Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Πολλα λεφτα ρε συ μακαρι οντως να βρεις μια ακρη :roll::roll::roll:

Πηρα τηλ το γιατρο και εκλεισα ραντευου θα παω με τον μπαμπα μου που ξερει που ειναι

ασε εχει φρικαρει και αυτος και φοβαται μην ειναι τιποτα σοβαρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ ετσι ειναι βρε Ρια μου οταν δουλευεις πρωι απόγευμα, δεν μπορεις να κάνεις και αλλιώς..

Λενάκι κουράγιο, πιστευω ότι θα περάσει η φάση που περνάει το Ειρηνάκι. Απλά έχε τον νου σου.. Η αληθεια ειναι πάντως ότι εγώ τον τυρανισα τον μικρό μου αδερφούλη τρομερα μέχρι τα 16 μου...

Τωρα βεβαια ειμαστε τα πιο αγαπημένα αδερφια στον κοσμο αλλα τότε.... :?:?

Θα δεις ότι όταν θα ξεπεταχτεί λίγο ο μικρός θα τρέχει αποπίσω της και αυτη δεν θα τον θέλει..

Καλέ τι λες ότι τίποτα δεν εκανες και σε αυτο????? Αφου η Ειρήνη είσαι ίδια εσυ! Ο μικρός ίδιος ο μπαμπάς μια χαρα!!! Φιλάκια πολλά! Κουράγιο

Ελένη μου ωστε ετσι με τον γιατρο ε? Τωρα θα περιμένεις να δεις αν θα ξανασυμβεί? Ελπίζω πάντως και σου ευχομαι να μην ειναι τίποτα και να ήταν τυχαίο.

Φλωριάννα καλά αποτελέσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας αφηνω και εγω εχουμε παρα πολυ δουλεια και γινεται ενας τρελος

χαμος με τα δρομολογια.... :roll::roll::roll:

Θα τα πουμε αυριο παλι το πρωι φιλακια κοριτσακια :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΤΗΓΑΝΙΣΑ ΤΟ ΧΤΑΠΟΔΑΚΙ...Κ ΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ..

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ..

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΕΝ ΠΗΓΕΣ ΓΙΑ ΔΟΥΚΕΙΑ;;ΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ;;;

ΒΙΚΑΡΑΑΑΑ ΑΚΟΜΑ ΠΥΤΖΑΜΟΥΛΕΣ;;;;; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΙΑ ΣΤΗ ΠΑΡΟ ΜΕΝΩ...ΕΠΙΑΣΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΠΡΟΧΤΕΣ 4 ΧΤΑΠΟΔΑΚΙΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΓΑΝΙΣΑ ΤΟ ΕΝΑ...ΚΟΠΙΑΣΤΕ!!!

ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΧΕΙΣ;;;Α ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΟΛΟ ΠΕΦΤΕΙΣ ΣΥΧΝΑ ..ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ;;;ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια επεστρεψα. Όλα καλά. μόνο μια βροχίτιδα έχω από κάποια ίωση. Θα πάρω κατι φάρμακα και θα περάσει.

Εσείς τι κάνετε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια επεστρεψα. Όλα καλά. μόνο μια βροχίτιδα έχω από κάποια ίωση. Θα πάρω κατι φάρμακα και θα περάσει.

Εσείς τι κάνετε;;;

πάλι καλα!!!περαστικά σου!!!

:-*:-*:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυλογουδες ποσα γραψατε δεν διαβασα τιποτα συγχωρεστε με αλλα ειναι μια δυσκολη μερα :(:(:(:(:(:(:(

Γιατί βρε κοπέλα μου?Εδώ είμαστε,μπορείς να μας μιλήσεις!Χαμογέλασε!!!Παίξε με το παιδάκι σου!Κάνε κάτι που να σε ευχαριστεί! [smilie=nike.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριάνα η βρογχίτιδα δεν ειναι και τοσο απλο πράγμα! Να προσέχεις!

Κάνε την θεραπεία σου και να εισαι προσεχτική απο εδώ και μπρος...

Φιλάκιαααα τα λεμε αυριοοοοοο

Δεν προλαβαίνωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσουπρες μου!!! :D

Παλι πιασατε τη παρλα και να δω τωρα τι θα θυμηθω!!!! @-):lol:

Κατ'αρχην Λενακι μου welcome back και παλι να χαιρεσε το μπεμπακι σου!!!!!!!!!! :x:x:-*

Τι καλα που ειναι ησυχος ο μικρος,πολυ τυχερη εισαι κοριτσακι! ;)

Για τη Ρηνουλα μην ανησυχεις καθολου,ειναι απολυτως φυσιολογικο και θεμιτο να εχει τετοια συμπεριφορα!!! Αν δεν εδειχνε ζηλεια να ανησυχουσες γιατι δεν υπαρχει παιδι μου να μη ζηλευει τον ερχομο του 2ου κι αν δε το εκφρασει με τετοιες συμπεριφορες το πιο πιθανο ειναι να το βγαλει σε ψυχοσωματικα που ειναι πολυ πιο δυσκολη η αντιμετοπιση τους! Αυτο που θα κανετε εσεις(εκτος απο υπομονη :y32b4: ) ειναι να μη τη μαλωνετε οταν γινονται "ατυχηματα",να της εξηγητε οτι το μωρο ποναει και να δειχνετε πολυ λυπημενοι με αυτη της τη συμπεριφορα,φυσικα να της δειχνετε πιο εντονα την αγαπη και τη τρυφεροτητα σας απο πριν γιατι τωρα την εχουν πιασει τρομερες ανασφαλειες,να την αφηνετε να "βοηθαει" στη φροντιδα του μωρου τονιζοντας της ποσο μεγαλη και σπουδαια κοπελα ειναι που τα καταφερνει τοσο καλα,οταν ασχολειστε μαζι της και πχ αρχισει να κλαιει ο μικρος να δειχνετε οτι δυσανασχετειτε που πρεπει να διακοψετετε αυτο που κανετε μαζι(πχ χωρις να τρεξετε στο μικρο με πανικο να πειτε "ωχ παλι κλαιει ο κλαψιαρης,παμε μαζι να δουμε τι εχει και μετα συνεχιζουμε")..Αν το αντιμετωπισετε ετσι χαλαρα θα δεις που σε λιγο καιρο θα ηρεμησει πολυ το Ρηνακι σας! ;)

Α και απ'οτι ειδα δεν ειναι μονο ο ερχομος του μωρου αλλα και η μετακομιση οποτε δικαιολογειται ακομη περισσοτερο η ζουζουνα...της επεσαν μαζεμενες οι αλλαγες μωρε της καημενουλας!! :lol:

Φλωριανα μου βρογχιτιδα ε;; ευτυχως τιποτα σοβαρο απλως θελει προσοχη οπως ειπε και η Ερη! :D Κι εμενα οτι ιωση με πιασει σε βρογχιτιδα μου γυριζει! :roll:

Τι ειναι η εμμεσος κουμπς;;;σα πως ξερω η δολια;;;;;; :-?? Κατι με τη κυκλοφορια του αιματος νομιζω,αλλα πια κυκλοφορια,θα σε γελασω..Με εχει ξετιναξει παλι ο ντοκτορ στις εξετασεις και σ'αυτη την εγκυμοσυνη! Μου γραφει καθε μηνα ενα κατεβατο και παω σα το προβατο να μου ρουφηξουν το αιμα!! :crazy::lol:

Ρε Βικουλινι τι ποσο ειναι αυτο της ευδαπ;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!! :-o Εσεις φταιτε που χυνοταν στο δρομο;;;;μηπως αυτοι επρεπε να κανουν συντηρησεις που δεν εγιναν;;;; ρε ψαξτε το και πειτε τους οτι θα πατε δικαστικα!!!!! :evil::evil::evil:

Στη Παρο ε;;;; Πολυ μου αρεσε πριν λιγα χρονια που ειχα ερθει!!!! :x Μαιευτηρια δεν εχει εκει;;;που γεννησες εσυ;;

Ελενιτσα Φ. Περασες ζορι απ'τι καταλαβα ε;;;δεν ειχα παρακολουθησει την ιστορια σου...με τα παιδια ζοριστηκες;;;; Κι εγω εφαγα μεγαλο ζορι με τον Αλεξ στην αρχη γιατι ηταν πολυ δυσκολο μωρο και εκλαιγε ολη μερα κι ολη νυχτα και πηγα σε μια γνωστη μου απο τη δουλεια ψυχολογο...Γλιτωσα τα αντικαταθλιπτικα αλλα περασα μεγαλες κρισαρες!!!! :roll:

Μηπως οπως λεει και η Φλωριανα σου κανουν τιποτα παρενεργειες τα χαπια;;; λιγο κουλο μου ακουγεται αυτο με την ακοη...βεβεαια δεν ειμαι γιατρος αλλα μηπως να παρεις και 2η γνωμη... :?

Βικακι γιατι εισαι στα κατω σου σημερα;;; :(:(:(

Μαλλον κατι εχουν αυτες οι μερες γιατι κι εγω ειναι ωρες ωρες που δε μιλιεμαι... :(:(:(

Βασουλα σημερα θα πας στον αλλο γιατρο;;;αντε να μας πεις τι σου ειπε...κι οπως ειπε και η Ρια...Ενα ευχελαιο ρε παιδια γιατι δε παμε καλα λεμεεεεε!!!!! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsoudia arrwstoulika!!!!ti kanete??egw ekana douleies...k me pairnei mia fili mou,eixa na ti dw kai kairo kai mou leei kernaw kafe se perimenw ekei!allo pou den ithela..kai fusika twra trexw na prolavw me tis douleies!!xxaa!

flwrianaki polu xarika!prosekse to giati therisoune oi k@loiwseis!

bikaki ti exeis koritsaki mou?

bikoulini ti les?1900?aaa den pame kala..kai tha ta plirwsete?

lenaki geros k tuxeros o gios sas!!!me to rinaki tha perasei..ola tin pernane otan erxetai to neo melos!!!tha sunithisei..pou tha paei..

elenaki euxomai na min einai tipota telika..kai na pareis ta panw sou!!

aspaki kala pswnia!!!!

vasw kali doulitsa gia aurio!!ante na mas peis k ti egine me to giatro!!

tonaki28 me to kalo i tsoupra!!!tin eixa kanei ki egw sto 1o alla den thumamai ti einai!

toniaxan toulaxiston eiste kalutera e??mpika k egw telika sto club...xixi..mexri 19/5 tha exw gennisei.kai logika tin proigoumeni evdomada apo auti tou maiou giati mallon kaisariki tha kanw pali!

eraki efuges apo ti douleia i adeia exeis?

filakia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΑ ΕΔΩ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ....ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΑΛΛΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ....ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΙΑΤΡΙΚΟ...ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΕΝΝΗΣΑ...

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;;ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΚΟΨΟΥΝ...ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ...ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΙΣΑΙ;;Α ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΓΕΝΝΕΣ... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω βρε Βικουλινι...Και καλα πως εγινε;;;Ποτε πηγες Αθηνα;;;εσπασαν τα νερα και εφυγες σουμπητη με αεροπλανο;;; :o Ααααχχχχ αγχωνομαι μονο που το σκεφτομαι!!!! :-ss:-ss

Τζοανακι μου τι κανεις;;; Καφεδακι ε;;; καλα το κανες! Οι δουλειες αλλωστε ποτε δε τελειωνουν οι ατιμες!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...