Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευτυχως που δεν εχουμε ψηφοφορια σ'αυτο το φορουμ,γιατι ετσι κ ελεγα σε κανα θεμα με θηλασμο οτι καπνιζω σιογυρα θα ημουν προτεινομενη για αποχωρηση!!! :lol::lol:

ολες ξερουμε τι γινεται σ'αυτο το φορουμ οποτε καποια δεν θηλαζει ''σωστα''!!γκρρρρ...

τουλαχισοτν εσυ βικουλινι καπνισες αφου αποθηλασες...εγω ειμαι αδικαιολογητη,αλλα ανθρωπος ειμαι!!! :oops:

τον νικολα τον ειχα θυλασει το πολυ 40 μερες,δεν ηξερα την τυφλα μου!την μαρια 7.5 μηνες κ τωρα 17! :shock::D οσο περνανε τα χρονια μαθαινει ο ανθρωπος!!! :lol::lol: το επομενο μαλλον θα πηγαινει προνηπιο κ θα θηλαζει ακομα!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ανριαννάκι μου, κανείς δεν μπορεί να σου πει τι να κάνεις.. Εισαι και μικρούλα..

Ειτε το θέλεις ομως είτε όχι, ειναι πολύ κακό να καπνίζεις και να θηλάζεις.. Συγνώμη που στο λέω έτσι αλλά μερικές φορές δεν καταλαβαίνουμε ποσο κακό κάνουμε με τις επιλογές μας.. αχ σε παρακαλώ μην με παρεξηγήσεις.. 10 τσιγάρα ειναι πάρα πολλά βρε κοριτσάκι μου..

Γενικά βρε κορίτσια πρέπει να σκεφτούμε ότι το κακό που κάνουμε στα παιδιά μας δινοντάς τους πολλύ ζάχαρη, σοκολάτες ή οτιδήποτε ανθιγυεινό δεν έχει άμεση επίπτωση στο παιδι..

Η μανα μου μου λέει πολλές φορές "ελα μωρέ εσεις τι πάθατε?" "δεν πάθαμε μαμα τίποτα.. ακομη..."

Γενικά όλα αυτά λειτουργούν συσσωρευτικά στον οργανισμό των ανθρώπων..

Ειναι κρίμα βρε Αντριαννάκι, τοσο δα μικρό νινάκι...

Αχ χιλια συγνώμη.. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello koritsoudia!!ti kanete?egw vafw nuxi giati to vradu tha pame sti nufi mou exei genethlia!

bikaki polu xairomai pou eisai kalutera!

antrianaki mou ti na sou pw?exei ena dikio i eleutheria alla ok o kathenas oti thelei kanei!

bikoulini k egw simera eftiaksa kai 2gluka kai mageirepsa kai douleies kai i mesi mou den tin paleuei!!!kai mou rixnei kai ta klwtsidia o mikros...

filakia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια τι κανετε?? Καλε τι πολυλογια ειναι αυτη?? δεν σας προλαβαινω η αμοιρη! :lol:

εχω χασει πολλα επεισοδια και αισθανομαι χαλια.Βλεπω καινουρια κοριτσακια στην παρεα μας και δεν τα ξερω! Θα κανετε μια ανακεφαλαιωση για μενα?? :oops::oops:

Ερη μου θα παρεις ολο το νοικοκυριο μαζι σου η θα αγορασεις αλλα απο εκει?? Σπιτι βρηκατε?? Πως του φαινεται του αντρουλη σου εκει η ζωη???

Αδερφουλα ακομα περιμενω πανω απο το τηλ. :(

Βικακι τι επαθες καρδια μου??

Βικουλινι ο μικρος ηρεμησε καθολου??

Τα νεα μας τα ιδια..αρχισαμε και τα απογευματακια εχουμε αερια και τσιριζουμε στα ξαφνικα! τωρα ακουω την φωνουλα του να φανταστειτε! Ο θηλασμος παει πολυ καλα και ελπιζω ετσι να συνεχιστει.Η δικια μου ψυχολογια ειναι αλλα αντι αλλων..τα εχω παιξει κλεισμενη μεσα και απο Δευτερα θα παρω τον μικρο να παμε για καφεδακι.δεν μπορω αλλο...σας βαζω και μια φωτο του για οσες δεν τον εχουν δει στο φεις! :)

φιλακια κοριτσακια μου,νιαουριζει παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελευθερια μου δικιο εχεις!σιγα μην σε παρεξηγησω!!μα αμα ελεγα οτι κανω καλα,θα ηταν κ αναισθησια μου!! :oops: αλλες μερες το ελεγχω,αλλες οχι!!!οπως μου βγει!φυσικα αποφευγω να καπνιζω κοντα στην ωρα του θηλασμου!!!καλα μην φανταστειτε,δεν καπνιζα τους πρωτους μηνες!αρχισα να καπνιζω οταν πια θηλαζα μονο 3-4 φορες!!κ τωρα θηλαζω 2,αντε 3!!

παλι ντρεπομαι!το παλευω!!δεν νιωθω καλα με τον εαυτο μου ετσι κ αλλιως!!κ καπου εδω χαλασα κ το ροζ συννεφακι γυρω απ'το ονομα μου!!! :oops:

αφου σκεφτομαι οτι αν χτυπα ξυλο αργοτερα παρουσιασει καποιο παιδι μου ασθμα,καποιο αναπνευστικο τεσπα,ουτε τα ματια μου δεν θα μπορω να σηκωσω!αμεσδως εμενα την ιδια θα κατηγορησω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!

αδερφούλα συγνώμη για χτες αλλά όταν μπορούσα θήλαζες κι όταν τέλειωσες είχε ξυπνήσει ο μικρός με πυρετό...εχουμε περάσει την γκρίνια και την μουρμούρα από χτες το απόγευμα κυμαίνεται από 37.6 - 39.4 εκεί παίζει ο πυρετός, υπόθετα αντιπυρρετικά σιρόπια και ντουζάκια όλη την ώρα...

και έχω και ένα σπίτι βομβαρδισμένο που δεν έχω καμμιά απολύτως όρεξη να φτιάξω..είμαι σε αποσύνθεση θα έλεγα...δεν μπορώ να κουνηθώ βαριέμαι απίστευτα και το μόνο που θέλω είναι να ξερένομαι στον ύπνο...

έχω και τον Νικόλα μες την μουρμούρα...θέλει να βλέπει συνεχεια Ντόρα η εξερευνήτρια και μου τσακίζει τα νεύρα αυτή η φωνή και η μουσική της!!! :twisted:

εσείς τί κάνετε???

Ιωάννα μου μπες να δεις φωτο απο το ξενοδοχείο λεγεται ασκληπειος thermai πλατυστόμου

αυτό ισχύει και για το βικουλίνι αν και σας είπα δεν ήταν αυτό που περιμενα από τις περιγραφές του ζευγαριού που μας πήγε αλλά ενταξει για ενα σκ καλά ήταν...

βικακυ τί κάνεις?? θα βρεθούμε καθόλου? Μόλις γίνει καλά ο Νικόλας πάμε για κανένα καφεδάκι? Ή ν α έρθετε αν θέλετε? Πες μου να το κανονίσουμε αν θελετε. Να μήν δουλεύει κι ο Νίκος να πάμε οικογενειακώς?

Ερη μου πάλι καλά που δεν μιλησα τοτε στο kidom... :lol: πω πω αλλος ενας μηνας ε? Πώς αντέχεις? Εγώ θα είχα φύγει ήδη ψυχολογικά...

Αντριαννάκι εγώ δεν θα σου πω τίποτε αλλο παρα το ποσο θαυμαζω την υπομονη σου γενικα τόσο μικρη και τα καταφερνεις αψογα...μονο αυτο εχω να πω..για τα υπολοιπα δεν εχω αποψη. Μόνο να σου ευχηθώ να πάει καλά με το "κόψιμο" του θηλασμού αφού το σκέφτεσαι αν καταλαβα καλα αφού το κανει μαλλον απο συνηθεια ο Θανασάκης...που σε λίγες μέρες έχει και τη γιορτούλα του ε??/ Άντε πάλι γλέντια το σπίτι!! :D

Φιλιά σε όλες κορίτσια και να έχετε μια όμορφη Κυριακή!!!

Πάω να κάνω ντουζάκι τον Νικόλα γιατι είναι πάνω μου και μαλλον εχει κανα 38άρι...αν με αφησει να του βαλω το θερμομετρο....θα το εξακριβώσω...γιατι εχουμε κι αυτα...δεν με αφηνει ούτε το ηλεκτρονικο που ειναι γαι το μετωπο να του βαλω...ουτε καν που τον ακουμπαει...τεσπα...

Καληνύχτα!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα τι κανεις βρε??που χαθηκες??/ειναι αρρωστος ο νικολας ε??περαστικουλια ευχομαι κ γρηγορα!! :)

ε ναι σκεφτομαι να σταματησω το θηλασμο,αλλα δεν ξερω ποτε!στεναχωριεμαι κιολας να τον κοψω!!ολο λεω σημερα δεν θα δωσω κ ολο δινω!!δεν μου βγαινει!θα δουμε!!!!μπορει κ αργοτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε;;; Μπηκα πολυ λιγο σημερα παλι και πηγα μονο στις Ηρακλειωτισσες που προσπαθουμε να κανονισουμε συναντηση!

Δε διαβασα ολα οσα γραψατε γιατι ειναι και περασμενη η ωρα.. :oops:

Λενακι τι καλος ο μπεμπακος σου!!!!! :x:x Πω πω ειχα ξεχασει ποσο μικρουλικα ειναι...Ψυχουλα μου!!!! :x

Ανδριανακι μου κανενα ροζ συννεφακι δε διαλυθηκε γυρω απο το ονομα σου βρε χαζο!!! Για μενα εισαι και θα εισαι αξιοθαυμαστη!!!:-*:-*:-*

Ναι σιγουρα δεν ειναι οτι καλυτερο να καπνιζεις 10 τσιγαρα τη μερα,αλλα ακομη και οι φανατικες του θηλασμου συμφωνουν οτι καλυτερα να καπνιζεις και να θηλαζεις παρα να καπνιζεις και να μη θηλαζεις κι οτι μεχρι 5 τη μερα δεν ανιχνευονται καν στο γαλα!Επισης οτι 90 λεπτα μετα μπορεις να θηλασεις γιατι τα επιπεδα των βλαβερων ουσιων εχουν πεσει πολυ..

Κι εγω καπνιστρια ειμαι(τωρα στην εγκυμοσυνη δε καπνιζω) και παρ'ολο που θελω παρα πολυ να καταφερω αυτη τη φορα να θηλασω ξερω οτι αν ζοριστω θα καπνισω! :oops:

Δε σε κανει αυτο κακη μαμα και μη ξανακουσω βλακειες χαζο!!

Ερη μου βεβαια εχεις κι εσυ δικιο..σιγουρα το ιδανικο ειναι να μη καπνιζουμε..:roll:

Βικουλινι βαζουν τη πιπιλα στο στο στομα για να μη τη πλυνουν;;;;;!!!!!!!!!!! :ymsick::-o Καλυτερα να την εδιναν κατευθειαν απο κατω!!! Το στομα μας εχει πολλα μικροβια ασχετα με το τσιγαρο(καλα αυτο ειναι τελειως τραγικο!)!!Σκεφτειτε οτι το στομα του ανθρωπου εχει 80% περισσοτερα μικροβια και βακτηριδια απο το στομα του σκυλου!!!!

Παντως καθε που καπνιζα κι εγω,επλενα χερια και μασουσα δυνατες τσιχλες...ασε που παντα φορουσα ενα μπουφαν,ζακετα την οποια εβγαζα μετα για να μη μυριζουν τα ρουχα οσο γινεται.. :roll:

Τζοαννακι βαραει ο μικρος;;;;και η δικια μου να δεις!!!! Με εχει τσακισει μιλαμε!!!:lol: Ελπιζω να ισυει αυτο που λενε οτι αν ειναι ζωηρο στη κοιλια ειναι ησυχο μετα... :roll:

Βικακι ενταξει επανηλθε η διαθεση;;;Αντε γιατι σε εχουμε συνηθισει μες τη τρελη χαρα και μας κακοφαινεται!!! :lol:

Αχ παιδια δε θυμαμαι τιποτα αλλο και εχει πεσει τρελη νυστα! Σας φιλω ολες!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!Τι κανετε?Πρωινη ειμαι σημερα.

Ομπεμπακος εχει ξυπνησει απο νωρις.Ο μεγαλος μου εχει πυρετο απο χθες και λιγο ξεροβηχα.Αχ ελπιζω να περασει γρηγορα...

Τονια μου και εμενα ηταν πολυ ζωηρος στην κοιλια και τωρα ειναι πολυ ησυχος.Μονο τρωει και κοιμαται η θα καθεται ξυπνιος χωρις να βγλει αχνα.Γκρινιαζει λιγο μονο οταν πειναει η θελει να κανει κακακια.Σου ευχομαι και εσενα με ενα ησυχο μωρακι :D

Οσο για το καπνισμα δεν καπνιζα στην εγκυμοσυνη αλλα να πω την αμαρτια μου τωρα κανω 1 που και που .Βεβαια και εγω νιωθω τρομερες τυψεις :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!

ΛΕΝΑΚΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΣ ΕΣΥ!!!!ΜΑΛΛΟΝ ΕΒΑΛΕΣ ΟΛΗ ΤΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΣΟΥ :D ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΗΣΥΧΟΣ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ!!ΕΙΝΑΙ 4 ΜΗΝΩΝ Κ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ ΑΛΛΑ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΑΚΟΜΑ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΠΟΥ ΚΛΑΙΕΙ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΜΕΤΑ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΦΑΕΙ :cry: ΜΗΝ ΠΕΦΤΕΙΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ!ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ Κ Η ΜΑΡΙΣΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ ΟΥΤΕ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΑ ΟΥΤΕ ΣΙΡΟΠΙΑ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΑΜΑ!

ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ;;ΤΟ ΕΛΠΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ Η ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ Κ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ!

ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ;;ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ Κ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΕ!

ΕΛΙΣΑΚΙ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΡΑΒΟ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ...

ΤΟΝΙΑ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΤΑΝ ΚΑΠΝΙΖΩ ΒΑΖΩ ΕΝΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΒΓΕΝΩ ΕΞΩ Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΒΓΑΖΩ (ΤΟ ΕΧΩ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ)Κ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗ ΠΙΠΙΛΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΚΑΠΝΙΖΟΥΣΕΣ Η ΜΗ ΚΑΠΝΙΖΟΥΣΕΣ Κ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΜΕ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ...ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ..

ΑΝΔΡΙΑΝΟΥΛΑ ΕΙΣΑΙ Η ΠΙΟ ΚΑΛΗ ΜΑΜΑΑΑΑΑ ΚΑΙ Η ΠΙΟ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΗ!!

ΑΣΠΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΕΣΕΙΣ;;

ΦΛΩΡΙΑΝΑ;;;

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΚΛΟΤΣΑΕΙ ΚΑΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ Ε;;;ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΥΣΗΧΟΣ!!ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΕ!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΠΑΛΙ...ΤΑΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ...ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΤΟ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΠΑΡΤΥ Κ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ Κ ΕΓΩ ΚΑΘΗΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΓΩΝΙΤΣΑ Κ ΕΒΛΕΠΑ..

ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;;

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ;;

ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ;;ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΣΟΡΥ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες,

Καταρχην να σας πω ότι εγώ έχω έρωτα με το τσιγάρο όσο χαζό και αν ακούγεται.

Στην εγκυμοσύνη δεν κάπνιζα αλλά μολις γέννησα το ηθελα πάρα πολύ...

2 μηνες μετά την γέννα έκανα το πρώτο μου τσιγάρο και θηλαζα.

Αυτο που ανέφερε η Τονια ειναι γεγονός, καλύτερα να καπνίζεις και να θηλάζεις παρά να μην θηλάζεις καθόλου.

Αντριαννάκι μου δεν ειπε κανεις ότι εισαι κακή μανούλα, για όνομα! Την γνώμη μου ειπα αποκλειστικά και μονο για τα πολλά τσιγάρα. Στην συνέχεια διάβασα ότι δεν καπνίζεις αμέσως πριν θηλάσεις και αυτο ηθελα να σου πω και εγώ να κάνεις.. Και εγώ αυτό εκανα όταν θηλαζα αλλα δεν ξεπερνούσα τα 2 τσιγάρα την ημέρα.. Το μωράκι σου ειναι μεγάλο πιά και δεν συντρέχει και τόσος μεγάλος κινδυνος, αφού τρώει κανονικά στερεες τροφές. Αν ηταν όμως βρέφος και το μονο που εβαζε στο στομα του ήταν το γάλα σου τότε λογικό ειναι να ησουν πιο αυστηρή..

Φιλάκια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!!!τι κανετε?εγω νιωθω τοσο κουρασμενη!!με πονανε τα πλευρα μου τα ποδια μου ολο μου το σωμα!!!δυο βραδιες κανεω εμετο συνεχεια πολλες καουρες!!δεν αντεχω αλλο νιωθω τοσο εξαντλημενη!!! :roll: ο μπεμπης κλωτσαει συνεχειαααα την βρισκει ο μπομπιρας!!! :D:lol: νιωθω την κοιλια μου να πρηζεται/πετρωνει που και που ειδικα αμα εχω αγχος η νευρα!!τι να πω!!!αντε να ερθει ο απριλιος να τελειωνουμεεεεε

εδω εχει τελεια μερα ανοιξη!!!ο νικος και ο αλεξανδρος πηγαν βολιτσα και εγω απολαμβανω την ηρεμια γιαλιγο!!!!αχ αχ τι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα!!!!

σας ευχαριστω βρε κοριτσια που με φερατε παλι στα ισα μου!!χτες το βραδυ ολο σκεφτομουν κ μ'επιασαν παλι οι ενοχες μουμγια το τσιγαρο!!!

να τα πω αλλα μια πιο καλα,μπας κ δικαιολογησω καπως την κατασταση!!τους πρωτους μηνες που ο μικρος επινε μονο γαλατακι δεν καπνιζα καθολου,ουτε ενα!!περιπου τον 6ο μηνα που πια ετρωγε κ τρια γευματα στερεες,καπνιζα ας πουμε στις 12,μετα του εδινα μεσημεριανο κ κατα τις 3 τον θηλαζα!!!αφηνω να περασει τουλαχιστον 2 ωρες!!κ τωρα ακομα στις 1 κανω ενα τσιγαρο κ κατα τις 3 θηλαζω!

τα βραδια στις 9 τον βαζω για υπνο κ το τελευταιο το κανω περιπου στις 7!!!

καλα εχω κλαψει απειρες φορες,που τον βλεπω να θηλαζει ετσι τρυφερουλικα κ μεσα μου ξερω οτι το γαλα μου θα μπορουσε να ηταν πιο καλο γι'αυτον!αφηστε...χαλια...! :cry::cry:

αλλα προσπαθω να ελεγχω τις ωρες!!!τι να πω.....ειμαι κριμα κ το ξερω...... :cry:

δεν νιωθω καλη μαμα γιατι βαζω πιο πανω την δικη μου ευχαριστηση απ'την υγεια του παιδιου μου!νιωθω ντροπη κ ενοχες!!

σορι που σας ζαλισα!τα σκεφτομουν χτες κ ενιωθα να πνιγομαι που τωρα ο χρονος δεν γυριζει κ πρεπει να ζω με αυτες τις τυψεις!! :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσακια μου???

κατερινα περαστικα σας ασε αυτη τη ντορα κ εγω δεν τη γουσταρω καθολου...

βικακυ μου επανερχομαι σιγα σιγα σε ευχριστω πολυ πολυ πολυ για ολα ξερεις εσυ...

τονια κρητικια τι κανεις κοριτσακι κανονιζετε συναντηση??

τονια μου πως εισαστε????/τα χαιρετησματα στην οικογενοια απο ολους μας

ασπακι χρονια πολλα για χτες για την επετειο σας

ερη πηγες τελικα τη παρασκευη παιδοτοπο??

αντριαννα μου εισαι μια σουπερ μανουλα κ το ξερεις

ελενακη τι κανεις??

φλωριαννα πως εισαστε καλυτερεψατε???

ιωαννακη τι κανεις αγορομανα???

βασω ελιζα φανη σταμμυ τι κανετε κοριτσακια???

οποια αλλη ξεχασα τη φιλω πολυ πολυ γλυκα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινι εγω εδω ειμαι.Μ αρεσει πολυ εμενα αυτοσ ο καιρος.

Καθομαι στο καναπεδακι μου απεναντι απ το τζακι και το απολαμβανω..Τα μικρα κοιμουνται.

Ο μεγαλος μου εχει πυρετο..Μια ανεβαινει,μια πεφτει του δινω εναλλαξ ντεπον-ποσταν.Βεβαια γινεται πανικος για να βαλει θερμομετρο και για να πιει τα σιροπια :twisted: Μεχρι στιγμης δεν εχει κολλησει ο μπεμπης,μακαρι να την γλυτωσει αν και δεν νομιζω :(

Αυριο θα τον παω στην παιδιατρο να τον δει μην χειροτερεψει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ ΓΙΝΕΤΕ ΜΑΧΗ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ!ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΜΩΛΕ...

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΖΑΚΙ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΑΒΟΥΜΕ...ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ Κ ΜΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...