Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου για τις ευχές σας. :-*:-*:-*:-*

Βικάκι μου, τι έχεις μπουμπου μου;;; Γιατί σε πήρε από κάτω;;;; Εχει συμβεί κατι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είμαι δουλειά :oops::oops::oops::oops:

Βικουλίνη είχαμε και εμείς κάποτε πρόβλημα με το νερό.

Είναι ΕΥΔΑΠ ή από τον Δήμο????

Πάντως να ξέρεις ότι αν η διαροή είναι μέσα στο σπίτι σου ή στην αυλή σου οφείλεις να τα πληρώσεις αν η διαροή είναι από το ρολόι και έξω τότε δεν είσαι υποχρεωμένη να τα πληρώσεις.

Είναι κρίμα τόσα χρήματα να τα δώσεις σε αυτούς.

Που μένεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗ ΠΑΡΟ ΜΕΝΩ.Η ΔΙΑΡΟΗ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΡΟΛΟΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΟΧΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ..ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΟΛΟΙ ΤΗ ΣΩΛΗΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...

ΤΟΝΙΑ ΓΕΝΝΟΥΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΟΠΟΤΕ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΕΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΙΡΘΕ Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ..

ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΝΥΣΗΧΩ...ΤΙ ΕΓΙΝΕ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βΙΚΟΥΛΙΝΙ τότε δεν πρέπει να το πληρώσετε εσείς μην το δεχτήτε. Από τον Δήμο ήταν το νερό???

Να πάτε και σε δικηγόρο να δέιτε ότι το ίδιο θα σας πει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενιτσα Φ. Περασες ζορι απ'τι καταλαβα ε;;;δεν ειχα παρακολουθησει την ιστορια σου...με τα παιδια ζοριστηκες;;;; Κι εγω εφαγα μεγαλο ζορι με τον Αλεξ στην αρχη γιατι ηταν πολυ δυσκολο μωρο και εκλαιγε ολη μερα κι ολη νυχτα και πηγα σε μια γνωστη μου απο τη δουλεια ψυχολογο...Γλιτωσα τα αντικαταθλιπτικα αλλα περασα μεγαλες κρισαρες!!!! :roll:

Μηπως οπως λεει και η Φλωριανα σου κανουν τιποτα παρενεργειες τα χαπια;;; λιγο κουλο μου ακουγεται αυτο με την ακοη...βεβεαια δεν ειμαι γιατρος αλλα μηπως να παρεις και 2η γνωμη... :?

τόνια μου πέρασα ΠΟΟΟΛΥ μεγαλο ζορι!!!τί να σου πρωτοπω...τα παιδια?που δεν είχα βοήθεια απο κενεναν?που ο αντρας μου έπρεπε να φυγει ταξίδι με το καράβι 3 εβδομαδες μετα?που δεν μπορουσα με δυο παιδιά να βγω ουτε για να πάρω ψωμι κ γαλα?τι?αστα.οσο τα θυμαμαι στεναχωριεμαι...εφτασα σε ασχημο σημειο...πολύ ασχημο.Ευτυχώς ολα περασαν,κ δοξαζω το Θεό γι'αυτο.

Τα φάρμακα δεν προκαλουν κατι τέτοιο το ρωτησα.Ίσως καποια στεναχωρια,ίσως απο αγχος,απο καποια ιωση,ειναι πολλοι οι λόγοι μου ειπε που μπορει να προκαλεσουν κατι τετοιο,παροδικο ομως.Ευτυχως σημερα ειναι καλύτερα,οποτε δεν θα χρειαστει να πάρω κορτιζονη.2η γνώμη δεν παιρνω,γιατι είναι γνωστός μας,έχει πολύ καλή φημη,κ ειναι κ το οικονομικο.Χθες,αντι για 100 πλήρωσα 40 ευρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELLO GIRLS....

ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΕΣ?

ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΠΥΡΕΤΟ ΟΛΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ, Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΛΑΔΗ, ΚΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΟΛΛΗ ΔΙΑΡΡΟΙΑ...ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΜΑΤΑΙΑ, ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ SITE ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ 40 :|:oops: ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ...

ΒΙΚΑΚΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ? ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ?? ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΟΛΑ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΑΡΟΔΙΚΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ...ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΟΥ?

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ? ΄ΒΓΑΛΑΤΕ ΑΚΡΗ? ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΟΥ?? ΧΤΑΠΟΔΑΚΙ ΔΙΑΒΑΣΑ Ε?? ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ...

ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΑΓΟΡΑΚΙ Ε?? ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ! ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ SPA ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ....ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ;) ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΛΟΧΕΙΑ...

ΣΤΑΜΜΥ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ; ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΧΤΕΣ...

ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΕΡΙ ΓΑΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ..ΑΥΤΟ ΕΛΕΓΑ ΠΡΙΝ ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΟΤΙ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ ΕΜΑΣ Ο ΝΙΚΟΛΑς ΜΕ ΤΙς ΑΤΑΚΕΣ ΤΟΥ...ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΤΑΚΕΣ ΚΑΘΗΛΩΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΤΡΙΑ...ΧΙΧΙ

ΕΡΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟΡΟΝΤΟ? ΠΟΤΕ ΦΕΥΓΕΙΣ? ΜΗΠΩΣ ΤΩΝ ΦΩΤΩΝ ΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ALLOU KIDOM? ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ...ΓΙΑΤΙ ΤΣΑΚΩΝΟΜΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΥ ΕΜΟΙΑΖΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΛΕΩ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΞΕΡΩ... :roll: ΓΙΑ ΠΕΣ ΗΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ? Ή ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ Ο ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΜΟΥ??? :P

ΡΙΑ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΥΤΗ Η ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΣΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΕΙΣΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ ΚΙ ΟΙ ΔΥΟ!

ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΣΕ ΠΑΙΡΝΩ ΣΕ ΛΙΓΟ... :arrow:

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ ΑΧ ΚΑΙ ΝΥΣΤΑΖΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ...

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinakiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!pou eisai re bubu??nai..nai eimai sigouri pws tha ta xreiastw ta tilefwna...xaxa!egw eipa kai ston kosmo sto maieutirio na mou feroune anti gia formakia afou idi ta exw na feroune kazania kai trofima gia na mporesw na tous taizw tosous antres!!!xaxa!

to bikaki eksafanizol..ee??snif...pou eisai re filenada?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοτιτσια ηρθα και εγω για δουλεια :(

Ετοιμασα το καφεδακι μου ~o)~o)~o) και σας διαβασα.....αλλα δεν θυμαμαι και πολλα :oops:

ειναι πρωι ακομα και δεν ανοιξε το ματι καλα :D

Φλωριανα χαιρομαι που τελικα ειναι μια ιωση και τιποτα πιο σοβαρο :)

θα παρεις τα φαρμακα σου και θα γινεις περδικι ;)

Βικι τι εχεις παθει αυτες τις μερες δεν εισαι και πολυ στα πανω σου :(

οτι και αν εχεις ευχομαι να σου περασει γρηγορα :)

Βικακι το χταποδακι καλο :?::?::?:

Τονια Ιωαννα Ασπα Ρια Ελενη την καλημερα μου :)

Ελπιζω να μην ξεχναω καμια :?: και αν ξεχασα την καλημερα μου και σε κεινη :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν σας ειπα πηγα και εγω στον γιατρο εχθες...

Ο ανθρωπος μολις του εξηγησα τι συμπωματα εχω καταλαβε αμεσως τι γινετε :)

Μου ειπε πως ειναι μια αφθωδεις (κατι τετοιο) στοματιτιδα και οτι προκληθηκε ισως απο καποια

αντιβιωση η απο τον οδοντιατρο που πηγα

Μου εφυγε ενα βαρος ανακουφιστικα :)

Οχι οπως με τρομαξε ο αλλος γιατρος που μου ειπε πρωτη φορα βλεπει τετοιο πραγμα

στην ζωη του :twisted:

Μουυ εδωσε κατι γαργαρες και μου ειπε πως σε 2-3 μερουλες θα ειμαι μια χαρα :)

Ηρεμησα και εγω τωρα που επιτελους ξερω τι εχω ;)

Αυτα τα νεα μου αντε περιμενω να ξυπνησετε μην με αφηνεται μονη μου :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[quote name='"ΒΑΣΩ1234"

Αυτα τα νεα μου αντε περιμενω να ξυπνησετε μην με αφηνεται μονη μου :([/quote']

καλημέρα!!!!!δηλώνω το παρον!Αργησα λίγο αλλα είχαμε ξενυχτια με την μεγαλη μου κορη,εκανε εμετους.

που εχουμε φτασει βρε παιδί μου...να αναγκαζομαστε να παιρνουμε κ 2η κ 3η γνωμη.....τουλαχιστον το καταλαβε θα κάνεις τις γαργαρες σου κ θα περασει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες μας!!!!!!!!!!!!!!!!

Να είναι αυτό ένα καλό ΣΚ και να το περάσει η κάθε μία όπως θέλει.

Εγώ πάντως με βλέπω για να κάθομαι σπίτι (αυτό θέλω δηλαδή να ηρεμίσω λίγο).

Βάσω τελικά έτσι πρέπει να πηγαίνουμε και για 2η γνώμη, μάλλον ο πρώτος ήταν ψιλοάσχετος για να μην το έχει ξαναδεί.

Ελενίτσα περαστικά στο κοριτσάκι σου και εμένα άρχισε πάλι τον βήχα :oops::oops::oops: .

Δεν ξέρω για πόσο θα είμαι μέσα γιατί θα έχουμε κόσμο σήμερα και θα έρθει και το αφεντικό :o .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ελενη και Ρια :!::!::!:

Ελενη περαστικα στην μικρη σου οτι και να ειναι να περασει γρηγορα :)

Ριακαι σε σενα περαστικα για την κορη σου , να γιανει γρηγορα

:)

Τελικα οντως ο γιατρος ηταν τελειως ασχετος :evil: με τρομαξε ετσι οπως μου τα ειχε πει

και τελικα ηταν κατι τοσο απλο ευτυχως...

Το κακο ειναι οτι πειναω παρα πολυ δεν μπορω να φαω τιποτα μονο σουπες αντε και λιγο

κρεμουλα σαν τα μωρακια εγινα και εγω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το γελας :?::?::?:

Ειναι και πεντανοστιμες.....αλλα πολυ παχυντικες...

Ειμαι απο τις 6 εδω και ηρθε μονο ενα φορτηγο απο το κακο στο χειροτερο

απορω τι μας βαζουν να δουλευουμε τα Σαββατα αφου ποτε δεν εχει κινηση :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το γελας :?::?::?:

Ειναι και πεντανοστιμες.....αλλα πολυ παχυντικες...

Ειμαι απο τις 6 εδω και ηρθε μονο ενα φορτηγο απο το κακο στο χειροτερο

απορω τι μας βαζουν να δουλευουμε τα Σαββατα αφου ποτε δεν εχει κινηση :evil:

Σ'ευχαριστω πολυ Βάσω μου!κι εσενα Ρια μου!περαστικα κ στη δικια σου!

Αλήθεια Βασω που δουλευεις?Αθηνα μένεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μενω σε ενα χωριο λιγο εξω απο την Θεσ/νικη και δουλευω σε λατομειο :)

Οχι δεν σκαβω :lol::lol::lol:

Κοβω τιμολογια στα φορτηγα που ερχονται πολυ ευκολη και καθολου κουραστικη δουλεια

αλλα ειναι βαρετη γιατι δεν εχει κινηση και δεν περναει η ωρα ευκολα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία ακούγεται η δουλειά σου Βάσω ;);) .

Εγώ δουλευω σε μεσητικό και τεχνικό γραφείο.

Τώρα είναι νέκρα μετά τις 11 έχω κλείσει κάτι ραντεβού και δεν ξέρω τι παθαίνουν και εκείνη την ώρα θα πάρουν όλοι τηλέφωνο.

Μακάρι να ήταν 1.30 και να είχαν γίνει όλα και να ήμουν σπίτι μου μαγικό???

Εσύ τι ώρα σχολάς????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μενω σε ενα χωριο λιγο εξω απο την Θεσ/νικη και δουλευω σε λατομειο :)

Οχι δεν σκαβω :lol::lol::lol:

Κοβω τιμολογια στα φορτηγα που ερχονται πολυ ευκολη και καθολου κουραστικη δουλεια

αλλα ειναι βαρετη γιατι δεν εχει κινηση και δεν περναει η ωρα ευκολα ;)

καλε κ ποσα δρομολογια θα εχει το σαβατοκυριακο κ σε θελει για δουλεια?κ απληρωτη?

Αχ!σε χωριο ε?Σε ζηλευω!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρια στις 14:00 τελειωνω...

Ελενη δεν εχει καθολου δουλεια το Σαββατο καποτε ειχε και γι'αυτο το πληρωνομασταν ωε υπερωρια

αλλα πλεον με κριση αλλαξαν τα πραγματα...

Δεν μπορω να κανω και αλλιως το καλο ειναι οτι η δουλεια ειναι απεναντι απο

το χωριο μου και μεσα σε 10λεπτα ειμαι σπιτι μου....

Οσο για το να μενεις σε χωριο πραγματικα ειναι τελεια ειδικα για τα παιδια οτι πρεπει

δεν το αλλαζω με τιποτα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι κανουμε λιγο τους μ@λ@κες...... παρα πολυ.....

Η φαση ειναι πως αντε τωρα μιλουν για κριση και μας κοβουν μεροκαματα

να δεις που οταν και αν στρωσουν τα πραγματα παλι ετσι θα μας εχουν γιατι

τους συμφερει....αλλα τι να πεις...

Το θετικο ειναι οτι ειναι ξενη εταιρια και στις πληρωμες τους ειναι ενταξει καθε μηνα

τα λεφτα μπαινουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...