Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημερα Ρια μακαρι να την κλεισεις την δουλεια :)

Και εγω ετσι οπως ειμαι δεν εχω ορεξη για τιποτα :(

Ελενη καλημερα και σε σενα τι ειναι αυτο που επαθες :?::?::?:

Ελπιζω να μην ειναι τοσο σοβαρο και να γινεις γρηγορα καλα :!::!::!:

Και προσπαθησε να μην στεναχωριεσαι ;)

Θα δεις που ολα θα πανε καλα σκεψου θετικα και χαμογελα :D:D:D:D γιατι ετσι

ΠΡΕΠΕΙ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημέρα κοριτσόπουλα!!!!

Παρασκευούλα ζάχαρη, Παρασκευούλα μέλι...σήμερα....δεν με νοιάζει τίποτα!!!!!

Λενιώ μην ανησυχείς για τίποτα....περαστικό θα είναι....θα δείς...

Τι κάνετε οι υπόλοιπες??? Δουλεύετε η χαζολογάτε εδώ μέσα???? :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ασπα α σε παρακαλω εγω μπορω να πω οτι σημερα

τουλαχιστον δουλευω :lol::lol::lol: Ναι αληθεια λεω :!::!::!:

Αχ Παρασκευη σημερα και χαιρεσαι εγω παλι οχι :(

Αυριο δουλευω και μαλιστα τζαμπα :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ασπα α σε παρακαλω εγω μπορω να πω οτι σημερα

τουλαχιστον δουλευω :lol::lol::lol: Ναι αληθεια λεω :!::!::!:

Το βλέπω..... :D:D:D:D αυτά να τα πείς αύριο που δεν θα μπώ το πρωί....και δεν θα σε δω να "δουλεύεις"....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυριο μονη μου θα ειμαι εδω :(:(:(

Σώπα καημένη που θα είσαι μόνη...τόσες κουτσομπόλες είμαστε εδώ μέσα!!!

Απλά εγώ αύριο θα ξαμοληθώ στα μαγαζιά.....ήρθαν οι εκπτώσεις!!!! χαχαχαχα....πολύ χαίρομαι και με βλέπω στο τέλος να γυρνάω με τα χέρια άδεια και τα πόδια πρησμένα.... :mrgreen::mrgreen: για να δούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια τι κανετε;; Καλά περονόσπορος έπεσε;; Τι πάθαμε όλες στα καλά καθούμενα;;;

Περαστικά μας :!::!: .

Βασούλα να πας και σε δεύτερο γιατρό κοριτσάρα μου. Και να μας πεις νέα!!! Τι τραβας και εσύ;; Τουλάχιστον πέρνεις κανένα παυσίπονο να σταματήσει ο πόνος;;

Ελενίτσα μη στεναχωριέσαι κοριτσάκι μου. Θα περάσει θα δεις!! Την πίεση σου την έχεις πάρει τελευταία;; Μηπως σου δημιουργούν τίποτα παρενέργειες τα άλλα χάπια που πέρνεις;;;;

Βικακι μου, τι παιδί αυτός ο γίος σου!!! Πολύ ζουζούνος είναι!!! Και μένα ο Μητσάρας με λέει ζωή μου!!! Τι γλυκά παιδάκια που έχουμε όλες!!

Ασπάκι δεν εχεις δουλίτσα εε;; Παρασκευή σήμερα τρα λαλα!!!!

Εγώ σήμερα παω για την εξεταση!!!

Τονάκι μου, τι εξέταση είναι αυτή που θα κάνεις και εσύ;; Πρώτη φορά την ακούω :oops::oops: .

Βαριέμαι αφόρητα κορίτσια σήμερα θέλω να πάω να κάνω την εξέταση να τελειώνω. Αμαν αυτές οι αρρώστιες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια τι κανετε;; Καλά περονόσπορος έπεσε;; Τι πάθαμε όλες στα καλά καθούμενα;;;

Περαστικά μας :!::!: .

Βασούλα να πας και σε δεύτερο γιατρό κοριτσάρα μου. Και να μας πεις νέα!!! Τι τραβας και εσύ;; Τουλάχιστον πέρνεις κανένα παυσίπονο να σταματήσει ο πόνος;;

Ελενίτσα μη στεναχωριέσαι κοριτσάκι μου. Θα περάσει θα δεις!! Την πίεση σου την έχεις πάρει τελευταία;; Μηπως σου δημιουργούν τίποτα παρενέργειες τα άλλα χάπια που πέρνεις;;;;

Βικακι μου, τι παιδί αυτός ο γίος σου!!! Πολύ ζουζούνος είναι!!! Και μένα ο Μητσάρας με λέει ζωή μου!!! Τι γλυκά παιδάκια που έχουμε όλες!!

Ασπάκι δεν εχεις δουλίτσα εε;; Παρασκευή σήμερα τρα λαλα!!!!

Εγώ σήμερα παω για την εξεταση!!!

Τονάκι μου, τι εξέταση είναι αυτή που θα κάνεις και εσύ;; Πρώτη φορά την ακούω :oops::oops: .

Βαριέμαι αφόρητα κορίτσια σήμερα θέλω να πάω να κάνω την εξέταση να τελειώνω. Αμαν αυτές οι αρρώστιες!!!!

αντε κ να μας πεις νεα!θα ξερεις σημερα τα αποτελέσματα?ευχομαι να ειναι κατι πολυ απλο!εγω γενικως εχω πιεση χαμηλη.την πρωτη μερα που ενιωσα τη ζαλη ειχα 9 κ 5.τι να σας πω....σημερα νιωθω καλυτερα,μακαρι να μην χρειαστει να παρω κορτιζονη,τουλαχιστον οχι τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κ να μας πεις νεα!θα ξερεις σημερα τα αποτελέσματα?ευχομαι να ειναι κατι πολυ απλο!εγω γενικως εχω πιεση χαμηλη.την πρωτη μερα που ενιωσα τη ζαλη ειχα 9 κ 5.τι να σας πω....σημερα νιωθω καλυτερα,μακαρι να μην χρειαστει να παρω κορτιζονη,τουλαχιστον οχι τωρα...[/quote:14k3t67t]

Ναι κοριτσάκι νομίζω τα αποτελέσματα βγάινουν κατευθείαν. Είναι πνευμονολόγος εκεί ένας πολύ καλός μου φίλος που είμαστε από μωρά μαζί γιαυτό ξέρω ότι θα με προσέξουν ;);) . Τι να κάνεις έτσι που έχουμε γίνει μεχρι και για να σε προσέξουν οι γιατροί βισμα χριάζεσαι :evil::evil: .

Εσύ κοριτσάκι είσαι καλύτερα εε;; Αντε να αναρρώσεις πολύ γρήγορα!!! Μηπως είναι η πίεση βρε;; Δεν πας και σε κανένα καρδιολόγο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ δουλευω αύριο :oops::oops::oops::oops:

Αλλά δεν υπόσχομαι τίποτα για παρέα γιατί 1) θα γυρίσει το αφεντικό και 2) έχω κλείσει ήδη 2 ραντεβου :?:?:?

Βρε να φωνάξουμε έναν παππά να μας κάνει κανέναν αγιασμό να γίνεται όλες καλά????

Είναι και αυτό μια λύση :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενιώ μην ανησυχείς για τίποτα....περαστικό θα είναι....θα δείς...

:

σε ευχαριστω πολύ Ασπα μου!μακαρι!

Ελενη καλημερα και σε σενα τι ειναι αυτο που επαθες :?::?: :?:

Ελπιζω να μην ειναι τοσο σοβαρο και να γινεις γρηγορα καλα :!: :!: :!:

Και προσπαθησε να μην στεναχωριεσαι ;)

κ σενα σ'ευχαριστω Βασω μου!στεναχωριεμαι γιατι απο οταν γεννησα κ μετα ολο κατι συμβαινει με την υγεια μου...ελεος πια!

Ελενη σαν Ιλιγγος μου ακουγεται κι εμενα... :roll: Η μαμα μου το παθαινει καμια φορα και παιρνει ενα φαρμακο οταν τη πιανει...δεν ειναι τιποτα σοβαρο αλλα καλυτερα να το κοιταξεις!

tonia28 δεν ειχα ποτε τετοια προβληματα,ουτε εχω ιδεα πως ειναι ο ιλιγγος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπα και εγω θελω να παω για ψωνια ειδα ενα ωραιο δερματινο μπουφανακι και ενα φορεμα

καταπληκτικο και θελω να το παρω...Αλλα δεν εχω χρονο

Ελενη εγω απο τις 6 που πιανω δουλευω ειμαι μεσα θα σε περιμενω :D:D:D

Φλωριαννα περνω παυσιπονα γιατι αλλιως δεν την παλευω με τιποτα ;)

Να μας πεις και εσυ τα νεα σου σημερα απο τις εξατασεις να πανε ολα καλα :):):)

Ρια οντως μονο ο παπας θα μας σωσει 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ δουλευω αύριο :oops::oops::oops::oops:

Αλλά δεν υπόσχομαι τίποτα για παρέα γιατί 1) θα γυρίσει το αφεντικό και 2) έχω κλείσει ήδη 2 ραντεβου :?:?:?

Βρε να φωνάξουμε έναν παππά να μας κάνει κανέναν αγιασμό να γίνεται όλες καλά????

Είναι και αυτό μια λύση :roll::roll::roll:

Μην το γελας καθόλου!Εγω έχω πει στον πατερ να έρθει για ευχέλαιο!φετος τα εχω δει ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΣΟΥΠΡΙΤΣΕΣ;;;;

ΒΙΚΑΡΑΑ ΠΩΣ ΠΗΓΕ ΤΟ ΠΑΡΤΑΚΥ;;;;ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΧΑΙΡΕΣΕ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!!!ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ!!!!

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΕΙΧΕΣ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ;;;ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΣΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ...ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΣΕΠΤ ΟΚΤ 2010 ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΝΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ.. :YMHUG::YMHUG::-*

ΛΕΝΑΚΙ;;;;ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΣΗ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ..ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΘΥΛΑΖΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΕΙΧΕ ΦΑΕΙ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ...ΑΦΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΟΠΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΕΝΕ ΑΛΛΟ Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΠΗΚΕ ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΟΣ...ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΝΕΡΟ ΕΙΕΘΕ ΤΟΣΟ ΓΙΑΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΔΙΑΡΟΗ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΑΜΕ :cry::cry::cry: ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΥΠ.ΔΗΠΩΣΗ Κ ΜΙΑ ΑΙΤΗΣΗ ΜΗΠΩΣ ΚΟΨΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ :evil:

ΒΑΣΟΥΛΑ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;;;ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΕ Κ ΠΑΛΙ...

ΦΛΩΡΙΑΝΑΚΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...

ΑΣΠΑΚΙ ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑΑΑ Κ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΨΩΝΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ :roll:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!!

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ , ΡΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΤΕΛΙΩΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ;;;

ΤΟΝΙΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ...ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΑ ΕΚΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΤΕ...ΓΙΑ ΡΩΤΑ Κ ΜΑΣ ΑΠΟ ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΕΡΙΘΑΛΨΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΑΛΙΑ...

ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ;;ΣΟΡΥ!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια να κανονίσουμε κανένα αγιασμό στο σπίτι μου;; Να μαζευτούμε όλες να πιούμε και κανένα καφεδάκι μπας και αλλάξει η μοίρα μας;;

Καλά Ελενίτσα κι εγώ τα ίδια!!!! Μετα που γέννησα τα εχω δει όλα!!! Χονδροπάθεια στο πόδι, Ταχυπαλμίες, ιώσεις με το τσουβάλι και τώρα αυτό!!!! Καλά ξεμπερδέματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Όσο για την black list καλά κάνεις και τους πέρνεις σβάρνα. Τόσα λεφτά μας κρατάνε καθε μήνα καλύτερα να τα φάμε εμεις παρά αυτοί :lol::lol: Υγεία βεβαια πανω από όλα αλλά αφού έχουμε αναγκη τι να κάνουμε τώρα;;

Καλά σήμερα άκουσα και το εξεις κουφό, ότι πλέον για να πας σε δημόσιο νοσοκομείο πρέπει να πληρώσεις εισητήριο 5,50€ ακόμα και αν εισαι ασφαλισμένος σε κάποιον φορέα!!!!! Τι αλλο θα ακούσουμε παναγία μου ούτε να αρρωστήσουμε δεν μπορούμε. Το κέρατό μου :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυτερα να παμε σε κανενα συνεργειο να μα ς επισκευασουν απο την αρχη :lol::lol::lol:

Βικουλινι καλα τι ειναι αυτο με νερο πω πω κατι πρεπει να κανετε ειναι χαζομαρα να πληρωσετε

τοσο λεφτα :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινι καλα τι ειναι αυτο με νερο πω πω κατι πρεπει να κανετε ειναι χαζομαρα να πληρωσετε

τοσο λεφτα :o:o:o

ΚΑΠΟΤΕ ΛΕΕΙ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΑΠΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ Κ ΕΒΑΖΑΝ ΤΟ ΠΕΡΣΙΝΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΚΑΨΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΠΕΡΥΣΗ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΠΟΧΗ...ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΛΕΕΙ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΕΣΤΩ ΝΑ ΚΟΨΟΥΝ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΣΤΡΙΜΟΓΜΕΝΗ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.. :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Βικουλίνι μου. Υπομονή κοριτσάρα μου. Ευχομαι να μπορέσετε να κάνετε κατι για να μειωθεί ο λογαριασμός!!! :cry::cry: Ας είναι το τελευταίο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!

Τι κάνετε? Εμεις παιζουμε με τον Κώστα στο σπιτι..

Γεια σου Εράκι!!!! Δεν εχει δουλειά σήμερα;; Αλήθεια πότε σταματάς;; Σπίτι βρήκατε στον Καναδα εε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...