τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μουυυυυυ!!!!!!!

Ελειψα λιγες μερες γιατι χαλασα το λαπτοπ :twisted:

Τι κανετε?

Μια χαρα εμεις! Μεγαλωνουμε! :)

Αδερφουλα εδω ημουν αλλα μιλουσα με πεθερα οπως σου ειπα στο τσατ.Ακουσα την δευτερη γραμμη αλλα δεν προλαβα να το σηκωσω..Σορρυ που εφυγα τοσο αποτομα αλλα ο μικρος αρχισε να τσιριζει για μαμ.Μια χαρα ειμαστε.Εσεις συνηλθατε?

Τονια μου αρρωστουλης ο μικρος?? Περαστικα του!! Αρχισα να βγαινω ναι με τον μικρο αν και εχει ψωφοκρυο αλλα δεν μασαμε εμεις! :) Ειχα σκασει μεσα..σιγα μην περιμενα να σαραντισω για να βγω.

Τονακι με γεια το νεο σπιτακι! καιρος ηταν να φυγετε απο τους μακακες πια! Αρχισες το πακεταρισμα??

Βικακι πολυ σε χαιρομαι που μπορεις και καλοπιζεσαι! Πως το εκανες το μαλλακι?

Βικουλινι μου καλα εισαστε?? Την γλιτωσατε την Αθηνα τελικα??

Ασπακι ολα καλα??

Ιωαννακι πως πας??

Σας αφηνω να παω για νανι...καλο βραδυ σε ολες!! :-*:-*:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν λιγο τελςιωσαμε τις εφτιαξα κ γω στο ενδιαμεσο τα νυχια ανοιξα λιγο τη βαση ωραια ειναι ο νικος επαθε εγκεφαλικο του αρεσουν τα μαυρα αλλα τι να κανεις ετσι ειναι η ζωη :lol::lol::lol: σε 2 μερες θα το χει ξεπερασει :lol::lol::lol:

τονια ευτυχως που εισαστε καλυτερα,ο χαρης ειναι κριαρακι :D:D:D

λενακη μου ευχαριστω τι παλευω κ εγω τι να κανω ειναι που ειμαι κ του επαγγελματος κ δεν μπορω να μη τα φτιαχνω παιζει κ να πεσω κ σε βαρια θλιψη αν δεν τα κανω :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να πω η αντριαννα ειναι καλα απλα τρεχει δεν εχει χρονο ουτε να φτυσει μπορει να μην προλαβει κ αυριο να ξερετε ειναι καλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σας ενημερωσα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια. Τι κάνετε;;; Ψοφος εε;; Αντε να ψοφησει κανενα μικρόβιο :mrgreen::mrgreen:

Γεια σου Ασπάκι στη δουλειά είσαι εε;; Και εγω τα ίδια!!! Τι κάνουν τα παιδάκια σου;;;

Τόνια μου είχα κανει και εγω φωτόλυση αλλά κανένα αποτέλεσμα :shock::shock: πιο γαιδουρότριχες βγήκαν :evil::evil::evil: . Ο μικρος καλύτερα;; Η κοιλίτσα;;

Βικάκι ο Χαρούλης όλα τα λεφτά!!! Αγαπώ Χάρη :lol::lol: . Τρελλό αλάνι :lol::lol: . Εχω κολλήσει με το φαγητό. Πες τίποτα να ετοιμάσω για αυριο ;);)

Βικουλινι και εκει τα ίδια με τα φαρμακεία εε;; Εχω προμηθευτεί κι εγώ ένα σωρό φάρμακα :? . Τι κάνουν τα μικρούλια;;

Λενάκι καλά κάνετε και βγαίνετε!!! Εχει πολύ κρύο εκει εε;;

Αντριανακι σε θυμήθηκα σήμερα με την παλαβή στο σχολείο του γιού σου. Εχουμε κι εμεις μια τετοια. Όποτε τη συναντώ της λέω καλημέρα κι αυτή ούτε να με φτύσει!!!!! Ερχετε με μια BMW τεράστια, ντυμένη στη τρίχα με τακούνες κλπ και φέρνει το μικρό της στο σταθμό. Ξέρεις ποια ήταν η πρωτη και μοναδική φορά που μου μίλησε;; Όταν κατατύχη με συνάντησε που πηγα τον μικρό στο σταθμό με το αυτοκίνητο του πατέρα μου (που κατα τύχη ήταν BMW!!!) :lol::lol::lol::lol: Τι ζόρια τραβάει ο κόσμος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κατερινάκι μου. Καλύτερα ο Νικολάκης εε;; Μπραβο και στον μπαμπά που έκατσε μαζί του τόσην ώρα!!! Ετσι να μαθαίνουν!!!! :lol::lol:

Ερακι είστε καλά;;; Ο μικρος καλυτέρευσε καθόλου;;;;

Joanaki μου φιλάκια στον Χαρούλη!!! Αλλο τέλειο ζουζουνι. Φιλιά και στη κοιλίτσα!!!!!

Ελενάκι πως είσαι σήμερα;;;

Φιλάκια σε όλες κοριτσάκια μου. Σορρυ αν ξέχασα κάποια. Προσπαθώ να σας θυμάμαι όλες αλλά το αιντσχάιμερ κι εμένα δε με βοηθάει :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mia glukia kalimera se ola ta manoulomanoula!!xaxa!ti kanete?

kamia dn einai edw??egw doulitses!ekana mpanio,saloni kai paw gia kouzina..

ksekinisa anapnoes sto xarouli giati o vixas den paleuotane xtes!me exei ksupnisei apo tis 7 legontas mou...mama efuge i nuxta sto saloni..sikw na mou ftiakseis gala!!!xaxa!

lenaki mou kala paw an kai pio duskoli egkumosini apo tin 1i!kai logw tou oti kukloforw me lewforia k metro kai twra logw tou oti zestainomai se kleistous xwrous me polu kosmo kai mou peftei i piesi..fovamai na ksanampw moni mou..min pesw kai de me mazepsei kaneis!opote kleisoura!ante kana kafedaki otan o xaris einai sxoleio stis kafeteries edw dipla!megalwnei o mikroulis sou e??

bikoulini ki eseis me ta farmakeia thema e??ma ti m@lakes!exoune ta dikia tous alla ola o kosmakis ta plirwnei..!ta mikra sou kala?o mpempis sunexizei na klaiei se asxetes faseis?

bikaki pali koukla egines??kala ekanes koritsaki mou..etsi,,etsi..min ksexname eimaste k gunaikes!!

tonaki28 den pataei to podi tis kai thelei na pigainoume emeis to xari gia na ton vlepei!ee..opote exw oreksi..epeidi den thelw na tsakwnomai kai me ton alex paw..kai kathomai xazeuw ti thalassa,peizw me to xaris tin eksoxi...kai pernane grigora oi wres!!xexe!

katerinaki mou xairomai pou epitelous eiste kalutera..kai etsi na sunexisete!!!makia\\

flwrianaki den kaneis kana mpiftekaki me patatoules gia aurio?an exeis kima..!oso gia tis mamades sto sxoleio den milaw kai se polles..mou spane ta neura...ektos tou oti einai oles 34 kai anw..opote oxi polla koina pera tou oti exoume paidakia stin idia ilikia!!

aspaki pou xanesai??kalutera ta mikra sou e??

elisaki ksekina siga siga..etsi wste na teleiwseis kapoia stigmi...tsoukou tsoukou..to beaute ennow..tha niwseis polu kalutera!

vasw,elenaki,manoula3pou eiste???

makia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αγαπημενες μανουλες τι κανετε???εμεις απο χτες απυρετοι δοξα το θεο :D:D:D:D

σημερα ο νικος βαρδια :(:(:( θα παω το μεσημερακι στη μαμα μου για μαμ

ασπακι καλημερα σας κυρια μου τι κανετε???

φλωριαννα μου τι κανειςσ πως ειναι ο μητσαρας???ευχαριστω για τα καλα σου λογια :D:D:D περιπου τη σκεφτεσε για ιδεα σε κρεατικο σε ζυμαρικο κατι αλλο?????εγω αυριο λεω να κανω κατσικακι με πατατουλες μιας που θα ναι ο νικος απο το πρωι στο σπιτι...

φανη καλημεραααααααααααααααααααα

σημερα γιατι τετοιες απουσιες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιωανναρα μου καλα δεν υπαρχει ο χαρακης τρελαθηκα με αυτο που σου ειπε για το σαλονι :lol::lol::lol: ευχομαι να ξεμπερδεψετε γρηγορα με τις εισπνοες!!!!!!!!!!εσυ τι κανεις πως εισαι???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...