Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΛΟΜΙΦΑΙΝ.....


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!1ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝ ΘΕΤΙΚΑ Κ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ.....ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ Κ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΟΩΡΗΞΙΑΣ ΛΟΓΩ ΠΟΛΥ ΑΣΤΑΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ Κ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΩΝ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!ΜΑΚΙΑ :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω σχεδον χρονο που τα παιρνω, χωρις να εχω προβλημα και μου ειπε ο γιατρος βοηθανε στο να κανω καθε μηνα ωορηξια και παραπανω αυγουλακια!!Και επισης αυτα χρησιμοποιω και στις σπερματεγχυσεις που κανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονια και ευχομαι να σου ερθει το ζουζουνι σου!!!

Εγω επαιρνα κλομιφαινη για 3 μηνες, αλλα δεν μου εκανε τιποτα γιατι δυστυχως δεν ειχα κανει σαλπιγγογραφια πρωτα. Αν ειχα κανει θα εβλεπα οτι οι σαλπιγγες ηταν φραγμενες.

κατα τα αλλα με τα χαπια αυτα εστρωσε ο κυκλος μου , εκανα ωορρηξια κανονικα και παροτι τα σταματησα μετα απο ενα χρονο συνεχισε η περιοδος κ ερχοταν καθε 30-31 ημερες (Ειχα κυκλο 40 μερες κ αν, λογω πολυκυστικων)

Τα πιστευω αυτα τα χαπια και ηταν και η αιτια που πρωτογραφτηκα στο φορουμ!

Οι περισσοτερες κοπελες που ξερω τα καταφεραν μ ετη κλομιφαινη. Εγω επαιρνα τα σερπαφαρ εσενα τι σου εδωσε ο γιατρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 6 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ?ΓΙΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΣΕ ΣΕΝ!!!!!!!!ΤΑ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 25 ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ.ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥΝ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!ΓΙΟΥΛΑΚΙ ΕΧΕΙΣ ΜΩΡΑΚΙ ΤΩΡΑ?ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το περιμενω το μωρακι το Μαρτιο να ερθει... ειναι στο δρομο ο πελαργός :lol::lol:

Κι εγω δεν ηθελα να τα συνεχισω πανω απο 6μηνο, γι'αυτο τα εκοψα στο τριμηνο , πηγα εκανα εξετασεις με τη προοπτικη αν χρειαζοταν να ξαναεπαιρνα μετα.

Παντως ή σου ταιριαζουν ή οχι αυτα τα χαπια.

Αν το προβλημα ειναι η ωορρηξια μονο, τοτε το Πασχα θα χαιδευεις τη κοιλιτσα σου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΟΩΘΗΚΕΣ Κ Ο ΠΟΛΥ ΑΣΤΑΤΟΣ ΚΥΚΛΟΣ 50 60 ΗΜΕΡΩΝ Η ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝΗ. ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΔΥΟ Η' ΤΡΙΑ ΩΑΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΟΧΙ. ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ 2008 ΤΑ ΕΠΕΡΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ, ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΔΥΔΙΜΑ. ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ.

ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΑ ΠΗΡΑ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΩΑΡΙΑ ΚΑΙ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.

ΠΗΓΑ ΣΕ ΝΕΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΤΑ ΞΑΝΑΔΙΝΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 12 ΜΗΝΕΣ ΣΕ ΟΛΗ ΜΑΣ ΤΗ ΖΩΗ, ΕΙΤΕ ΣΥΝΕΧΩΜΕΝΑ, ΕΙΤΕ ΣΠΑΣΤΑ.

ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ.

muriam ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΡΩΤΗΣΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ. ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SOU MYRIAM mou !!

egw ta xekinisa auto ton mina meta apo salpigografia bebea...!!

simera piga na me dei o giatros eimai stin 9 mera tou kiklou.. k mou eipe oti i therapeia antidraei kala ston organismo exw polla waria.. k tin deytera tha paw na me xanadei... !!

ayta elpizw na mou pane ola kala!!!

gt meta pame se laparoskopisi..

alla exw mesa mou mia elpida oti tha ta kataferoume nai !!!

polla filakia k kali xronia me polla mwrakia ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΤΟΥΛΙΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ!!!!!!!!ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ Κ ΓΩ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 25 ΤΟΥ ΜΗΝΑ Κ ΜΕΤΑ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝ Κ ΓΩ.ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ!

6 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΛΛΑ!

4 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ, 2 ΑΠΟΒΟΛΛΕΣ, ΜΙΑ ΑΠΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΦΥΣΟΛΟΓΙΚΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 20 ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ..... ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΤΕΣ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΕΞΕΙΣ:

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΖΗΤΗΣΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ ΟΤΑΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΑΝΤΙΣΥΛΛΙΠΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΚΥΚΛΟ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ. Ο ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΔΕ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΕΠΕΜΨΕ ΣΕ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ.

ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΝΑΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΕ ΕΝΔΡΟΚΙΝΟΛΟΓΟ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.

ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΙΝΣΟΥΛΙΝΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΙΛΑ ΛΟΓΩ ΘΗΡΟΕΙΔΗ. ΑΝ ΔΕ ΡΙΞΩ ΤΗΝ ΙΝΣΟΥΛΙΝΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΡΜΟΝΗ ΤΗΝ Τ4 ΤΟΥ ΘΗΡΟΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΑΦΟΥ ΟΙ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΤΗΝ ΕΠΙΒΑΡΙΝΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΛΙΓΟ ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΕΦΙΚΤΟ. ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ GLUKOFASH ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΠΟΒΟΛΗ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΥΠΟΠΤΕΥΘΕΙ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΝΟΕΙ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΕΧΩ ΕΠΑΝΑΛΑΒΕΙ. ΕΙΜΑΙ 1,75M KAI 80ΚΓΡ KAI NA ΧΑΣΩ 10KGR. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ!!!!!

muriam ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ. ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΝΑ ΧΟΡΗΓΕΙΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 12 ΜΗΝΕΣ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΛΕΟΝ ΔΕ ΟΦΕΛΕΙ. ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ-Μ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ.ΕΠ΄ΡΕΠΕ ΝΑ ΣΕ ΕΙΧΑΝ ΣΤΗΛΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΣΕ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ ΜΑ ΤΙ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.....ΤΣΑΜΠΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΑΝΧΟΣ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣ.ΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΤΩΡΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ?ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΕΙΣ ΑΡΓΑ Κ ΣΤΑΘΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΛΑ ΚΟΨΕ ΤΗΓΑΝΙΤΑ ΛΙΠΑΡΑ ΓΛΥΚΑ ΚΛΠ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΤΡΩΣ ΕΛΑΦΡΑ ΠΧ ΣΑΛΑΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΓΑΛΑ Η ΓΙΑΟΥΡΤΙ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΟΥΠΕΡ!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΙΖΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ!!!!!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ-Μ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ.ΕΠ΄ΡΕΠΕ ΝΑ ΣΕ ΕΙΧΑΝ ΣΤΗΛΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΣΕ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ ΜΑ ΤΙ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.....ΤΣΑΜΠΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΑΝΧΟΣ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣ.ΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΤΩΡΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ?ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΕΙΣ ΑΡΓΑ Κ ΣΤΑΘΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΛΑ ΚΟΨΕ ΤΗΓΑΝΙΤΑ ΛΙΠΑΡΑ ΓΛΥΚΑ ΚΛΠ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΤΡΩΣ ΕΛΑΦΡΑ ΠΧ ΣΑΛΑΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΓΑΛΑ Η ΓΙΑΟΥΡΤΙ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΟΥΠΕΡ!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΙΖΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ!!!!!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ.

ΓΑΪΔΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωωωωωω καλα ειναι με τα καλα τους?Γι αυτο λενε πρεπει να παιρνεις 2η και 3η και 4η γνωμη μην σας πω!!!Κοιτα ρε τι την καναν την κοπελα τα βοδια!!! :twisted:

Δηλαδη κι εγω δεν εχω αλλο περιθώριο να παρω κλομοφαιν? σχεδον κλεινω χρονο!!! ή μηπως ξεπερασα και το χρονο :o τι μπορει να παθω? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΔΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ?ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΟΛΥ ΑΛΗΤΕΣ Κ ΚΟΙΤΑΝΕ ΜΟΝΟ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΑΛΙ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωωωωωω καλα ειναι με τα καλα τους?Γι αυτο λενε πρεπει να παιρνεις 2η και 3η και 4η γνωμη μην σας πω!!!Κοιτα ρε τι την καναν την κοπελα τα βοδια!!! :twisted:

Δηλαδη κι εγω δεν εχω αλλο περιθώριο να παρω κλομοφαιν? σχεδον κλεινω χρονο!!! ή μηπως ξεπερασα και το χρονο :o τι μπορει να παθω? :?

ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕ ΠΑΘΑΙΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ... ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΚΑΝΕΝΑ ΩΦΕΛΟΣ.

ΕΠΕΡΝΑ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝΗ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ. ΔΕΝ ΕΠΑΘΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΩΑΡΙΟ ΠΑΡΌΛΗ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ-Μ Κ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΕΣΤΗΛΕ ΣΕ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ Κ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ Κ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΑΞΕΙΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΗΓΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kopela mou na soupw k tin diki mou empiria...pira tin ormoni prin kana 9 mino gia 2 mines autous tous 2 m ines parakolouthouse o giatros tin wworixia mou k tous 2 mines ekan 1 wario poli kalo...mou eipe m e auti tin ormoni den kaneis polla waria apla kaneis ena pou einai gero k dunato...ekana kai tin pregnyl otan eprepe irtha se epafi alla tpt k tous 2 mines...alla autos o giatros itane atrhlios kathos m elegw exw provlima me salpigges k thelw lamparoskopisi...den ton akousa piga k se alo giatro ekana salpiggografia kai vgike aristi.....o giatros lipon autos m pe exw poli kustikes k na parw pali auti tin ormoni gia 4 mines....tin pira gia 2 mines...ala xwris parakolouthisi tpt pali....xanaalazw giatro k m lei oi ormones sou kana mia kusti naa me to sumpathio stin wothiki...aporw pios stis edwse etsi...autes oi ormones xorigounte me tin epivlepsi tou giatrou..parakolouthi tin worixia se stelnei ligo prin na kaneis exetasi aimatos gia na doune ta oistrogona ama einai apo ena arithmo k panw ola kala ama den einai sumenei den tha ginei kali wrorxia....k m pe na kopsw tin ormoni austirotata apo tin stigmi pou i periodos m paizei 2-4 meres panw...ama einai panw apo 40 eipe tote tha kaname auto pou sas eipa...twraaa prospathw xwris tpt k elpizw........as mas voithisei o theoulis...kali epitixia se oles koritsakiaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα κι απο μενα!

Λοιπον ειμαι κι εγω μια κοπελα με μεγαλη ιστορια στην υπογονιμοτητα, εχω κανει 3 εξωσωματικες , η δυο αρνητικες και η αλλη εξωμητριο, εχω ψαχτει κι εγω πολυ με τους γιατρους και ειδικα απο τους γιατρους της εξωσωματικης αλλα και τους γυναικολογους μπορω να πω οτι εχω ψιλοαπογοητευτει. Εχω κι εγω καποιου τυπου πολυκυστικες, λογο διαταραχης τις ινσουλινης ,οπως και η Χ+Μ, κι εγω επρεπε να ψαχτω μονη μου για να παω σε ενα καλο ενδοκρινολογο αναπαραγωγης γιατι κανενας εξωσωματικος δνε με κατατοπισε σωστα.Μπαινω κι εγω μαλλον απο την αλλη Δευτερα σε θεραπεια με γκλουκοφαζ.

Τελος παντων να μην πολυλογω τα κλομιφεν βοηθουν στην παραγωγη και ωορηξια ενος ή περισσοτερων του ενος ωαριου και οι γιατροι τα δινουν πολυ ευκολα. Εχει ομως το κακο οτι ειναι αντιοιστρογονο και ετσι δεν αφηνει το ενδομητριο να μεγαλωσει επαρκος ωστε να ειναι καταλληλο για να εμφυτευτει το εμβρυο..........!

Κι εγω τα εχω παρει για 3 μηνες, σε συνδιασμο με αλτερμον (φαρμακο εξωσωματικης) παρολο που δεν ειχα προβλημα ωορηξιας, οταν εκανα σπερματεγχυση γιατι ο τοτε γιατρος ηθελε να εχω πολλα ωαρια. Και ειχα οντως 5, μονο που ο τοτε γιατρος δεν σκεφτηκε οτι ειχαμε προβλημα στο σπερμα ... Το αποτελεσμα ηταν οτι οταν πηγα για εξωσωματικη τον επομενο μηνα με αρκετα μεγαλες δωσεις φαρμακων εκανα μονο 3 ωαρια, επειδη ο οργανισμος μου ειχε ταλαιπορηθει και κερδισα μπονους ενα μικρο πολυποδακι στη μητρα που επρεπε μετα να αφαιρεσω με υστεροσκοπηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ. ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΑ 10 ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ. ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΤΟΥ ΗΤΑΝ 3 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ! ΝΑ ΤΙΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, μην πάρετε clomiphene περισσότερο από χρόνο, γιατί έχει παρενέργειες... Οι Αμερικάνοι το συστήνουν μόνο για ένα εξάμηνο...

Προσέξτε πολύ μην πάτε για καλό και τελικά αποκτήσετε πρόβλημα που δεν είχατε!!!

Το λέω περισσότερο για την Μύριαμ που είναι καινούργια στο φάρμακο και για την Αναστασία που διάβασα ότι το παίρνει για αρκετό καιρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ...ΜΙΝ ΠΑΘΩ Κ ΤΙΠΟΤΑ.Χ-Μ ΑΦΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΝΑ ΜΗΝΑΛΟΓΙΚΑ ΤΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...