Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στης 13 φεβρουαριου μπαινω στον μηνα μου και στης 23 γενναω προγγαματισμενη καισαρικη βλεπεις και γιαυτο ξερω....τα ξαναλεμετο απογευμα φιλιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο καλα ο τιτλος ολα τα λεφτα πολυ μ'αρεσει :lol::lol::lol::lol::lol:

κοριτσια σας ευχαριστω για τον ενδιαφερον ολα πηγαν perfect :D:D:D βοηθησε πολυ η κρεμουλα που βαζαμε μια εβδομαδα...του εβαλε emla για κανα δεκαλεπτο να μουδιασει κ μετα του το κατεβασε κ με τη μυτη του ψαλιδιου το ξεκολλησε απλα κ αναιμακτα ο χαρη κυριος πιο πολυ σπαστικε με τη νοσοκομα που του κραταγε τα χερια με το γιατρο κυριλε...στη νοσοκομα της ελεγε φυγε πηγαινε σε αλλο σπιτι :lol::lol::lol::lol::lol::lol: εχει κατουρησει 2 φορες ηδη απο εκεινη την ωρα χωρις καμια ενοχληση

παλλικαρι το αγορι μου...μεγια μας το καινουργιο μας πουλακι :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ!!!!ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΗ ΝΟΣΟΚΟΜΑ!!!! :lol::lol::lol: ΑΝΤΕ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΣΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙ!!!!!!

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΜΩΡΟΥΛΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΤΟΥΣ;;;ΕΓΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟΥ ΤΟ ΑΝΟΙΓΩ ΛΙΓΟ ΠΑΝΩ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΡΙΧΝΩ ΝΕΡΑΚΙ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ Π@@@@ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΙΑΣΑΜΕ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΡΕΛΟΚΟΜΙΟ ΣΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΝ ΒΓΕΙ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΤΣΙ ΘΑΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!!

ΑΧ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Βικυ πως και πως περιμενα να μαθω νεα σας ολα πηγαν καλα μπραβο στον Χαρη :!::!::!:

Και εγω πρεπει να το κοιταξω πρωτα ομως θα παμε παιδιατρο να δουμε τι θα μας πει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΝ...Η ΜΑΡΙΣΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ ΤΟΥ!!!!! :lol: ΜΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕ...ΤΟ ΣΦΥΓΓΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟΥ Κ ΚΛΕΙΝΕΙ ΜΑΤΑΚΙΑ...ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΧΑΖΕΨΕΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΥΝΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΑΩ Κ ΤΑ ΒΓΑΖΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ :lol::lol::lol::lol::oops::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΛΙΓΟ ΟΣΟ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΕΣΤΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΙΓΟ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ :-*:-*:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω Βικουλινι δεν του το ανοιγα καθολου οταν ηταν μικρος ετσι μου ειχε πει ο παιδιατρος

του το ανοιξε αυτος οτν εγινε 1χρ.

Βεβαια ο καθε παιδιατρος εχει την δικη του γνωμη.....Αλλοι το ανοιγουν απο 1μηνων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οΟ καθε γιατρος εχει την δικη του αποψη.....

Και μας μπερδευουν μετα....Εγω παντως εκανα οτι μου ειπε ο δικος μου αλλα μαλλον δεν του το κατεβαζα

καλα και τωρα η μια μερια ειναι κολλημενη οταν θα παμε παιδιατρο θα το κανει αυτος μαλλον

γιατι εμενα με ποναει η ψυχη μου να το κανω ασε που αυτος θα του βαλει κρεμα για να μην ποναει...

Αχ αυτα τα πουλακιααααααααα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην γελας καθολου εχω βρει τον μπελα συνεχεια με αυτο ασχολουμαστε και εγω και

ο αντρας μου οχι ετσι το κατεβαζουμε οχι αλλιως οχι δεν το κανεις σωστα μη ποναει

εμεις μαλωνουμε και ο μικρος μας κοιταει και γελαει :lol:

Και οταν μεγαλωσει θα το κανει μονος του και θα μαας λεει ετσι το κανουν και οχι

μονο δεν θα πονααει αλλα θα του αρεσει κιολας :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου και εγω ορο το βαζω πρωτα και μετα τα ρουφαω με αυτον αι καθαριζει...

Βικακι ευτυχως ολα καλα!Εμεις δεν ειχαμε ποτε προβλημα με το πουλακι...του το τραβηξε η παιδιατρος καπου στον χρονο και μετα μας ειπε εμασ να το τραβαμε στο μπανιο και να ριχνουμε νερο.Ουτε πονεσε ποτε!

Αχ βρε κοριτσια εχω αγχωθει,φοβαμαι μηπως κολλησω τον μικρουλη... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην γελας καθολου εχω βρει τον μπελα συνεχεια με αυτο ασχολουμαστε και εγω και

ο αντρας μου οχι ετσι το κατεβαζουμε οχι αλλιως οχι δεν το κανεις σωστα μη ποναει

εμεις μαλωνουμε και ο μικρος μας κοιταει και γελαει :lol:

Και οταν μεγαλωσει θα το κανει μονος του και θα μαας λεει ετσι το κανουν και οχι

μονο δεν θα πονααει αλλα θα του αρεσει κιολας :oops::oops::oops:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΙΣΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ...ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΕΝΟΥΝ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΟΜΑΝΟΥΛΕΣ...ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΟΛΑΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΑΛΛΟ...ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΠΑΘΑ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΙΣ ΒΡΟΓΧΙΟΛΙΤΙΔΕΣ;;;ΥΠΟΜΟΝΗ...

ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ...Η ΜΑΡΙΣΑ ΕΔΙΩΞΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΤΟΥ ΦΥΓΕ Η ΠΙΠΙΛΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΗΜΟΥΝΑ ΣΥΚΩ ΠΑΝΩ ΚΑΤΣΕ ΚΑΤΩ ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ;;Κ ΤΩΡΑ ΠΛΑΚΩΝΩ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΚΑΝΕΛΑΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ... :lol::lol: ΠΟΥ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΕΤΑ :shock::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...