Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

Αναστασία :x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* Πολλά φιλιά πολλά πολλά!!!

Δεν έχω προλάβει να δω τις φωτογραφίες σας απο την

σουηδία ακόμη!! :oops: Αν όχι σήμερα, θα τις δω αυριο σίγουρα που θα φύγει και ο μπαμπάς μου.. Δεν μπορώ τώρα που ειναι σπίτι, εγώ να ειμαι με το λάπτοπ...

Γωγώ τα Φλοκα είναι πάνω στην Αγίου Ιωάννου, δηλαδή μπαίνεις στην πλατεία και συνεχίζεις όπως πάει ο δρόμος, κάνεις δεξιά εκεί που είναι τα Πίτα παν. Αυτη ειναι η Αγίου Ιωάννου. Ανεβαίνεις και στα 500 μετρα στο αριστερό σου χέρι ειναι τα φλοκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οχι ρε παιδια δενε χω θεμα με πιεαση...και ελπιζω να μην αποκτισω τουλαχιστων μεχρι να γεννησω και να μεγαλοσω τα παιδι αμου..μετα δε με νοιαζει..αν και αυτα που κανει ωρες ωρες ο αντρουλης μου ανεβαινει και χτυπαει κοκκινο!!!

Δεν ξερω καν ποσο πρεπει να ειναι για να πεις οτι εχεις πιεση;;;...τεσπα..

νερο πινω αναγκαστικα..γιατι αλλιως αναγουλιαζω και με μια γουλιτσα νερο ειμαι καλυτερα..

εχω ενα μπουκαλι αυρα και οσο ειμαι στο γραφειο το αδειαζω!!

Απλα οταν εχεις εκτεταμενο προξημο και πονοκεφαλο και ζαλιζεσαι και βλεπεις μαυρακια μπορει να ειανι επικινδυνο για προεκλαμψια κατι βεβεια εξαιρετικα σπανιο κυριως δια δευτεροτοκη γυναιακ ειδικα χωρις παθολογικο ιστορικο..

ο γιατρος ειπε πως ειναι τυχαιο και να προσεχω γεννικα να μη κουραζομαι κλπ κλπ..

ειπαμε οποιος ειναι εξω απο τον χωρο πολα τραγουδια ξερει!!

Πηρα την πεθερα τηλ..ο μικρος δεν εφαγε πρωινο...εγλειψε μονο το ταχινι απο τη φετα του ψωμιου..

επισης η κουνιαδα μου εφαγε οτι περισεψε απο το μιλφειγ και της αρεσε..καλα σε αυτην αρεσουν τα παντα δε το συζητω...

Αφρο με το καλο στην Β επιπεδου...αααα..τωρα που το θυμηθηκα..στον καφε που πηγαμε στον υπνο μου ηταν μετα την Β επιπεδου και ειχες κοριτσακι!!!..λες;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ εμένα στις 11 δε με εξυπηρετεί καθόλου... :roll::roll::roll:

Γωγώ μάλλον θέλει περισσότερη προσοχή το Ιωαννούλι...!

Περνάει φάση! Η Χαριλίνα αυτοχτυπιόταν :shock::shock::shock: στα μαγουλα και της έλεγα "μη χτυπάς το παιδί μου οχι"!! Ή εκανα πως στεναχωριόμουν και έλεγα "παιδακι μου παιδάκι μου"!!! Και την εσκαγα στα φιλια! Σα χαζή ακούγομαι το ξέρω, αλλά μικρή σταμάτησε να το κάνει. Δε λεω οτι εγω τη σταματησα, ίσως να ήταν φάση... :?:?:?

Νατάσα σκεφτείτε και πείτε μου! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα συνηθως ειναι σπανιο φαινομενο η πιεση σε τοσο μικρη ηλικια κυησης...

αφρο καλη επιτυχια στην β επιπεδου...ευχομαι να ειναι και κοριτσακι βρε :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αφρο τι καλα!!!

τι ωραια εμπειρια η β επιπεδου!!!!

παρα πολυ μου ειχε αρεσει στο βατραχακι μου!!!

καλη επιτυχια ;)

σισσιω εμενα ο αναστασης τωρα τελευταια οταν τσατιζεται εχει αρχισει κ με χτυπαει στο προσωπο. οχι τιποτα αλλο με χτυπαει κ δυνατα κ ποναω :roll:

αυτο που κανω (δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλο η οχι) τον αφηνω κατω στο πατωμα, χτυπιεται λιγο, ουρλιαζει κ μετα απο μισο λεπτο θελει να τον παρω αγκαλια κ ηρεμει...

δεν ξερω κατα ποσο ειναι σωστο το συγκεκριμενο αλλα αποδιδει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα αυτο που εχω να πω ειναι το ποσο σας εχω πρηξει για να βλεπεισ στον υπνο σου οτι εχω κοριτσακι τελικα :lol::lol::lol::lol::lol:

ευχαριστω παντωσ κοριτσια ,αν και ειδα ολοκαθαρα και τα αρχι...και το τσουτσου...

πριν μου πει ο γιατροσ με ρωτησε "εσυ τι νομιζεισ,τι βλεπεισ?" και του ειπα "αγορακι βλεπω " ....

μαγειρευω και δεν σας προλαβενω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Σισσάκι δεν ξέρω πόσο περισσότερο πρέπει να ασχολούμαι μαζί της.... :roll::roll::roll: Όσο είμαι σπίτι, ΜΟΝΟ μαζί της ασχολούμαι.... :roll::roll::roll: Ακόμα και στην τουαλέτα πάμε μαζί.... :oops::oops::oops: Κάνει κακά κι εγώ της τραγουδάω, κάνω πως της βάφω κλπ κλπ....Δε νομίζω να είναι αυτό...Δεν ξέρω... :oops::oops::oops:

Αφρο με το καλό ρε η Β επιπέδου..Τι καλά....... :D:D:D:D:D:D:D:D

Κορίτσια πάντως η μπεμπούλα με ταράζει στα κλωτσίδια...Συνέχεια!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D Δεν μπορώ να σας περιγράψω...Ούτε η Ιωάννα δεν ήταν έτσι... :D:D:D Πλέον έχει αρχίσει και κουνιέται και η κοιλιά..Πάει πέρα δώθε και φαίνεται.... :x:x:x:x:x:x

Χρύσα ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό....Ξεκουράσου όσο μπορείς... :):):):)

Έρη εσύ θα έρθεις στον καφέ;;;;;; :roll::roll::roll: Ευχαριστώ για τις πληροφορίες... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλίτσες! :D

Τι κάνετε; Σας έχασα και μου λείψατε αυτές τις μέρες!

Δε μας έχουν αφήσει ήσυχους οι ιώσεις... :? Πρώτα πέρασε γαστρεντερίτιδα η Β, μετά εγώ, παρέα με πονόλαιμο, πυρετό κλπ, κι ότι προσπαθούσαμε κι οι δύο να αναρρώσουμε, χθες βράδυ, πριν τη βάλω για ύπνο, μου φάνηκε ζεστή, νάτο το 37,8!!! :( Τι είναι πάλι αυτό; Πάλι απ' την αρχή; Άντε να δούμε... :?

Διάβασα μόνο τις τελευταίες σελίδες, γιατί δεν έχω πολύ χρόνο! :oops:

Σας έχω στο νου μου, ειδικά τις λεχωνίτσες μας!!!

Στις 13 έχω γιατρό. Ελπίζω όλα να πάνε καλά.

Κανονίζετε καφεδάκι; Ενημερώστε με κι εμένα, μπας και τα καταφέρω! Πολύ θα χαρώ! :D Αλλά δε λέω μεγάλα λόγια, γιατί πάλι θα στραβώσει τελευταία στιγμή!!! :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη λες να έκανε λάθος;;; :D:D:D

Η β επιπέδου είναι η καλύτερη εξέταση!!!!! Χαίρεσαι να βλέπεις!!!

Σας είπα;;;;

Η Ειρήνη τραγουδάει όλη μέρα τα τρίγωνα κάλαντα. Δε λέει να καταλάβει οτι πέρασαν τα Χριστούγεννα!!!!

Αθηναίες σας ζηλεύω!!! Τί καλά που θα βρεθείτε!!!!

Επίσης Αναστασία εισαι κρυφοπόντια καλέ;;;;;;; :lol::lol::lol:

Σας ξέρω εσας.....

Λένα ρε συ με βλέπεις καθόλου στον ύπνο σου;;;

Σισσιώ χασ'του τα κλειδιά από το αυτοκίνητο... :twisted::twisted::twisted:

Δημητρα περαστικά σας και πάλι! Φιλάκια στην κοιλίτσα!

Γωγώ και που σαι ακόμη!!!! Να χαίρεσαι βρε που είναι κινητική!!!Ό,τι καλύτερο!

Και με τη μαιμού ένιωθα οτι ήταν πιο ζωηρή από την Ειρήνη!!

Ακόμη κοιμάται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ρε το Ειρηνάκι.....Τραγουδάει τρίγωνα κάλαντα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Εμείς χθες της λέγαμε "Αύριο έχεις τη γιορτούλα σου κλπ κλπ" και ξέρετε τι έκανε;;;;Τραγούδαγε "Να γίνεις Ιωάννα (αντλι για ζήσεις) και χόνια ποά, μεγάη γίνεις άσπα μαλλιά, παντού να σκοπίσεις νιότης φως και όλοι λένε μια οφός...."και τελείωνε "Μπάβο ΙωάνναααααΑ".... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το βράδυ θα έρθουν οι θειες του Γιώργου, η μαμά μου, μια θεία μου και τα ξαδέρφια μου....Άυριο θα έρθουν φίλοι μας..... Και φυσικά έχω έτοιμο τραπέζι χωρίς να έχω κουνήσει ούτε το δαχτυλάκι μου.... :lol::lol::lol::lol::lol: Ο πεθερός μου έφερε κατσικάκι έτοιμο στη σούβλα (τέλειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο), η θεία μου έφτιαξε σπανακόπιτα και θα φτιάξει και ή σουφλέ ή σουτζουκάκια....Κι εγώ θα κόψω καμιά σαλάτα και θα ψήσω και καμια πατατούλα στο φούρνο.... :lol::lol::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lovie δεν ειμαι κρυφοποντια! :lol:

Φανερη ειμαι!Αλλα μιση!Το αλλο μισο Χανια μερια!

Δε μου απαντας γιατι αντλεις?βαριεσαι να το συζητησεις μαζι μου? :P

Λες απο μεσα σου "χεσε με ρε Αναστασι,κανε δουλεια σου?" :twisted: Θες να ερθω απο εκει κ να σ'αρχισω στις γρηγορες? :lol::lol::lol::lol: (δεν ξερω τι με επιασε παντως γελαω μονη μου!)

Γωγουλα μου οτιδηποτε παρομοιο κανει η Αννυ το κανει για να τραβηξει την προσοχη μου!

Το πως θα το αντιμετωπισεις ειναι υποτιθεται "στανταρ" συμπεριφορα αναλογως την ηλικια αλλα εγω πιστευω πως θα βρεις το "κουμπι" της δικης σας περιπτωσης!

Να σου πω κ κατι αλλο?Ακομα κ αν ασχολεισαι ολη την ωρα μαζι της παλι δεν της φτανει...Δουλευεις πολλες ωρες κοριτσακι μου !Και εισαι η μανουουλαααααα της! ;)

Βρε τι παρλαπιπες ειναι τα ζουζουνια σας!!!Φτου!!!

Αχ κοριτσια...Απο προχθες σαν να λυθηκε λιγο η γλωσσα κ της δικιας μου!

Προχθες ειπε ΠΑ_ΠΟΥ(παππου),κικι(κλειδια),Μπουμπα(μπουμπη=σκυλος γονιων μου)

Σημερα λεει συνεχεια Ντο=νερο! και ειπε και...Το ονομα της!Αλλα το λεει ΛΑΘΟΣ!!!

Λεει πεντακαθαρα γμτ ΑΝΝΑ!!!!Κ εγω φωναζω ΑΑΑΑΑΑΝΝΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ρε το Ειρηνάκι.....Τραγουδάει τρίγωνα κάλαντα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Εμείς χθες της λέγαμε "Αύριο έχεις τη γιορτούλα σου κλπ κλπ" και ξέρετε τι έκανε;;;;Τραγούδαγε "Να γίνεις Ιωάννα (αντλι για ζήσεις) και χόνια ποά, μεγάη γίνεις άσπα μαλλιά, παντού να σκοπίσεις νιότης φως και όλοι λένε μια οφός...."και τελείωνε "Μπάβο ΙωάνναααααΑ".... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

xaxaaxaxxa!!!! :D:D Το ζουζουνάκι!!! :YMHUG:

Ναι Γωγώ μου πιστέυω να τα καταφέρουμε και να έρθουμε για καφέ.

ΑΦΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟ???? Να έρθω να σας πάρω την Κυριακή??? Μάλλον δεν το είδες που σε ξαναρώτησα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Επισης....(εμ να μη γεμισω σελιδες για να φωναζει η Θουλη? :P )

Ερηηηηηη μου!!!Φιλακια!!!!

Δημητρουλα με το καλο να δεις το νινι κ περαστικα κ αγυριστα ολα αυτα που περασατε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορω 11 αλλα ισως αργησω λιγο διοτι θα παω πρωτα να αφνσω τον Σεμπ στην αδερφη μου, δεν θα τον φερω μαζι.

λοιπον πως πανε Αγια Παρασκευη??? Θα αφησω τον Σεμπ στην Ηλιουπολη που μενει η αδερφη μου, κ μετα θα βγω Κατεχακη...Μετα Μεσογειων, αλλα εχει ταμπελα να στριψω για Αγια Παρασκευη? κ ποια ειναι η Αγιου Ιωαννου?

Γωγουλα να χαιρεσαι το κοριτσακι σου! Αντε βρε θα σε δω επιτελους κ απο κοντα!

Μαρια ιωαννα κ Βικυ να χαιρεστε κ εσεις τις κορουλες σας!!!

Ποια αλλη γιορταζει κ ξεχασα?

Ερη 18 Φεβρουαριου? κ εγω στις 18 φευγω αλλα για Δανια κ εκτακτως κ δυσκολα προεκυψε θεμα υγειας...ουφ...

θα γυρισουμε 6 μαρτιου κ μετα σε ενα μηνα παλι φευγουμε οριστικα...δεν αντεχω αλλες μετακινησεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας!!!!

Αχ σας διαβαζω και ξεχνιεμαι.

Καταρχην χρονια πολλα στην Ιωαννα της Βικυς, στην Ιωαννα της Γωγουλας και στην Ιωαννα της Μαριας.Να τα χαιρεστε ολες σας τα κοριτσακια σας.

Αθηνα μου τα ιδια ειμαι και κανω υπομονη.Μου'κανε καλο που τα ειπαμε.Πηρα κουραγιο.Ευχαριστω.

Χρυσα μου σε ευχαριστω πολυ.Ρε συ μη μετρας πιεση το βραδυ.Μονο το πρωι και ξαπλα.

Αφρο και θουλιτσα θα τα πουμε και τηλεφωνικως.

Αχ θα πατε για καφεδακι;;Τελειααααα.Καλα να περασετε.Πιειτε και ενα εσσπρεσακι για μενα!!!!!

Νατασα μου τελεια η νυφουλα.Ρε συ, χαζη ερωτηση, αλλα με το θηλαστρο δε δινεις μνμ οτι πρεπει να παραγεις και αλλο γαλα;;;Μηπως με το χερι ειναι καλυτερα να αδειαζεις;;Η με την Ειρηνη.

Ερη μου ποτε θα φυγετε τελικα;;;Ο αντρας σου εφυγε;;;

Σισσιω,Λενα,Νατασουλα εχετε τα φιλια μου.

Αργυρουλα εστρωσε καθολου εκει ο καιρός;;;;

Παω να κοιμηθω λιγο πριν ξυπνησει ο μπεμπης .Τα φιλια μου εχετε ολες σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟ???? Να έρθω να σας πάρω την Κυριακή??? Μάλλον δεν το είδες που σε ξαναρώτησα..

eri den to eida mageireua ....nai ela na me pareis ,euxomai na einai edw o kwstas gia na erthw monh mou alios tha exei parea o kwstakhs :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα μου σου εστειλα πμ με τα στοιχεια της φορτωτηκης..ετσι που το φασκιωσα και το εβαλα σε κουτι αποκλειετε να σπασει οποτε θα το παραλαβεις αθηκτο.

Απλα παρτους τηλεφωνο γιατι συνηθως ειναι λιγο αργοκινητα καραβια και μπορει να βαριουνται να το φερουν..πες εχει εμσα φαρμακο- ετσι ειπα και εγω- και το βιαζεσαι...

Αφρο τι καλο φτιαχνεις;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασι κ ο αναστασης πολυ μιλαει σημερα!!!

να βρισκομαστε πιο τακτικα!!!!

(για να μιλανε πιο πολυ τα παιδια μας, οχι πως με εχεις ορεξη την ξενερωτη :lol: )

γωγουλα μου φαση θα περναει.. απλα μην τη μαλωνετε για αυτο!

δεν κανει κατι επικινδυνο πχ να ανεβαινει στη βιβλιοθηκη κ να πηδαει

αχ καλα να περασετε στον καφε κοριτσαρες!!

νατασα μου η αληθεια ειναι οτι εχω μερες να σε δω κ ανησυχω! :D

θα ρωτησω για τελευταια φορα γιατι δε μαπανταει καμια...

ποτε θα κανονισουμε καφε με τη γιωτα?

περνανε οι μερες κ εχω ηδη αρχισει να κλεινω μερικες!

ειναι του γιαννη σημερα, χτες των φωτων, εχουμε επισκεψεις το σκ!

μην το κανουμε τελευταια στιγμη γιατι ολο κ κατι θα μου τυχει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ρωτησω για τελευταια φορα γιατι δε μαπανταει καμια...

ποτε θα κανονισουμε καφε με τη γιωτα?

περνανε οι μερες κ εχω ηδη αρχισει να κλεινω μερικες!

ειναι του γιαννη σημερα, χτες των φωτων, εχουμε επισκεψεις το σκ!

μην το κανουμε τελευταια στιγμη γιατι ολο κ κατι θα μου τυχει ;)

na sou apantisw egw afou kamia alh den apantaei ...ti les gia to epomeno sabbato :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρόνια πολλα σε ολα τα μωρακια μας που γιορταζουν!να ειναι καλοτυχα κ οι μανουλες τους να τα καμαρωνουν!θυμαμαι την Ιωαννα της γωγους,την ιωαννα της μαριας κ την ιωαννα της βικυς!ποια αλλη ή αλλον εχουμε;;;!!!χρονια πολλά,καλά κ μαγικά!!

Αναστασια τί καλα που εφαγε η Αννυ!!ευχομαι σιγα σιγα να το καθιερωσει!δε θα πω'ΜΠΡΑΒΟ"στην αννυ που εφαγε,θεωρω χαζο,προσωπικα,να λεμε μπραβο σε καποιον επειδη τρωει,εκτος αν εχει νευρικη ανορεξια..,ΑΛΛΑ μπραβο σε εσενα που εκανες υπομονη τοσον καιρο κ κρατουσες την ψυχραιμια κ το χιουμορ σου!!

καλε,κανονιστηκε συναντηση την Κυριακη;;

για το θεμα συμπεριφορας,οταν ο γιωργος εκνευριζεται,με χτυπαει στο προσωπο,του λεω"κανε καλοοοοοοο τη μανουλα",κ με χαιδευει!.μετα βεβαια μπορει να με ξαναχτυπησει,αλλα εγω,σαν χαζη νιωθω,παντα λεω'ΚΑΝΕ ΚΑΛΟΟΟΟΟ"!ξερω κ εγω;τί αλλο να κανω;αυτο μου ερχεται,ετσι αντιδρω!

Αφρο με το καλο η β επιπεδου!εγω σε πιστευω οτι εχεις αγορακι!να χαιρεσαι,γιατι 2 αντρακια,3 με τον αντρουλη σου,θα σε λατρευουν!κ αργοτερα,κανεις κ την κορη βρε!φιλακια!

τί αλλο;;νατασα ποσο συχνα θηλαζει η ειρηνη;ο γ.πλεον δε θηλαζει μεσα στην ημερα κ αν ζητησει του λεω"δεν εχει αλλο γαλα η μανουλα,το βραδυ παλι!"τωρα πια,δειχνει το στηθος κ πριν μιλησω λεει"παειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι"!!!το μωρο μου!βραδυ-πρωι ομως κλασικα!

η ειρηνη πως αντιδρα που βλεπει την αδερφουλα της να θηλαζει;φιλακια μεβγαλοκοριτσο!!!

Χρυσα προσεχε!να μετρησεις την πιεση σου καλου κακου!κ πολυ νερο που λενε κ τα κοριτσια!φιλακια!

Αθηνουλα να χαιρεσαι την κορουλα σου για εχθες!να τα εκατοστησει κ εσυ να χαιρεσαι κ τα 3 κοριτσακια σου!

τωρα πολλλα ξεχασα,αλλα..μακαρι να τα θυμηθω συντομα!α!μιτσακι περαστικα σας!

φιλακιααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xa!Λενα σε γραφουν-με ολες ....Τυχαιο??δε νομιζω!!!

Πλυνε καμια πατουσα! :lol::lol:

Κοιτα...Απ'οτι καταλαβα η σαβρο-Γιωτα δεν εχει ιντερνετ...

Τωρα αν θελει να μας δει...Θα ενημερωσει...Αλλιως θα δει μονο οσες θελει να δει!

Παντως εμενα δε με χαλαει να πιουμε καφεδακι συντομα...

Ειμαστε καλη επιρροη η μια για την αλλη!!!!Τι ειπε ο Στασης??

Ιουλια μου!!!!!!Επανερχομαι να σε διαβασω γτ ξυπνησε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακη δενε χουμε κανονισει κατι..

μη μασας..μεχρι τις 23/01 θα ειναι εδω η Γιωτα..ε τι στο καλο..καποια μερα θα το κανονισουμεεεεεε!!!!

Αλλα ναι δε σε απανταμε ρε ξενερωτη..ασχετο ποιος το ειπε οτι εισε ξενερωτη...δε σε ξερει καθολου μα καθολου καλα!!!!

Ρε παιδια μονο εγω δεν εχω αγχος με το τι λεει ο Χριστοφορος...

μεχρι τωρα λεει καποιε ςλεξεις τις περισσοτερες στη δικη υου διμηουργικη διαλεκτο..αλλα δε σκαω και ιδιαιτερα..

αντιθετ αο αντρας μου εχει ενα θεμα που ο μικρος δε σκαρφαλωνει σε καναπεδες...ακου εκει προβλημα..αυτο ειναι ευλογια!!!

Αφρο μιαν μνιαμ!!!

Ιουλια μου φιλακια..

καλε δεν εχω κατι μια χαρα ειμαι ειπαμε..παμε με τα φουρια για Φυσιολογικο..τερμα τα αστεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία την Ιωάννα πριν 3-4 μήνες, τη ρωτούσες πως σε λένε και έλεγε "Άννα"....Μετά έλεγε "Ωάννα" και τώρα λέει "Ιωάννα".... :lol::lol::lol::lol:

Στο επίθετο έλεγε "Παντίνου" τώρα λέει "Πακωταντίνου".... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το νερό στην ηλικία της Άννυς το έλεγε "νια νια"..... :shock::shock::shock::shock: Τώρα λέει "νεό" ή "νεάκι" και μετά προσθέτει και επιθετικό προσδιορισμό "κύο νεάκι".... :lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης, να σας πω τι λέει το βλαχάκι μου;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

όταν τρώω κάτι για παράδειγμα, έρχεται και μου λέει συνέχεια "Μαμά δώνεις;;;;;;;":lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Και της λέω εγώ "δίνεις"....Αλλά πρέπει να έχει μπερδευτεί από το δίνω και το δώσω.... :roll::roll::oops::oops::oops::oops::oops:

Αφρο θα έρθεις κι εσύ στον καφέ;;;;;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Παναγιώτα μου τι κάνεις αγάπη;;;Όλο θέλω να σε ρωτήσω και όλο το ξεχνάω....... :oops::oops::oops::oops: Με το σάκχαρο τι έγινε;;;;; :roll::roll: Όλα καλά;;Δε σου έμεινε τίποτα έτσι;;;; :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...