Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

καλημεεεραααα,οληηη μεερααααα!!!!καλη βδομαδα να εχουμε κ χρονια πολλα στις εορταζουσες!!!τι κανετε??πετυχα καμια???

πηγα τον νικολα σχολειο κ τωρα κανω δουλειτσες!!!!μα ποσο μ'αρεσει να οδηγω!!!!! :D:mrgreen:

χτες επεσα τεζα για υπνο!ουτε αναπνοη δεν πηρα!!

τονια μου ναι αγχωνομαι πολυ με το τσιγαρο!!αφου το βραδυ οταν ξαπλωνω,λεω ωχ παναγια μου κατι θα παω,νιωθω βαρος στο στηθος!!! :roll: θα θελα να το κοψω καποια στιγμη!!ξερω οτι δεν ειναι μονιμη συνηθεια!!! :mrgreen:

ασπακι,βικουλινι τι κανετε?/ασπα μου καλη δουλειτσα!!!!

ξυπνησε ο μικροοοοςςςςςςςς!!!παωωωωωω!!!! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έλα ρε Βικουλίνι, τι κάνεις???? Πολύ αγχωμένη σε ακούω....

Ανδριάννα φαντάζομαι από το μεράκι σου για την οδήγηση, πας παντού με το αυτοκίνητο εεε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕ Η ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕΣΑ!! :lol:

ΝΑΙ ΑΣΠΑΚΙ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ :D

ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΟΙ ΤΟΝΙΕΣ;;;ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΛΛΑ ΑΝ ΝΑΙ

ΤΟΝΙΑ28 ΚΑΙ ΤΟΝΙΑΧΑΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΕΣ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΜΕ ΓΕΡΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΟΛΟΥΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ασπα μου,τι κανεισ?Ο μεγαλος μου ειναι αρρωστουλης εχει πυρετο,ο μικρος δεν εχει κολλησει ακομα ...κατα τ αλλα ολα καλα!!!

πως ειναι τα δικα σου παιδακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ δεν είμαι καλύτερα....μαλλον έχω ιγμορίτιδα, πονάει η μισή πλευρά του κεφαλιού μου και ζαλίζομαι....είναι και Δευτέρα....όλα χάλια!

Ευτυχώς τα παιδάκια μου καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΙΣΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΠΑΛΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΣΗΜΕΡΑ :cry: Ο ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗΣ ΤΟΝ ΛΥΠΑΜΕ!

ΑΣΠΑΚΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΙΓΜΟΡΙΤΙΔΑ;;;ΛΕΣ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ;;Κ ΜΕΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΣΥΧΝΑ Κ ΖΑΛΙΖΟΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασπα μου δεν παω κ παντου με το αυτοκινητο,ειδικα αν βρεχει καθομαι στα αυγα μου!!!!δηλαδη υπαρχουν μερη που λεω δεν θελω να παω ακομα,φοβαμαι! :roll::mrgreen:

ααα αφηστε κ το αλλο!!κοριτσια με πιανει μια μανια καταδιωξης οταν οδηγω!!προχτες ειχα κατι νευρα κ λεω κατσε να παω σουπερ μαρκετ κ μια βολτιτσα κανα μισαωρο να ηρεμησω!!μετα απο καποιο σημειο στο δρομο δεν εχει φωτα,κολονες κ γενικα δεν εχει πολλα αυτοκινητα το χειμωνα!!!ε καθως οδηγουσα βλεπω πισω μου ενα αυτοκινητο πολυ κοντα μου κ με ακολουοθυσε σε ολη τη διαδρομη!!καλα τα σεναρια που εφτιαχνα στο μυαλο μου δεν τα φανταζεστε!νομιζα οτι καποιος θελει να με κλεψει η' να με σκοτωσει κ περιμενει να φτασω στο σκοτεινο σημειο που δεν υπαρχει ψυχη κ να εγω τα 40,τα 50,ε κ καποια στιγμη λεω αντε απο δω,αναβω φλας κ εκανα δεξια οπου βρηκα!!!τελικα εφυγε αυτος κανονικα στην πορεια του κ γω νομιζα οτι να ηρθε το τελος!!!αχαχαχα!!νομιζω οτι παιζω στο fast and furius!!! :lol::lol::lol: κ αλλη μια φορα το εχω ξαναπαθει αυτο!!

βεβαια περιπου στα 13 μου ειχα μια τραυματικη εμπειρια μπορω να πω!!να σας την πω?/τη λεω!!! :lol:

πηγαιναμε βολτα με τη μαμα μου με το αυτοκινητο κ ηταν μαζι κ ο αδεφος μου!!σε καποιο σημειο εκι στο δρομο βγηκαν καποιοι απο μια καφετερια κ επαιαν ξυλο,μπουνιες κ ετσι,μεθυσμενοι θα ηταν!αυτος που εφαγε το ξυλο πηρε το αυτοκινητο του κ εφυγε κ εβαλαν μπρος κ οι αλλοι που τον χτυπαγαν!!αυτοι οι αλλοι ειχαν citroen saxo σαν το δικο μας!εγω το ειδα πολυ καλα κ μ'επιασε ταραχη!!λεω λες ο αλλος να μπερδευτει κ να νομζιει οτι εμεις ειμαστε οι αλλοι??? :shock::shock: κ τελικα αυτο εγινε κοριτσια!!!!το θυμαμαι κ τρεμω!!!σε καθε ανοιγμα του δρομου ηταν σταματημενος αυτος δεξια κ μολις περνουσαμε ακολουθουσε γκαζονοντας!αυτο εγινε 4-5 φορες κ λεω στη μαμα μου ''το ηξερα'',μας μπερδευει με τους αλλους κ θελει να αρχισει καβγα παλι! :?:o

καποια στιγμη λεμε παει εξαφανιστηκε,ειχε ωρα να φανει!ηταν κ μακρια το σπιτι γαμωτο!! :? κ ξαφνικα τον βλεπουμε μπροστα μας να εχει βαλει το αυτοκινητο οριζοντια κ να εχει κλεισει κ τις 2 λωριδες μπροστα μας!! :o:shock: λεω τελειωσε ηρθε το τελος μας!βγαινει απο το αμαξι,εμεις δεν ειχαμε απο που να διαφυγουμε,κ ερχεται με φορα προς τα πανω μας,ολοκληρο γομαρι ηταν,περιπου στα 45-50!ερχεται λοιπον στο πισω τζαμι,στη μερια μου κ δινει μια μπουνια στο τζαμι με δυναμη!εγω ουρλιαζα κ εβαλα τα κλαματα κ κεινος τραβηχτηκε πισω!!!η αμμα γκαζωσε κ περασε ισα ισα απ'τον δρομο,δεν εξρω κ γω με ποσο πηγαινε!!πηγαμε στην αστυνομια..εκιε τουλαχιστον δεν θα ακολουθουσε!!η μαμα περιεγραφε στον αστυνομικο τι εγινε,εγω ετρεμα κ εκλαιγα,δεν μπορουσα να μιλησω,μου ελεγαν ηρεμησε!!αφηστε ρεζιλι ειχα γινει! :roll:

μας ειπαν οτι ειναι καποιος που εχουν ξανααναφερει ο οποιος παει κ πινει κ μετα τσαμπουκαλευεται με οποιον βρει!!ε τελικα θα καταλαβε οτι εκανε λαθος,αφου ειδε παιδια μεσα κ σταματησε!!

κοριτσια δεν το εχω βγαλει ακομα απ'το μυαλο μου!!!! :| ημασταν στη μεση του πουθενα,χωρις κολονες κ χωρις κανεναν να περναει απ'το δρομο κ ειχαμε κ εναν βλακα να μας καταδιωκει!!!

εκει αποδιδω κ τον φοβο μου οταν παω σε πιο απομερες διαδρομες!!οποιοσδηποτε κ να ακολουθει,νομιζω οτι θα μου κανει κακο!μονο τη νυχτα μου συμβαινει αυτο!!!!

σας επρηξα καλε!!! :mrgreen:

λογικα σημερα γιορταζουν κ οι τονιες μας!!!!χρονια σας πολλα κοριτσακια κ με το καλο τα μωρακια σας!!! :D

ελισα μου περαστικα να ειναι!!!! :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια. Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!!!! Τόνιες γιορτάζετε σήμερα;;;

Πολύ μουνταμάρα βλέπω ρε κοριτσάκια μου, τι πάθατε;; Ο καιρός εε;; Εδω κάνει ψοφόκρυο και φυσάει πάρα πολύ!!! Από υγεία νομίζω ότι είμαστε καλύτερα. Δεν λέω μεγάλα λόγια όμως γιατί πας πάει πηδ$%^*ντας!!!!

Λενάκι να σου ζήσει ο πριγκιπάς σου!!! Τι ωράια που είναι μωρέ τα μωρούλια!!!!!

Αντριανάκι μην ακούω για το τσιγάρο!! Νιώθω ακριβώς όπως εσύ!!! Πάντως σκέφτομαι από αρχες Φλεβάρη να το κόψω μαχαιρι γιατί θα βάλουμε μπρος για νινι [smilie=blob1.gif][smilie=sign19.gif][smilie=love6.gif] επιτέλους!!! Το πήρε απόφαση ο αντρούλης μου!!!!

Καλά τι ιστορία αυτή με την καταδίωξη!!! Φαντάζομαι το σοκ!! ΠωΠω!! Σαν ταινία ακούγεται!!!

Ασπάκι και εσύ ιγμορίτιδα;; Ο αντρούλης μου εχει και καταταλαιπωρείται κάθε τόσο. Περαστικούλια!!!

Φιλάκια σε όλες κοριτσάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΝΑ ΤΑΙΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ!ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ!!!!ΑΝΤΕ ΘΑ ΒΑΛΕΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ;;;ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΝΑ ΤΑΙΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ!ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ!!!!ΑΝΤΕ ΘΑ ΒΑΛΕΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ;;;ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ

Ευχαριστώ κουκλα. Σου έχω στείλει πμ. Φιλάκια στα κουκλιά σου!!!! και υπομονή εε;; Αντε μπορεί σε λίγο καιρό να μου δείνεις εσύ κουράγιο ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φλωριαννα μου!καλη βδομαδα!!! :D

αχ τι καλα!θ'αρχισετε προσπαθειες για νινακι???πολυ χαιρομαι!!με το καλο κ να ερθει πολυ πολυ γρηγορα!!!!κ καλη επιτυχια με το κοψιμο του τσιγαρου!!!αμα το παρεις αποφαση,θα γινει!!ολα στο μυαλο ειναι!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!!! Τι κάνετε?

εμείς καλά... ειδα τα ματάκια του να γυαλίζουν κάπως το πρωί... τωρα παίρνω τηλ να δω πως ειναι και δεν τους βρίσκω :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσαρες μου!!!

Χρονια πολλα στα κοριτσακια μας που γιορταζουν σημερα!!!

Βικακι χρονια πολλα και για την επετειο σας!! Να εισαστε παντα γεροι και αγαπημενοι!!

Παω να κανω πιτακια γιατι ξεμεινα απο πρωινο.Φιλακια πολλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax καλέ οι Τονιες γιορτάζουν ε??? :oops::oops::oops:

Συγνώμη κορίτσια μπερδέυτηκα!!!!

Χρονια σας πολλά και πάλι και στις δυο και με εναν πόνο τα μωράκια σας!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου εχω αρκετη δουλεια και σας διαβασα στα πεταχτα :oops::)

Εγω με τον λαιμο ειμαι καλυτερα....

Φλωριαννα ειδα πως θα κανετε προσπαθειες για μωρακι ε? Μπραβο καλυ τυχη και γρηγορα....

Και εγω θελω αλλα για το καλοκαιρι λεμε μαλλον.....

Να σχολιασω την φωτο της Λενας με τον μικρουλη της που ειδα ειναι τοσο μικρουλης :D:D:D

να σου ζησει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες ομορφες!!!!!!!!!!!!!!

ευχαριστω πολυ γι τις ευχουλες σας!!!!!!!!!!!!!!!!

χρονια πολλα κ στις τονιες μας με ενα πονο κ οι 2!!!!!!!!!!!

τι κανετε κοριτσουδια πωπω το 7 μου φαινετε το ξεπεταξαμε πολυ γρηγορα χαχαχχα μας εποιασε :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Βικάκι το ξεπετάξαμε το 7 αντε να τα εκατοστήσουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Προσπάθειες θα αρχίσουμε τον Μάρτιο. Τις προάλλες είχα 3 μέρες καθυστέρηση αλλά αδειαθέτησα τελικά και όταν είπα στον αντρούλη μου ότι είχα ελπίδες αλλά τελικά απογοητεύτηκα (οχι ότι προσπαθούσαμε ειδιαίτερα) μου είπε δεν πειράζει τον Μάρτιο θα προσπαθήσουμε πιο εντατικά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΡΑ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΕΥΤΥΧΗΣΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΞΑΝΑΕΙΠΑ;;;ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ;;;;ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ :lol::lol::lol: ΤΩΡΑ ΓΥΡΗΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙ ΠΥΡΕΤΟΥΛΗ :cry::cry: 7300 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΡΕΦΤΑΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...