Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι κανετε κοριτσια??χαλια ο καιρος ε??

εχω μια διαθεση σαν το καιρο,τα δικα σας μικρα σας εχουν ισοπεδωσει το σπιτι??η δικια μου εχει φρικαρει παρολο που την βγαζω βολτα,δεν ξερω τι αλλο να κανω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααα σααςςς!!!κ εμνα χαμος μεσα στο σπιτι σταμμυ μου!1ασε!!ολο τα κυνηγαω!!!

κοριτσια δεν φανταζεστε διαλογο που ειχαμε σημερα με τον νικολα!!!!διαβαστε!!!

ΝΙΚΟΛΑΣ:μαμα εγω θα παντρευτω την αννα!!λειπει απ'το σχολειο τωρα,αλλα εγω θα την παντρευτω!

ΣΠΥΡΟΣ: κ αν η αννα παντρευτηκε αλλον κ εφυγε??

ΝΙΚΟΛΑΣ:δεν παντρευτηκεεε αλλον σου λεωωωω,ειναι στην αθηηηνααααα!!!!

ΣΠΥΡΟΣ:ναι,αλλα αμα παντρευτηκε??

ΝΙΚΟΛΑΣ:τοτε θα παντρευτω τη μελινα!!

ΕΓΩ:καλα νικολακη μου οταν μεγαλωσεις σαν τη μαμα κ τον μπαμπα θα την παντρευτεις!ενταξει??

ΝΙΚΟΛΑΣ:οχιιιι!τωρα θα την παντρευτω!

ΕΓΩ:οταν μεγαλωνουμε παντρευομαστε,οχι στο σχολειο!

ΝΙΚΟΛΑΣ:οχι στο σχολειο??τοτε θα την παντρευτω στο σπιτι! :lol:

ΕΓΩ:τα παιδακια δεν παντρευονται,πρεπει να μεγαλωσουν!!!

ΝΙΚΟΛΑΣ:εγω θα την παντρευτω τωραααα!!!εσυ μαρια ποιος θα παντρευτεις????

ΜΑΡΙΑ:αννα :lol:

ΝΙΚΟΛΑΣ:η αννα ειναι γυναικα μαρια μου!αγορι πρεπει να παντρευτεις!!!

ΜΑΡΙΑ:αννα

ΝΙΚΟΛΑΣ!θες να παντρευετεις τον ταδε που ειναι κ δυνατος???ειναι καλο παιδι!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ε ΡΕΕΕΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνηθως λενε πως οταν βλεπεις οτι γεννας εχεις ενα μεγαλο βαρος μεσα σου και σου

φευγει, απο οτι μου εχουν πει και εμενα

ΒΙΚΑΡΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΤΣΙ ΞΕΡΩ Κ ΕΓΩ ΟΤΙ ΣΥΜΑΙΝΕΙ!!!

ΚΑΛΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΠΛΑΚΑ!!!

ΣΤΑΜΟΥΛΑΑΑΑ ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ Η ΜΑΡΙΣΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑΑΑ(ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΗΡΕ :shock::lol: )ΜΕ ΠΡΗΖΕΙ Κ ΜΕΝΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑΑΑ...ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!

ΤΙ ΕΧΕΙΣ ;;;

ΒΙΚΑΡΑ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΤΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΠΟΥ,ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΠΑΛΙ ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ... :cry:

ΑΣΠΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;

ΒΑΣΟΥΛΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!ΠΕΡΑΣΙΚΑ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ!

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ ΤΕΛΙΚΑΑΑΑ;;;ΠΕΣ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ;;;;

ΕΡΙ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΙΑ;;;;;

ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΔΙΟΤΙ ΕΚΛΕΓΑ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΙ :cry::cry: ΠΟΥ ΝΑ ΒΓΩ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΞΩ...ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ 5,30 ΜΕ ΤΗ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗ ΠΑΡΩ...ΜΗ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΚΟΛΗΤΗ ΑΠΛΑ ΒΓΕΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕ!ΣΥΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ!

ΤΙ ΑΛΛΑ;;ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μπράβο Βικούλίνι, έχεις δικιο, σημερα θα πηγαινε το Τζοαννάκι για την Β επιπέδου!!!

Αχ αντε να δουμε τι θα γινει!!!

Σταμμυ μου ετσι ειναι το χειμώνα μέσα στο σπιτι να τα σπάνε όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλίνι μου, ασε με δε ξέρω τι πάθαμε, για μούτζα μου φαίνεται!!!! Εσυ τι έπαθες καλέ και έκλεγε χθες;; Τα νεύρα σου εε;; Και εγώ έτσι είμαι αμα με πιάσουν τα νευρα μου, φερτε κουβάδες!!!!

JOANAKI αντε καλέ πες το φύλλο. Εχω βάλει και στοίχειμα εεε, μη ξεχνιώμαστε!!! Καλά να είναι μωρέ το ζουζούνι και ότι να ναι!!! Αλλά πες θα σκάσω!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!τι κανετε?εμεις εκει που γιναμε καλα την κυριακη παλι πυρετο και διαρροια ο Αλεξανδρος!!!ελεος λεω πια!!!δεν εχουμε ηρεμησει εδω και 2 μηνες!!!τα επαιξα!!!τελοςπαντων!!!σε 2 βδομαδες εχω και ραντεβου με τον γιατρο και ανυπομοπνωωωω!!!εσεις τι νεα?ακομα αρρωστουλια ειστε ολες?τι να πω??περαστικααα μας!!!

ιωαννακι εμαθες το φυλο??εχουμε αγωνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε?εγω μια χαρα μολις γυρισαμε απο την πεθερα μου εβαλα τον μικρο για υπνο και ειπα να μπω να δω κανενα νεο.πηγα γιατρο δευτερα και ολα ηταν τελεια γενναω 23 φεβρουαριου και πηρα εως τωρα 11 κιλακια και το καλυτερο την παρασκευη σταματαω απο την δουλεια θα ειμαι μια αδειουχα τι καλα!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou!!!!!ola kala pigane!mono auto me noiazei!!!

EIMAI MIA TRELI AGOROMANA!!!!NAI!!!!

i biki nikise na skasete oles!!!xaxa!!!

με το καλο το αγορακι σου!να ειναι παντα γερο κ καλοτυχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσουδια τι κανετε απο το πρωι τωρα μαζευτηκαμε σπιτι εγω τα ιδια σαν κυκλοθυμικο ατομο μια ειμαι up μια down τι να πεις αβυσσος η ψυχη μου

:lol::lol::lol::lol:

ιωανναρα μπραβο κοριτσακι μου ειδες που στα ελεγα σε εκοψα εγω :lol::lol::lol: με το καλο κουκλι :D:D:D:D

τα φιλια μου σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!

Τονάκι πότε μπαίνεις στον μήνα σου? Πέρασε ο καιρός σε λίγο θα κρατάς την μπουμπουκα σου στα χεράκια σου!

:shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:~x(~x(x_x

ΤΡΑΓΙΚΟ! ΑΙΣΙΧΤΙΡ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ, για μπάτσες ειναι όλα τα γουρούνια, εκμεταλευονται την κρίση για να τσεπωνουν ακομη περισσότερα λεφτά χρησιμοποιώντας δούλους! Ετσι κάνουν και σε μας, μας φωνάζουν μέσα, μας λένε πρώτα ότι η εταιρεία έχει αποφασίσει περικοπές προσωπικού για να χεστούμε επάνω μας και μετά μας λένε ξέρετε θα δουλέυετε υπερωρίες και Σαββατοκύριακα αλλά δεν θα πάρετε φράγκο! Ουστ ρε καριολιδες!!! Θα ερθει ο καιρός που θα σας φάμε ζωντανούς ρε αφού δεν θα έχουμε να φάμε τίποτα άλλο!!! Αχ τα νευρα μου πρωί πρωί... Καλά κάνω και γκρεμοτσακίζομαι απο την Ζιμπάμπουε... :-??

Παιδιά συγνώμη για το ξέσπασμα, πραγματικά ειμαι φρικαρισμένη με τα εργασιακά...

Πες τα χρυσοστομη με το κωλομπουρδελο που ζουμε!!!!!!!! :evil::evil::evil:

Μη σας πω εγω για τα καθεστωτα που επικρατουν στο καναλι που δουλευει ο αντρας μου και ποσα του δινουν!!!!!! :evil::evil::evil:

Ρε Ερουλι να ερθουμε κι εμεις μαζι σας;;;;;σε κοβω και πολυ ωραιο ατομο και θα κανουμε καλο παρεακι!!!! :lol::lol::lol:

Αυριο μπαινω στο μηνα μου!!!Ναι φτανει η ωρα που θα σκασει μυτη η τσαπερδονα!!!! :-p Μετα βεβαια με βλεπω να ριχνω κι εγω πολλες φορες το κλαμα της ζωης μου σα το Βικουλινι απο το ζορι που θα τραβαω.... :?

Βικουλινι ησουν καλυτερα σημερα;;;πηγες για καφεδακι;;; :YMHUG:

Τζοαννακι με το καλο ο ΑΓΟΡΑΡΟΣ!!!!!!!! :D:D:D Σε σκεφτομουν σημερα και τωρα μολις καταφερα να μπω και εψαξα κατευθειαν για νεα σου!!! :lol: Το βασικοτερο ειναι που ειναι ολα καλα και το μωρακι χαιρει ακρας υγειας!!!! :x

Βικουλα μας πηρες τα σωβρακα!!!! :lol::lol::lol:

Ρια εγω σε ρωτησα για το ονομα σου αλλα σε ρωτησα και ποσο χρονων εισαι γιατι μου φαινεσαι τοσο μικρουλα (ναι ειμαι πολυ διακριτικη το ξερω! 8-} ) ! :lol: Παρεμπιπτοντως Ανδριανα θα βγαλω κι εγω τη μπουμπου μου! :D

Φλωριανα και Βασουλα περαστικα σας μωρε κοριτσακια... :cry::cry: Ελπιζω να περασει γρηγορα να μη ταλιαπωρειστε... :roll:

Εγω τελειωσα τα καδρακια,εγιναν πολυ ωραια νομιζω και μολις τα κρεμασω και τελειωσω με το δωματιο θα σας το δειξω!!! :D

Ο Αλεξ σημερα και χθες πολυ ντουρασελ ρε κοριτσια και με εβγαλε νοκ αουτ!!!! :crazy:

Ζωη να χει το παιδακι μου αλλα ωρες ωρες με φτανει στα προθυρα νευρικης κρισης.... :?:?

Ανδριανακι καλα πεθανα στο γελιο με τα παιδακια σου!!!!!!!!! :)):)):)) Τι ατακες πεταει ο γιος σου;;;;;!!!!!!!! :)):)):))

Λενακι ευχαριστω για τις ευχες σου!!!!Να χαιρεσαι κι εσυ τις κουκλιτσες σου!!! :x

Αυτα...δε θυμαμαι κατι αλλο κοριτσακια μου... ;):roll: Φιλακια σε ολες!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες καλημερα!!!

koritsakia mou!!!!!ola kala pigane!mono auto me noiazei!!!

EIMAI MIA TRELI AGOROMANA!!!!NAI!!!!

i biki nikise na skasete oles!!!xaxa!!!

Συγχαρητηρια για ο αντρακι σου να ειναι γερο........ :D:D:D

Εχθες τελικα πηγα στον οδοντιατρο ο οποιος μου ειπε πως αυτο που εχω στον λαιμο δεν

εχει να κανει με το δοντι και μου ειπε να παω σε ωττορινολαρυγγολογο,ετσι εκανα

πηγα σε εξωτερικο γιατι στο νοσοκομειο θα ημουν μεχρι τωρα.....

Με καθαρισε τα αυτια μου και μολις ειδε την πληγη τα επαιξε μου ειπε πως τετοιο πραγμα

εχει δει για πρωτη φορα....

Μου εκανε διαφορες ερωτησεις για να καταληξη καπου αλλα καποιο στανταρ συμπερασμα

δεν εβγαλε...

Απλα οτι ειναι καποια πληγη,μου εδωσε να κανω γαργαρες πρωι-μεσημερι-βραδυ και ενα παυσιπονο

μου ειπε πως αν μεσα σε δυο μερες δεν δω διαφορα να παω παλι για να μου παρει κομματι απο

την πληγη να το στειλει για βιοψια....

Πεθανα στον πονο πριν φυγω μο εδωσε ενα υγρο το οποιο μεσα ειχε κορτιζονι και νιωθω καπως

καλυτερα απλως δεν μιλαω....

Απο την δουλεια δυστυχως δεν μπορεσα να παρω ουτε μια μερα αδεια για να ξεκουραστω... :evil:

Ειμαι σαν φυτο τον μικρο τον εχω αφησει στην μαμα μου απο προχθες και μου λειπει πολυ

αλλα δεν εχω δυναμεις απο τον πονο για τον κρατησω....σημερα θα παω να τον παρω

εστω και για δυο ωριτσες...

Αυτα τα νεα μου καλα-κακα δεν ξερω θα φανει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΦΑΝΟΥΛΑ ΑΝΤΕ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Κ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!

ΤΟΝΙΑ ΜΠΗΚΕΣ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΣΟΥ Ε;;ΑΝΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΕΥΧΟΜΕ Κ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΝΙΝΙ!!!ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΓΩ..ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ..ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!!

ΤΖΟΑΝΑΚΙ;;;ΠΩΠΩ ΠΩΣ ΠΕΣΑΜΕ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΩ;;;; :lol::lol: ΓΕΡΟ ΝΑΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!!ΤΟΥ ΣΟΒΡΑΚΟΥ ΤΟ ΚΑΓΚΕΛΟ!!!!ΣΟΒΡΑΚΟ , ΣΟΒΡΑΚΟ, ΣΟΒΡΑΚΟ, ΚΙΛΟΤΑ...ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΛΩΣΤΡΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΒΙΚΑΡΑ;;; ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΟ ΜΑΝΤΙΟ ΤΩΝ ΔΕΛΦΩΝ;;;;ΠΩΣ ΤΟ ΞΕΡΕΣ ΟΤΙ ΘΑΝΑΙ ΓΙΟΣ;;;ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ;;

ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΛΑ!!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΧΕΛΕΟ;;ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ...

ΑΣΠΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΕΣΕΙΣ;;;

ΤΟΝΙΑΧΑΝ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΣΕ ΣΑΣ..ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΥ!!ΤΙ ΥΠΕΡΥΧΟ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΑΝ ΠΑΤΕ ΑΘΗΝΑ;;ΑΝΤΕ ΕΥΧΟΜΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!ΘΑ ΑΝΥΠΟΜΩΝΕΙΣ ΒΟΛΤΙΤΣΑ Ε;;;;

ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!ΕΦΥΓΑ ΣΤΗΣ 5,10 ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΓΥΡΗΣΑ 9 ΠΑΡΑ 10!!!!!!ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΓΙΑΤΙ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΝΤΙΠΑΡΟ ΟΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑΡΘΕΙ ΤΟ ΚΑΡΑΒΑΚΙ ΚΤΛ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΩΡΑ!!ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ!!!ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΗΣΑ ΣΠΙΤΙ ΑΡΧΗΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ...ΟΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕΤΕ ΣΟΥΖΑ ΕΝΩ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΒΑΛΗΣΕΙ...ΤΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΙ 2 ΓΟΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ...Κ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΣΠΑΣΕ ΠΑΛΙ... :twisted:

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΘΙΕΡΩΣΩ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΗΡΕ ΛΙΓΟ ΑΕΡΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ...

ΤΙ ΑΛΛΑ ;;;ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα.

Περαστικά σου Τόνια ελπίζω να μην είναι τίποτα και να σου περάσει γρήγορα.

Μιρλίτσα καλή μέρα στην δουλειά να έχουμε.

Καλά εχθές με την Elenif πεθάναμε στα γέλια γιατί προσπαθούσαμε να βάλουμε τίκερ εκείνη τα κατάφερε και εγώ όχι όλο το βράδυ αυτό σκεφτόμουν και γέλαγα :lol::lol::lol::lol::lol: .

Μου είπε να αντιγράψω την διευθυνση εκεί που λέει υπογραφή εγώ έψαχνα και δεν την έβρισκα και την έβαλα αλλού :lol::lol::lol::lol::lol: για να δούμε θα τα καταφέρω σήμερα?????? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε βλέπω online τόση ώρα και λέω για να μην έχει γράψει ακόμα...έκθεση ετοιμάζει αυτή!!!! :lol::lol::lol::lol:

Γειά σου ρε Βικουλίνι με τα ωραία σου λογάκια....για όλες παρακαλώ!!!! :ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου ρε Βικουλίνι με τα ωραία σου λογάκια....για όλες παρακαλώ!!!! :ymparty:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ... :) ΠΩΣ ΠΑΣ ΔΟΥΛΕΙΑ Ε;;;ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ;;

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΡΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ...ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ασπα,Βικουλινι και Ρια :):):)

Ο καιρος πολυ χαλια μουντος και παλι δουλεια γιοκ....

Μου αρεσει που δεν μου δινουν και αδεια αφου κολοβαραω εδω γιατι να

μην παω στο σπιτακι μου :?::?::?:

Εσεις κοριτσια εχετε δουλιτσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΘΙΕΡΩΣΩ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΗΡΕ ΛΙΓΟ ΑΕΡΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ...

Και καλα θα κανεις μια φορα το μηνα δεν ειναι τιποτα πρεπει λιγο να ξεφεγεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...