Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 3


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΚΑΛΕ!!!ΝΑΙ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΝΩΡΙΣ ΝΩΡΙΣ ΣΗΜΕΡΑ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΝΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΣΗΚΩΘΕΙ ΑΠ'ΤΙΣ 4 ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΥΣΤΑΖΩ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΣΟ ΠΑΙΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΑΡΑΙΝΩ,ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ,ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ....ΑΧ!!Ο ΥΠΝΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΛΣΑΜΟ!!ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟΣΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ Η ΝΥΣΤΑ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ......ΥΠΟΜΟΝΗ ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ....ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ.....ΑΚΟΜΗ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΣΤ ΕΜΦΑΝΙΖΟΤΑΝ Η ΜΠΛΕ ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ ΚΑΙ.....ΣΕ 80 ΗΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ!!!ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΙΩΘΩ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΕΡΙΕΡΓΑ...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΟΣΟ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΠΟΥ ΖΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΟΜΙΣΜΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΥΟ ΟΨΕΙΣ....ΑΠ'ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ Η ΖΩΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΩΣ ΤΩΡΑ <<ΤΕΛΕΙΩΣΕ>>,ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΕΜΕΝΑ,ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΑΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΟΒΑΡΑ ΛΑΘΗ(ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΟΛΟΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΑΘΗ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΓΟΝΙΟΣ) ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΑΩ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΗΛΙΚΙΕΣ ΕΧΕΤΕ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΙΚΡΗ...ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ......ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερααααααα!!!!!

γιουλακι μια απο τα ιδια!!!δεν κοιμηθηκα καλα την νυχτα,ειχε υπηρεσια ο αντρας μου κ οταν λειπει δεν μπορω,εχω κ ανχος γιατι χιονισε κ εχει παγο κατω φοβαμαι πως θα ερθει τον περιμενω σε λιγο...η μπεμπουλα μου με εχει τρελανει εκει που ειναι το ησυχουλα εδω κ δυο μερες χορευει!!!σε καποια φαση εχθες νομιζα πως θα πηδηξη απο την κοιλια κ θα βγει εξω βολτιτσα :lol::lol::lol: ολο το βραδυ τα ιδια!!!! :lol::lol::lol:

σημερα θα ερθει κ ο μαστορας να ξηλωσει τις παλιες πορτες κ να μας βαλει τις καινουργιες...ενας χαμος θα γινετε σημερα κ αυριο στο σπιτι μου :?

γιουλακι μου καμμια δεν προκυται να σε παρεξηγηση ολες τα ιδια νοιωθουμε πιστεψε με!!!

εγω τον ιουνιο κλεινω τα 29 κλαψ κλαψ :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααα!!!!!

γιουλακι μια απο τα ιδια!!!δεν κοιμηθηκα καλα την νυχτα,ειχε υπηρεσια ο αντρας μου κ οταν λειπει δεν μπορω,εχω κ ανχος γιατι χιονισε κ εχει παγο κατω φοβαμαι πως θα ερθει τον περιμενω σε λιγο...η μπεμπουλα μου με εχει τρελανει εκει που ειναι το ησυχουλα εδω κ δυο μερες χορευει!!!σε καποια φαση εχθες νομιζα πως θα πηδηξη απο την κοιλια κ θα βγει εξω βολτιτσα :lol::lol::lol: ολο το βραδυ τα ιδια!!!! :lol::lol::lol:

σημερα θα ερθει κ ο μαστορας να ξηλωσει τις παλιες πορτες κ να μας βαλει τις καινουργιες...ενας χαμος θα γινετε σημερα κ αυριο στο σπιτι μου :?

γιουλακι μου καμμια δεν προκυται να σε παρεξηγηση ολες τα ιδια νοιωθουμε πιστεψε με!!!

εγω τον ιουνιο κλεινω τα 29 κλαψ κλαψ :cry:

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΒΑΡΔΙΑ ΕΙΧΕ ΧΘΕΣ Ο ΝΙΚΑΚΟΣ ΜΟΥ....ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 25

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ....,ΟΥΔΕΙς ΑΛΑΝΘΣΤΟς.ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΜΑς ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ,ΚΑΝΕΙς ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΓΟΝΙΟΥ....ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΘΑ ΜΑς ΟΔΗΓΕΙ ΟΛΕς ΚΑΙ ΟΛΟΥς...ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΥΡΕΤΟ,ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΣΩΣΤΑ,ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ ΑΝΕΠΑΡΚΗ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ Ι ΕΒΔΟΜΑΔΑ ,ΦΥΓΑΜΕ ΕΣΠΕΥΣΜΕΝΑ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ,ΟΙ ΑΓΡΟΤΕς ΕΙΧΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ,ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ,ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ...ΚΑΙ ΠΑΜΕ,ΤΕΛΙΚΑ ΑΦΗΣΑΝ ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΜΕ 8 ΜΠΟΦΟΡ,ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΔΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ,ΑΜΕΣΩς, ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΑΝ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗς ΑΦΑΙΡΕΣΟΥΝ ΕΝΑ ΑΠΟΣΤΗΜΑ ΣΤΟΝ ΛΑΙΜΟ, ΠΟΥ ΚΟΝΤΕΥΕ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ,ΕΓΩ....ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΛΑΙΩ...,ΤΟ ΚΑΤΑΘΕΤΩ ,ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ,ΜΕ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗς, ΜΕΤΑ 10 ΜΕΡΕς ΠΑΡΑΜΟΝΗς ΜΑς ΕΚΕΙ, ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑς...,ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗς ΖΩΗς.......ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΛΕΩ ,ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ,ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΙς ΣΤΙΓΜΕς ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΜΙΑ ΚΡΥΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! χαιρομαι πραγματικα που ακομα υπαρχουν κοπελες που "θυσιαζουν" τα νιατα τους για να κανουν παιδια. Και εγω σαν την Ελενα εκανα τον γιο μου στα 24. Πεταω απο την χαρα μου τωρα που βλεπω τον γιο μου να ειναι 7 και εγω 31. Μεγαλωσα μαζι του και ποτε δεν μετανιωσα που αφησα την διασκεδαση στην ακρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ola tha paroun to dromo tous!egw to xarouli mou ton ekana sta 21 kai twra sta 24 paw gia to 2o!den metanoiwnw..kai xairomai pou sta 40 tha xw 2 antrakles mexri ekei panw na me prosexoun (leme twra)!!!xaxa!einai fusiologika ola auta pou aisthaneste...kai ta paraponakia alla kai to oti fovaste kai anarwtieste an tha eiste kaloi goneis!oloi mas to kanoume kai pote den tha fugei auto apo to mualo mas osa xronia ki an perasoun...alla auto einai pou tha mas dwsei kinitro kai tha mas kanei kaluterous!!!mia glukia kalimeraaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

andria k samarcande sugxaritiria gia ta wraia apotelesmata!me to kalo ta ninakia sas!

afrodite xairomai pou vrikes kounia..ki egw apo tin kouniada mou pira kapoia pragmata kai apo rouxa sxedon tipota giati oles oi ksaderfes mou exoune kanei agoria..kai ta pira sxedon aforeta!!afou megalwnoun toso grigora...

soulitsa toudinei kai katalavainei i mikri e??ti na kanei ki auti ekei mesa...xaxa!

jule min anusixeis koritsaki mou!ola kala tha pane..ola erxontai mona tous me tin parodo tou xronou!

filakia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ματι δεν εκλεισα ολο το βραδυ κ τωρα νυσταζω παρα πολυ...εχει πολυ φασαρια εδω μεσα κ πολυ σκονη...που να παω να κρυφτω εχει παγο εξω γλυστραει πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!! Χ'αθηκα το ξερω!! Εχω αδεια οπως ξερετε και αλλαξαμε το δωματιο της μπεμπας.βαψιματα μετακομισεις αλλαγες κλπ κλπ!! Εχθες τελειωσαμε μας εφεραν κ τα επιπλακια της!! Επιφυλασομαι για φωτογραφιες μιας που τωρα πλεον ειμαι στο λαπτοπ γιατι σταθερος παπαλα και προσπαθω να προσαρμοστω..ειναι κ τοσο αργο το ασυρματο ιντερνετ αλλα δεν γκρινιαζουμε!! Για την μπέμπα μας τα κάνουμε ολα!!

Διαβασα μερικα νεακια σας δυστυχως ειναι τοσες οι σελιδες ( καλα βρε αθεοφοβες ποτε γραψατε τοσα??) :lol::lol:

Αυριο τελειωνει η αναρωτικη μου κ ελπιζω να ου δωσουν κι αλλη απο το ΙΚΑ.. αν οχι θα πρεπει δευτερα να παω στη δουλεια κ δεν το θελω καθολου!!! Θελω να καθομαι στο δωματιο της μπεμπουλας μου!!!

Τελος να συμφωνισω με τα κοριτσια... παντα ηθελα να ειμαιμικρη μανουλα.. τελικα εμεινα εγκυος κ θα γενησω πρωτα ο θεος στα 25.. ενταξει δεν ηταν οπως το ονειρευτηκα αλλα παλι μικρη μανουλα θα ειμαι ;):) :)

Σουλα σε νοιωθω..εμεις εχουμε κατι μ@λ@κες που χτιζουν πισω απο την κρεβατοκαμαρα μας κ δεν μπορω να κοιμηθω.Ολο το βραδυ μετραβαει η κοιλια μου κ το πρωι χτυπανε αυτοι..αντε κοιμησου... κ αμα θες να πας κ καμια βολτα ακους " Εχει κρυι που θα πας1/!??!??!"

Όμως γενικα δεν μπορουμε αυτα τα πραγματα να τα προγραμματίσουμε ;) Μονο ο θεος ξερει ποτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ειρηνακι μου θελω να δω το δωματιο της μπεμπουλας σας!!!!!!!!!!!για πες τι χρωμα βαψατε τι επιπλακια διαλεξατε???πες τα ολααααααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον βαψαμε τους τοιχους τους 2 απεναντι εντονο λαχανι & τους αλλους 2 εντονο μοβ!! Ταβανι ασπρο..

Φωτιστικο πηραμε ενα με τον τουιτι ροζ χαρτινο μπαλα δε ξερω αν με πιανετε...

χαλακι μπεζ winnie the pooh ...

επιπλακια αυτα :

4791315.jpg

4791314.jpg

Καροτσακι σαν το δικο σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

touristria καλοριζικο το δωματιο της μπεμπας!!!!πολυ χαιρομαι που τα ετοιμασατε απο τωρα, γιατι κι εγω ειμαι στην 21η εβδομαδα κι ελεγα μεχρι το φλεβαρη, που τελειωνουν οι εκπτωσεις να εχουμε παρει τα επιπλα, και να το φτιαξουμε σιγα σιγα.....χτες βρηκαμε κουνια και αλλαξιερα και σημερα λεμε να κοιταξουμε για προικουλα!!!! μια φιλη που ειναι στην 25η εβδομαδα μου ειπε τις προαλλες κατι περιεργο....οτι θελει να παρει το λικνο ( αντι καλαθουνας) μολις κλεισει την 24η εβδομαδα, γιατι τοτε θεωρειται το εμβρυο βιωσιμο!!!!!!ανατριχιασα, βρε κοριτσια!!!!!πως μπορεις να σκεφτεσαι ετσι για το μωρακι σου, ποτε θα ειναι βιωσιμο η οχι για να ψωνισεις;;;;;μαλλον, ειναι πολυ αγχωμενη, δεν εξηγειται αλλιως!!!!

αυτα, σας αφηνω για βολτουλα στα μαγαζια!!!

να εχετε μια πολυ πολυ ομορφη μερα!!!!!!φιλια πολλα στα μπεμπακια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ πολυ ωραια τα επιπλακια!!!με το καλο να τα χαρει η κορουλα σας!!! κι εμενα, σ'αυτο το χρωμα θα ειναι η κουνια με την αλλαξιερα, οταν τ απαρουμε θα ανεβασω φωτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρηνη ωραια κουνια!! Μην αγχωνεσε με το Ικα, απλα πρεπει να εχεις χαρτι απο τον γιατρο σου για την αδεια σου. Εγψ απο τον 4ο μηνα ειμαι με αναρρωτικη. Καθε μηνα περναω επιτροπη και δεν μου λενε τπτ. Ποιος περνει το ρισκο να σε στειλει για δουλεια σε αυτη την κατασταση. Εμενα μου γραφει πως εχω αιμορραγια και χρειαζομαι αναπαυση. Δοξα το Θεο καλα ειμαι.

Ανδρια που εισαι; Ακομη να ξυπνησεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβάζω όλα αυτά που γράψατε περι άντρες,μητρότητα,άγχη κ με έχετε καλύψει.Κάπως έτσι πιστεύω αισθάνονται όλες οι γυναίκες σε ενδιαφέρουσα..μή ξεχνάμε όμως κ τους άντρες που ξαφνικά απο επίκενρο γίνοναι απόκεντρο κ η αντίδραση τους ΚΑΠΟΙΕΣ φορές δικαιολογείται.

Ας αλλάξω θέμα κ να σας καλημερίσω!! Eιρηνάκι καλωρίζικο το δωματιάκι σας!!Πολύ όμορφα κ τα επιπλάκια!! Με το καλό κ οι υπόλοιπες να ψωνίσετε κ να τα χαρείτε Αφροδιτάκι!Γιώργο μου ανυπομονώ να δώ φωτό!!georgi μου τί κάνεις;;Ο μικρός σου πώς είναι σήμερα;

Αχ!είμαι πολύ χαρούμενη γιατί χθές ήταν η τυχερή μου μέρα!Είχα ένα κουμπαρά με 250€ απο πέρυσι κ το είχα ξεχάσει! Τον θυμήθηκα χθές μια κ μόλις τον βρήκα έφυγα τρέχωντας για ΛΗΤΩ&ΜOTHERCARE.Πήρα 2 κουβερτούλες μισή τιμή με τα ίδια σεντονάκια,συμπλήρωσα 5 πάνες αγκαλιάς,2 σελτεδάκια για τη κούνια,2 σελτεδάκια για το πόρτ-μπεμπέ,3 για αλλαξιέρα,5 πανάκια ώμου για τις "γουλίτσες",2 σεντονάκια για το καρότσι που δεν έχω :lol: ,3 πικέ κουβερτούλες,4 σαλιάρες,μπιμπερό(4μεγάλα-2 μικρά)για καβάτζα μόλις τελειώσει το δικό μου γαλατάκι,4 πιπίλες(2 σιλικονάτες,2 καουτσούκ για να δούμε πιά θα πιάσει),4 πιάστες για πιπίλες,2 φορμάκια-σάκος με κορδόνι απο κάτω για το μαιευτήριο(δε μ'αρέσουν αλλα εκεί θα με βολέψουν).Αυτά αλλα δε τελιώσαμε ακόμα!Εννοείται οτι δε με έφτασαν τα 250 ευτυχώς που η μαμά μου ήταν μαζί! :lol: Ήθελα να πάρω κ καρότσι αλλα δεν κέρδισα το λαχείο ακόμα! =))

Xρειάζομαι τη βοήθεια σας.Είμαι μεταξύ 3 καροτσιών της PEG PEREGO. 1.PLIKO P3 MODULAR SYSTEM 2.PLIKO P3 COMPLETO 3.UNO.Όλα είναι καρότσι-κάθισμα αυτοκινήτου-πόρτ μπεμπέ + τσάντα αλλαξιέρα. Άν έχτε δεί κάποιο κ σας άρεσε ή το έχετε πάρει πείτε μου γνώμες please!!

Πάλι σας ζάλισα..sorry... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα με γεια τα πραγματα, αρκετα βλεπω. Ο Αλεξανδρακος ειναι καλα και σημερα τον πηγα σχολειο. Βεβαια χθες το βραδυ τσακωθηκαμε λιγο, ειναι τα νευρα μου λιγο τεντωμενα.

εγω θελω να παω στα τζαμπο για αυτα τα πραγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

megia kai me to kalo na ta xareite ta kainouria pragmatakia agkalitsa me ta mwrakia sas!!!

valte kai kamia photo na xaroume ki emeis!!!egw ta xw ola apo to 1o mou paidaki opote den tha parw tipota!ektos apo pipiles kai soutien thilasmou..!den paizoune kai fragka..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικα τα καινουργια πραγματακια του γαμπρουλη μου!!!!τα σηκωσες τα μαγαζια ε??? :lol: εμεινε τιποτα στα ραφια για τους υπολοιπους???? :lol::lol::lol: ολα τα καροτσακια ειναι πανεμορφα ελενακι μου απλα το uno ειναι πιο ελαφρυ νομιζω..δεν ειμαι κ 100% σιγουρη...

ειρηνακι μου πανεμορφο πρεπει να εγινε το δωματιο της μπεμπουλας!!!!!!τελεια τα χρωματα που επελεξες!!!!θελω τους κωδικους κ την μαρκα των χρωματων αν τους εχεις ακομη..το λαχανι ειναι εντονο???το καροτσακι ποσο το πηρες απο εκει???εγω 250 απο εδω...δεν ειναι τελειο????πολυ το αγαπω το καροτσακι μου...το δικο σου εχει ενα τετραγωνο σαν αδιαβροχο στρωματακι μεσα???το βρηκα οταν ηρθαμε σπιτι μεσα στην τσαντα κ δεν ξερω που χρησημευει.....

γιωργο ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!!!!!κ ευχαριστουμε που εισαι τοσο τζεντλεμαν κ προσπερνας τριχοσυζητησεις :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οι λαβετες τι ειναι βρε παιδια???κ οι πανες χασε που χρειαζοντε???τα υπολοιπα ψωνια θα τα κανω τελος φεβρουαριου προβληματιζομε ομως βρε παιδια με τον αποστειρωτη...δεν ξερω τι να κανω να τον παρω η οχι???θελω να θηλασω για αυτο κολλαω...εσεις θα παρετε απο τωρα???

επισης το φαρμακειο του μωρου τι πρεπει να περιεχει μεσα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

73171_150536244988984_120419134667362_245558_558316_n.jpg[/attachment:2csd07qf]

βαζω κ μια φωτογραφια του καροτσιου που πηραμε εγω κ η ειρηνη για οσους δεν το ειδαν στο φατσοβιβλιο :lol: απο κοντα ειναι πολυ πιο ομορφο χανει πολυ στην φωτο live ειναι τρελα!!!

post-9767-13873936095234_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες και μπαμπούλη της παρέας.. Georgi διάβασα ότι εχεις και εσύ ασφάλεια ΙΚΑ και έχεις περάσει απο επιτροπή για να πάρεις άδεια.. Πως είναι η όλη διαδικασία.. σε βάζουν σε ηλεκτρική καρέκλα και σε ανακρίνουν ή απλά σου κάνουν κανα δυο ερωτησούλες και τελειώνεις?? Γιατί ο αντρούλης μου επιμένει να ξαναπάρω άδεια και μου είπε η γυναικολόγος ότι αυτή τη φορά λόγω ότι έχω πάρει ήδη μια φορά θα πρέπει να περάσω απο επιτροπή και λίγο φοβάμαι.. Σήμερα έμεινα σπίτι γιατί αρρώστησα, πολύ συνάχι βρε κορίτσια, ευτυχώς ακόμα δεν με πονάει ο λαιμός μου και ανέβασα μόνο λίγα δέκατα.. αλλά η φωνή μου θυμίζει νταλικέρη :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα καλυτερα να παρεις τον αποστειρωτη μετα που θα γεννησεις. Μπορει και καποιος να στο φερει δωρο. Και αν θηλασεις δεν θα το χρειαστεις, ειδικα εαν τα καταφερεις μεχρι 6 μηνων. Εγω δεν θα το παρω, το εχω αλλα ειδα στο πρωτο μου οτι εαν θηλαζα παραπανω δεν θα το χρειαζομουνα.

Σκεφτομαι να μην αγορασω το παιχνιδι που ειναι για την κουνια απο πανω, ολο και καποιος θα με ρωτησει, αλλα ειναι που θα το εχω μαζι μου στο σαλονι, στην καλαθουνα.

Πολυ ωραιο το καροτσι που πηρες. Στεναχωριεμαι επειδη δεν μπορω ακομη να τα παρω, δουλευει ο ανδρας μου συνεχεια.

Πηρατε σουτιεν θηλασμου; Τιμες με ενδιαφερει. Βρηκα στο Μαθερκαρε οικονομικα, αλλα εχουν τελειωσει. Καπου αλλου ξερετε;

Χοανιτα μη φοβασε. Ουτε ερωτησεις ουτε τιποτα! Πρεπει να εχεις το χαρτι απο την γιατρο σου, να πας στο γιατρο του Ικα να σου γραψει ενα χαρτι και μετα πας στο Ικα της περιοχης σου στην γραμματεια για να σου πει ποτε περνας επιτροπη. Το πολυ να σε ρωτησουν τι προβλημα υπαρχει, αλλα ειναι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ να σου γραψουν την αδεια. Δεν παιζουν με αυτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουτιεν θηλασμου θα παρω απο τον καπετανιο τα εχει πολυ οικονομικα αλλα θα περιμενω μεχρι τον μαρτιο μην μεγαλωσει κ αλλο το στηθος τωρα,σε ευχαριστω πολυ!!!ηθελα να παρω peg perego τελικα βρηκα αυτο που εχει ολα τα πλεονεκτηματα του peg perego συν οτι γυρναει το χερουλι κ ειναι οικονομικο κ ελαφρυ.

κ εγω ετσι θα κανω georgi καλα λες δεν θα τον παρω τωρα τον αποστειρωτη το πολυ πολυ αν παει κατι στραβα με τον θηλασμο θα τα βραζω τα μπιμπερο μεχρι να παρω,να σε ρωτησω κ κατι αλλο στο νοσοκομειο να παρω μπιμπερο μαζι μου κ ποσα ζευγαρια μπιτζαμες λες να παρω μαζι???πιο πολυ τι βολευει μπιτζαμα η νυχτυκια???σε ζαλισα αλλα αφου εισαι μανουλα ηδη κατι παραπανω ξερεις απο μας τις αρχαριες :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβάζω όλα αυτά που γράψατε περι άντρες,μητρότητα,άγχη κ με έχετε καλύψει.Κάπως έτσι πιστεύω αισθάνονται όλες οι γυναίκες σε ενδιαφέρουσα..μή ξεχνάμε όμως κ τους άντρες που ξαφνικά απο επίκενρο γίνοναι απόκεντρο κ η αντίδραση τους ΚΑΠΟΙΕΣ φορές δικαιολογείται.

Ας αλλάξω θέμα κ να σας καλημερίσω!! Eιρηνάκι καλωρίζικο το δωματιάκι σας!!Πολύ όμορφα κ τα επιπλάκια!! Με το καλό κ οι υπόλοιπες να ψωνίσετε κ να τα χαρείτε Αφροδιτάκι!Γιώργο μου ανυπομονώ να δώ φωτό!!georgi μου τί κάνεις;;Ο μικρός σου πώς είναι σήμερα;

Αχ!είμαι πολύ χαρούμενη γιατί χθές ήταν η τυχερή μου μέρα!Είχα ένα κουμπαρά με 250€ απο πέρυσι κ το είχα ξεχάσει! Τον θυμήθηκα χθές μια κ μόλις τον βρήκα έφυγα τρέχωντας για ΛΗΤΩ&ΜOTHERCARE.Πήρα 2 κουβερτούλες μισή τιμή με τα ίδια σεντονάκια,συμπλήρωσα 5 πάνες αγκαλιάς,2 σελτεδάκια για τη κούνια,2 σελτεδάκια για το πόρτ-μπεμπέ,3 για αλλαξιέρα,5 πανάκια ώμου για τις "γουλίτσες",2 σεντονάκια για το καρότσι που δεν έχω :lol: ,3 πικέ κουβερτούλες,4 σαλιάρες,μπιμπερό(4μεγάλα-2 μικρά)για καβάτζα μόλις τελειώσει το δικό μου γαλατάκι,4 πιπίλες(2 σιλικονάτες,2 καουτσούκ για να δούμε πιά θα πιάσει),4 πιάστες για πιπίλες,2 φορμάκια-σάκος με κορδόνι απο κάτω για το μαιευτήριο(δε μ'αρέσουν αλλα εκεί θα με βολέψουν).Αυτά αλλα δε τελιώσαμε ακόμα!Εννοείται οτι δε με έφτασαν τα 250 ευτυχώς που η μαμά μου ήταν μαζί! :lol: Ήθελα να πάρω κ καρότσι αλλα δεν κέρδισα το λαχείο ακόμα! =))

Xρειάζομαι τη βοήθεια σας.Είμαι μεταξύ 3 καροτσιών της PEG PEREGO. 1.PLIKO P3 MODULAR SYSTEM 2.PLIKO P3 COMPLETO 3.UNO.Όλα είναι καρότσι-κάθισμα αυτοκινήτου-πόρτ μπεμπέ + τσάντα αλλαξιέρα. Άν έχτε δεί κάποιο κ σας άρεσε ή το έχετε πάρει πείτε μου γνώμες please!!

Πάλι σας ζάλισα..sorry... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou ir8a!!! Den sikonomouna me tipota simera!! Egw den ekana TIPOTA gia to dwmatio tis mpempoulas alla oute agorasa TIPOTA akoma :((..Eipame me tin manoula mou na mpei o Fevraris k na pame na paroume times k idees k me to kalo ton Marti na 3ekinisoume dinamika tis agores..Mono ka8arisa to dwmatiaki tis, ta ntoulapia tis k oti peritto evale o sizigos mou pou to ekane apo8iki, mono auto..Euxomai na prolavoume na to teleiwsoume prin er8ei i Victorioula mas :((..Ti 8etiko einai oti va4imo mallon den 8a kanoume giati olo to spitaki mas einai vammeno lila para poli apalo (fisika fainetai sxedon aspro :( ) k etsi epeidi koritsaki 8a kanoume to lila apalo tairiazei!!!

George mou 8a me kaneis na ligourevoume oti fagito 8a vlepw sto ergo :))..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα καλυτερα να παρεις τον αποστειρωτη μετα που θα γεννησεις. Μπορει και καποιος να στο φερει δωρο. Και αν θηλασεις δεν θα το χρειαστεις, ειδικα εαν τα καταφερεις μεχρι 6 μηνων. Εγω δεν θα το παρω, το εχω αλλα ειδα στο πρωτο μου οτι εαν θηλαζα παραπανω δεν θα το χρειαζομουνα.

Σκεφτομαι να μην αγορασω το παιχνιδι που ειναι για την κουνια απο πανω, ολο και καποιος θα με ρωτησει, αλλα ειναι που θα το εχω μαζι μου στο σαλονι, στην καλαθουνα.

Πολυ ωραιο το καροτσι που πηρες. Στεναχωριεμαι επειδη δεν μπορω ακομη να τα παρω, δουλευει ο ανδρας μου συνεχεια.

Πηρατε σουτιεν θηλασμου; Τιμες με ενδιαφερει. Βρηκα στο Μαθερκαρε οικονομικα, αλλα εχουν τελειωσει. Καπου αλλου ξερετε;

Χοανιτα μη φοβασε. Ουτε ερωτησεις ουτε τιποτα! Πρεπει να εχεις το χαρτι απο την γιατρο σου, να πας στο γιατρο του Ικα να σου γραψει ενα χαρτι και μετα πας στο Ικα της περιοχης σου στην γραμματεια για να σου πει ποτε περνας επιτροπη. Το πολυ να σε ρωτησουν τι προβλημα υπαρχει, αλλα ειναι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ να σου γραψουν την αδεια. Δεν παιζουν με αυτα!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΧΘΕΣ ΑΓΟΡΑΣΑ 2 ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ...ΤΑ ΒΡΗΚΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ 10 ΕΥΡΩ ΤΟ ΕΝΑ ΣΕ ΤΙΜΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ...ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΠΟΛΙΚΟ ΠΡΑΜΑ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi επιτροπη περνας μετα απο μέρες πολλες? Γιατι εγω θα παω να πάρω αδεια την παρασκευη..αν αυτος μου δωσει να περασω απο επιτροπη μπορειθ να περασουν πολλες μερες? Φοβαμαι μην χασω την δουλει μου αν δεν μου γραψουν αδεια!! Κ στηνε πιτροπη πρέπει να παω εγω? Ειναι κακο αν εμφανιστω?

σουτιεν θηλαασμου κι εγω δεν πηρα ακομα..εχπουμε πολυ καιρο μπροστα μας.. βρηκα και στα H&M αλλα δεν ξερω αν ειναι καλά η οχι .. δε το εψαξα... παντως σγτα mothercare ακουσα οτι εχει καλες τιμες και σκέφτομαι να πάω το συντομότερο να δω τψωρα που εχει εκπτωσεις ! ( οχι μονο για σουτιεν..φορμακια κλπ)

Κι εγω για καροτσι σκεφτηκα οπως ακριβως η σουλα... ενα οικονομικό να με βολευει και να εχει πολλες δυνατοττηες... εμας διπλωνει σαν βαλίτσα ( +) , ειναι ελαφρυ ( +) , εχει ποδοσακο και αδιαβροχο απο πάνω , αλλαζει φορα τα χερο\υλια , ειναι ενιαια , εχουν αφρολεξ για να ειναι μαλακά, οι ρόδες κινουνται και οι 4 σε οτι κατευθυνση θελεις.γενικα μας καλύπτει..ελπιζω να καλυπτει και την μπέμπα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
    • Καλά εσενα θα θέλει σίγουρα να σου το αυξήσει όταν μιλήσεις μαζί του πες μας 
    • Είχε ζοριστεί που με έβλεπε τότε με τους εμετούς συνέχεια ξαπλωμένη γιατί ερχόταν και με πείραζε  για να σηκωθώ μετά από ένα σημείο άρχισε να μου τραβάει και τα μαλλιά για να με σηκώσει 😅 τωρα όχι γιατί την παίρνω αγκαλιά αλλά επειδή περπατάει κιολας Εεε δεν την ζητάει συνέχεια την αγκαλιά αλλα οποτε απλώσει χερι να την παρω την παίρνω απλά δεν θα την κρατήσω πολύ ώρα μετά από λίγο την αφήνω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...