Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρονια πολλα στις Τονιες μας........

Βικυ να ζησετε για παντα ευτυχισμενοι........

Φλωριανα αντε κουκλα μου να ακουσουμε συντομα τα ευχαριστα :)

Βικουλινι αντρουκλας ο μικρος σου μπραβο του μακαρι να μην κανει πυρετο...

Κοριτσια πολυ δουλεια δεν προλαβαινουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγα μια απλη στοματιτιδα επαθα και ο πρωτος γιατρος το εκανε

τραγικο και τζαμπα με τρομαξε...Τωρα κανω κατι γαργαρες και ειμαι πολυ

καλυτερα....ο ανθρωπος γελουσε και μου λεει ο αλλος μαλλον δεν εχει ιδεα τι του

γινοταν ευτυχως ολα καλα...το θετικο ειναι οτι επειδη δεν μπορω να φαω λογω της πληγης

εχασα 3κιλα :lol::lol::lol:

Εσυ ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπημεενηηηη χρονια σας πολλα!!παντα ευτυχισμενοι,αγαπημενοι κ ερωτευμενοι να ειστε!!! :D:D:D

βασω μου ευχομαι να περασει γρηγορα η πληγη..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγα γιατι με τρομαξε ο αλλος μολις μου ειπε οτι πρωτη φορα βλεπει τετποιο πραγμα

το μυαλο μου πηγε στο κακο :shock:

ε ναι λογικο...επρεπε να το κραξεις μετα το χασαπη :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια ολα καλα?χρονια πολλα στης τονιες και βικη να τα χιλιασεις με τον αντρουλι σου!!!!!!!!!!εγω μια χαρα ειμαι εχω ξεκινησει τα πλυσιματα ρουχων της μπουμπους και τα σιδερα επισης,αρχιζουμε να προετοιμαζομαστε σιγα σιγαα τελος του μηνα θα φτιαξω και την βαλιτσα μου.... :) παω για υπνο τωρα γιατι μολις κοιμηθηκε το αντρακι μου και ειναι ευκαιρια.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια ολα καλα?χρονια πολλα στης τονιες και βικη να τα χιλιασεις με τον αντρουλι σου!!!!!!!!!!εγω μια χαρα ειμαι εχω ξεκινησει τα πλυσιματα ρουχων της μπουμπους και τα σιδερα επισης,αρχιζουμε να προετοιμαζομαστε σιγα σιγαα τελος του μηνα θα φτιαξω και την βαλιτσα μου.... :) παω για υπνο τωρα γιατι μολις κοιμηθηκε το αντρακι μου και ειναι ευκαιρια.............

με το καλο φανουλα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεχρι τωρα που ειχα δουλεια η ωρα περασε πολυ γρηγορα αντε να δω απο δω και

περα πως θα περασει........

Εχει πολυ ωραια μερα σημερα τελικα αντι για χιονι που παρακαλουσα ηρθε το

καλοκαιρι.......ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑ :!::!::!:

Καλε που ειστε ολες........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εδω ειμαι!!ξυπνησαν τα βλασταρια μου!!! :P8-)

ειχε ωραια μερα βασω???πωπωωωω...εδω κοντευει να παρει κ μας ο αερας κ σημερα σταματησε η βροχη!εβρεχε 4 μερες συνεχομενα!!κ τωρα συννεφια εχει δηλαδη!1

ειχα πλυνει ενα παπλωμα κ στεγνωμο δεν ειχε..ολο ξαναβρεχοταν!!μεχρι μου επιασε ο τρελος αερας κ το σακατεψε....το πηγαινε απο δω κ απο κει..σερνοταν!μεχρι που το επιασε η γιαγια μου που ξυπναει πριν ξημερωσει καλα καλα!!κ τωρα παλι στο πλυντηριο το βαλα!!αν κ νομιζω την ιδια καταληξη θα εχει!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα εδω ειμαστε μια χαρα εβρεξε λιγακι προχθες και μετα μονο ηλιο......

Καλα και εσυ με τετοιο καιρο πηγες κ επλυνες παπλωμα :?::)

Φανταζομαι πως θα εγινε....... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: οταν το ειχα πλυνει ειχε ηλιο..κ το βραδακι επιασε καταιγιδα.. :o:o βρεγμενο κ ανεμοδαρμενο εγινε!!! :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αντε καλα δικαιολογησε......

Τι κανουν τα μπουμπουκακια σου?

Τρια παιδακια μπραβο ρε συ που τα καταφερνεις εδω εγω με ενα και

μερικες φορες τρελαινομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις εχασα το ενα ψαρι μας αχ παναγια μου φωναξα την απο κατω ν το βγαλει απο το ενυδρειο εγω ανατριχιαζω :?:?:?:?:?

εχω 2 γιορτες το απογευμα αλλα με βλεπω στη μια να πηγαινω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις εχασα το ενα ψαρι μας αχ παναγια μου φωναξα την απο κατω ν το βγαλει απο το ενυδρειο εγω ανατριχιαζω :?:?:?:?:?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εισαι τρελη με εκανες και γελασα............

εχω 2 γιορτες το απογευμα αλλα με βλεπω στη μια να πηγαινω

Αντε μια χαρα θα πας και σε γιορτουλα....

Εγω μολις σχολασω πρεπει να παω στο σουπερ ουτε ζαχαρη για τον καφε δεν

εχουμε........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ ευτυχως ειναι κ κοντα στο κατω οροφο :lol::lol::lol: γιατι βαριεμε να βγω να οδηγησω στην αλλη θα παμε μεσα στην εβδομαδα με το νικο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα με ενα τσουυπ εισαι στην γιορτουλα :lol::lol::lol:

Αλλη μια ωρα και μετα φευγω βγηκε και ψυχρουλα και ειμαι με το κοντομανικο

ειδα τον καιρο καλο το πρωι και ουτε μια ζακετα δεν πηρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!xronia polla stis tonies mas kai fusika sto bikaki gia tin epeteio!!

xtes apo to prwi emetous k pureto eixa..afiste ta..trelathika koritsia!kollise kai o alex..kai o mikros mexri stigmis kala kratei alla den exei oreksi gia fai!snif...eutuxws simera eimai kalutera..alla niwthw les kai m exoun deirei 10 atoma!auta..

lenaki kouklos o mikros!'

vasw xairomai pou eisai kalutera kai pernaei siga siga..

bikoulini ola kala?nai..elpizw na vgei isixos o mikros..

flwrianaki suntoma egguoula kopela mou!!!!

stamy ola kala?olo xanesai teleutaia...

aspa pws eisai?pairneis tipota gia tin igmoritida?einai xronia?

bikaki ki emena mou xei sumvei auto me psaraki..kai fwnazw ton alex na to vgalei!!!

fani me to kalo kai i koroula sas!ti wraia na etoimazeis ta pragmata...!egw exw akoma kairo gia tis etoimasies!!

toniaxan toso xalia vre paidi mou??anupomoneis na perasei o kairos ee??ti na pw..perastika sas!!

tonia28 pws eisai twra pou konteueis?mpikes sto mina sou e??zorizesai?

filia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασω για αυτο θα παω σε ενα δευτερο θα μαστε εκει θα παιξει κ ο χαρης με τη κοπελα του :D:D:D

εδψ εχει ψωφοκρυο βρηκα να απλωσω το πλυντηριο κ παγωσα...

ιωαννακη μου περαστικα σας κοριτσακι μου...εμενα δυστηχως ο νικος δεν ειναι εδω θα ερθει αυριο το μεσημερι δεν θα αντεχα να το βλεπω :?:?:?:?:? ανατριχιαστικο θεαμα

αυριο το πρωι εχω ραντεβου στο παιδων για το πουλακι μας με παιδοχειρουργο για να δουμε τι θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ιωαννα μου δυστηχως τωρα που ηρθες εγω αποχωρω........

Ηρθε η ωρα μου μεχρι να μαζεψω και το γραφειο.....

Φιλια σε ολες καλα να περασετε σε οσες κανετε κατι αλλα και σε οσες μεινετε μεσα

Τα λεμε αυριο παλι....Ελπιζω να μην γραψετε πολλα και μετα ψαχνωμαι :lol:

Καλο βραδυ...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...