Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

Γιατί καταλαβαίνω εγώ???

Είναι ΚΑΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

Παρόλ'αυτα τρέχουν κάθε λίγο και λιγάκι στις εκκλησίες και νηστεύουν

είναι χριστιανοί αυτοί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρύσα πραγματικά δεν τους νοιάζει να μην ξαναδούν τα κορίτσια

Πραγματικά τις έχουν ξεγράψει

Το έχω μάθει εδώ και καιρό αυτό ότι το είπε η καλή μαμά του Γ.

Ε όχι διαβάζω τις ετοιμασίες της Γωγώς για τη μικρή και λέω

γιατί ρε ποτέ δε γιόρτασε κανένας απο αυτούς μαζί μας για τα κορίτσια??

ΠΟΤΕ

Έλεος δλδ'

έτσι μου ρχεται να τα δωσω μια όλα και να τελειώνουμε

με το κωλοσογο που πήγα κ εμπλεξα

Μια χαρά οικογένεια είμασταν και έπρεπε να γνωρίσω αυτούς να δώ

ψευτιές, πισώπλατα μαχαιρώματα και κουτσομπολιά

οκ ξέρω πολλές πεθερές να μη χωνεύουν τις νύφες

αλλά τα μωρά τι φταίνε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσουπ!!!ηρθα κι εγω!!! :D (χεστηκαμε τωρα θα μου πειτε... :y32b4: )

Γωγω,Μαρια,Βικη να χαιρεστε τις υπεροχες κουκλιτσες σας!!!!Πολυχρονες και χιλιοευτυχισμενες!!!!! :-*:-*

Γωγουλα αυτο που κανει η μικρη,νομιζω ειναι καθαρα για να ασχολειστε μαζι της! ;) Την επομενη φορα μη δωσετε καμια σημασια ή προσπαθησε στο αδιαφορο να την απασχολησεις με κατι αλλο (πχ την ωρα που θα το κανει πες της με ενθουσιασμο "Ιωαννουλα κοιτα/ακου/φερε/κανε μου αυτο..")..Τι νομιζεις χαζη ειναι να καθεται να δαγκωνεται και να ποναει χωρις αντικρισμα;;;; :lol::lol:

Βρε μηπως εχουν αρχισει τα προεορτια ζηλιας για τη μπεμπα;;;μηπως μιλατε πολυ για το μωρο μπροστα της;;; :roll:

Α κι επειδη το ξεχναω συνεχεια.. :oops: Ρε συ μπραβο της της Ιωαννουλας που τα παει τοσο καλα με τη τουαλετα!!!! :ymapplause::ymapplause:

Αααα Χρυσα μου κι εγω σα διεστραμενη εχω να πω οτι μολις ειδα το εικονιδιο κι εγω τη παρτουζα σκεφτηκα!!!! :oops::lol::lol: Ηθελα να σου πω κατι αλλο εσενα αλλα το ξεχασα ρε γαμωτο...:roll:

Νατασουλα πολυ χαιρομαι που τα πατε τοσο καλα με το μπεμπακι!!!! :D Να σου πω,μηπως να κρατας το επιπλεον γαλα να μου το στειλεις σε περιπτωση που παρω το πουλο παλι με το θηλασμο;;;;;; :lol::lol: Ε μη παει χαμενη τετοια υπερπαραγωγη!!!!! 8-}8-}:lol::lol:

Σισσιω μηπως να ψαξεις να βρεις αρθρα να του τα εκτυπωσεις να τα διαβασει μηπως και πιστει;;;; :? Με το δικο μου ειχαμε στην αρχη παρομοια προβληματα(αν και γενικα συννενοουμαστε πολυ καλα οσο αφορα το παιδι) γιατι ακουγε οτι παπαρια του ελεγε η μανα του,αλλα επειδη με το καλο δεν επιανε, του ειπα το εξης δημοκρατικο "Δεν εχω φαει τοσες εκαντονταδες ωρες να ξεστραβωνομαι στο διαβασμα και να παρω και ενα σχετικο πτυχιο για να ακουω τετοιες παπαριες απο ασχετους(τη μανα του εννοουσα)!!!!!Στο παιδι θα γινεται αυτο που λεω εγω κι οποιος εχει αντιθετη αποψη να μου το φερει τεκμηριωμενο!!!" :evil::evil::evil: Ναι αμα με πιασει το αναποδο μπορει να γινω πολυ μπιτς!!!!! :twisted::lol:

Επισης κι αυτος δε μπορουσε να τον μαλωσει κι οταν το εκανα εγω μου την ελεγε και ριχναμε κι εμεις κατι τρελους καυγαδες! εχω λοιπον κι εγω μια κολλητη στην Αθηνα η οποια ειναι ψυχολογος και το καλοκαιρι που ειχε ερθει επεσε μπροστα σε μια αναλογη φαση και μολις μειναμε χωρις τα παιδια του λεει "Μακουλη μαλακιστηκες εντελως πριν!!! Εκτως οτι μπροστα του ΠΑΝΤΑ θα αλληλουποστηριζεστε γιατι αλλιως παιρνει λανθασμενα μηνυματα, θα του επιβαλεσαι κι εσυ σαν αντρας-μπαμπας!!!στο κατω κατω τι μηνυματα του περνας οταν βλεπει μια τοσο δυναμικη μαμα κι ενα τοσο μαλθακο μπαμπα;;;"

Απο τοτε αλλαξε αρδην ο μπαμπας μας!!! :lol::lol:

Απο τη μια τους καταλαβαινω γιατι λειπουν ολη τη μερα με τη δουλεια κι εχουν τυψεις που δεν ασχολουνται πολυ με το παιδι,απο την αλλη ομως δε γινεται να χαλανε οτι προσπαθουμε να χτισουμε εμεις! ;)

Παναγιωτα εισαι λιγο καλυτερα βρε κοριτσακι;;; Ο Νικολας πως ειναι;;;πως το εχει παρει;;;;

Μπραβο στην Αννυ που εφαγε τοσα πολλα!!!!! :ymapplause::ymapplause: Αντε και εις ανωτερα!!!!ειναι να μη γινει η αρχη!!! ;)

Μαρια πολυ γελασα με τη κορη σου και το σουτιεν!!!!!!! :)):)) Πως σε στελνουν ετσι ωρες ωρες τα σκατουλια με αυτα που λενε!!! :lol::lol:

Κανονιζεται συναντηση επι τη ευκαιροα που ηρθε και η Αθηνα ε;;;Τελεια! :D

Κι εμεις κανονισαμε αυριο οι Ηρακλειωτισσες! Να γνωρισω και την αδερφη της Θουλης που απο παλια πεθαινε στο γελιο με τις ατακες της!!! :lol::lol:

Ιουλια δεν εχουμε ξαναμιλησει νομιζω( σε θυμαμαι ομως απο παλια :P )..Ωραιος ο μικρος "παειειειει το γαλα....)!!! :lol:

Δημητρα περαστικα σας κι εσας και τιποτα αλλο μη σας βρει!! ;) Εκανες την αυχενικη;;ολα καλα;; ειδατε φυλλο;;;

Αφρο αν ειδατε τσουτσου...δυσκολα αλλαζει το αποτελεσμα... :roll: Βρε αλλο ενα αστερακι σα το Μανωλακη!!! Στο αττικο θα ηθελα κι εγω πολυ να παω καθ'οτι λατρευω τα ζωα κι ευτυχως το εχω περασει και στον Αλεξ αυτο και νομιζω οτι θα ξετρελαθει!!! [smilie=hello2.gif] Αλλα η αληθεια αν δε κοιμηθουν οσο θελουν και στραβοξυπνησουν ειναι απαλευτη η καυτασταση!!! :?

Λενα μη το παιρνεις προσωπικα αυτο που ελεγες...συμβαινει καμια φορα.. :roll Να σου πω εγω ενα πιο εκνευριστικο;;;; Να μιλαει καποιος μαζι σου και να συμφωνει απολυτα με αυτο που λες και μετα να μιλαει μαζι μου,που εχω αντιθετη αποψη με σενα και να συμφωνει και μαζι μου!!!!!Ετσι για να τα χει καλα με ολους(η πεθερα μου ειναι αυτη)!!!!!!:evil::evil::evil:

Αδυνατω να θυμηθω κατι αλλο... :oops:

Ααα πηγα σημερα τζαμπο και πηρα καμβαδες(μικρα παραλληλογραμμα),τεμπερες,χρυσοσκονες,χαντρες κτλ για να φτιαξω καδρακια για το δωματιο της μπεμπας!!! :x Με επιασαν καλυτεχνικες ανησυχιες!! :lol:

θα σας τα δειξω οταν τα τελειωσω...Ε μη μου πειτε οτι δε σας αρεσουν και με απογοητεψετε τη γκαστρωμενη!!!! 8-}:)):

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλα μεχρι να γραψω το μνμ γραψατε αλλα τοσα!!!!!! Δε παλευεστε ρε λεμε!!!!! :lol:

Ενα θα πω ομως κι εγω σα την Ερη.....

ΚΑΛΑΜΠΟΚΙΙΙΙΙΙΙ;;;;;;!!!!!!!!!!!!!!! =p~=p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Μαρακι μα τι ανθρωποι ειναι αυτοι;;;;;;; :o:o Ποση κακια μπορει να εχει αυτη η γυναικα;;;;; και γιατι δε σε θελουν παρακαλω;;;;; Πως ειναι δυνατον μια μανα να μη θελει τα παιδια του παιδιου της και να λεει οτι εχει ξεγραψει τα ΕΓΓΟΝΙΑ ΤΗΣ;;;;;;; :shock::shock::shock:

Να σου πω κατι ομως,εφοσον ο αντρας σου ειναι ενταξει,ξεγραψε τους εντελως και να λες δοξα το θεο που τα κοριτσακια σου θα μεγαλωσουν μακρια απο τετοιους ανθρωπους!!!! :?

Καλα αυτο για τους θρησκους και τους φανατικα εκκλησιαζομενους μην ανοιξω το στομα μου!!!!!!! :twisted::twisted: Οπου βλεπεις μεγαλους σταυρους...ΜΑΚΡΙΑ!!!! :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια μου η συγκεκριμένη γυναίκα είναι μαλωμένη με τους συγγενείς της,

τους γείτονες όλους

Αφού μιου είχανε πει θείες του Γ

"Κοίτα κατα καιρούς φταίγαμε όλοι εμείς, οι συνυφάδες, οι κουνιάδες της κλπ κλπ,

τώρα σειρά έχει η νύφη..τι να κάνουμε.."

Ρε ουστ απο κει λες και τους ξέρω κι απο χθες ή είδα κανένα καλό από αυτούς

Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεται από αυτά που γράφω

τα χω παρει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα τι λετε καλε???

εγω ειδικα το λιακοπουλο τον αγαπω!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))

χρυσα ασε.. μου βγηκε το ονομα!!!!

κ βρωμοποδαρουσα κ ξενερωτη!!! :mrgreen::mrgreen:

αναστασι ο αναστασης ελεγε φαω, νεοοο (νερο), κατω, παιτσω (παιξω) μπαγιοοο (μπραβο) κ αλλα..

ναι ρε θα βρεθουμε, αν συνεχισουν με αυτο το ρυθμο σε γιλες μερες θα μιλαμε κανονικα!! :lol::lol::lol:

γωγω μην αγχωνεσαι ρε για την ομιλια της μικρης!

δεν ξερω πως τη διορθωνεις.. αλλα αυτο που πρεπει να κανεις ιεναι εσυ οταν της μιλας να της μιλας κανονικα. δε θα της λες δηλ δε λεμε ετσι αλλα ετσι

απλα οταν θα της λες τη συγκεκριμενη λεξη θα τη λες εσυ σωστα κ οχι οπως τη λεει αυτη καταλαβες τι θελω να πω???

ρε κοριτσια κατι εχω παθει τον τελευταιο καιρο..

οτι κ να μαγειρευω δε μπορω να το κανω καλο..

σημερα εκανα μακαρονια με κιμα κ αντε τον κιμα τον εκαψα...

αλλα τα μακαρονια εγιναν μια αηδια κ μιση!!

αφου τα πεταξα! ο τολης ηθελε να με βγαλει φωτογραφια!!! :lol::lol::lol::lol:

επισης ο μικρος εκανε κατι που με εξεπληξε πριν λιγο..

εχουμε πολλες μπαλες στο δωματιο του

κ πηγα να τις μαζεψω κ του λεω ανασταση φερε μου την κιτρινη μπαλα

κ μου την εφερε!!!!

του λεω φερε μου κ αλλη κιτρινη κ μου εφερε παλι!! :shock::shock::shock:

μου εφερε κ τις κοκκινες κ τις μπλε!!!!!!!

του το ειπα πολλες φορες για να δω μηπως ετυχε αλλα αυτος αναγνωριζει τα χρωματα!! :D:D

μαριαιωαννα παντως κακως χαλας τη ζαχαρενια σου... μην τους σκεφτεσαι καν..

εσυ καθεσαι κ στεναχωριεσαι.. το ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα προσπαθησε..

τονια ναι υπαρχουν κ χειροτερα!!!!!

αλλα ας διαμαρτυρηθω κ εγω λιγο!!! :lol::lol::lol:

να μας δειξεις τα καδρακια οταν τα τελειωσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλε καμαποκι...γιατι;;;;...ψητο παρακαλω και ουχι βραστο!!!

Συγνωμη δηλαδη το φορεμα εγκυμοσυνης μπερμπερι το προσπερνατε;;;;;

μαρια χαλαρααααα..φεεεττταααα..μη χαλας τη ζαχαρενια σου..ειπαμε ΑΥΤΗ ΧΑΝΕΙ!!!!

τετοιες κουκλες πανεξυπντες τσαχπινες....

αμα θες ερχομαι εγω να μου κανεις τραπεζι..δε με χαλαει να το παιξω γιαγια...θα σας βερω και δωρα..βεβαια..κουκλοσπητο της μπαρμπι

Τονια και εσυ αλτσχαιμερ..χαχαχαχαχ

εγω τον δικο μου αντρα παντως τον ταπονω ανετα..του λεω κοιτα..κατσε ξεστραβωσου και μετα μιλα..

εγω θα εκπαιδευσω το παιδι μου να γινει ευτυχισμενο..χεστηκα για ολα τα αλλα και να πατε να πνηγειτε οικογεννιακως...οποτε δεν τον παιρνει πολυ να μου αντιμιλαει..ασε που αμα με νευριασει του πεταω ενα κοιτα θα παρω το παιδι..εφεξης τα παιδια..και θα παω στη μαμα μου..εκει σταματαει να μιλαει γιατι ξερει οτι η μαμα μου δεν τον πολυχωνευει και αμα φυγω...ΔΕΝ θα με αφισει να γαναξυρισω...μπουχαχαχα..ειμαι πολυ κακιστρω τελικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα αυτο για τους θρησκους και τους φανατικα εκκλησιαζομενους μην ανοιξω το στομα μου!!!!!!! :twisted::twisted: Οπου βλεπεις μεγαλους σταυρους...ΜΑΚΡΙΑ!!!! :twisted:

Συμφωνώ απολύτως και σκιάζομαι!! :twisted::twisted::twisted:

Φευγω κοριτσάκια μου, πάω να πάρω τα διαβατήρια μας!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια!

Αθηνά, Αννούλα, Φρανίτα, Ελευθερία, Αφροδίτη. Αυτές στα σίγουρα.

Γιώτα, Γωγώ και Σισσιώ;;; Καμιά άλλη;

Καλέ κι εγώ στα σιγουράκια είμαι..... :?:? Εκτός κι αν δε με θέλετε.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω τρελη...ακου λιγο φασιστας...

σκεψου οχι σκεψου να βγει κυβερνιση το ΛΑΟΣ και να τον κανουν υπουργο παιδιας....

εγω θα μεταναστευσω αμεσως!!!!!!

Και τον Λιακοπουλο και τον αλλον πως τον λενε...τον Βελοπουλο θα τους κανουν υπουργους εξωτερικων και Δημοσιας διοικισης αντιστοιχα.... :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:=))=))=))=))=))=))=))=))

Αν σας πω ότι με μερικές ακραίες απόψεις τους συμφωνώ θα με πείτε φασιστόμουτρο;;;;; :oops::oops::oops::oops:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

prwton mono egw simfwnw me thn gwgw oti auto [smilie=3some.gif] einai partouza ?

deuteron ...wres wres kai egw simfwnw me to adwnh :lol::lol::lol::lol::lol: kai me ton aderfo tou :lol::lol::lol::lol: ton karaztaferi den xoneuw ....

exw ponokefalo,o mikros den koimithike gia mesimeri ....kaike to fai ths apo katw kai bromise olh h polikatikia !!!! fobithikame toso pou nomizame oti pire fwtia to apo katw diamerisma!!! :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία πλάκα μου κάνεις που θα ήθελες ΤΕΤΟΙΑ ΟΙΚΟΕΓΕΙΑΚΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Εγώ βασικά θα ήθελα ο πεθερούλης μου να είχε το χαρακτήρα της πεθεράς σου και να μην είχα καμία απολύτως σχέση μαζί του.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Είναι γαϊδούρα η πεθερά σου και να ΧΑΙΡΕΣΑΙ που την έχεις ΜΑΚΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ....

Τόνιααααααααα είσαι μεγάλο σούργελο...πολύ σε πάω...Μωρή αν είναι ωραία θα φτιάξεις και κανένα καδράκι για της δικής μου μπεμπούλας το δωμάτιο;;;Εγώ είμαι άχρηστη...Τα έξοδα των υλικών δικά μου... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λένα αυτό κάνω....Πάντα σωστά της μιλάω...Και όταν λέει δώνεις, της λέω δίνεις.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Τι άλλα;;;;Α,Έρη μόνο εσένα θα φιλήσω.....Και θα κάτσω δίπλα σου...Στις άλλες θα κάνω μουτράκια.... [-([-([-(:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη εγω εβγαλα τελικα γερμανικο διαβατηριο στο μωρο. Της δωσαμε γερμανικη υπηκοοτητα γιατι στο ελληνικο προξενειο τα ξυνουν.

Μας πηρε 20 λεπτα και στοιχισε 13€. Διαρκεια 6 χρονια! Το σημαντικοτερο ειναι οτι πηγα μονο μια φορα και ολα τα αλλα τα εκανε ο καλος μου απο το τηλεφωνο.

Αλλιως στο ελληνικο προξενειο πας 3 φορες αν σου κατσει καλα, σου στοιχιζει 70€ και περιμενεις 3 εβδομαδες, χωρια την ηλιθιοτητα των υπαλληλων.. :evil:

Γωγω μεσα και εσυ! Τελικα αν ολες αργησετε, γιατι το κανονισαμε στις 11;;;; :lol:

Γιωτα θα ερθεις;

Σισσιω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω ολο λεω φευγω κι ολο εδω ειμαι και με στραβοκοιταζει ο συζυξ! :lol:

Μωρη Γωγω κι εγω γι αυτο σε παω,,,γιατι εισαι μεγαλο σουργελο!!!!!!!! :lol::lol:

Ναι μαρη θα σου φτιαξω και θα στα κανω και δωρο γιατι ειμαι υπερανω χρηματων!!!! :D

Αφρο μου αρεσει που ανησυχεις για τα ορθογραφικα...αυτο το "καλλιτεχικα" με υ και 1 λ το ξεσκισα!!!!!! Ή εκεινο το "απογοητεψετε":lol: :lol: Ωρες ωρες ουτε του δημοτικου!!!!! Κι εχουμε και δασκαλες εδω να παθουν κανενα εγκεφαλικο!!!!!! :lol::lol::lol:

Παωωωωω το παιδι μου πειναει(νομιζω)!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια εγω τσατιζομαι γιατι απο βιασυνη και επειδη δεν ειναι με το χερι μου ξεφευγουν αρκετα ...ειδικα αυτο το εγκημοσυνη παντα το γραφω με ι η με η το συνη και μου σπαει τα νευρα ....τωρα τελευταια σκευτομαι οποτε την γραφω την λεξη "υυυυυυυ"

αχ αυτεσ σκευτομαι και εγω τισ δασκαλεσ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ κι εγώ στα σιγουράκια είμαι..... :? :? Εκτός κι αν δε με θέλετε.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

επειδή αντελήφθηκα ότι μάλλον τα δικά μου πόδια σας μυρίζουν και καμμιά δεν με θέλει στην παρέα της ...... δεν θα έρθω τελικά!!!! [-([-([-([-([-([-([-([-([-([-(:-w:-w:-w:-w ....κρατάω χαρακτήρα, ωστόσο θα σας ευχηθώ καλό [smilie=coffee.gif] άκι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α μην το ξεχάσω,

Φραν, μόλις βγείς Μεσογείων απο Κατεχάκη κάνεις δεξιά και συνεχίζεις ευθεία (πάνω στην Μεσογείων).

Στα 2 χιλιομετρα περίπου θα δεις στο δεξί σου χέρι εναν Βασιλόπουλο, μετά ενα μαγαζί Puma.. καλά πας.. Στα 500 μέτρα απο το Puma είναι η πλατεία, Έχει στην γωνία μια Αγροτική Τράπεζα. Μπαίνεις μέσα στην πλατεία (δεξιά), κάνεις την μισή πλατεία γύρω γύρω και θα δείς στην γωνία Πιτα Παν. Εκει στρίβεις δεξιά - αυτη ειναι η Αγίου Ιωάννου - Συνεχίζεις ευθεία και στο αριστερό σου χέρι θα δεις τα Φλόκα...

Τρις, Κυριακή 11 το πρωί (εμείς θα έρθουμε 11.30) στην Αγία Παρασκευή, στα Φλόκαφέ!

ερώτηση: εκεί ακόμη να έρθει ο πλοηγός (navigation)? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια γιατι δεν μου βαζει εμενα μεγαλη φωτογραφια και αναγκαζομαι να τις μικραινω τοσο πολυ??????

θα πατε για καφεδακι??? μπραβο κοριτσια καλα να περασετε...εγω ειμαι αρκετα μακρυα και δεν εχω κανεναν να με φερει :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία θα σου πω την δική μου θεωρία για τα πεθερικά σου:

επειδή θεωρείται ότι τα παιδιά είναι της γυναίκας και εσένα δεν σε χωνεύει άρα αυτόματα δεν χωνεύει και τις μικρές, για αυτό και η συμπεριφορά!!!! ;)

αν ήταν παιδιά της κόρης της θα ήταν διαφορετικά!!!! :?

Καλησπέρα Αναστασία, ο Σπύρος καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχ σε ευχαριστω γιωτα μου!!!!!!!

αρτζι μου τι κανεις κοπελ μου? τα παιδακια σου???

ο σπυρακος μια χαρα ειναι ανταρτης κανονικος

χθες που πηγαμε στην εκκλησια πηγε να αγκαλιασει ενα κοριτσακι(μεγαλυτερο του)

και εκεινο τον χτυπησε και τον εσπρωξε :evil: νευριασα τοσο και πως κρατηθηκα

η μανα του ηταν περα βρεχει

αφρο μαλλον την ουρα του πειραζει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...