Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Α βικουλινι ξεχασα ναι του εκανα τσεκ απ αιματος οταν ηταν 1 χρονου,τη κανουν οπως εμας(τον εχεις αγκαλια και του κρατας το χερακι) και φυσικα εκλαψε παααρααα πολυ το καημενο μου!!! :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι τον κρατουσα στην αγκαλια μου και του πηραν αιμα αστα να πανε μας

ακουσαν οι παντες τον λυπηθηκα παρα πολυ αλλα ηταν και ευκαιρια γιατι

ποτε δεν του ειχαμε ξανακανει γενικες εξετασεις μονο στον παιδιατρο που

πηγαιναμε.Καλο ειναι που και που να γινονται.

Εχω εναν ξαδερφο και καθε 6μηνες την κορη του την κανει γενικες εξετασεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλο βραδυ να εχουμε σε λιγακι τελειωνω

Τα λεμε αυριο εκτος και αν χιονισει αρκετα και αποκλειστουμε :lol::lol::lol:

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινι μου εγω δεν τους εχω κανει ακομα εξεταση αιματος!!θελω ομως,γιατι εχω στιγμα μεσογειακης αναιμιας κ θελω να δω μηπως εχει κ καποιο απ'τα παιδια!!!μακαρι να μην εχουν ομως!!!

τονια εμεις ειχαμε παρει απο πατρα το παζλ 1500 κομματιων μονο 40 ευρω κ εδω στη μυκονο ριξαμε μια ματια κ ενα παζλ 100 κομματιων κανει 75 ευρω!!φρικη επαθα!!δεν προκειται ποτε να παρω απο δω!ξεφτιλα!! :o:o:shock:

εγω τα 2 που εχω τελειωσει δεν τα εχω κορνιζαρει,δεν ξερω πως γινεται!!αλλα κ παλι δεν νομιζω να το κανω αυτο στη μυκονο,θα μας φανε λαχανο!!! :lol:

ωωω τι θυμηθηκα τωρα!!οταν ο νικολκης μου ηταν 2 μηνων,οταν ξυπνουσε τη νυχτα κ πηγαινοερχομουν για κανα μισαωρο,ειχαμε αγορασει ενα παζλ με 3 μωρακια κ το ειχα απλωσει στο σαλονι!!εεε κ μεχρι να κοιμηθει κ να σταματησει να με θελει εκει διπλα,ελυνα κ απο λιγο!!!!!κ μετα παρασυρομουν κ μετα απο 2 ωρες πηγαινα για υπνο!!!αχαχαχα!!ωραιες εποχες!!! :D

καληνυχτα βασουλα!!!!!!χιονιιιι ακουωωω!!ζηλευωωωωω!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδριανα 75 ευρω!!!!!!!! :shock: πιασοκωλε!!!!!!!!!!!!!!! :o

Ναι μη επιχειρησεις να πας για κορνιζομα εκει....στην Αθηνα να το πας αεροπορικως θα σου βγει πιο φτηνα!! :lol:

Καλα οταν ξενυχτουσες μεσα στη τυφλα εφτιαχνες παζλ;;;;;; εγω δεν εβλεπα που ειναι η πορτα να περασω!!!! (-|8-}

Βασουλα καλη ξεκουραση! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι ακομα καλα κρατω για να δουμε μεχρι ποσο

βικακυ κ μεις καναμε περυσι ε δεν ηταν κ οτι καλυτερο σε συνεργασια ευτυχως ηταν καλη κ η μικριοβιολογος κ περασε γρηγορα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!

ΤΟ 2011 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΕΤΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ!!!

ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΡΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΑΪΔΟΥΡΙΑ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΜΟΥ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΧΘΡΟΣ ΜΟΥ...

ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΒΑΣΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ!!! ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΚΛΑ!!!! ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!!

ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!

ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΤΑΛΙΜΠΑΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΧΑΜΟ~~~!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγωω ειμαι εδωωωω!!!!!με κλονισμενο το νευρικο μου συστημα με το παζλ!!γκρρρ....ακρη δεν βγαζω!! :?

κατερινακι καλη χρονια με υγεια!!!τι κανετε??τρεχεις ε??

τονια μου αστα να πανε!!!ενα παζλ του σπαιντερμαν με 100 κομματια εκανε 35 ευρω! :shock::shock: κ στην πατρα το ιδιο το βρηκα 12! :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγραψε ο αντρας της λενα στο fb ολα πηγαν τελεια ο μικρος 2675kg 49cm

λενακη κ παλι να χαιρεστε κ τα 2 παιδακια σας

αντριαννα κροσια τα νευρα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπρες τι κανετε εγω σηκωθηκα 7.30 ωρα κ ξεκινησα για το γιατρο φανταστειτε ποσο χαλια ειμαι για να σηκωθω τετοια ωρα να παω τελικα μου εδωσε εισπνοες αντιβιωσεις κ αλλα διαφορα χαριτωμενα :twisted::twisted::twisted: το μεσημερι εχω γυναικολογο ηταν να μην κανω την αρχη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι νεα εσεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω απο το καλοκαιρι επρεπε ειπα κατσε να τελειωσω με τα μπανια κ μετα ε σε λιγο θα ξεκιναγαμε ξανα τα μπανια κ δεν θα χα κανει...

ο μικρος πως εινα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είναι ο μικρός, απύρετος από χθές το πρωί. Όλο το βράδυ σηκωνόμουν και τον κοίταγα.

Όλα καλά λοιπόν....σε κανα 2 μερούλες θα συνέλθει πλήρως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χχαχαχαχα ναι αν κ νυσταζω για να μαι ελικρινης :lol::lol::lol::lol: θελω καφε εχω να πιω ποσες μερες αλλα χωρις τσιγαρο δεν εχει γουστο για μενα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε κάνε λίγο ακόμα υπομονή να γιάνεις πλήρως.....

Λοιπόν, σήμερα κρυώνω πολύ....μιλάμε για ψόφο!!!

Τι καλά που αύριο είναι αργία....βαρέθηκα ρε παιδί μου την δουλειά! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...