Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυμοσυνες ολο εμπόδια!!!


Recommended Posts

Όλα θα πάνε καλά μην ανησυχείς:-)

Μπορεί να μην πέρασα ότι πέρασες εσύ αλλά έχω και εγω στο ενεργητικό μου μια παλινδρομη και ένα άγχος πάντα θα υπάρχει. Εγώ άκουσα καρδούλα στην 9η εβδομάδα άρα μην αγχωθείς ότι σώνει και κάλα είναι στην 6η. Το σημαντικό είναι να δεις το σάκο να μεγαλώνει.

Εύχομαι ότι καλύτερο και εδώ είμαστε να τα λέμε.

chrystalleni μου αργουτσικα την ακουσες την καρδουλα και αυτο μου δινει καποιο θαρρος..απο την αλλη, εχω κατι πονακια παλι σημερα και αποσυντονιζομαι!!!!

Την Πεμπτη θα εχω κι εγω μια ξεκαθαρη απάντηση!Και παλι σας ευχαριστω πολυ κοριτσια!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου εχω κι εγω ένα ιστορικό με παλλίνδρομη και άδειο σάκο. Στην δεύτερη προσπάθεια πάντως όλα πήγαν καλά. Εύχομαι να ακούσεις γρήγορα καρδούλα και περιμένουμε ευχάριστα νέα εεε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια, κατ αρχην δεν εχω λογια να σας ευχαριστησω ολες σας για τη συμπαρασταση σας!!!

Και τωρα τα νεα:Πηγα στο εξειδικευμενο κεντρο υπερηχων , και τελικα οπως φοβομασταν ειδαμε ενα κενο σακο 22mm!!Με πηραν τα κλαματα, αν και ηξερα το αποτέλεσμα, και τωρα θα κλεισω ραντεβου με τον γυναικολογο μου για αποξεση!!

Ελπιζω να πανε ολα καλα και να μου κανει ολες τις απαραιτητες εξετασεις μπας και βγαλουμε ακρη!

Αν γνωριζει καμμια περισσοτερα για τις απαιτουμενες εξετασεις, περιμενω να με διαφωτησετε!!!

Και παλι σας ευχαριστω πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι λυπαμαι παρα παρα πολυ........δεν γνωριζω κατι για τις εξετασεις που λες...αλλα πολλες κοπελες εδω στο μαμυ γνωριζουν....

ευχομαι τα καλυτερα και με ενα γερο γερο σπορακι καρδουλα μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

krima vre kopela mou..eilikrina..twra den kserw an afto pou ta sou pw einai to idio me tis eksetaseis pou sou lene esena pados mia fili mou pou ekane apoksesi pirane deigma apo ti emvryo apo oti eixe telos padon kai kanane mia eksetasi pou legete karuotupos kai pirane kai apo ekeini aima gia na vroune akrivos ti itana afto pou ftaiei,Tis kostise peripou 450 euro exrta apo tin apoksesi..alla einai kalo giati vrikan ti ftaiei ekane therapeia kai twra einai mia xara! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι Μαράκι ειλικρινά και ξέρω ότι είναι χαζό αυτό που θα πω αλλά μην στεναχωριέσαι :YMHUG::YMHUG: .... δεν γνωρίζω για τις εξετάσεις αλλά σίγουρα άλλα κορίτσια θα σε διαφωτίσουν. Ελπίζω να πάνε καλά όλα και να μην υπάρχει κανένα πρόβλημα και σύντομα μ'ένα μωράκι ή και πιο πολλά να συμπληρωθεί η αγάπη σας ! περιμένουμε τα νέα σου :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗ!

ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΙΣ 8 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΙΧΑ ΧΟΡΙΑΚΗ 44.000! ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΠΕΣΕ ΣΤΙΣ 39.600.

ΕΚΑΝΑ ΑΠΟΞΕΣΗ ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΒΙΟΨΙΑ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΒΡΕΘΗΚΕ ΑΜΕΣΩΣ. ΕΧΩ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ.

ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα κοριτσια, καναμε αποξεση την Παρασκευη..... :(

Κλαμα, στεναχωρια,παραπονο, αλλα και μια ανακουφιση αισθανομαι, γιατι τουλαχιστο, αυτος ο γιατρος, σε αντιθεση με τον προηγουμενο, πηρε τον σακο και τον εστειλε κατευθειαν στην αναλογη γιατρο (μια περιπλοκη ειδικοτητα) για ΟΛΕΣ τις πιθανες και απιθανες αναλυσεις...ελπιζω να βγαλω ακρη και να μαθω τι εμποδισε την καρδουλα μας να χτυπήσει....

Ειδωμεν.....

Και παλι σας ευχαριστω για την συμπαρασταση σας.... [smilie=love9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου , το ξέρεις ότι λυπάμαι πολύ. Αλλά θα δεις ότι όλα θα πάνε καλά και σύντομα θα έχεις ένα μωράκι στη κοιλίτσα σου!!! Με το καλό να βγούν όλες οι εξετάσεις και να μην έχεις τίποτα να είναι ένα τυχαίο γεγονός!!!! Ψηλά το κεφάλι και πάμε για την επόμενη προσπάθεια. Μην απογοητεύεσαι!!! Φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!Μετά απο πολλές ωρες αναγνωσης του φόρουμ σας αποφασισα κι εγω να μπω να σας πω τι δικη μου ιστορία μπας και βγαλουμε καμμια άκρη.

Ειμαι πλεον 34 ;) και 3 περιπου χρονια παντρεμένη.Στο "βιογραφικό" μου εχω μια βιοχημικη πριν δυο χρονια, ακομη μια παλινδρομη η βιοχημικη πριν ενα χρονο στην οποια ενας γνωστος γιατρος της Θεσσαλονικης μου ανεφερε οτι έπρεπε να ειχαμε παρει δειγμα για να μαθαιναμε τι εγινε και απετυχε, αμετρητες εξετασεις που δεν εδειξαν τιποτε, 2 σπερματεγχυσεις σε διαστημα 3 μηνων, και μετα απο μια απλη θεραπεια με αντιβιωση του συζυγου για προστατιτιδα....τσουπ!!!Εγκυος πάλι τωρα στην 6η εβδομάδα( 19-11-2010 ΤΗΠ)!!!!!!!Εχω αγχωθει απίστευτα, γιατι καρδια θα παμε να ακουσουμε αυριο, ο σακος μεγαλωνει μεν, αλλα η πολυποθητη χοριακη δεν ανεβαίνει αλματωδως οπως θα ήθελα!!!Εχω και κατι πονους χαμηλα στην κοιλια μου,και καταλαβαίνετε εχω σαλτάρει εντελώς!!!!Μηπως έπρεπε να ειχαμε ακουσει καρδια νωρίτερα? Εχει καμμια ανάλογη εμπειρία??

Συγνωμμη αν σας ζαλισα και σας ευχαριστω για το ενδιαφέρον....

Maria καλημερα.Λες και διαβαζω την δικη μου ιστορια.Προσπαθεια για παιδι εδω και 2 χρονια,μια βιοχημικη πριν 9 μηνες περιπου,3 σπερματεγχυσεις και τελικα ο συζηγος προστατιτιδα και του δωθηκε αντιβιωση.Απλα ελπιζουμε να μην εχει και κυρσοκηλη!!Μην το βαζεις κατω, οταν βρισκεις τι ειναι αργα ή γρηγορα το διορθωνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...