Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια καλημέρα,

είμαι στη δουλειά και γράφω κρυφά.

βαριέμαι αφάνταστα και έχω και δουλειά να κάνω.

Πάλι καλά που αύριο είναι αργία.

Η μικρή μου εχει βήχα χωρίς πυρετό εδώ και 2 εβδομάδες χθες άρχισε να συνέρχεται οπότε Bikxar κάνε υπομονή.

Εγώ έχω αρχίσει με φτερνίσματα δεν θέλω με τίποτα να αρωστήσω.

Mirlitsa κάνε υπομονή μέχρι αύριο.

Εγώ τι να πω που θα έρθω και το απόγευμα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι μωρε κανω μετα θα κανω ενα πακετο μαζεμενο...

εγω που βγηκα το πρωι μια χαρα εδω ο καιρος τωρα εχει κ λιακαδααααααα..

καλε τη νυστα με επιασε..

αντριαννα καλημερα κ περαστικα κ σε σας!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!

Ασπα μου καλη αναρρωση!

Εγω πηγα χθεσ στον γυναικολογο γιατι σαραντησα.Ολα καλα !!!

Μου ειπε να ξαναπαω αφου μου ερθει η πρωτη περιοδος για να με ξαναδει και να κανω και το τεστ παπ.

Τι νεα?Εγω εδω σπιτι με τα 2 αντρακια.Α εχω αρχισει και ξεστολιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΔΡΙΑΝΑ, σε χάσαμε εσένα, καλή χρονιά εύχομαι!!!

Περαστικά σας, κι εμείς μέρες ήμασταν έτσι.

Βίκυ στις 15/01...έχουμε επέτειο γνωριμίας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ μου καλα ειναι,ο μικρουληε ειναι πολυ ησυχος.Ο μεγαλος αστα να πανε :twisted: χιχι

Ναι ρε συ πολυ αδειο το σπιτι...ειναι λες και κατι λειπει :D

Μολις βγαλω και το δεντρο πρεπει να ριξω και ενα σκουπισμα γιατι γινεται χαμος αλλα θα περιμενω τον αντρα μου να ερθει πρωτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Τι κάνετε;;; Εμείς χθες τη νύχτα δραμα!!!! Ο μικρός κόντεψε να κάνει εμετό από το βήχα :shock::shock: Δεν μπορούσε να κοιμηθεί με τίποτα το ζουζουνι :(:( . Το πήγα στον παιδίατρο, βροχίτιδα λέει και έχει υγρό στα αφτιά :shock::shock: . Καλά ξεμπερδέματα!!! Μη νομίζετε κι εγώ μέσα στο βράσιμο είμαι :cry::cry: .

Ας πιάσουμε όμως τα ευχάριστα. Σήμερα έχω κλείσει ραντεβού για το μασαζ που μου έκανε δώρο ο αντρούλης μου. Νομίζω μετά από τέτοια νύχτα το χριάζομαι το μασαζάκι μου!!!!!

Το Λενάκι γέννησε καλέ;; Κάνε νεο;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ που είσαι βρε;; Που χάθηκες;; Όλοι καλά;;;

Περαστικά κοριτσάκια!!! Εμεις επέτειο σχέσης έχουμε 24/1!!!!

Φιλάκια κοριτσάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: βλεπω μας θελει ο ιανουαριος να να κανουμε το κατιτις μας :lol::lol::lol:

φλωριαννακη κ εσυ ιανουριο ε???περαστικα στο μικρουλη σου κ εγω ετσι ειμαι αστο καλο με κουρασε αυτο ο βηχας...αν το χρειαζεσε λεει το μασαζ κ με το παρπανω καλε θα δεις θα το απολαυσεις κ θα χαλαρωσεις πολυ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμε μεχρι κ φυλλο ανοιγω αν κ δεν ειναι τοσο μακρυα οσο φαινονται αλλα φοραω πολλα χρονια οποτε ειναι μια συνηθεια..παιρναω καιρους που τα θελω μακρυα κ αλλα συριζα ξερες αναλογα κ πως θα ξυπνησω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ όταν είχαμε γνωριστεί με τον άνδρα μου δεν είχα κρατήσει ημερομηνία και δεν ξέρουμε πότε είναι πρεπει να ψάξω για να το βρω έχουμε όμως επέτειο γιατί τότε τα "φτιάξαμε" κάθε Τσικνοπέμπτη ευτυχώς. Το 2000 είχαμε γνωριστεί φέτος κλείνουμε 11 χρόνια και δεν μπορώ να καταλάβω πως πέρασαν έτσι τόσο γρήγορα.

Ούτε ότι η Ανδριανούλα μου θα κλείσει τον άλλο μήνα τα 3 μπορώ να το πιστέψω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερω κοβει το ματι σου...σε λιγο πρεπει να σηκωθω να μαγειρεψω ειμαστε τα 2 μας τα μαγκουφακια εγω κ ο νικος ο χαρακης βολτα με τη τη γιαγια κ το παππου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που λέτε για γενέθλια ήρθε στα χέρια μου ένα διαφημιστικό της πίτσα fun και έχει λέει προσφορά για παιδικό πάρτυ για 20 παιδάκια αν θυμάμαι καλά και κλόουν για μια ώρα μόνο 85€. Δεν είναι πολύ φθηνά??? κάποιο λάκο θα έχει η φάβα θα πάω να διερευνήσω και θα σας πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το εχω δει κ εγω...βασικα ετσι οπως ειναι ο καιρος ολοι κανουν μεγαλες κ διαφορες προσφορες../βασικα αυτο που με χαλαει στην πιτσα τους ειναι η λαδιλα που βγαζουν τα τυρια τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...