Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημεεραααααα!!!!σαν ζομπι ειμαι παλι!!!στις 3:30 κοιμηθηκα!!!εβελεπα ταινια 3 ωρη κ κολλησα!!!γκρρρ...ολο αυτο γινεται!!!!μα να μην μπορω να επιβληθω στο μυαλο μου!! :lol::lol: ξυπναω σημερα τον νικολα για σχολειο,πινει γαλα,του φτιαχνω κολατσιο,τον ντυνω κ ξυπναω τον σπυρο να τον παει!!!κ μολις σηκωθηκε επιασε μια βροχη..δεν φανταζεστε!!κ τελικα δεν τον πηγε!!!βλεπει παιδικα εδω στο σαλονι κ τρωει το κολατσιο!!! :D

βασω μου περαστικα με το δοντι!!εγω δεν θα αντεχα!!θα ετρεμα!!!ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο!!! :?

βικουλινι δεν ξεσκασες πολυ με το καφεδακι??δεν ενιωσες οταν γυρισες σπιτι οτι εισαι αλλιως,πιο ευδιαθετη??!!κ γω αυτο παθαινω!!!γεμιζουν οι μπαταριες!!!καλα δεν εχω να παω καμια φιλη για καφε,αλλα λεμε τωρα!! :lol: καλημερααα ασπα κ ριαααα!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ασπα,βικουλινι,bixkar(βικυ?),Φλωριανα,Βασω,τονια,τζοαννα,τονιαχαν,φανη,Ερη,Αντριανα(manoula3)..... ξεχασα κάποια? :-\ :-\ :-ss Συγνωμη!!!!

Ρία!!!!καλημερα κι απο δω!!!!

Να εχετε μια πολυ ομορφη μερα κι ας μην εχει παντου καλο καιρο!Η μερα θα είναι όμορφη στις καρδιες μας!!

Πολλά πολλά φιλια σε όλες!

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αντριανα χαμογελαστη :D:D:D

Δεν ειναι το δοντι μου τελικα αλλα καποια πληγη που ακομη δεν ξερουμε πως εγινε :roll:

Βικουλινι τα λεμε :)

Καλημερα Ελενη :)

Τελικα Ασπα παντου ειναι χαλια η κατασταση αντε να δουμε :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια με την βοήθεια της Ελένης τα κατάφερα και τα έφτιαξα και εγώ. Καλά πολύ γέλιο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όλο βλακείες έκανα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κάποια στιγμή πρέπει να φτιάξω και το όνομα αλλά δεν ξέρω πως θα το ψάξω κάποια στιγμή :roll::roll: γιατί με λένε Ανδριάνα που είναι της μικρής μου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Τι κάνετε;;

ΤΟΝΙΑ μου, με το καλό αγάπη μου και με ένα πόνο μπήκες στο μήνα σου εεε;; Περαστικά στον μικρούλη, όλο ιώσεις και εσεις!!! Χειμώνας είναι θα περάσει!!!!

JOANAKI το έχασα το στοίχειμα!!! Θα σε κερασω καφε, όπου και όποτε θες :lol::lol::lol: . Τωρα θα είσαι μια ολοκληρωμένη αγορομάνα!!!! Να είναι καλά το μπουμπουκάκι!!! Θα έχει και παρέα ο Χαρούλης να παίζει!!!!

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ αντε καλή ξεκούραση τώρα και καλά γεννητούρια!!!!!

Καλέ έχουμε αλλη που γεννάει τώρα κοντά. Τόνια - Κρητικιά μου, εσύ πότε γεννας με το καλό;;; Τα έχω μπερδέψει :oops::oops::oops: .

Εγω ευτυχώς εχθές δεν έκανα πυρετό, αυριο στις 12 κανονισα ραντεβου για την εξεταση. Αντε να δούμε.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ μου, ωραίος ο καφεδάκος εε;;; Ετσι κοριτσάρα μου, να βγαίνεις που και που να σου φτιάχνει η διάθεση!!!

ΒΑΣΟΥΛΑ περαστικά κουκλάρα μου και σε σενα. Τι ήταν πάλι τούτο;;; Πληγή στο αφτί;; Από τι;; Μηπως πέρασες καμιά ωτίτιδα;;;

Εμένα ο μικρός άρχισε να παραπονιέται πάλι για το αφτί του. Μας βλέπω πάλι στον παιδίατρο :shock::shock: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Φλωριανα οχι δεν εχω πληγη στο αυτι στο στομα μεσα εκει που ειναι τα λαιμα....

Φλωριανα αφου ο μικρος αρχισε να παραπονιεται παντων κατευθειαν στον παιδιατρο για να

προλαβεις...

Μιλησα με τον γιοκα μου τωρα μαμα που εισαι μου λεει σε αγαπαω αχ το μαναρι μου

μου ελειψε παρα παρα παρα πολυυυυυυυυυυυ :!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Βάσω και εγώ όταν είμαι στην δουλειά και μιλ με την μικρή τρελένομαι και μια μέρα μου λέει μαμά δεν με αγαπάς σηκώθηκα και δεν ήσουν σπίτι και έκλαιγε. Για αυτό αποφεύγω να την παίρνω τηλ όταν είμαι στη δουλειά.

Φλωριάνα υπομονή αλλά αν λέει έτσι ο μικρός πάει μάλλον για οτίτιδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα πολυλογουδες τι κανουμε εγω σημερα καλυτερα δοξα το θεο :D:D:D

ανεβηκε κ το κοριτσακι απο κατω(η νυφη μου)κ με το που ειδε ειπε καλημερα πεθερα μου ελιωσα ομως :D:D:D:D ο χαρακης ευτυχως οκ!!!!!!!!!!!

αντριαννακι καλα πεθανα με τη συζητηση ΣΑς ολα τα λεφτα κοιμησου μαρη κ μετα λες για μενα :lol::lol::lol:

τονια μου μεγια το δωματιο αντε κοντευεις με το καλο...

ασπακιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μουυυυυυυυυυυυυυ τι κανεις????ο βηχας ηρεμησε καθολου???

φλωριαννα ελπιζω να μην ειναι παλι ωτιτιδα αμαν πια...

βικακυ μου γλυκο πως εισαι???

ρια τα καταφερες με τα τικερακια μπραβο κ εγω στην αρχη μου ειχαν σπασει τα νευρα....

τονια μου κ σεις δεν εχετε ηρεμησει καθολου αντε ερχετε ο καιρος να ανεβαιτε αθηνα να ηρεμησεις λιγο

ιωανναρα τα παμε ειδες να την ακους τη παλια :lol::lol::lol:

ελενη μου ναι βικυ ειμαι :D:D:D τι κανεις??

ερη μου καλημερα κουκλι μουυυυυυ μου εχεις λειψει

βασω μου κ εγω αν τον εχω αφησει πολλες μερες μετα δεν τη παλευω μου λειπει πολυ αλλα κοιτα να ξεκουραστεις λιγο....

φανη τι κανεις??????

οποια εχω ξεχασει πολλα πολλα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!τι κανετε?>εμεις ειμαστε μια χαρα..φτου φτου!!!δεν αντεχω αλλες ιωσεις!!!κουραστηκα πια!!!Φλωριαννα μου δεν μπηκα ακομα στον μηνα μου κλαψ κλαψ εχω ακομα 3μηνες!!!η αλλη τονια μπηκε χιχι!!! :shock::D:P

Βικουλινι θα κανω τον κλασσικο μηνιαιο υπερηχο!!στις 25-01 μπαινω στον 7ο!!!αμην!!!εχουμε υπολογισει οτι μεταξυ 13-04 με 20-04 θα εχω γεννησει(38ηβδομαδα)...αχ αχ αντε να τελειωνουμε!!!ο αλεξανδρος μου λεει οτι η μαμα θα κανει μπεμπη και τρελαινομαι..αρχιζω και του εξηγω οτι θα φυγω για λιγες μερες και οτι θα εχει αδερφακι σε λιγο καιρο..για να δουμε καταλαβαινει!!!!???

τονια28 στην κρητη θα γεννησεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κοριτσαρες εγω σας αφηνω κολαει πολυ ο η/υ και δυσκολευομαι να εκτυπωσω δελτια

θα τα πουμε αυριο το πρωι παλι φιλια σε ολες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!τι κανετε?>εμεις ειμαστε μια χαρα..φτου φτου!!!δεν αντεχω αλλες ιωσεις!!!κουραστηκα πια!!!Φλωριαννα μου δεν μπηκα ακομα στον μηνα μου κλαψ κλαψ εχω ακομα 3μηνες!!!η αλλη τονια μπηκε χιχι!!! :shock::D:P

Ax βρε Τονάκι πάλι μπερδεύτικα :oops::oops::oops::oops: .

Ιωσεις συνέχεια εε; Που να δεις εμεις!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φακες εκανα!!!!!!!!!!!!!παραγγελια απο το γιοκα μου το αγαπημενο του!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο Βικάκι που είστε καλύτερα. Φακές ακούω και εγώ αυτό μαγείρεψα!!!! Αρέσουν στον Χαράκη εε;; Μπράβο το παιδί που του αρέσουν τα υγειινά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...