Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ηρθααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

αχ τι ομορφες φωτοοοοο

ζηλευουμε εμεις απο θεσσαλονικη....

βαλτε κ αλλεςςςς

εμεις πηγαμε σε γαμο..μα πολυ φαι..λοιπον απο αυριο θα ελενχομαι λιγο γιατι το εχω χεσει γμτ..

νατασα θελω το τηλ της αγγελικηςςς

να παρω πρωι?αχ θελω αυριο να τη παρω οπωσδηποτε να τελειωνω με αυτο το θεμα..νομιζω ειμαι χωρις γιατρο τωρα

ανανστασια μου μπραβο στη αννυ ρε...

α διαβασα οτι σε εστειλε φωτο της μικρης η νατασα :twisted::twisted::twisted: σε μισω..εμενα καμια :(:(:(

η νατασουλα που χαθηκε?

λενα κοιμηθηκε καλα χθες το βατραχι σου τελικα?

φρανιτα καλυτερα ο σεμπ σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασόνι ο Α δεν καταφέρνει να την κοιμήσει;;;; Δύσκολο ε;;;;

=))=))=))=))=)) To αλλο με τον Τοτο???

Μαλλον απλα για να μου πεις κατι το εγραψες αυτο!Δεν μπορει να μην μας ξερεις καθολου! :lol::lol::lol:

Καλε ουτε καν :lol: μπαινει στον κοπο!!!!!!Ισα που μου χτυπαει τα δαχτυλα

(λές κ ειμαι κανα γκαρσονι :evil: ) για να τρεξω!!!!!!!!!!!....Αχ!!!!

Τα βυζια μου μεσα!κ καλα δικαιολογια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην τελευταία φαινονται και οι γαμπροι απο πίσω..

Να σημειώσω ότι οι φωτος μου δεν ηταν καλές γιατι ο Κώστας προσπαθούσε με νύχια και με δόντια να μου αρπάξει το κινητό.....

Φιλάκιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερηηηηηηηηη..συμφωνω οτι ο Κωστακης βγαζει καλες φωτος αλλα ειμαι χαλια!!! το ειπα εγω!!! δεν εχω φωτογενεια!! ρε κοριτσια ειμαι πιο ωραια απο κοντα αληθεια!! :D:D:D

Και γενικως εχω μια μουρη μεχρι το πατωμα..μα γιατι???? αφου ημουν χαρουμενη!!!

Θουλη, ο Σεμπ γενικα δεν ηταν καλα το ΣΚ...αυριο παμε παιδιατρο...σημερα ηταν απυρετος (γι αυτο πηγα κ στο καφε) παντως...αλλα δεν θα κανει εμβολιο αυριο που επρεπε, απλα θα τον παω να τον δει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ επισημα!!!

Ιουλια μου!Προσεχε φιλεναδα μην γινεις μια τρελλαμενη με την μπριζολα

στο χερι για να την χλαπακιασει ο Γ κ να στρωσει ο σιδηρος!!!! :lol:

Βικυ περαστικα σε ολους σας!

Βρε Γωγω... :lol::lol::lol::lol::lol: Μα..."πεταξε το βυζο" =))=))=))=))

Αχ να ειμασταν κοντα..Θα σε βαζαμε κατω με τα κοριτσια κ θα σε

καναμε την νο 1 θηλαζουσα!!!

Στο ευχομαι κοριτσακι μου να συνηθισεις την ιδεα κ να τα καταφερεις!

Να μη νομιζεις δλδ οτι ειμαστε παλαβες!!!

Παναγιωτα 2η μαστιτιδα? :o Περαστικα κοπελ μου...

Τι νομιζεις πως κανεις(?) λαθος?Δεν αδειαζει το στηθος?

Τι ωραιες που ειστε!!!Τι γελακια κ χαρουλες!

Μπραβο σας κοριτσια!

Κ ελιωσα με την Ιλιανα!!!Αχ μωρε μια μπεμπουλα γλυκια κ μαγουλου!!!!

Θουλακι την επρηξα ρε γι'αυτο μου εστειλε!!!!

Την απειλησα πως αν δε στειλει θα παω απο εκει κ φοβηθηκε! :lol:

Καλα Ερη...Θα σε φαει η Γωγω με την φωτο την τελευταια!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Ερη...Θα σε φαει η Γωγω με την φωτο την τελευταια!!!!! :lol::lol::lol:

Δεν θα με φάει ρε γιατι ξέρει ότι ειναι κουκλάρα και απλά την πέτυχα σε λάθος φάση.. Τι να κάνω με τον Ταλιμπαν κρεμασμένο επάνω μου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν το επιβεβαιώνω οτι δεν είσαι έτσι στην πραγματικότητα! Είσαι πολύ πιο όμορφη!

Και μην ανησυχείς απο εκεί που με άφησες ίσως να περπάτησα λιγότερο ή το ίδιο δεν ξέρω!! Πάντως μια χαρα έφτασα και απέφυγα και τις πολλές ανηφόρες, που κανονικά δε θα έπρεπε να τις αποφεύγω γιατί έχω γίνει μπόγος!!!!!

Αλλά αυτό ήταν!! Σήμερα έφαγα και τους 3 τελευταίους κουραμπιέδες μόνο και μόνο για να μην τους πετάξω, αλήθεια!

Απο αύριο αρχίζω διατροφή και θα πάω και σε διαιτολόγο!! Φυσικα και θα τον βάλω στα έξοδα του γάμου!! :lol::lol::lol::lol:

Γύρισα και ο Παν δεν είχε βάλει τη μικρή για ύπνο!!! :twisted::twisted::twisted: Αποτέλεσμα; Κοιμήθηκε στις 6:30 και ξύπνησε στις 9:00!! Να δω τώρα πότε θα κοιμηθεί!!! Και εχει και σχολείο αύριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια κ σε σας συμβαινει?με επταει ολο εξω..εχει αρκετα βραδια

αχπαω να κοιμηθω..νυσταξα

καλο βραδυ...

οσο για τους γαπρους :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σκεφτητε το εσεις που εχετε κορες...δε θα εχουν μαμαδες :lol::lol::lol: (δηλ πεθερες για σας :lol::lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[quote="Σισσιώ"

Γύρισα και ο Παν δεν είχε βάλει τη μικρή για ύπνο!!! :twisted::twisted::twisted: Αποτέλεσμα; Κοιμήθηκε στις 6:30 και ξύπνησε στις 9:00!! Να δω τώρα πότε θα κοιμηθεί!!! Και εχει και σχολείο αύριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έβγαλα και εγώ ωραίες φωτογραφίες αλλά δεν μπορώ να τις περάσω. Μόνο όταν γυρίσω σπίτι.

Γιατί βρε κορίτσια.... φαινόταν καθόλου το μεμέ μου; Πάλι απρόσεκτη ήμουν; :oops::oops: Τι να κάνω... είναι το αξεσουάρ μου η Ιλιάνα!

Και εγώ χάρηκα που σας είδα! Θα ήθελα να είμαστε ΟΟΟΟΟΛΕΣ μαζί, ακόμα και η Άρτζι που μυρίζουν οι πατούσες της.

Γωγώ και Έρη χάρηκα που σας γνώρισα! Με ποτίσατε καλά λόγια και πήρα λίγο τα πάνω μου!!!! ;)

Τα κορίτσια και ο άντρας ήρθαν προς το τέλος. Βασικά τους δανείστηκα από τον γείτονα για να δείξω ότι έχω τρία παιδιά. Και την Ιλιάνα δανεική την έχω. :P

Έδειξα στον άντρα μου τις φωτογραφίες και γέλασε με το πόσο πολύ ο Μανώλης μοιάζει στην Αφροδίτη!

Γωγώ κάνε τα μαγικά σου να πάρει η μικρή τα μάτια σου!!!!

Τη Φρανίτα κρατήθηκα και δεν τη χαστούκισα. Την επόμενη φορά που θα βρεθούμε να έχεις πάρει τουλάχιστον 10 κιλά και να έχει κρεμάσει το βυζι.... Και ποτε χωρίς το αντράκι. Η αλήθεια είναι ότι ήθελα να τον δω. Βερολίνο τότε. Εχουμε και το Μπερλιναλε τον άλλο μήνα, δεν πετάγεστε αντί να πάτε Δανία;

Η Αννούλα όπως πάντα δύσπιστη με με την ξινίλα στο πρόσωπο.. Εγώ λέω την επόμενη φορά να μην την καλέσουμε!

ΕΡΗΗΗΗΗΗΗ! Επιτέλους βρεθήκαμε! Και ναι σου μοιάζει ο μικρός!

Ο πιο άγιος πάντως ήταν ο Μανωλάκης! Παιδί διαμάντι!

Και αφήνω τη Σισσιώ για το τέλος! Μέσα στον χαβαλέ όπως όλες μας για κάνουμε κέφι!

Κλαιει η Δανάη και δεν με αφήνει να γράψω... Ακόμα να κοιμηθεί.... ΟΥΦ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειες φωτο :):):):):)

γωγουλα θες εκπαιδευση...εγω το πεταω οπου να ναι...σε εκκλησια...σε μαγαζι....σε ταβερνα...καφετερια.....παντου........ :D:D:D:D:D

θου καλα κανεις και αλλαζεις γιατρο......

βικυ περαστικα..

αναστασια μπραβο και παλι στην τσαχπινα :x

παναγιωτα μου περαστικα....πολυ λυπαμαι που ταλαιπωρησε ετσι :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερώτηξη...

Αθηναααααα είναι 2 μηνών η μικρή;;;;;;;;;;;

Σαν 6 μοιάζει!!! Έχεις καλό γάλα μάλλον!!! :lol::lol::lol::lol:

Σισσιώ πραγματικά πρέπει να μιλάς πολύ!!!

Σε οτι φωτο κυκλοφορεί είσαι με ανοιχτο το στόμα!!

Εκτός και αν συναχώθηκες!!!:D:D:D:D

Ήθελα να γράψω κι'άλλα αλλά κλαίει το νινί.

Φιλιά!

Θα επανέλθω αύριο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτου μου σ'ευχαριστω!Ολες σας ευχαριστω που χαιρεστε που ρωει!

Μαλλον επειδη θα σταματησω να σας πρηζω εε??? :lol::lol::lol:

(καλα οχι πως το εχω δεδομενο οτι θα συνεχισει!)

Πονας κοριτσακι?(Γιωτα)

Θουλη κ εμενα λειτουργει πιο αργα τα βραδια...Αρχισε παλι τα κολπα!

Α!4000 δημοσιευσεις εχω!Πραγματικα δεν ειχα καμια αλλη δουλεια οταν ημουν εγκυος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερώτηξη...

Σισσιώ πραγματικά πρέπει να μιλάς πολύ!!!

Σε οτι φωτο κυκλοφορεί είσαι με ανοιχτο το στόμα!!

Εκτός και αν συναχώθηκες!!!:D :D :D :D

=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Είναι γεγονός!! Όταν δε μιλάω, τρώω οπότε με βλέπω για πολύ μπλα μπλα εις το μέλλον!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θουλάκι και γω με λυπάμαι... Προβλέπεται να συγχιστώ και πονάει και το κεφάλι μου...

Με ματιάξατε γαιδούρες!! :)):)):)):)):))

Καλό βράδυ κούκλες! Σι γιου τομόροου! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα την περασμένη εβδομάδα ήταν 6,5 κιλά και φοράμε ρούχα για μωρό 4 μηνών. Η μαγούλω-προγούλω είναι ιδιαίτερα φαγανή.

Με ρωτάνε πόσες φορές τρώει και πόσο τρώει. Η απάντηση είναι δεν ξέρω. Δεν ξέρω πόσες φορές τη μέρα τη βάζω στο στήθος. Δεν μετράω χρόνους θηλασμού και φυσικά το βυζόμετρο έχει μείνει από μπαταρίες!

Πήγα να της δώσω με μπιμπερό και δεν το ήθελε. Οπότε δεν έβγαλα ποτέ γάλα σε ποσότητα για να της δώσω. Ετσι όπως την κόβω τα 300 τα θέλει!!!!

Καληνύχτα!!!! Με περιμένει το αμόρε για ντιβιντι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανούλες, τι κάνετε?

Κατάφερα να διαβάσω όσες σελίδες γράψατε από την Παρασκευή :D:D

και σε λίγο θα σχολιάσω

Το αντράκι μου σήμερα έγινε 6 χρονών μεγάλωσε το καμάρι μου :D:D:D:D:D

Περνάνε τα χρόνια και ούτε που το καταλαβαίνουμε...........

Η Έλενα από την Παρασκευή το απόγευμα κάνει πυρετό μέχρι 38 αλλά είναι μέσα στην τρελή χαρά. Πιο ευδιάθετη και από όταν είναι καλά δεν δείχνει να την πονάει κάτι, έχετε καμιά ιδέα τι μπορεί να είναι? Παρασκευή και Σάββατο βράδυ την έδωσα ντεπόν για να κοιμηθεί καλύτερα, σήμερα όμως κοιμήθηκε έτσι. Κάνω βλακεία?

Θουλίτσα μ'εχασες? :x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Νατασουλα μου!!!Να τον χαιρεστε!!!!Οτι καλυτερο για τον γλυκο

σου τον αντρακο!!!(κ το θυμομουν υποτιθεται :oops: )

Τα φιλια μου κ περαστικα κ στην Ελενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτου μου σ'ευχαριστω!Ολες σας ευχαριστω που χαιρεστε που ρωει!

Μαλλον επειδη θα σταματησω να σας πρηζω εε??? :lol::lol::lol:

(καλα οχι πως το εχω δεδομενο οτι θα συνεχισει!)

Πονας κοριτσακι?(Γιωτα)

Θουλη κ εμενα λειτουργει πιο αργα τα βραδια...Αρχισε παλι τα κολπα!

Α!4000 δημοσιευσεις εχω!Πραγματικα δεν ειχα καμια αλλη δουλεια οταν ημουν εγκυος?

Nαι εχω πονακια....βασικα η μεση μου με εχει τσακισει....ασε τωρα 4 μερες λες και ειμαι αρρωστη...αντε να τελειωνει και αυτο θεε μου...........
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...