Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

7 ΧΡΟΝΙΑ;;;;ΝΑ ΖΗΣΕΤΕΕΕΕΕΕ!!!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!

ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΞΑΦΝΙΑΖΟΜΕ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΩ ΤΟΣΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ :shock::shock::shock: ΠΩΠΩ!! :lol::lol::lol: ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ...ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΗΖΑΝ ΠΙΣΩ... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασπακι χρονια πολλα για χτες για την επετειο σας.

Καλά ρε κορίτσι το πιστεύεις ότι μόνο εσύ το θυμήθηκες????

Εγώ τώρα το πρωί το συνειδητοποίησα.... :? , ο δε Φώτης ακόμα το σκέφτεται... :shock:

Είχαμε κόσμο εχθές, ήταν κάτι φίλοι μας με τα παιδιά τους (ίδια ηλικία με τα δικά μου) και έγινε της πουτ@ν@ς στο σπίτι, χαχαχαχαχα....που να το θυμηθώ μετά???????

Εχθές ήταν μια γεμάτη μέρα, πήγα για ψώνια (πήρα και το κάτι της μου), μετά θέατρο με την Μαρία και μετά σπίτι με τους φίλους.

Σήμερα όμως μας τα χάλασε ο καιρός...και λέγαμε να πάμε θάλασσα, στον Φλοίσβο να παίξουν και τα παιδιά...τελικά εδώ....αραχτοί.

Καμία για παρεούλα δεν βλέπω.... :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες τι κανετε??

εμεις εδω ειμαστε αραχτοι σημερα και το πρωι πηγαμε βολτιτσα το πασαλιμανι με την μικρη και φαγαμε εξω μετα ειπαμε να κοιμηθουμε αλλα που??αφου η ευα κοιμηθηκε στο αμαξι δεν μας αφησε καθολου...!!

εσεις τι νεα??

χρονια πολλα για την επετειο ασπα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους ηρθα!!! :D

Απο το πρωι ολο μπαινω κι ολο δε προλαβαινω να γραψω...Μα τι Ταλιμπαν παιδι εχω κανει!!! :lol:

Ελιζα μου λες να συμβει και με μας τις Τονιες το ιδιο με τα μπεμπακια μας και να ειναι ησυχα οταν γεννηθουν;;;;Απο το στομα σου και στου Θεου τ'αφτι γιατι τα πρωτα δειγματα ειναι ανησυχητικα! :lol:

Περαστικα στο μικρο σου κι ευχομαι να τη σκαπουλαρει ο μπεμπης!

Βικουλινι μου εισαι παλι πεσμενη ε;;;;Α ρε κοριτσακι σε καταλαβαινω...Μακαρι να μπορουσα να κανω κατι να νιωσεις καλυτερα.. :( Σε λιγο καιρο θα κανουμε συμπαρασταση η μια στην αλλη που θα ειμαι κι εγω τα ιδια! :lol:

Να ξερες παντως ποσες φορες εχω πει κι εγω να μπορουσα να γυρισω το χρονο πισω... :roll:

Βικουλα και Ασπα να ζησετε βρε!!!!Να ειστε παντα ευτυχισμενοι και ερωτευμενοι!!!!! :x:ymparty:

7 χρονια ε;;; Εμεις 10... σας φαγαμε!!!!! :lol:

Ναι Βικη μου λεμε να συναντηθουμε εδω οι Ηρακλειωτισσες να πουμε καμια μαλακια να περασει η ωρα! :D Πηγαμε και πριν 2 εβδομαδες οπου τις γνωρισα πρωτη φορα και τις συμπαθησα πολυ!!! Πολυ καλα κοριτσια!!! :P

Ερη μου κι εσυ ερωτευμενη με το τσιγαρο ε;;;;Αχχχ κι εγω!!!! :y32b4: Δε καπνιζα ποτε πολυ κι απο τοτε που εκανα τον Αλεξ εκανω γυρω στα 8-9,αλλα το γουσταρω ρε παιδι μου τρελα και δε νομιζω να το κοψω στο αμεσο μελλον!!! :oops:

Σταμμυ περασατε καλα σημερα ε;;; μπραβο κοριτσακι! ;) Εμεις μεσα ολη μερα γιατι εριχνε καρεκλοποδαρα και φυσουσε τρελα! Δουλευε και ο Μακης... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Ασπακι μου ευτυχως κοιμηθηκε και ηρεμησε το κεφαλι μου της δολιας!!!! :lol:

Καλα ειμαι μωρε,εδω τσακωνομαι τωρα με τη μπεμπα γιατι δε με ακουει που της λεω να παει κι απ'την αλλη μερια να ηρεμησουν λιγο τα πλευρακια μου απο δεξια! 8-}:lol:

Εσυ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααααα!!!!!τι μου κανετε??

αγαπημενηηηη να ζησετε!παντα ευτυχισμενοι κ αγαπημενοι!!!!χρονιααα πολλααα!!!

ασπακι μου επισης κ σε σενα!!!χρονια σας πολλα,καλα κ ευτυχισμενα!!!!

αχ!πολυ μ'αρεσουν οι επετειοι!!! ;;);;)

ελισα μου περαστικα στον μικρουλη σου κ ευχομαι να μην κολλησει κ το αλλο σου παιδακι!!!

τονια28 τι κανεις βρε???εγω δεν ειμαι τοσο κολλημενη με το τσιγαρο!!το φοβαμαι!οποτε καπνιζω λεω ωχ τωρα θα παθω αυτο τωρα θα παθω εκεινο..πανικοβαλλομαι σοο κ να το ευχαριστιεμαι!!το εχω κοψει ηδη 3 φορες στις εγκυμοσυνες μου,σιγουρα θα το ξανακοψω!!!μακαρι!!!

:mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα,.....από τώρα δεν ακούει η μικρή???

Καλά κι εγώ, χαλαρά στο κρεαβατάκι μου με το laptop....έχω και ένα πονοκέφαλο, άλλο πράγμα...

Καλώς την Αντριάννα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε τρελοκομειο τι το κανεις τοτε αν ειναι να πηγαινει η καρδια σου στη κουλουρη καθε φορα;;;; :lol::lol:

Μακαρι να καταφερεις να το κοψεις παντως! Εγω δεν θελω προς το παρον ουτε τη προσπαθεια να κανω!Και να φανταστεις οτι δεν καπνιζω τοσους μηνες με την εγκυμοσυνη! :y32b4:

Ε να μην εχω κι εγω ενα ελαττωμα βρε αδερφε;;;;!!!!!! :lol::lol::lol:

Αστα Ασπακι ειδες το παλιοκοριτσο;;;;;καλα λενε οτι η κοντρα μανας-κορης κραταει απο τη κοιλια!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΟΠΕΛΟΥΔΕΣ;;

ΕΔΩ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ ΦΥΣΑΕΙ ΠΟΛΥ Κ ΒΡΕΧΕΙ...

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ :cry::cry:

Βίκυ μου,προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι!Πάρε το μυαλό σου από τη διάθεση σου.Τι σε ευχαριστεί να κάνεις?Πως χαλαρώνεις?Εμένα,για παραδειγμα μου αρεσει το πλέξιμο.Ξεχνιέμαι!!!!κ το 'χω ρίξει εκεί.Ψάξε να βρείς κατι που σου αρέσει κ ασχολήσου.Ξέρω,ίσως κάποιες φορές μπορεί να μην έχεις κ το χρόνο.Οταν όμως είναι εκεί ο σύζυγος,μπορεί να κραταει εκείνος τα παιδιά κ εσύ να κανεις κατι για σένα.Δεν εχετε κάποιον αλλο δικό σας εκει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδες!!!τι κανετε;;;που ειστε καλε οι πρωινες;;;ΒΑΣΩ;; ΑΣΠΑ;;;

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΡΟΝΟ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ....ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ Κ ΤΗΣ ΠΗΓΕΝΕΙ Κ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΤΟΥ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗ ΛΥΠΑΜΕ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΖΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!ΕΚΕΙΝΗ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ...ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΘΑ ΞΕΠΕΤΑΧΤΟΥΝ...ΑΠΛΑ ΜΕ ΤΗ ΡΟΥΤΗΝΑ Κ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΧΑΝΩ ΛΙΓΟ ΤΗ ΜΠΑΛΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΛΑΛΙΣΩ ΜΟΝΟ :shock::lol::lol::lol::lol::lol:

ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ;;

ΤΟΝΙΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ;;;ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΝΑ;;;

ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗ!

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΕΡΙ ;;;;;

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...