Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Αχ εμεινα μονη και ποσο βαριεμαι.....

Νυσταζω παρα πολυ τα ματια μου κλεινουν......... i-)i-)i-)

Σημερα εχει πολυ ωραια μερα ειναι για βολτες :D

Αλλα εγω δουλευω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βάσω μου και εγώ δουλευω και η μέρα είναι υπέροχη..........................

Θα ήθελα να είχα την οικονομική άνεση να έλεγα πάμε μια εκδρομούλα ΣΚ θα ήταν τέλεια.............

Θα φτιάξω και ψαράκια για μεσημέρι..........................................................................

Κάνε υπομονή άλλες 2 ώρες μέινανε για εσένα και για εμένα άλλη μια....................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!!

ΒΙΚΑΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;;

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΑΤΙΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ..ΒΡΗΚΑ ΟΜΩΣ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ Κ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ...ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΗ...

ΚΛΑΙΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΥΝΗΣΩ...Κ ΑΠΟ ΚΕΦΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ!ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ :lol:

ΕΣΥ ΠΩΣ ΠΑΣ;;;ΜΑΖΕΥΕΣΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ;;;ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ;;Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΗ ΛΕΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΕΤΕ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην δουλειά τους το είπα την Τρίτη που μας πέρασε, οποτε πρέπει ν ακάτσω τώρα κανα μηνα ακομη, να βρουν άτομο και τα λοιπά...

Μάλλον θα φυγουμε προς το τέλος Φλέβάρη.. Εχουμε ακομη...

Και εγώ πολύ πεσμένη ειμαι... ο μικρός ζητάει τον μπαμπά του και πέφτω και εγώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι ακνετε???δεν σας προλαβαινω..δενε χω κ πολυ ορεξη να πω την αληθεια!!!οπως βλεπω δεν ειμαι η μονη!!χιχι!!!

τωρα γραφω αδιαβαστη..μονο τη τελευταια σελιδα διαβασα!! :oops::oops:

ελευθερια μου λιγος καιρος εμεινε κ θα πατε στον μπαμπα!!θα περασει κα υτο κ μετα θα εσιτε συνεχεια μαζι!!!υπομονη!!

βικουλινι κ συ ακομα πεσμενη ε???κ γω νιωθω λες κ με εχει πλακωσει χιονοστιβαδα! :lol::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΠΩ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΘΕΙ ΟΛΕΣ;;

ΑΧ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ...Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΘΑ ΤΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΤΟΥ ΜΩΛΕ Κ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΤΕ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΑΚΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ ΚΑΛΑ ΑΚΟΜΗ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ...

ΑΝΔΡΙΑΝΑ Κ ΕΣΥ ΠΕΣΜΕΝΗ;;;

ΚΡΙΣΗ ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΜΑΣ ΕΠΕΣΕ;;;

ΑΝΕΒΑΣΑ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΛΑ ΛΟΓΩ ΗΛΙΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΕ Η ΘΑΛΑΣΣΑ...ΤΩΡΑ ΦΑΙΝΕΤΕ ΛΙΓΟ Η ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ...ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΣΤΟ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια η φωτο βικουλινι!!ωραια θεα εχεις!!! :D

εγω δεν εχω ορεξη ρε κοριτσια!!βαριεμαι να σηκωθω,βαριεμαι να κανω δουλειες,σερνομαι,περιμενω να ερθει η νυχτα να κλεισω την πορτα κ να κοιμηθω!!!θα περασει ομως κ θα κανω παλαβομαρες παλι!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ...ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΞΥΠΝΑΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ Κ ΜΗΛΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΜΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ...ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΠΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι που ειναι μικρουλης ακομα κδ ενε χει προγραμμα!μετα θα τα φτιαξεις ενα προγραμματακι να σε βολευει κ σενα!!!

εμενα να δεις τις νυχτες!!!λεω επιτελους θα κοινηθω!!μολις τα ματια μου εχουν κλεισει γλυκα γλυκα,τσουπ ξυπναει ο μικρος για γαλα!!καταφερνω τον κοιμιζω κ λεω παλι επιτελους ηρεμια!!κ τσουπ ξυπναει ο νικολας για τσια!!!τον βαζω παλι για υπνο!!κ τσουπ πεταγεται η μαρια γιατι βηχει κ θελει τσια!!!ξαναβαζω για υπνο τη μαρια!!μετα τσουπ ξυπναει παλι ο μικρος γιατι εβηξε ο νικολας!!!καταλαβαινεις δηλαδη??? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax κουράγιο και σε σας βρε κοριτσάκια μου...

Βικουλίνι τέλεια η φωτό... Αχ ποσο αγαπώ την Αντιπαρο και την ταβέρνα του Πιπίνου!! χαχαχαχαχαχα!!!

Κατερινάκι... οχι βρε δεν ημουν εγώ τα Φωτα στο kidom...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ειμαι αρκετα καλυτερα εχω παρει κ μια φιλη απο χτες το απογευμα σπιτι κ γενικα ξεχαστηκα ευτυχως σας ευχαριστω πολυ πολυ πολυ για τον ενδιαφερον σας!!!!!!!!!!1

βικακυ ερη σας εστειλα μνμ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ...ΑΣΧΕΤΟ ΚΑΠΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΥΛΑΖΕΙΣ ΑΚΟΜΑ :roll::roll::roll: Η ΛΑΘΟΣ;;;;;

ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥΟΥΟΥ!!!!ΧΑΙΡΟΜΕ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΤΡΑΛΑΛΑΛΑΛΑΑΛ :lol::lol:

ΕΡΗΗΗΗΗ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗ ΤΑΒΕΡΝΑ ΤΟΥ ΠΙΠΙΝΟΥ;;;;;ΕΛΑ ΝΑ ΦΑΜΕ ΧΤΑΠΟΔΑΚΙΙΙΙΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινι ναι θηλαζω,αλλα μην φανατστεις!δεν ξερω καν αν εχω γαλα!!προσπαθω σιγα σιγα να ελαττωσω τους θηλασμους,μπας κ μαθει,του δινω κ καμια φορα ξενο!λεω τον μαρτιο απριλιο να τον βαλω στο δωματιο με τον νικολα σε κανονικο κρεβατακι κ την μαρια σε δικο της κ θελω να μαθει σιγα σιγα μετα το γαλα να κοιμαται!!!2 βραδια εχει κοιμηθει χωρις θηλασμο,αλλα το βραδυ ξυπναει 2-3 φορες κ δεν σταματαει με τιποτα αν δεν πιει!!ουτε πιπιλα θελει,ουτε χαδια ουτε τιποτα!!εν τω μεταξυ τωρα πια καταλαβαινει αρκετα κ οταν του λεω ειναι ωρα για νανι,παει κ παταει το κουμπι με τα νανουρισματα κ καθεται αραχτος στο κρεβατι διπλα στην κουνια κ περιμενει τα μεμε!!!τον σηκωνω μπας και κοιμηθει χωρις κ του λεω νανι τωρα,στραβωνει τη μουρη του,μου δειχνει τα μεμε κ φωναζει μαμ μαμ μαμ μαμ μαμ μαμ!!! :lol::lol: στεναχωριεμαι κιολας να κοψω τον θηλασμο,αλλα νιωθω οτι ειναι ετοιμος κ κεινος να σταματησυμε!!μονο απο συνηθεια το κανει νομιζω!!!ε να πω κ την αμαρτια μου,αν κ ντρεπομαι,κανω κ περιπου 8-10 τσιγαρα την ημερα κ δεν νιωθω καλα!νιωθω οτι το δηλητηριαζω!!! :?:cry::cry:

καπνια κ τους προηγουμενους μηνες,αλλα περιπου 6-7!τωρα το αυξησα λιγακι κ νιωθω τυψεις!!μη με φατε ε??? :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: ΚΑΛΕ ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΦΑΜΕ!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ Κ ΘΥΛΑΣΕΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ...Κ ΕΓΩ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΗΘΕΙΑ;;;ΑΣΧΕΤΟ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΧΕΙΣ;;;; :oops::oops: ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΡΩΤΑΩ!!

ΑΑΑΑ!!ΚΑΠΝΙΖΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΜΟΥΣΙΤΣΑ ΕΕΕΕ;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

ντρεπομαι τωρα!!!ελεγα να το πω να μην το πω!!ε δεν αντεξα!!! :lol:

ναι περιοδο μου ηρθε τον 2ο μηνα μετα τη γεννα..αν θυμαμαι κ καλα!!κ στα αλλα δυο παιδια,καπου τοτε μου ερχοταν!!η μαρια οποτε με βλεπει να θηλαζω τον θαναση μου λεει ''νανασις μαμ ζιζι''!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΓΙΑΤΙ ΝΤΡΕΠΕΣΕ;;;;

ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΘΥΛΑΖΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΣΥΚΩΝΕ ΤΗ ΜΠΛΟΥΖΑ ΤΗΣ Κ ΘΥΛΑΖΕ ΤΗ ΚΟΥΚΛΑ ΤΗΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ''ΜΑΜΑ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΜΕΜΕΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΙΛΑΣΩ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ''' :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΑΧ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΟΛΗΣΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Κ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΝΥΣΤΑ...ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ..Κ ΣΕ ΛΙΓΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΠΑΛΙ...ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗ ΜΑΡΙΣΑ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΑΠΟΨΕ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΕΙ ΛΙΓΑΚΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαν καλη μαμα δεν θα πρεπε να καπνιζω,αλλα δεν αντεξα!!! :oops:ειναι κατι ωρες που λεω ''ευτυχως που υπαρχουν κ τα τσιγαρα''!!! :lol:

εσυ θηλαζεις ακομα βικουλινι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΜΟΥΚΟΠΗΚΕ ΣΤΟΥΣ 2,5 ΜΗΝΕΣ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΡΧΗΣΕΙ ΝΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΕ ΑΡΚΕΤΑ Κ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΗΡΕΜΙΑ...ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΑΡΙΣΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ ΤΗ ΘΥΛΑΣΑ 3,5 ΜΗΝΕΣ....ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΠΝΙΖΩ Κ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΚΟΠΗΚΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2-3 ΜΕΡΕΣ :lol::lol::lol::lol: ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΙΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ ΙΔΙΩΣ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΛΕΙΜΑ 5 ΛΕΠΤΩΝ... :) ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΤΡΕΠΟΜΕ Κ ΝΙΩΘΩ ΑΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΜΥΡΗΖΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ Κ ΝΑ ΒΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΥΝΟΥΝ ΛΕΕΙ ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΤΟΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ Κ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ...ΚΑΙ ΛΕΩ ΟΚ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΛΕΝΩ Κ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...