Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΑΦΗΣΤΕ ΚΑΛΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ,ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟ 2 ΜΩΡΟ??ΝΑ ΞΕΝΥΧΤΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΟΡΕΥΕΙ Κ Ο ΧΑΡΗΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ Κ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ...

ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΟΥΣΚΩΣΑ ΕΦΑΓΑ ΜΙΑ ΣΑΚΟΥΛΑ ΠΟΠ-ΚΟΡΝ :?:?

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ.

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΣΠΑ..ΚΑΛΑ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πες τα βρε σταμμυ...

βρε εμεις περναμε ζαχαρη τα τρια μας προπαντων η μαμα ειναι καλα ετσι ειναι ολοι καλα...

σημερα αςπουμε που στο γιατρο ηταν γεματο εγκυες ε δεν ζηλεψα κιολας χαρηκα που ειδα τις κοιλιτσες μάρεσει σαν εικονα ...αλλα μεχρι εκει

εννοειτε ρε σιγα μην σε ενοιαζε το φυλο εκεινη την ωρα

εγω φιλεναφα λεω αγορι παλι σε εχω κοψει εσενα κανεις αγορια :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ase apspaki o dr mou ta spase tin paraskeui!mou ksekatharise oti den leei..ki oti outws i allws tha to mathw sti b-epiepdou..opote..

Οπότε μας γκάστρωσε κι εμάς.....

Σιγά μαρή κοτσιδού, δεν σε είπαμε και καμπούρη.....

Στάμυ τι κάνεις κοπέλα μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΕΦΤΩ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ?? :lol::lol:

ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΕ ΦΥΛΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ Β-ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ :o:o ΄ΧΑΡΗΚΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΒΕΒΑΙΑ!!!

ΣΕ ΠΙΑΝΩ ΒΙΚΑΚΙ ΑΝ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΟΙ ΕΚΔΡΟΜΕΣ!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΟΥΜΠΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ,ΕΙΜΑΙ ΔΥΧΑΣΜΕΝΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΤΕΛΙΚΑ :lol::lol:

ΚΑΛΑ ΑΣΠΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΟΥ???ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΛΑ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: ε ναι σε λιγο θα μαθουμε!!!!!!!!!!!

χαχαχαχα εγω δεν ειμαι διχασμενη αποφασισμενη :D:D δεν με νοιαζουν τοσο οι βολτες οσο οτι τωρα κκουτσα στραβα εχω τη πολυτελεια τωρα να ειμαι σπιτι με το χαρακη ετσι κ κανω δευτερο αναγκαστικα θα χρειαστει να παω για δουλεια να κανω 2 για να ναι ολη μερα καθε μερα στη μανα μου για να δουλευω εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει

ε αμα θες γραφεις ασπακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μωρε ειπαμε ειναι οπως το βλεπει ο καθενας ;););) απλα εμενα αυτη ειναι η αποψη μου...

καθε αποψη σεβαστη!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol: σε ποια ομαδα θες να λαβεις μερος εγω εχω μπει εγραφα στην αρχη αλλα δεν ειδα να γραφουν κ σταματησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΛΕΜΕ ΑΣΠΑΚΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ 11 ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ,ΤΩΡΑ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΠΕΡΑ ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ.ΠΑΝΤΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΤΑ 30,ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ,Ο ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟΣ ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΝ ΜΟΝΑΧΟΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΙΝΕΙ ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΗ,ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααα!!!!τι κανετε???συναντησουλα ακουω,τυχερες!!!ε θα ρθω κ γω καποτε πιστευω κ θα σας γνωρισω,που θα μου παει!!!χιχι!!!

κοριτσια εχω στραβωθει με το παζλ!!!οποτε βρισκω κομματι,τσακ με πιανει μια μανια κ δεν λεω να σηκωθω!!! :lol::lol: τι κολλημα βρηκα παλι!!!να παρτε μια ιδεα!!!

στην δευτερη φωτο ειναι το εξωφυλλο στο κουτι,για να δειτε τι φτιαχνουμε και στη πρωτη ειναι μεχρι εκει που εχουμε φτασει απο χτες!!καλα τα παμε!!τωρα ειναι τα δυσκολα!! :roll:

post-10840-13873935956232_thumb.jpg

post-10840-13873935957186_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες!!! :D

Χθες επιασα τη κουβεντα με τις αλλες και δε μπηκα καθολου.. :oops:

Δε σας διαβασα ολες....Για 2α παιδια πιασατε κουβεντα;;; κι εγω ελεγα οτι δε θα κανω 2ο,αλλα μετα ειπα οτι καποια στιγμη θα μου ζητησει αδερφακι ο Αλεξ κι αν εχει μεγαλωσει πολυ κι εχω ξεφυγει εντελως απο τη μωρουδιακη ηλικια,πως θα ξαναμπω στο ιδιο λουκι;;;;; :?

Μετα,οπως λεει και η Τζοαννα,ουτως η αλλως βοηθεια προθυμη δεν υπαρχει οποτε ας φαω τη κλεισουρα μαζεμενη να μεγαλωσουν και μαζι! ;)

Ανδριανακι πολυ δυσκολο ειναι το παζλ αλλα μια χαρα το πας!!!! :clap: Κι εγω ετσι πορωνομαι,εκει που λεω οτι κουραστηκα και θα τα παρατησω βρισκω ενα κομματι και εξτασιαζομαι!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia!!!ola kala bouboukes??

tonaki mou exeis dikio!!!se ksexasa!ara tonia28,bikoulini,stamy,aspa-->koritsaki kai bikara-->agoraki!gia na doume!!!

stamy opws proeipa pote den tha xoume opote..vevaia kai i biki exei dikio an einai na sto megalwsei i mama sou kai na mmin to vlepeis den aksizei..opote..oti nomizei o kathenas..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...