Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ!!!

ΒΙΚΑΚΗ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ...Κ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑΚΟ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΛΙΓΟ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ :cry::cry: ΑΧ ΤΗ ΘΕΜΑ Κ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ...

ΛΕΝΑΚΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ;;;ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΡΟΥΘΟΥΝΙΖΕ ΠΟΛΥ Κ ΕΚΑΝΕ ΣΑΝ ΝΑ ''ΦΡΕΝΑΡΕΙ'' :lol: ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ...ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΝ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΡΟΥΘΟΥΝΙΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΡΥΝΙΤΙΔΑ Κ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕΧΡΙ Κ 7 ΜΗΝΩΝ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΜΕ ΕΧΕΙ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΣΥΧΝΑ ΙΔΙΩΣ ΟΤΑΝ ΣΥΝΧΙΖΕΤΕ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ...ΑΦΘΟΝΟ ΦΥΣ.ΟΡΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ''ΦΡΕΝΑΡΙΣΜΑ'' ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ...

ΑΣΠΑΚΙ - ΡΙΑ - ΒΑΣΩ - ΦΛΩΡΙΑΝΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΤΣΑ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακυ ευχαριστω πολυυυυυυυυ καρδια μου

αυτο που ξερω ειναι οτι καλο θα ηταν να εχει κοψει τις πανες γιατι εχει πολλες πιθανοτητες να κλεισει

εμας κατεβαινει αλλ οχι τελειως ρε γμτ εγω νιωθω αβολα να του το κατεβαζω καθε μερα κ ισως φταιω θα ειχε κατεβει πιο ευκολα,θα σας ενημερωσω οταν γυρισω το μεσημερι πια ειναι κ ολοκληρο ταξιδι κ ολες τις λεπτομερειες με την αντοδραση του χαρη απεναντι στο γιατρο θα αρχιζει να φωναζει οχι το πουλι μου ατο(αστο) :?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βικακυ αντε μεχρι να ερθω να εχεις ανοιξει το 8

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εχω κλεισει ραντεβου στοα αγλαια κυριακου 11.20 θα φυγω κατα τις 9.15 δεν κυκλοφορω κιολς τρελα γελια μεχρι κ να βρω να παρκαρω εχουμε δρομο :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κλεινω σιγα να τον ξυπνησω γλυκα εχω ετοιμασει πρωινο για το αμαξι :D:D:D θα παω να παρω κ το daddy μου μηπως χρειαστω καμια βοηθεια :shock::shock::shock:

καλημερα να εχουμε κ ευχομαι ολα να πανε καλα!!!!!!!!!!!! :!::!::!:

σας φιλω σταυρωτα σματς σμουτς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εχω κλεισει ραντεβου στοα αγλαια κυριακου 11.20 θα φυγω κατα τις 9.15 δεν κυκλοφορω κιολς τρελα γελια μεχρι κ να βρω να παρκαρω εχουμε δρομο :shock::shock:

Ακριβώς απέναντι έχει πάρκινγκ...εκεί να το βάλεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΑΝΟΙΞΑ ΤΩΡΑ ΤΟ 8 ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!ΟΤΑΝ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ 7 ΠΗΓΕΝΤΕ ΣΤΟ 8!!ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ Κ ΣΕ ΛΙΓΟ Κ Η ΜΙΚΡΗ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα κοριτσακιααααα!!!!

σημερα γιορταζει ο θανασακης μου,το αστερακι μου!!!αχ!!ειμαι πολυ χαρουμενη!!!χτες εφτιαξα κ γλυκο...ναι ναι εγω εφτιαξα!!!αχαχαχαχα!!!!!!δεν ξερω καν πως το λενε,το φτιαχνει μια θεια του σπυρου κ μενουν ολοι κοκκαλο!!βεβαια δεν ξερω το δικο μου πως θα ειναι,αλλα η κινηση μετραει!!ε???ε???εεεε???? :lol::lol:

σημερα στις 11:30 θα παω στο σχολειο να κοψουμε βασιλοπιτα!!!τι ωραια!!! :D

σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες κοριτσια!!να ειστε καλα κ να χαιρεστε κ σεις τα παιδακια σας!!! :)

αγαπημενηηη να χαιρεσαι κ συ τον μπαμπα σου!!!! :) κ καλη επιτυχια στο γιατρο!!ευχομαι να μην πονεσει το τρελο αγορι!!! :P

οι υπολοιπες τι κανετε???

κορισται χτες που εφτιαχνα το γλυκο δεν με εφτασε η σαντιγυ κ πηγα να παρω!!μεσα σε 4 αντε 5 λεπτα ημουν πισω!!κ μου λεει ο σπυρος ''με ποσα πηγαινες???ξεθαρεψαμε ξεθαρεψαμε???'' :lol::lol::lol:

νιωθω οτι τωρα εχω πιο πολυ αυτοπεποιθηση στην οδηγηση!!!!την ψωνισα μπορω να πω!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου,

Αντριαννάκι να χαιρεσαι τον Θανασάκη και απο εδώ!!! @};-:ymparty:

βικυ να χαιρεσαι τον μπαμπα σου, μην ανησυχείς όλα καλά θα πάνε με τον Χαράκη!!! :x

Σε όλα τα κορίτσια τα φιλιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χρόνια πολλά στον Θανάση σου Μανούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σήμερα έχει μια λιακάδα είναι η τέλεια μέρα για ψώνια και για καφεδάκι αλλά δεν έχω λεφτά και δουλεύω οπότε τα κεφάλια μέσα.

Bikxar εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μην πονέσει καθόλου. Και να χαίρεσαι τον μπαμπάκα σου!!!

Μανούλα3 τι γλυκό είναι αυτό δώσε μας την συνταγή!!!!!!!!!!!!!!

Πάλι με πήρε ο ύπνος σήμερα ξύπνησα στις 8.15 και ήθελα να σηκωνόμουν στις 7.30 να έφτιαχνα τον κιμά για να τρώγαμε μακαρόνια τώρα θα τον φτιάξω όταν πάω σπίτι το μεσημέρι και θα τρέχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσακια μου.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΘΑΝΑΣΑΚΗ!!!! Τρελλή σοφερίνα να τον χαίρεστε τον γιόκα σας!!!

Βικάκι καλή επιτυχία στον Χαρούλη. Ελπίζω να μην πονέσει πολύ ο γλυκός μου. Να μας πεις νέα εε;;;

Κατερινακι υπομονή και επιμονή με την δουλειά κοριτσάκι μου. Περαστικά και στον Νικολακη σου. Τι τραβάει και αυτό το κακόμοιρο!!! Ελπίζω να τα λέμε και οι δύο σύντομα με φουσκωμένες κοιλίτσες ;);)

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Καλε εγω ειδα το καινουργιο θεματακι και εγραψα εκει....

Χρονια πολλα Ανδριαννα μου να τον χαιρεσαι!

Βικη να χαιρεσαι τον μπαμπα σου.

Εγω σημερα εχω βηχα,ο μεγαλος μου ευτυχως ειναι απυρετος απο χθες και ο μπεμπης δεν εχει κολλησει ακομα αλλα πολυ το φαβαμαι επιδη τον θηλαζω μηπως κολλησει...

Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α τονια μου και εμενα ο μικρος απο την μερα που γεννηθηκε ρουθουνιζε και εβγαζε μυξουλες,δεν ειναι τιποτα να του βαζεις ορο και θα του περασει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριιτσια τι κανετε.......... :?:

Ρια τωρα επιασα δουλεια 11:00 με 19:00 δουλευω αυτη την βδομαδα τι κανεις :?: Βολτιτσα θελεις ε?

Ειναι ωραιος ο καιρος αλλα οχι για εμας που δουλευουμε :lol:

Βικυ να χαιρεσαι τον μπαμπακα σου....

Αντριανα και εσυ τον γιοκα σου.....

Καλημερα και στις υπολοιπες........Που ηρθα εγω και ολες φυγατε.......

Ασπα ψωνισες τελικα ε? και εγω θελω λιγα παραπανω απο αυτα που θες και εσυ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι να σου ζησει το νινι!!!!!!!!!!!!!!!!! :) αντε και στα δικα μας!!!!!!!!!!!! :) βικη πες μας νεα απο τον παιδοχειρουργο και το δικο μας κατεβαινει σχεδον ολο αλλα θελει ακομα πολυ λιγο για να ανοιξει τελειως....παντος αρχισε και το ανοιγει και μονος του και μου ειπε η παιδιατρος οτι επειδη μενει πολυ λιγο να το αφησω και θα το ανοιξει και απο μονος τους βεβαια εγω το πιεζω λιγο οποτε με αφηνει.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι να τον χαίρεσαι τον μπαμπούλη!!!!!!!!!!!!!! Να είναι πάντα γερός!!!

Αχ κορίτσια μου ναι εχει υπέροχη μέρα και εμεις πρεπει να είμαστε κλεισμένες στη δουλεια!!! :cry: Ελπίζω το ΣΚ να κάνει καλό καιρό να πάμε καμιά βολτίτσα. :mrgreen::mrgreen:

Τονάκι περαστικά στον μικρούλη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριανα να δεις που το Σ/Κ ο καιρος θα ειναι χαλια γιατι θα καθομαστε εμεις :lol:

Την κυριακη που ηθελα να παω βολτα ο καιρος ηταν χαλια βροχη και αερας.......

Μακαρι να μεινει ετσι γιατι θελω να παω στην Εδεσσα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μωρε θελω πολυ να παω εχω ξαναπαει εγω αλλα πιο πολυ θελω να παω τον μικρο να δει

τους καταρακτες και τον αντρα μου που δεν εχει παει ποτε........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τον πας τον μικρούλη. Εμείς που πήγαμε πέρισυ παρόλο που ήταν πιο μικρός ξετρελλάθηκε με τον καταράχτη!!! Χαζεψε :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΕΣΣΑ ΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΣΝΙΦ...ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗ ΔΕΥΑΠ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΑΜΕ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΛΦΤΩ ΣΤΟ ΠΡΟΕΔΡΟ :lol::cry::cry:

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΕΛΙΣΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...