Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΣΕ 7ΜΗΝΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ....


RUBELA

Recommended Posts

ρουμπη μου χαρηκα πααααααρα πολυ που ειναι καλα το μελινακι σου!!!!!!!

αλλα τι ειναι αυτο με τον αντρα σου???

μα καλα περασατε τοσα μαζι και τωρα που η ευτυχια ειναι στην αγκαλια σας φευγει????

γιατι ρε γμτ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρομαι πραγματικά που το μικρούλι σου είναι καλά γιατί αυτό είναι και το πιο σπουδαίο. Εγώ κάθε μέρα που περνάει εύχομαι να είναι καλά και γερά τα παιδάκια μου.Τίποτα άλλο δε θεωρώ πιο σημαντικό. Όλα τα άλλα γίνονται! Σίγουρα το ότι ο άντρας σου έφυγε ενώ έχει ένα μωρό παιδί, είναι κάτι που κατά την γνωμη μου,είναι λάθος από μέρους του. Βέβαια συνήθως όταν έρχεται ένα μωρό μέσα στην οικογένεια, ταράζει τα πάντα και όταν έρχεται και δεύτερο εκεί πια τρελαίνεσαι.Το έχω περάσει και το περνάω ακόμα γιατί νιώθω ότι δεν υπάρχει χρόνος για μένα,για να καθήσω λίγο να ηρεμήσω και να ασχοληθώ με κάτι που μου αρέσει χωρίς να με αποσπάσουν φωνές, κλάματα και ότι άλλο μπορείς να φανταστείς. Και να τσακωμοί και να καυγάδες με τον άντρα μου και να μην αντέχουμε ο ένας τον άλλο.Rubela μπορεί να μην έχει φιλενάδα όπως είπες πιο πάνω, απλά να είναι μια φάση ψαξίματος που περνάει με τον εαυτό του, να μην έχει αντοχές, και να νιώθει ότι δεν μπορεί να αντεπεξέλθει ως πατέρας. Διαλέγει λοιπόν την εύκολη λύση, να φύγει και όταν τα βρει πάλι με τον εαυτό του θα γυρίσει. Λάθος του αλλά πάντα εμείς οι γυναίκες είμαστε πιο δυνατές από τους άντρες. Είναι γεγονός, το βλέπω καθημερινά στην δική μου ζωή και στην ζωη φίλων μου. Οι άντρες είναι λίγο καλοπερασάκηδες, μη χάσουν την βολή τους και κάτι τρέχει στα γύφτικα. Υπομονή, σκέψου το μωρό σου και θα δεις όλα θα φτιάξουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουμπέλα καλησπέρα, έχουμε ξαναμιλήσει στο παρελθόν...όταν ακόμα προσπαθούσες για μωράκι...

Χαίρομαι που η μικρή σου είναι καλά, πάντα χαρές να έχετε!!!

Αλλά ξαφνιάστηκα με αυτά που διάβασα για τον άντρα σου! Πως είναι δυνατόν να έφυγε και να παράτησε ένα μωρό και την γυναίκα του??? Κάνατε τόσο αγώνα για να αποκτήσετε οικογένεια, τι έγινε ξαφνικά???

Έχει καιρό αυτή η ιστορία???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουμπελακι μου μη μου στεναχωριεσαι Κανε τη καρδια σου πετρα και προσπαθησε να του μιλησεις και να κανεις οσες προσπαθειες ειναι δυνατο απο τη μερια σου να μιλησετε Να καταλαβεις τι εχει μεσα του Υπομονη Πιστευω οτι ειναι περαστικο

Περιττο να σου πω ποσο χαρηκα για το Μελινακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rubela μου χάρηκα πάρα πολύ που είναι όλα καλά με το κοριτσάκι σου (έμπαινα συνέχεια για να μάθω τα νέα σας) :)

Εύχομαι να την έχει πάντοτε ο Θεός καλά!!

Όσον αφορά τον άντρα σου, μακάρι να είναι κάτι περαστικό και σύντομα να τα ξαναβρήτε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA μου γλυκια χαιρομαι που η μικρη σου ειναι καλα....

Οσο για τον αντρα σου τι να σου πω μακαρι κοπελα μου να ειναι κατι το περαστικο και να γυρισει

συντομα κοντα σας...

Εσυ χαμογελα οσο μπορεις γιατι εχεις ενα πανεμορφο κοριτσακι που δεν θελει να βλεπει

την μανουλα της στεναχωρημενη.......οσο μπορεις τουλαχιστον γιατι ειναι δυσκολο...

Ευχομαι να σου πανε ολα καλα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουμπι μου με το Μελινακι θα πανε ολα καλα!!!!!!!!!εισαι μανουλα και ειναι λογικο να αγχωνεσαι...αλλα ολα θα πανε τελεια!!!! περιμενουμε νεα σας!!!!

όσο για αυτο που εγινε με τον αντρα σου...στεναχωρηθηκα πολυ...μακαρι να τα ξαναβρειτε...κριμα ειναι τωρα που χετε και το αγγελουδι σας αυτος εφυγε? :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουμπέλα τι έγεινε ρε παιδί μου ; έτσι άνοιξε τη πόρτα και έφυγε ; Είπες ότι έχεις την ιδέα ότι έχει φιλενάδα , ακόμα και έτσι να είναι μπορείς ακόμα αν και εφόσον τον θέλεις να προσπαθήσεις να μην το βάλεις κάτω .

Η αλήθεια είναι ότι έχετε περάσει πολλά αλλά τώρα που τα πράγματα μπήκαν σε μια ευθεία να γίνετε αυτό ; Αν πάρουμε την πιθανότητα να έχει κάποια άλλη εσύ είσαι δαιθετημένη να τον συγχωρέσεις ; να δώσεις μια ευκαιρία ; χωρίς όμως να του το χτυπάς ; συχνά μετα τον ερχομό ενός παιδιού πολλά ζευγάρια καταλήγουν εκεί κάτι η περίοδος τη εγκυμόσυνης κάτι η ψυχολόγια η δικιά μας και αν είναι και με εξωσωματική ακόμα περισσότερο τρέξιμο περισσότερα νεύρα και όλα τα σχετικά . Ζήτησε του να συναντηθείτε κάπου έξω έτι ώστε να μην καταλήξετε σε καβγά ρωτησέτον στα ίσια τη συμβαίνει ποιοί είναι οι λόγοι που τον οδήγησαν να ανοίξει τη πόρτα και να φύγει πές του ότι απο σένα να θέλει και δνε αντέχει μπορεί να πάρει διαζύγιο απο το Μελινάκι όμως όχι ρίξτον στο φιλότιμο πές του ότι αυτη η συμπ[εριφορά δνε σου αξίζει ότι αν θέλει ας κάτσει ένα διάστημα να σκεφτεί αλλά μετα η πόρτα θα κλείσει τελείως . Μήπως 'εχουν πάιξει ρ'όλο τα πεθερικά σου ; πάντως όπως καινα είναι ότι χρειαστείς πάρε τηλεφωνο να κανονίσουμε να παμε και για καφέ η να έρθω απο εκεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...