Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Τι κάνετε μανουλομανουλάκια μου?

Ειμαι σπιτι σπίτι σημερα.. δεν πηγα... βαριομουν...

Ξεκαθαρίζω το υλικό μαγειρικής που έχω.. πολυ λίγα πράγματα θα πάρω μαζί μου... :( Μαζευω υλικό απο το 1995!!!! Είπα στον πατέρα μου, να στησει μια βιβλιοθήκη στο δωμάτιο μας στην Ξάνθη και έχωσα την μαμα μου να τα τακτοποιήσει όλα εκεί.. Να ειναι μια βιβλιοθήκη με τα βιβλία της Ερης..

Εγώ σημερα έκανα χοιρινό κοκκινιστό με λάχανο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΣΟΥΤΖΟΥΚΑΚΙΑ!!

ΤΟΝΙΑΧΑΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ!!Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ..ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΤΗΣΑ Κ ΤΗΣ ΤΟ ΞΑΝΑΕΙΠΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΣΤΑ ΟΥΤΕ ΕΤΡΩΓΕ ΟΥΤΕ ΕΠΕΙΝΕ...ΜΗΛΟΥΣΑΜΕ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΤΑΙΖΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ...ΗΤΑΝ Κ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΤΟ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙ!ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΣΥ;;ΣΕ ΠΟΙΟ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ;;

ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΕΤΣΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΕΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΜΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ Η ΔΙΑΘΕΣΗ!!!

ΒΙΚΑΡΑΑΑΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Ε;;;ΤΙ ΝΕΑ;;ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΧΤΕΣ;;;

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΕΤΕ;;ΑΝΑΜΕΙΚΤΑ ΣΥΝΕΣΘΗΜΑΤΑ Ε;;;

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ;;;;

ΤΟΝΙΑ ΣΤΗ ΚΡΗΤΗ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ;;

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΦΟΥ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΤΕ... ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΠΑΘΕΙ... :shock:

ΕΔΩ ΒΡΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΕΡΑ....

ΣΤΑΜΥ ΜΟΥ ΤΗ ΠΑΛΕΥΕΙΣ;;;

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ υλικο φιλεναδα εχεις καλα εκανες κ δεν πηγες ετσι για να συνηθηζουνε :lol::lol::lol:

βικακυ πολυ ωραια περασαμε το ζευγαρι που πηγαμε ειχε επετειο γαμου 10 χρονια :D:D:D ειναι συμμαθητρια απο το λυκειο σε αυτο το γαμο ειμουνα παρανυμφος :lol::lol::lol::lol: τρελο γελιο

απο το πρωι που πηγαμε βραδυ φυγαμε δεν μας αφηναν παιξανε κ τα πιτσιρικιααααα φαγαμε το μεσημερι τους μαγειρεχε ο νικακος μου κ το βραδυ παλι φτιαξαμε μεζεδες για κρασακι...

αυριο εχει ο νικος βαρδεια κ κανονιζουμε πιτζαμα παρτυ 4 γυναικες κ 3 παιδιααααα θα ειμαστε :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello!!!ti kanete koritsopoula?sas euxaristw oles!!!

bikaki xairomai pou eiste kalutera!!!

bikoulini mou edw eimai..apla pigane oi antres douleia sxoleio epitelous kai eipa na ksevrwmisw to spiti!!alla ateleiwto re paidi mou!tha kanw kai aurio giati den paei allo!!piges telika gia kafedaki e??mpravo koritsaki mou!!!etsi..etsi..na pairnoume ta panw mas!

tonaki28 me to kalo...enas geros koritsaros!!!

vasw simera eisai kalutera?ante na perasei na mi xreiastei na ftaseis mexri ti viopsia!!!

flwrianaki eiste kalutera eseis?trwei tipota o mitsaras?

toniaxan ante na parete ta panw sas ki eseis!!!

filakia se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιωαννακι μην κουραζεσε κ αυριο μερα ειναι κατσε να χαλαρωσεις λιγο κ εγω ξεκινησα σιδερο το παρατησα στη μεση το βραδυ το υπολοιπο!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JOANAKI μου, ειμαστε καλύτερα. Εγω δεν κάνω πια δέκατα και αύριο πάω να με δουν στο νοσοκομείο. Ο Μητσάρας άρχησε να τρώει [smilie=blob1.gif] σιγά σιγά ακόμα βέβαια αλλά κάτι βάζει στο στόμα του!!!

Μην κουράζεσε εσύ έτσι;; Με ρέγουλα τις δουλειές άλλωστε δεν τελειώνουν ποτέ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!τι κανετε?ολες καλα?μια ερωτηση βρε κορίτσια,αν ξέρετε κατι....απο χθες το πρωι έχω ενα βουητο στο αριστερο μου αυτι.οταν γύριζα απο τον παιδικό που είχα πάει την μικρή καποια στιγμη ένιωσα ζαλαδα κ για λίγα δευτερολεπτα δεν μπορουσα να καταλαβω αν ημουν όρθια ή αν έπεφτα.Η ζαλάδα συνεχίστηκε εως το μεσημερι αλλα το βουητό δεν σταμάτησε.Κ κάθε θόρυβος είναι ανυπόφορος μόνο για το συγκεκρινενο αυτί.Έχετε ακούσει κάτι ανάλογο?Έχει συμβει σε καμμια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!τι κανετε?ολες καλα?μια ερωτηση βρε κορίτσια,αν ξέρετε κατι....απο χθες το πρωι έχω ενα βουητο στο αριστερο μου αυτι.οταν γύριζα απο τον παιδικό που είχα πάει την μικρή καποια στιγμη ένιωσα ζαλαδα κ για λίγα δευτερολεπτα δεν μπορουσα να καταλαβω αν ημουν όρθια ή αν έπεφτα.Η ζαλάδα συνεχίστηκε εως το μεσημερι αλλα το βουητό δεν σταμάτησε.Κ κάθε θόρυβος είναι ανυπόφορος μόνο για το συγκεκρινενο αυτί.Έχετε ακούσει κάτι ανάλογο?Έχει συμβει σε καμμια?

Ελενάκι μηπως ειναι ιλιγγος? ΛΑβυρινθος που λενε? Αν συνεχίσει πρέπει να πας σε εναν ωτορυνολαρυγγολόγο. Απλά θα σε καθαρίσει και δεν θα ζαλίζεσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ;;

ΕΛΕΝΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ...ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΗ ΖΑΛΙΣΤΕΙΣ ΞΑΦΝΙΚΑ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΖΑΛΙΖΟΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΤΕΛΕΥΤΕΑ Κ ΦΟΒΑΜΕ ΟΤΑΝ ΚΡΑΤΑΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ..

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΕΥΑΠ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ...ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΡΘΕ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ...1900 Ε ΦΩΤΙΑ ΣΤΑ ΜΠΑΤΖΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΑΛΙ :cry::cry::twisted::twisted::twisted::cry::cry::cry::shock::shock::shock::?

ΤΑΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ...ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΕΞΟΔΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ :cry::cry::cry: ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ...ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΙΑΣΩ...ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ!!!ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΝΩΝ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ!!!ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!

ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΕΛΑ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΤΩΝ ΑΓΟΡΟΜΑΝΩΝ!!!ΧΙΧΙΙΧ!!!ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ!!1ΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΠΗΤΑ ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια ,τι κανετε?Δεν προλαβαινω να μπαινω συχνα και χανω τα νεακια σας.

Απ οτι καταλαβα τζοανακι ερχεται και το 2ο αντρακι σου ε?Με το καλο!Μαζι θα απλωνουμε τα σωβρακα :lol::lol::lol:

Βικουλινι γιατι ηρθε τοσο πολυ καλε?

Βικυ τι ωραια! πυτζαμα παρτυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελισαβετ τι κανεις????????τα ζουζουνια σου???

α ξεχασα να σας πω απο το απογευμα ο χαρης με φωναζει μωρο μου κ λιωνω εγω πεφτω στα πατωματα κ με κοροιδευει ο νικοςς...αχ ο ερωτας μου :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαστε Βικακι!Ο μικρουλης κοιμαται και ο μεγαλος λυσσαει :twisted:

Αχ σε καταλαβαινω απολυτα...πως να μην λιωνεις!!!Εσενα τι κανει ο Χαρουλης σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου!!! :-*

Πολυ κολλημα εφαγε το μαμμυ σημερα ε;;;; :?

Φλωριανα μου ναι εγω μπηκα στο μηνα μου!!! :D Ευχαριστω για τις ευχες σου! :-*

Τελικα πηγατε στο γιατρο;;ωτιτιδα το μικρακι σου;;;:cry::cry:

Βρε κοριτσια εδω θα γεννησω στο Ηρακλειο που αλλου;;; :lol: Βεβαια δε θα με χαλουσε να πεταγομουν μεχρι το Ελενας πχ,που ειναι τοσο καλο μαιευτηριο να γλιτωσω και τα ευρωπουλακια μου!!! :-p

Τονια σε πονανε τα πλευρα σου απο τωρα;;;; αχ και στον 8ο τι θα κανεις πουλακι μου;;;;;; :o Μιλαω εκ πειρας γιατι υποφερω!!!!! :cry: Και στη 1η εγκυμοσυνη το ειχα,αλλα αυτη τη φορα εχει παραγινει... :?

Βασουλα πως ειναι η πληγη;;; πολυ πονος ε;;; :(:(

Ερη γιατι δε παιρνεις τα βιβλια σου μαζι;;; ειναι τοσα πολλα;;;

Ελενη σαν Ιλιγγος μου ακουγεται κι εμενα... :roll: Η μαμα μου το παθαινει καμια φορα και παιρνει ενα φαρμακο οταν τη πιανει...δεν ειναι τιποτα σοβαρο αλλα καλυτερα να το κοιταξεις! ;)

Βικακι παλι παρτυ εστω και πιτζαμα;;;; :lol::lol::lol: Μπραβο ρε κοριτσι πολυ σε χαιρομαι!! :D

Βικουλινι καλα το εκανες ρε μπραβο!!!ετσι να φορτιζεις τις μπαταριες! ;) Και πες του συζηγου οτι ειναι λογικο να καθεται μαζι του καλυτερα γιατι δε την εχει καθε μερα ολη μερα..για να το κανει και θα δει ποσα απιδια βαζει ο σακος!!! ;)

Καλα Ρια οταν πηγα να βαλω τικερακι πρωτη φορα,νομιζα οτι θα καψω ολα τα εγκεφαλικα μου κυτταρα!!!! :crazy: Αγαναχτησα μιλαμε η ασχετη!!! :lol:

Ανδριανακι,Τζοαννα,Ασπα κι οποια αλλη ξεχναω... :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ρε Βικακι πολυ καλα το κανεις!!!!! :-bd

Παω για νανι γιατι πρεπει να σηκωθω το πρωι να παω στο νοσοκομειο να κανω μια εξεταση που μου ειπε ο γιατρος(εμμεσος κουμπς)...Και σημερα λεει θα πηγαινα αλλα δεν ειχα σηκωμο! i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!! Τι κανετε??

Επιτελους βρηκα λιγο χρονο να σας γραψω!!!

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!! Καπου τις πηρε το ματι μου πριν λιγες μερες που προσπαθησα να ξαναγραψω.!!

Ειμαστε καλα,θηλαζουμε αποκλειστικα,δεν κλαιμε σχεδον καθολου και μοιαζουμε πολυ στον μπαμπα μας!Ναι ναι τιποτα δεν εκανα και σε αυτο! :lol:

Με την Ειρηνη εχω ενα θεμα..απο τοτε που ηρθαμε σε αυτο το σπιτι εχει κανει στροφη 180 μοιρων στον χαρακτηρα της.Εχει γινει αγριμακι,ανυπακοη μεχρι αηδιας και πολυ νευρικια.Τωρα που ηρθε και ο μικρος τα πραγματα χειροτερεψαν...χτες εφτασε στο σημειο να τον δαγκωσει και να τον τσιμπισει στο κεφαλι την ωρα που τον θηλαζα.Τον πατερα της δεν το αφηνει να πλησιασει καθολου στον μικρο και εχουμε μεγαλο προβλημα...Ελπιζω να μην κρατησει πολυ αυτη η φαση γιατι εχω πελαγωσει..

Αυτα απο εμενα. Εσεις καλα εισαστε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι μου κουκλος ο μικρος οπως κ το ειρηνακη!!!!!!!!

φαση ειναι κ θα της περασει ειναι κ η ηλικια τους τετοια οποτε ειναι λιγο δυσκολο αλλα ειμαι σιγουρη οτι θα βρειτγε τη βολη σας!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε :?:

Εγω σημερα ειμαι μια απο τα ιδια και αποφασισα να παω σε αλλον γιατρο

για να μου πει και αυτος την γνωμη του :!::!::!:

Εχθες μολις σχολασα πηγα να παρα το αγορακι μου :D:D:D μου ελειψε

πολυ το μαναρι μου ολο γλυκιες και αγκαλιτσες μου ηταν....

Μολις ζοηρευε λιγακι του ελεγα η μαμα ειναι αρρωστη κατσε καλα και αυτος με

προσεχε εφερνε την κουβερτα με φιλουσε για να περασει ο πονος και μου ελεγε κοιμησου τωρα :lol:

Το μαναρι μου το καλυτερο παιδι εχω

:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ παλι παρτι ε :?::?::?: Τυχερουλα :)

Φλωριαννα σηρερα γιατρο ε :?: Αντε να μας πεις νεα ευχομαι να μην ειναι τιποτα

το σοβαρο :)

Οι υπολοιπες πως ειστε :?:

Σημερα θα εχουμε πολυ δουλεια πηραμε το εργο στο αεροδρομειο επεκταση κανουν σε

διαδρομο και για δυο μηνες θα εχουμε πολυ δουλεια αν κατι δεν παει στραβα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Βάσω καλή δουλειά και καλή επιτυχία!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και εγώ ελπίζω σήμερα να έχω μια θετική απάντηση από μια δουλειά που είναι να κλείσουμε.

Βαριέμαι τόσο πολύ.......................

Ώρες ώρες μου έρχεται μια βαρεμάρα και στο σπίτι και στο γραφείο και άλλες φορές μου έρχεται να τα κάνω όλα τέλεια. Ή του ύψους ή του βάθους :roll::roll::roll:

Σήμερα είναι του βάθους ούτε να μαγειρέψω δεν θέλω θα φάμε από χθες μακαρόνια με κιμά :lol: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!Καλά είστε?Εγώ σήμερα δεν ξύπνησα κ τόσο καλά....

Χθές πήγα στο γιατρό(ΩΡΛ)γιατί είναι από το χωριό μου κ ανησύχησε λίγο γιατί η κλινική μου εικόνα είπε παραπέμπει σε βαρηκοια.Με εξέτασε,μου έκανε όλα τα σχετικά,το ακουόγραμμα δεν έδειξε μεγάλη απόκλιση αναμεσα στα δύο αυτιά,αλλά τον ανησυχεί γιατί ένιωσα έτσι...Μου είπε πως θα πρέπει να πάρω κορτιζόνη,αλλά επειδή παίρνω αυτό τον καιρό αντικαταθλιπτικά κ αγχολυτικα καλό θα ήταν να το αποφύγουμε γιατί δεν είναι κ τόσο καλός ο συνδυασμός αυτος.Μου είπε λοιπόν να περιμένω να δω κ σημερα πως θα είμαι κ αν δω πως δεν εχω δει βελτιωση τοτε αναγκαστηκα να τα πάρω.Θα μιλάμε κ στο τηλέφωνο κ αν χρειαστει να με ξαναδεί.Τον προβλημάτισε λίγο γιατί είμαι μικρη σε ηλικια κ φοβηθηκε για απώλεια ακοής.Μου είπε ηρεμια κ ξεκουραση επίσης.Στεναχωρέθηκα λίγο να σας πω την αλήθεια....

Αυτά...

Συγνώμη αν σας κούρασα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...