Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΟΤΣΟΥΔΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΕΧΑΣΑ ΚΑΝΕΝΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ;;;

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΚΟΡΗ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩΩΩΩΩΩ

ΣΤΑΜΥ ΒΑΛΑΜΕ ΜΠΡΟΣ ΓΙΑ 2ο;;;;;ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟ Κ ΓΡΗΓΟΡΑΑΑΑ...

ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΛΕΝΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΝΤΑ ΚΟΝΤΑ;;;;ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΠΕΤΑΧΤΟΥΝ;;;ΕΓΩ ΕΡΧΟΜΕ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΞΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΣΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol: ΤΑΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ...ΙΣΩΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΗΤΑΝ ΗΣΥΧΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΕΛΕΓΑ ΑΥΤΑ....ΑΠΟΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ...

ΒΙΚΑΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΑΣΠΑΚΙ;;ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τσααα!!να μαιιιι!!τι κανετε???

σταμμυ μου προσπαθειτε για 2ο μωρουλινι??!!με το καλο ευχομαι γρηγορα να γεμισει η κοιλιτσα σου!!! :D

τονια ναι ειναι πολυ δυσκολο!!!!προχωρησαμε αρκετα!!ε λεω μεχρι αυριο να το τελειωσουμε,αν δεν μας πιασει βαρεμαρα!!!καλα φυσικα δνε το φτιαχνω μονη μου,μαζι με τον σπυρο!!μονη μου θα μ'επαιρνε 2 μηνες,3 βδομαδες,2 μερες κ 17 ωρες!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βικουλινακι εχεις κουραστει τωρα μωλε γι'αυτο σου φαινονται ολα βουνο!!κ γω στην αρχη καθε γεννησης απελπιζομουν κ ελεγα δεν μπορω να τα καταφερω!!κ ομως τα καταφερνα κ απορουσα με το ποσες δυναμεις ειχα!!εγω να πω την αληθεια δεν θα ηθελα να τα κανω με πιο μεγαλη διαφορα ηλικιας!!!τα χαιρομαι ετσι!!κ ακομα νωριτερα θα ηθελα!!χιχι!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρεςςςςςςςςςςςςςςςςς τι κανετε???

εγω ειμαι στα καλυτερα μου επιτελους ειμαι καλα οχι βηχα οχι τιποτα

ειμαι η βικυ κ ειμαι καλα :lol::lol::lol::lol:

μολις τελειωσα με το σπιτι επιτελοους

το απογευμα περιμενουμε κοσμο....

τα φιλια μου σε ολεςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να την Ανδριανα πρπει να ακουμε να μας δινει κουραγιο!!!!!! ;) Αληθεια πιο αισιοδοξη μαμα δεν εχω ξαναματαδει και δεν εχει και βοηθεια!!!Πολυ σε χαιρομαι βρε Ανδριανακι μου!!!! :-*:-*

Εγω ειμαι πολυ γκρινιαρα.... :oops::oops:

Βικαρα εισαι καλα;;; δε πηρες τιποτα τελικα;μονο του περασε;;; μπραβο βρε θηριο! :-bd

Παιδια εγω το σεβομαι απολυτα να μη θελει καποια να κανει 2ο..Καλυτερα με 1 και ευτυχισμενη παρα με περισσοτερα και να μη τη παλευει! :?

Βικουλινι βαστα γερα εμεις θα τα καταφερουμε!!!!! :D

Τζοανακι ετοιμασου να αγορασεις στριγκακια!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια !μπηκα μια στα γρηγορα να δω νεα.....καταρχας να με χαιρεστε βρε !σημερα εχω την τιμητικη μου τηλεφωνα πολλα τηλεφωνα και δωρακια ,το βραδυ θα ογανωσω μια μικρη γιορτουλα και εχω λιγες προετοιμασιες ευτηχως τελειωσα με οτι αφορα το σπιτη, τωρα παω για ενα χαλαρωτικο μπανακι και μετα ισως ξαναμπω φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονιααααααααααααα πολλααααααααααααααααα πολυχρονη ολες οι επιθυμιες σου ευχες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τονια μου πηγα χτες στο γιατρο ξεκινησα εισπνοες κ αντιβιωση δεν ξερω αν κανα δουλεια αυτες σε μια μερα η ηταν να περασει το θεμα ειναι οτι επανηλθα κ ειμαι στα καλυτερα μου :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAMMYS LOVE ΠΟΛΥΧΡΩΝΗ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!!ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ;;;

ΙΣΩΣ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ ΒΟΥΝΟ ΑΛΛΑ ΑΥΥΤΟ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΟΝΙΜΟΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ...ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΝ...ΤΡΕΛΟΚΟΜΙΟ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...

ΒΙΚΑΡΑΑΑΑΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fwteinaki XRONIA POLLA!!!OTI EPITHUMEIS KORITSAKI MOU!!!

bikaki xairomai pou eisai kalutera...ante na isiwseis ki esu ligo!filous perimenete gia epitrapezia?evapsa kai fouksia nuxi..kuria etsi??

tonaki den masaw...oi arrwsties me xalane emena..kata ta alla min lew kai megales kouventes...katse na erthei..alla opws leei kai i antrianna exoume polli dunami mesa mas..arkei na theloume!!

antrianna koritsaki mou..etsi dwse mas ta fwta sou..alla kai tis toso aisiodokses kouventes sou!na sai panta kala ki esu kai oli i familia..kai me to kalo na teleiwseis to pazl e!!

bikoulini mou...polu klama ee??ax ti mou les...ante na dw pws tha einai to diko mou 2o..

eraki pou xathikes?ola kala?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααα!!δεν αντεχω αλλο με το παζλ...γρι δεν καταλαβαινω!!ολα ιδια μου φαινονται απ'τη νυστα!!! :roll:

φωτεινη μου χρονια σου πολλα!!να χαιρεσαι τη γιορτη σου κ την οικογενεια σου!!παντα με υγεια!! :D

ελευθεριααα καλωσηρθεεεςςςς!!!! :D

ιωαννακι κ τονια αλλιως ειναι να τα λεω κ αλλιως να με δειτε απο κοντα!!οοοχιιιιι μην υποθεσετε οτι ειμαι καμια ηρεμη παρουσια,που συζηταω ησυχα κ ερχω υπομονη!!!οχι οχι με τιποτα!!αφου ετσι οπως φωναζω,φοβαμαι μην καλεσουν καμια προνοια η' μην μ'ακουσει κανεις απ'εξω κ μετα ντραπω να τον δω στο δρομο!!!

απλα οταν ψιλομεγαλωνουν τα παιδια,γυρνας πισω κ ελς μα πως τα καταφερα τοτε???κ οντως ναι τα εχεις καταφερει κ σου φαινονται αστεια ολα εκεινα που καποτε φαινονταν βουνο!!

θελω να κανω κ αλλα παιδακια,αλλα θελω να βαλω φρενο σε καποια δικα μου πραγματα!!την γκρινια,την πολυ γκρινια να πω καλυτερα,τα νευρα,τις φωνες!!το παλευω!!!δεν ειμαι καμια ηρωιδα,οπως φαινομαι μαλλον!ειναι δυσκολα δεν λεω,αλλα κ πισω να γυριζω τον χρονο το ιδιο θα εκανα!μονο στον εαυτο μου θα εκανα καμια μικροαλλαγη!!! :lol: καμια φορα δεν με αναγνωριζω!!εστι στο ασχετο που καθομαι ηρεμη,τσουπ αρχιζω τις υστεριες κ γιατι ριξατε αυτα κατω κ μαζευτετα αμεσως κ κουραστηκα να κανω δουλειες κ δεν μπορω αλλο!!!με υστερια ολα αυτα ομως!!!απορω πως ειναι ακομα μαζι μου ο σπυρος!!τα χανω πολλες φορες κ ντρεπομαι μετα γι'αυτο!!!νιωθω οτι δεν ειμαι καλη μαμα!!με νευριαζουν πραγματα που δεν θα επρεπε να με νευριαζουν!!!αυτααααα!!ετσι για να διαλυσω την τελεια ροζ εικονα που εχω δημιουργησει!!! :lol:

κ αλλοι βρισκονται να μου λενε εισαι καλη με τα παιδια,τα προσεχεις,τα φροντιζεις,εισαι ηρεμη,τα λες ωραια!!δεχομαι τις ομορφες κουβεντες,αλλα μεσα μου ξερω τι γινεται μεσα στο σπιτι απ'τα νευρα μου κ ντρεπομαι που ολοι εχουν κατι καλο να πουν,ενω απεχω πολυ απ'αυτο το καλο!!!

ουφ..σας επρηξα...μ'επιασε η φιλοσοφια μου παλι!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ανδριανακι μου αυτα εννοειται οτι θα συμβαινουν!!! Ειναι δυνατον να εχεις 3 μικρα παιδια με τοσο λιγη διαφορα ηλικιας,να μην εχει βοηθεια απο μαμοπεθεραδες και να μη σε πιανουν υστεριες;;;;;!!!! :o Μα θα ηταν ουτοπικο και αφυσικο να υποστηριζες το αντιθετο! ;)

Εδω εμεις με 1 και ξεφευγουμε πολλες φορες! :?

Ομως εισαι αξιοθαυμαστη γιατι εισαι μολις 24 χρονων(εγω τοτε δεν ηξερα τι θεο λατρευω που λενε) εχεις 3 παιδια,και υποχρεωσεις που δεν εχουν αλλες ουτε στα 40 περνας τοσα δυσκολα κι ομως λες το εξης μαγικο "Αν γυριζα το χρονο πισω θα ξανακανα τα ιδια και θελω κι αλλο παιδακι"!!!!!

Εγω δε σου κρυβω οτι στην ηλικια σου ημουν ΑΝΙΚΑΝΗ να μπω σε κατασταση οικογενειας-παιδιων! :roll:

Επισης να σου πω οτι ζοριστηκα τοσο πολυ με το πρωτο παιδι(μου βγηκε και δυσκολος ο κερατας! :lol: ) που δεν ηθελα 2ο... :oops: Απλως καποια στιγμη σκεφτηκα μηπως ειναι λιγο εγωιστικο που δε θα του χαρισω αδερφακι και ισως καποια στιγμη με κατηγορησει γι αυτο κι απο τη στιγμη που τον αγαπαω τοσο πολυ δε θα ηθελα να του το στερησω...Απ'την αλλη σκεφτομαι μηπως κανω λαθος και οι δυναμεις μου δεν ειναι για 2ο και δεν ειμαι καλη ουτε για το ενα ουτε για το αλλο.. :roll:

Ναι οι ορμονες μου ειναι λιγο παιγμενες και σκεφτομαι διαφορα!!! :lol::lol:

Βικακι τελεια θα περασετε,θα πεσει πολυ γελιο!!! :lol:

Οσο για τα φαρμακα..καποιες φορες ειναι απαραιτητα δυστυχως,αλλα το θεμα ειναι οτι εισαι καλα τωρα! ;)

Ερη εσενα σε καλοσορισα στο αλλο θεμα! :D

Τζοανακι,Βικουλινι τα φιλια μου! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!!ωραια τα ελς βρε τονια!!!εγω σκεφτομουν απο μικρη μωρακια κ νοικοκυριο κ αλλα τετοια!!!αφου οταν γεννησα την μαρια μου,μου ειπε η κολλητη μου οτι μια κοπελα μικροτερη μας που ημασταν στο ιδιο σχολειο εκανε το πρωτο της παιδακι στα 18 κ τοτε λεω οριστε λιγο νωριτερα να ξεκινουσαμε θα ημουν ακομα πιο μικρη μανουλα!!χαχα!!καλοοο??/!!!! :lol: βασικα δεν θυμαμαι να ονειρευομουν κ τιποτ'αλλο!!!

αυτο ομως δεν σημαινει πως τωρα τα κανω ολα τελεια!ασε σου λεω,αμα με δεις απο κοντα πως κανω,θα πεις οχι δεν ειναι η αντριανα που γνωριζω!!! :lol::lol:

μια χαρα θα τα καταφερεις με τα μικρουλια!θα το δεις!!!κ θα απορεις που τελικα τα καταφερνεις καλυτερα απ'οτι νομιζες!!!

ξυπναω εις τριπλουν τα βραδια,μια για να θηλασω τον μικρο,μια για να κατουρησουν τα αλλα δυο που ειμαι τοσο πτωμα που λεω δεν μπορω αλλο,θα καταρευσω!!κ να μαι παλι την επομενη μερα να εχω ξεχασει το προηγουμενο ξενυχτι κ να αντιμετωπιζω κ το επομενο!!!!πραγματι εχουμε δυναμεις που δεν γνωριζουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσια μου???εμεις πριν λιγο ξεμπερδεψαμε...

αντριανακι εγω που σε εζησα κ απο κοντα εχω να πω οτι εισαι μια χαρα σε ολα ;);)

ιωανναρα μου χρονια πολλα πολυχρονη φιλεναδα να σε χαιρονται οι αντρες

θα σε παρω κ τηλ αυριο πολλα πολλα φιλακια

ασπακι νομιζω οτι χτες γιορταζε κ ο αντρα σου να τον χαιρεστεεεεεεεεεεεε(μου ρθε αναλαμπη)

σε ολους τους εορταζοντες χρονια πολλα κ καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες εγω εγινα καλα κ ξανα γυρισα στις αυπνιες μολις εφτιαξα κ ~o)

καθομαι στο σαλονι αναψα ολα μου τα κερια βαζω κ τραγουδακια στο youtube αχ πως μαρεσουν αυτες οι ωρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια σημερα που ειμαι εγω η πρωινη καμια εδω???

και ξαναλεω καλημερααααααααααααα ολη μεραααααααααααα

ειμαι η βικυ κ ειμαι καλα :lol::lol::lol: για οσες δεν καταλαβανε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι που μου βγηκε η υπερενταση τοσες μερες που ειμουνα αρρωστη ειχα μουχλιασει ροκφωρ ειχα γινει :shock::shock::shock:

περιμενω τους αντρες να ξυπνησουν να παμε σμ..

χτες δεν γιορταζε ο αντρας σου???

το βικουλινι που ειναι κ εκεινη ειναι πρωινη!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...