Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008 Νο 8!! & Η ΠΑΡΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!


Recommended Posts

ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΟ ΚΙΝΙΤΟ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΣΤΕΛΝΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ...ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ...ΟΡΙΣΤΕ ΚΕΝΤΡΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ...ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ;; :twisted:

ΕΔΩ ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ :?

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΩ ΝΑ ΤΑ ΠΙΩ.. :lol::lol::lol: ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΤΥΧΗ :lol::lol: ΜΗΠΩΣ ΝΑΡΘΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΑΒΑΤΟΒΡΑΔΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΤΑ ΠΙΟΥΜΕ :lol::lol::lol: ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΕ ΠΑΤΕ ΣΥΚΩΤΗ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΜΑΣ!!!ΕΧΕΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ!!!ΗΡΘΑΝ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΑΦΟΥΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ,Η ΜΑΜΑ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ..ΛΟΓΙΚΑ ΣΕ 3ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ!!!ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ Η ΘΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΑΣ ΣΑΝ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΣΟΥ!!!

ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΑΝΑΧΩΡΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ!!!ΓΙΟΥΠΙ!!!ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΑ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι κανετε?? πως ήταν το πρωϊνό σας? ευχομαι δημιουργικό με τα παιδάκια σας....

Εμείς ξυπνήσαμε κατα τις 12!! είμασταν κομμάτια κι εγώ κι ο Νικόλας...αλλα γενικά είμαστε κι εμείς δοξα τω Θεό καλύτερα... αλλα δεν θα παω ουτε αυριο στη δουλεια γιατι κι οι γονεις μου ακομα ειναι αρρωστοι...οποτε η μαμα μου δεν πρεπει να δει τον Νικόλα και ο πατερας μου οσο αρρωστος κι αν ειναι θα παει στο μαγαζί οπότε δεν παω αυριο. Θα δούμε για την Τρίτη...είναι που και η πεθερα μου εχει τη χημειοθεραπεια την Τρίτη και δεν ρισκαρω να την ξανακολλησουμε μολις πριν 3 μερες αναρρωσε κι εκεινη! ΠΦ αντε να τελειωνουμε! Να φύγει και να μην ξαναρθει αυτη η βρωμο ίωση!! :evil::twisted:

Ελενάκι μου τελικά βγήκες χτες? Ελπίζω να σε πετύχω σήμερα να τα πουμε. Θα ξαναμπώ το απογευματάκι΄...

Τόνια μπραβο, ωραια νεα! Ετσι περαστικα εντελως και καλά τελειώματα με το σπίτι!! Αν ειμαστε καλα την Πέμπτη δεν θες να σε δουμε αφου ερχεσαι Αθήνα?

Αχ κοριτσια το ποσο θελω να βγω εξω να παω για ψωνια να χαζεψω βιτρινες να πιω εναν καφε με την κολλητη μου...εχω τοοοοοσοοοοοο μεγαλες αναγκες...κι αν το σκεφτεις ειναι το πιο απλο πραγμα στον κοσμο...μου εχει λειψει παρα πολυ και μες το σπιτι πεφτω...δεν εχω μαθει να μενω μεσα. Ακόμα και μετα απο 12 ωρες δουλειας και εντασης πες μου να φυγουμε ταξιδι και η βαλιτσα ειναι ετοιμη στο δευτερολεπτο...εμ ταυρακι τι να πεις... :lol:

Πείτε κανένα νεο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσουδια εμεις μολις γυρισαμε απο την αδερφη μου νυσταζω πολυ κ βαριεμε σημεραααααααααααααα τρομερα...

βικακυ ετσι κ ερθεις θα γινει χαμος :lol::lol::lol: αντε για ανεβα λιγουλακι

τονια μου αντε με το καλο να μετακομισετε να ηρεμησετε...κ γω τη τριτη εχω ραντεβου για μαλλια :D:D

κατερινα αντε σιγα σιγα να ηρεμητε....

καλε ολες εκτος ειστε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη μου οντως ειναι παρα πολυ ωραιο να ξυπναμε κ να εχουμε χρονο να σχοληθουμε τα ζουζουνια μας αντε φιλεναδα περνανε οι μερες κοντευεις!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε;;;; :kiss::kiss:

Σας εχασα λιγο γιατι αρρωστησε και ο Αλεξ και μπαινω γραφω κατι σε ενα ενα θεμα και φευγω!!! :?

Ανεβασε μεχρι 38,6 το πουλακι μου και βηχει αλλα δε του εδωσα αντιπυρτικο για πρωτη φορα ρε κοριτσια(καλα πολυ σπανια κανει πυρετο ουτως η αλλως) και επεσε μονος του! Ειπα να τον αφησω να πολεμησει ο οργανισμος λιγακι μονος του την ιωση και αν εφτανε 39 θα του εδινα,αλλα ευτυχως επεσε! :D

Αλλα πολυ γκρινια ρε παιδια...μιλαμε τα εχω δει ολα!!! :? Το λυπαμαι το παιδακι μου να το βλεπω ετσι,αλλα και αυτη η γκρινια σε σκοτωνει... :oops::oops:

Εχω και το αγχος μη με πιασουν οι πονοι και τους τον αφησω εδω αρρωστο... :cry:

Κατερινακι πεταξε την ρε τη κωλοαντιβιωση!! :o Πες το του γιατρου να σου δωσει μια αλλη..Περαστικα σας παντως κι εσας!

Καλα αυτο με το τμημα που λεει ο πατερας σου το λεει κι εμενα ο αντρας μου!!! :lol: Και οτι καμια μερα θα κατεβει κανενας να με πλακωσει στο ξυλο!!! :lol::lol: Αλλα οπως λες κι εσυ καπου πρεπει να εκτονωθουμε κι εμεις! ;)

Τονια αντε με το καλο να χαρειτε το καινουριο σας σπιτακι! :D

Βικουλινι μου εισαι καλυτερα σημερα;;;ανεβηκε η διαθεση σου;; :roll: Θα περασει μωρε ο καιρος να μεγαλωσει και ο μπεμπης λιγακι και θα δεις πως θα ηρεμησεις...Τα λεω να τα ακουω κι εγω που ειμαι μες τη μιρλα και επεται και συνεχεια με τη μπεμπα! :? Ειναι που δεν εχουμε και βοηθεια ρε γαμωτο να παρουμε μια ανασα βρε αδερφε!!! :cry:

Βικακυ 21 ολονυχτις ε;;;;Τελεια!!! :D Τρελαινομαι για χαρτακι και επιτραπεζια με καλους φιλους!!!

Βασουλα δε σ'αφηνουν ν'αγιασεις καημενη με το φαι ε;;;; :lol::lol::lol:

Ερη ποδια ειναι αυτη που φοραει ο μικρος;;;;ρε τελεια ειναι!!!! :lol: Καλα πολυ θα ηθελα να δοκιμασω κατι απο αυτα που φτιαχνεις!!! μου φαινεται το κετεχεις το αθλημα!!!! :D

Ανδριανα κι εγω το ιδιο προβλημα εχω..διαβαζω διαβαζω και μετα εχω ξεχασει τα μισα!!! :? αλλα δε μας παρεξηγουν μωρε το ξερουν οτι τις αγαπαμε αλλα μπαζει λιγο ο πανω οροφος τι να κανουμε;;;;; :lol::lol::lol:

Το μαμμυ οντως σερνεται... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν σερνεται λεει? μου εχει σπασει τα νευρα ολο με πεταει εξω ή κολλαει...

θα το κολλησα εγω ιωση....χαχα :lol: το εκανε και πριν ξαναεμφανιστώ εγω??? :lol:

ΤΟΝΙΑ μου ναι την πεταξα την αντιβίωση να παει να γα..δεν θα πιω ειμαι πολυ καλυτερα...

Περαστικά στον Αλεξανδρούκο σου...και γρήγορα!

Βικακυ μου τι κανετε? Θα πας για νανι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα οχι 3 ωρες πενηντα...

περιμενα ενα τεταρτο για να κανει συνδεση που πατησα απαντηση...

μαλλον βαρυνε κι αυτη η εκδοση τί να πω...

καλα τωρα που μπαινω εγω δεν μπαινει καμμια αλλη??? κλαψ

καλε κοιμαστε???? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδια τι χαλι ειναι αυτο;;;!!!! Πολυ σπασιμο!!! :evil:

Ευχαριστω Κατερινακι και Βικακι! :-*

Χαλια ειναι ο μικρος..εκανε και εμετο πριν λιγο...μαλλον θα αρχισω και αερολιν με το βηχα που εχει και φλιξοταιντ και δε βλεπω να γλιτωνω και την αντιβιωση..μονο να μη γενησω μεχρι να γινει καλα.. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως πάρα πολύ σπάσιμο...

Τόνια μου περαστικά, στεναχωρήθηκα με τον μικρό...

Εύχομαι σύντομα καλα!

Βικάκυ ασε κι εμενα τα νευρα μου απο το μεσημερι ειναι ετσι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααα!τι κανετε?εγω πρωινη πρωινη ε? ετοιμαζομαι να παω ικα για να πληρθω την αδεια κυησεως.τα ξαναλεμε μετα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tonia28 » 23 Ιαν 2011, 19:46 Χαλια ειναι ο μικρος..εκανε και εμετο πριν λιγο...μαλλον θα αρχισω και αερολιν με το βηχα που εχει και φλιξοταιντ και δε βλεπω να γλιτωνω και την αντιβιωση..μονο να μη γενησω μεχρι να γινει καλα.. :?
καλημέρα τονια!περαστικα στον μικρουλη!!!!!Σύντομα καλά ευχομαι!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ πως είσαι σήμερα?Ελπίζω καλά!!!!!Σου στελνω τα φιλια μου! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Ρία πάλι δουλειά έπεσε?Ή είναι πάλι εκεί το αφεντικό?Τί θα γίνει πια?όλο εκεί θα είναι?πές του να φύγει,να πάει αλλού!

Κατερινάκι χαλια η κατάσταση εχθές!Ελπίζω να μην συνεχιστεί κ σήμερα!Χαίρομαι που είσαι καλά!

Φλωριανα τι κάνετε?είστε καλυτερα?

ΤΟΝΙΑΧΑΝ,ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,ΒΙΚΥ(ΒΙΚΑΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΣΕ ΕΙΔΑ ΣΕ ΛΈΝΕ ΕΔΩ Ε?),ΑΝΔΡΙΑΝΑ,ΑΣΠΑ,ΒΑΣΩ κ όποια αλλη ξεχναω ας με συγχωρήσει!Είναι μέχρι να σας μάθω!!! :):):):):):)

Σας στέλνω τη καλημέρα μου ,τα φιλιά :-*:-*:-*:-* μου κ από μια μεγαλη αγκαλιά! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Τι κάνετε;; Καλή εβδομάδα. Διαβασα πολλά αλλά τα ξέχασα όλα :oops::oops::oops: Εμεις ευτυχως είμαστε καπως καλύτερα :D:D .

Είμαι στη δουλειά τώρα και πίζω :evil::evil: .

Διάβασα για πολλές ιώσεις. Περαστικούλια σε όλες!!!!!

Φιλάκια σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ...

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ...ΠΑΛΙΟΙΩΣΕΙΣ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...