Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια πεινάω!!! Στη κοσμάρα μου εε;; Είναι το αφεντικό εδω και δεν μπορώ να φάω!!

Καλά ρε Φλωριάνα, θα μας τρελάνεις???

Δεν μπορείς να φας επειδή είναι το αφεντικό και μπορείς να γράφεις στο mammy????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά με βοήθησες να καταλάβω γιατί δεν αδυνατίζω…..

Σε αντίθεση με εσένα εγώ μπορώ να τρώω μπροστά του και όχι να γράφω, χαχαχαχαχα…. :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ρε Φλωριάνα, θα μας τρελάνεις???

Δεν μπορείς να φας επειδή είναι το αφεντικό και μπορείς να γράφεις στο mammy????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δωστου ενα κομματακι το πολυ πολυ για να μην ζηλευει να δει οτι εισαι κ υπερανω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eixa pit 07/03 kai thumamai me pernane oi suggeneis kai mou legane ante pote tha vgei..kai tetoia..elega egw kale 29/02 tha vgei o antraklas!me koroidauane!piga 29/02 teleutaio rv sto giatro kai mou leei den exei katevei to paidi sti lekani..exei tulixtei 3 fores gurw apo to laimo o lwros kai den mporoume na perimenoume..fugame gia kaisariki..kai 10:50 to vradu genithike o tufwnas...

auta...

flwrianaki se ekopse ee??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: για αυτο λεω εγω εισαι θεα κ δεν υπαρχεις...

α ρε τυφωνα χαρη εκανες εντυπωση απο την γεννηση σου κ συνεχιζεις να τον χαιρεσε κοριτσαρα μου ειναι γαμω τ τυπακια ο γιος σου πολυ τον παω :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...

ΒΙΚΑΡΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΗΣ;;

ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;;

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ;;ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ ΠΟΛΥ Ε;;;

ΦΛΩΡΙΑΝΑΑΑΑ Κ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΑ ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΡΩΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ!! :lol: ΠΑΛΙ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΗΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ;;ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΤΙ ΠΕΡΝΑΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ...

ΒΑΣΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΡΙΑ ΛΕΝΑΚΙ ΕΡΗ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΝΙΑΧΑΝ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ Κ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!

ΤΟΝΙΑ ΚΡΗΤΙΚΙΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ;;;

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΑΣΠΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tσααα!!! ηρθα κι εγω!!! :D

Χεστηκαμε θα μου πειτε!!!! :lol::lol::lol:

Ρε τζοανακι μα 29 Φλεβαρη;;;;;Δε γινονται αυτα!!!!! :lol::lol::lol: Τζοκερ επαιξες εκεινη τη μερα;;;;; :lol:

Οσο για τη πεθερα...καλυτερα φιλεναδα να μην εχεις και υποχρεωσεις!αυτη χανει! Εμενα ειναι στα 7 λεπτα αποσταση κι ενα πιατο φαγητο φερνει μια φορα το χρονο!Αλλα το παιζει και καλη του στυλ "αν θελεις καπου να σε βοηθησω να με παρεις τηλεφωνο ναι;;;" βρε αι σιχτιρ τα πηρα παλι κρανιο! :evil:

Βικακι,Ερη(θα επιμεληθω και για τους δικους σου μπαφους ντοντ γουορι! [smilie=headbang.gif] ),Φλωριανα,Ελισαβετ,Ρια ειναι καλυτερα τα μικρα σας;;;

Εμενα ειναι καλυτερα απο θεμα πυρετου και διαθεσης κι ευτυχως δεν εχει ουτε ακροαστικα ουτε υγρο σε αυτια αλλα κατεβασε κιτρινοπρασινες μυξες και αρχισαμε αντιβιωση σημερα γιατι φοβαμαι πολυ να το ρισκαρω..Μου ειπε η παιδιατρος να περιμενω 1-2 μερες αλλα με το που ειδα τις κιτριν/σινες μυξες,μου ειπε και η μαμα μου οτι ο πατερας μου κατεβασε πολυ χαμηλα λευκα λογω χημειοθεραπειων και αν κολλησει τη γαμησαμε και του ξεκινησα αντιβιωση... :cry: Αν δε ηταν να γεννησω θα το πολεμουσα ρε γαμωτο αλλα τωρα.... :roll:

Λενακι Φ. μη λες χαζομαρες οτι δεν εισαι καλη μαμα!!! Αυτα που περιγραφεις νιωθω κι εγω ακριβως και ειναι απολυτως φυσιολογικα!!! ;) Αν φευγαμε κι εμεις το πρωι για δουλεια και γυριζαμε το απογευμα και ειχαμε και τις γιαγιαδες προθυμες και ευκαιρες να αφηνουμε τα παιδια να ξελαμπικαραμε θα ειμασταν μες τη τρελη χαρα!

Αυτες που τα παρουσιαζουν ολα ροδινα ή λενε ψεματα(οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια) ή εχουν τρελη βοηθεια απο γιαγιαδες ή απλως δεν εχουν κανενα αλλο ενδιαφερον στη ζωη τους και σα προσωπικοτητες κι εχουν εναποθεσει ολη τους τη ζωη στα παιδια και μεσα απο εκεινα ελπιζουν οτι θα πραγματωθει και θα βρει υποσταση και το δικο τους "ειναι"(πραγμα πολυ κακο κατ εμε!)...

Εγω πχ παρολο που εχω σπουδασει βρεφοκομος και ηξερα 5 πραγματα για τα παιδια,οταν γεννησα φρικαρα τελειως και ξερω οτι και τωρα θα φρικαρω!!! :? Ημουν ανεκαθεν πολυ ελευθερο πνευμα,ασυμβιβαστη,οπου γαμος και γιορτη η Βασιλω πρωτη κτλ και βρισκομαι ξαφνικα ΟΛΟΜΟΝΑΧΗ με ενα μωρο να κλαιει νυχθημερον,να μη μπορω να παω πουθενα,ο αντρας μου να δουλευει ολη μερα και βοηθεια απο γιαγιαδες που περιμενα αστα να πανε,οι "φιλες" μου εξαφανισμενες γιατι εκαναν ακομη τη ζωουλα τους κτλ ! Οποτε η μονη μου σκεψη ξερεις ποια ηταν;;;; Να μπορουσα να γυρισω το χρονο πισω και να μην εκανα ποτε οικογενεια αν ειναι να περναω ετσι την υπολοιπη ζωη μου! :?

Κι ακομη το σκεφτομαι πολλες φορες με τα ζορια που τραβαω..εχθες πχ το βραδυ με εβγαλε στο κλαμα γιατι ο μικρος ηταν χαλια και μεσα στη γκρινια ,εγω ειχα συσπασεις και πονουσα, αυπνη 4 μερες,μονη και τσακωθηκα και με το Μακη που λειπει ολη μερα κι ερχεται μες τη φρεσκαδα(γιατι αλο η κουραση της δουλειας!) και μου λεγε διαφορες μαλακιες(οχι τιποτα σοβαρο αλλα με την ενταση που ειχα εγω δεν ηθελα και πολυ!) και ειπα τι το θελα το 2ο;;;;;;δε βλεπω τα χαλια μου με το 1;;;;;; :o:oops:

Και ναι ουτε εγω εχω ορεξη να παιζω και να ασχολουμαι ολη μερα μαζι του και θελω καποιες ωρες ηρεμιας,να πιω ενα καφε ανεχλολητη,να παω ενα διημερο,να ξυπνησει καποιος αλλος ενα πρωι και να τον φροντισει κι εγω να χουζουρεψω για οσο θελω στο κρεβατι,να κατσω λιγο και να κοιταζω το ταβανι βρε αδερφε!!!

Ξερω ομως οτι λατρευω τα παιδια μου και ειμαι ετοιμη να δωσω και τη ζωη μου για τη δικη τους κι αν καποιος τους αγγιξει εστω και μια τριχα μπορω ανετα να τον στειλω στα κυπαρισσακια,διαβαζω και ψαχνομαι συνεχως για να κανω το καλυτερο που μπορω,οταν ποναει εγω ποναω περισσοτερο και ευχομαι να επαιρνα στο διπλασιο το πονο του,ειναι η πρωτη εννοια οταν ξυπνησω και η τελευταια οταν παω για υπνο κι οταν μου γελαει ο Αλεξανδρος νιωθω πολυ σπουδαια μαμα! :P

Και ναι βρε Λενακι ειμαστε ανθρωποι με θελω κι αδυναμιες κι οχι ρομποτ και μακαρι να ηταν πολλες οι μαμαδες σα κι εμας..θα ηταν σιγουρα ενας καλυτερος κοσμος!!! ;):-*

Βικουλινι μου και για σενα τα λεω αυτα που εισαι πεσμενη πουλακι μου!!!! :YMHUG::-*

Αντε εκθεση εγραψα παλι και ξεχασα και τι αλλο ηθελα να πω! :y32b4:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Τονια ηθελα να σου πω οτι κι εγω στην εβδομαδα που εισαι ειχα παρα πολλα πετρωματα που συνεχιστηκαν για καμποσο καιρο αλλα δεν ηταν τιποτα τελικα! Απλως κουραζομαστε τωρα και με τα ταλιμπανακια μας και γιαυτο! ;)

Και τωρα ξαναεχω αλλα αυτη τη φορα ελπιζω να ειναι κατι για να γεννησω να ξεφουσκωσω επιτελους! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δωστου ενα κομματακι το πολυ πολυ για να μην ζηλευει να δει οτι εισαι κ υπερανω :lol::lol::lol::lol:

Καλά κάτσε να παντησω γιατι τώρα μπήκα. Λοιπόν εδω που δουλεύω το αφεντικό μου (το οποιο είναι αρκετα γνωστό - δεν μπορω να πω ονομα sorry) εχει άλλο γραφείο το πρόβλημα είναι ότι επειδη έχει πάρα μα παρα πολλά ραντεβου τις ώρες που είναι εδω γιατι δεν είναι εδω συνέχεια, ο κόσμος μπαινοβγαίνει σαν τρελλός στο γραφείο μου, και ετσι δεν μπορώ να τρώω. Ο υπολογιστής όμως είναι γυρισμένος προς τον τοίχο και έτσι δεν βλέπει κανεις τι κάνω. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε μανουλομανουλα :D:D:D

εγω ξεμαλιαστικα στα ποδια(αποτριχωθηκα :lol::lol::lol: )εκανα κ ενα πεντικιουρακι :D:D:D:D

βικακυ τι επαθε ο μικρος??

τονια περαστικα σας ωραια τα εγραψες :D:D:D

ασπακι καλη ξεκουραση :D:D:D

φλωριαννα μας βαζεις καλα καλα στη μπριζα κ μας αφηνεις :lol::lol::lol::lol: ποιος ειναι??? (πλακα κανω)κ εμενα ο αντρας μου σε γνωστο δουλευει κ δεν γινετε να τα λεω φορα παρτιδα ποτε δεν ξερεις ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοπιστηκες μαρη Βικυ;;;; :lol::lol: Θα ξεπορτισεις παλι;;;;;

Εγω σωθηκα με το λειζερ!!!! το πληρωσα βεβαια μια περιουσια αλλα ειχα προβλημα με τη τριχοφυια! Και δεν εχω τελειωσει ακομη αλλα σκεφτειτε οτι σε ολη την εγκυμοσυνη εχω ξυριστει 2 φορες και παλι δε φαινεται τιποτα ειδικα στα ποδια!! ;):-bd

Φλωριανα δεν ειμαι καρφι αλλα θα τα πω ολα στο μπος!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: οχι που να παω ειναι το αγορι μου αδιαθετο δεν εχω κεφι αλλα ειπα να κανω μερα καλλοπισμου το βραδυ θα βαψω μαλλια :D:D:D:D

εγω ευτυχως δεν εχω πολλες τριχες κανω αποτριχωση απο 12 δεν εχω βαλει ποτε ξυραφι κ εχω μια τριχα στην ανατολη κ μια στη δυση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...