Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 3


Recommended Posts

γεια σας ομορφες...ασχετο εμεις απο καροτσι θα παρουμε το concord neo και μαζι με αυτο και το πορτ μπεμπε που μπαινει στο σκελετο και το καθισμα αυτοκινητου... :D

δωρο του μπαμπακα μου θα ειναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σουλα μου δεν με ζαληζεις, χαιρομαι που σας εχω παρεα, γιατι μονη μου ολη μερα βαριεμαι. Ευτυχως που εχω βεβαια τον Αλεξανδρο.

Λοιπον καλυτερα πιτζαμες που να ανοιγουν μπροστα, καλα ειναι να παρεις 2 και μια ρομπα. μη παρεις μπιμπερο, δεν χρειαζεται εχουν εκει. Το απογευματακι θα σας γραψω την λιστα που θα βαλουμε στην βαλιτσα μας.

Τουριστρια με το που θα σου γραψει ο γιατρος του Ικα την αδεια κανεις δεν μπορει να σε διωξει, μη φοβασε. Αναλογα με το Ικα ειναι και τα παντεβου για την επιτροπη, εγω μενω Ν.Φιλαδελφεια και περναω μετα απο 3-4 μερες επιτροπη. Η επιτροπη θα σου πει ποσες μερες θα σου δωσει, συνηθως οσες γραφει ο γιατρος σου. Εαν δεν θελεις να πας μη πας, μη σου πω οτι ειναι καλυτερα.

Εγω πηγαινα επειδη δεν εχω να στειλω καποιον αλλον. Την τελευταια φορα που πηγα στο γιατρο του Ικα δεν ειχα το χαρτι του γιατρου μου και μου εγραψε αδεια.Αλλα οταν περασα επιτροπη το ειχα.

Πηρα αδεια απο την 1η του μηνος και εγω περασα επιτροπη 16 του μηνος( εγω αργησα επιτηδες να κλεισω ραντεβου) και δεν μου ειπε κανεις τπτ, μου γραψαν την αδεια για 30 μερες.

Οτι μπορω να σε βοηθησω με μεγαλη μου χαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααααα!!

Με γεια τα ψώνια και τα δωματιάκια! Ακούγονται όλα υπέροχα και θέλουμε φωτογραφίες οπωσδήποτε!!!!!!!

Παιδιά βρήκα γραφείοοοο! Αχ δε ξέρετε πόσο χαίρομαι! Την άλλη βδομάδα καθαρίζουμε και μετακομίζουμε κι έτσι τη μεθεπόμενη θ' αρχίσω να φτιάχνω το δωμάτιο του Άρη μου!!! Θέλω να τελειώσω και με τα ψώνια όσο έχει ακόμα εκπτώσεις! Ζήτωωωωωω!!!

[smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samarcande καλωρίζικο το γραφείο!!Άντε κ ακόμα περισσότερες δουλειές!!

Georgi μου δώσε μας τα φώτα σου για να μη πάμε ξεβράκωτες να γεννήσουμε!! :lol::lol: Μπιμπερό όντως δεν χρειάζεται αλλα πάμπερς καλού κακού πάρτε γιατί δεν έχουν όλα τα νοσοκομεία-μαιευτήρια.Όπως κ μωρομάντηλα.Μη πώ κ για σαμπούάν αφρόλουτρο μωρού γιατί εννοείται!Εκτός κ άν γεννήσουμε στο Χίλτον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samarcande τι κουνια εχεις βρει?

Συγχαρητηρια για το γραφειο!!!!!!!!!!!!

Να αναρτησεις τη διευθυνση παραυτα να ξερουμε ποια πορτα θα χτυπησουμε στις κρισεις πανικου.. :D:D:D:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πλακιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο το καρότσι σας είναι το 1 απο τις 3 επιλογές μου.Πόσο το πήρατε; Σούλα μου οικονομικό κοιτούσα αρχικά αλλα απ'όταν είπε ο πεθερός μου οτι θα μας το πληρώσει αυτός δεν ξανακοίταξα τις τιμές!! :lol::lol: Δεν έχει ανάγκη οικονομικά κ δεν έχει προσφέρει τίποτα μέχρι τώρα στον γιό του-'άντρα μου,επομένως σιγά μην τον αφήσουμε να τη βγάλει τζάμπα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samarcande τι κουνια εχεις βρει?

Συγχαρητηρια για το γραφειο!!!!!!!!!!!!

Να αναρτησεις τη διευθυνση παραυτα να ξερουμε ποια πορτα θα χτυπησουμε στις κρισεις πανικου.. :D:D:D:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πλακιτσα

Ωραία, θα έρθετε να κάνουμε μια ομαδική θεραπεία!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κούνια δεν έχω αγοράσει ακόμα, αλλά έχω δει κάποιες που μ'ενδιαφέρουν. Μέχρι τώρα έχω αυτοκόλλητα τοίχου, τα ζώα του τροπικού δάσους κι έναν πίνακα με ζώα που έφτιαξε η κόρη φίλων μου και μια συρταριέρα δικιά μου που είναι από μπαμπού. Επομένως θέλω κούνια στο χρώμα ξανθού ξύλου για να ταιριάζει. Επίσης είμαι υπέρ της πολύ απλής, με κάγκελο γύρω γύρω. Έχω δει μία στο mothercare με 120 ευρώ (χωρίς στρώμα) κι άλλη μία παρόμοια και μία στο Λητώ, νομίζω πάνω κάτω στην ίδια τιμή. Θα μου την πάρουν η μητέρα μου με την αδερφή της.

Στέλνω φωτό του πίνακα! και δύο κούνιες...

χμμ, μόλις βρω το τρόπο δηλαδή... πως επισυνάπτω φωτογραφίες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο το καρότσι σας είναι το 1 απο τις 3 επιλογές μου.Πόσο το πήρατε; Σούλα μου οικονομικό κοιτούσα αρχικά αλλα απ'όταν είπε ο πεθερός μου οτι θα μας το πληρώσει αυτός δεν ξανακοίταξα τις τιμές!! :lol::lol: Δεν έχει ανάγκη οικονομικά κ δεν έχει προσφέρει τίποτα μέχρι τώρα στον γιό του-'άντρα μου,επομένως σιγά μην τον αφήσουμε να τη βγάλει τζάμπα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω την εντύπωση οτι πατάς το ΙΜG που έχει πάνω απο το πινακάκι που γράφουμε μήνυμα κ εκεί μέσα κάνεις επικόλληση τη φωτό.Δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ,υποθέτω :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi μου σε εθχαριστω για τις πληροφοριες..εχω αγχωθει..ελπιζω να πανε ολα καλά!!

Επισης ευχαριστουμε κ για τις πληροφοριες περι μητροτητας!!

Ελενακο μαρεσει ο τροπος πουσ κεφτεσαι!

! χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi μου σε εθχαριστω για τις πληροφοριες..εχω αγχωθει..ελπιζω να πανε ολα καλά!!

Επισης ευχαριστουμε κ για τις πληροφοριες περι μητροτητας!!

Ελενακο μαρεσει ο τροπος πουσ κεφτεσαι!

! χαχα

:D:D να σαι καλά βρε Ειρήνη μου άν λές για το καρότσι κ τον πεθερό του χρειάζεται!Άν λές για το πώς επισυνάπτουν φωτό εδώ μέσα άστα να πάνε..κουκουρούκου!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samarcande ωραία η κούνια κ σε πολύ καλή τιμή!!Θα πάρεις κ αλλαξιέρα;κ το καδράκι όμορφο κ πρώτότυπο!Έτσι όπως το φαντάζομαι με γήινες αποχρώσεις θα είναι πολύ όμορφο!Με το καλό να το ξεκινήσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ο πίνακας φτιάχτηκε ειδικά για τον Άρη από τη δεκάχρονη κόρη φίλων μου, η οποία φτιάχνει καταπληκτικά πράγματα!! Θα μπει στο δωμάτιό του πάνω από έναν καναπέ που έχω ήδη εκεί. Χαίρομαι που σας αρέσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia kalispera kai apo mena, argisa giati eida kalh mera kai lew den xekinas na pleneis kanena paplwmataki, sentonaki, seltethaki? Kai auto ekana. Prin ligo ta mazepsa alla tha afisw kai ligo entos spitiou panw sta swmata tou kalorifer. Eplina kai mpoukalia kai etoimasa kai apostiroti an kai euxomai na kanw pollous mines na ton xrhsimopoihsw, thelw oso den paei na kataferw na thilasw...Koritsia egw exw teleiwsei me ta pswnia kathoti se 20 meres mpainw sto mina mou. Den pairnei polu an kaneis mia lista kai siga - siga svineis auta pou pairneis. Elpizw na min exw xehasei tipota simantiko mono.

Georgi epomenws h lista gia tin valitsoula tou maieutiriou mou rxetai kouti, voithia,help, eimai epirepis sto na vazw polla pragmata panta mesa se valitsa kai fovamai min katalixw me kamia valitsara sto telos. Georgi erwtisi simantiki, sampouan kai afroloutro gia to mwraki ti xrisimopoiises? Den prepei na mou poun apo to maietirio h na rwtisw kamia paidiatro prin kanw tou kefaliou mou? Gia kapoio frezyderm exw akousei..Krema gia tis thiles se periptwsi pou erethistoun gia na mporesw na synexisw na thulazw? Exeis idea?Rwtaw ti maia kai tin exw egw mazi mou gia kalo kai gia kako giati den nomizw na dinoun kati tetoio sto maieutirio. Auta kores apo mena pros to paron..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα για αλλαξιέρα δεν έχω καταλήξει, ή θα πάρω αυτές που προσαρμόζονται στο κρεβάτι ή αυτή που έχει στη πρώτη φωτογραφία, δίπλα στη κούνια, από το Mothercare. Θα έχω και στο μπάνιο ένα στρωματάκι πάνω στο πλυντήριο.

Μαριτίνα είσαι στη τελική ευθεία, τι ωραία! Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια! Samarcande μου φαινονται ολα να παιρνουν το δρομο τους και χαιρομαι! Καλοριζικο το καινουριο σου γραφειο και με το καλο τα πραγματακια του μπεμπη!! :D Joanaki μου, μα σε ολα τετοιος συγχρονισμος! Η νυφη σου και η δικια μου παρεα! Κι εμεις το ιδιο!! Ελενακι ολα καλα κοριτσακι? Ειρηνη καλοριζικα ολα να ειναι για την μπουμπου σας! Σουλα πολυ γελασα με την ερωτηση που απαντησες για μενα στο φατσοβιβλιο! :lol::lol: Κουκλιτσες μου εχουμε την ΕΠΕΤΕΙΟ μας σημερα! Κλεινουμε 3 χρονια γαμου! Πως περναει ο καιρος! Ποσα ζησαμε! Με τα καλυτερα να συμβαινουν απο το καλοκαιρι και μετα οταν μας "αιφνιδιασε" η μπεμπουλα μας και μας γεμισε χαρα!! Πολλα φιλια σε ολες! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou efiga viastika prin apo to mammy giati me pire mia fili mou pou ka8arize tin apo8iki tou spitiou tis k mou eipe pws maze4e polla rouxalakia, formakia,papoutsakia xilia dio pragmatakia k xrisimopoiimena k olokainourgia apo tin korasa tis k mou eipe i erxese twra na ta pareis na feugoun i ta petaw sta skoupidia :) k efiga trexontas, piste4ete me einai 8eotreli k 8a to ekane :))..Mou edwse para polla,me poli dinami ta strimw3e ola se mia terastia sakoula...AAXXX xarika polli :P..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια και γιωργο!!!

κατ'αρχας, χρονια πολλα και καλα ηλιοδωρα!!!να 'στε παντα μαζι κι αγαπημενοι, και με το καλο του χρονου να σβησετε τα κερακια με την κορουλα σας!!!

αντρια, με γεια τα ρουχαλακια!!!!ωραια ειναι οταν στηριζουν οι φιλες η μια την αλλη!!!

ελενα, καλοριζικα τα ψωνια του μπεμπη!!!!μια χαρα αξιοποιησες τον κουμπαρα!!!

samarcande συγχαρητηρια για το νεο διαμερισμα και με το καλο η μετακομιση!! ολα παιρνουν το δρομο τους και πολυ μ'αρεσει!!!κι ο πινακας, φανταστικος!!!

μαριτινα μου, με το καλο το μωρο σου!!!!σου εχουν μεινει τα τελευταια βλεπω...μπραβο!!! αντε με κανεναν πονο, ευχομαι!!!

ελενα ψαχνεις για καροτσι, ε;;; εμεις, λεμε να μην παρουμε γιατι η κουνιαδα μου εχει να μας δωσει... μας ειπε , ομως, το πρωι η πεθερα μου οτι την κουνια και την αλλαξιερα θα μας τα κανουν δωρο, οποτε τωρα που φευγει ενα εξοδο, το ξανασκεφτομαστε.....ρωτησαμε και τις προαλλες, και μας αρεσε ενα της chicco 3 σε 1 που με την εκπτωση παει στα 400 ε( η το trio for me ηταν η το trio scoop , δεν πολυθυμαμαι.....) εσεις τι λετε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δεν σας ξεχναω. Εβαλα λιγο σιδερο, και μαγειρευω τυροπιτακια και λαχανοντολμαδες.

Μετα θα σας γραψω για την λιστα. Συγνωμη, διαβασα ολα σας τα μνμ. αλλα τα λεμε μετα. Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...