Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημερα Ασπα ευτυχως με την δουλεια σχετικα καλα...

Οσο για τον λαιμο μου στην αρχη με πονουσε ο φρονημητης μου που αρχιζει και βγαινει

αλλα στον αδενα εχει μαζεψει πειον και ποναω παρα πολυ το απογευμα θα παω οδοντιατρο να δω

τι θα μου πει και αν δεν ειναι απο το δοντι θα παω σε εναν ιδ.παθολογο να το κοιταξω γιατι καθε μερα

γινετε και χειροτερα.

Εσυ τι λεει ολα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να δεις που έχεις πυώδη αμυγδαλίτιδα….δεν υπάρχει χειρότερος πόνος!!!

Όσες φορές το έχω πάθει μόνο με αντιβίωση περνά….amoxil για την ακρίβεια.

Περαστικά σου…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τις αμυγδαλες μου τις εβγαλα εδω και 4χρονια γιατι παντα το παθαινα αυτο αλλα τωρα

το πειον ειναι στον αδενα και βεβαια κανει ακριβως τον ιδιο πονο εχθες πηγα στο φαρμακειο

και το μονο που μου εδωσε ειναι τις καραμελες Orocil αλλα δεν με ανακουφιζουν καθολου.

Το απογευμα που θα παω θα μαθω γιατι νιωθω απαισια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!

Τονάκι πότε μπαίνεις στον μήνα σου? Πέρασε ο καιρός σε λίγο θα κρατάς την μπουμπουκα σου στα χεράκια σου!

Τελικα εχθες με φωναξαν στα γραφεια για τα Σαββατα που δουλευουμε μου ειπαν πως

πλεον αντι να περνουμε ρεπο θα δουλευουμε τζαμπα χωρις να βαραμε καρτα

:shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:~x(~x(x_x

ΤΡΑΓΙΚΟ! ΑΙΣΙΧΤΙΡ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ, για μπάτσες ειναι όλα τα γουρούνια, εκμεταλευονται την κρίση για να τσεπωνουν ακομη περισσότερα λεφτά χρησιμοποιώντας δούλους! Ετσι κάνουν και σε μας, μας φωνάζουν μέσα, μας λένε πρώτα ότι η εταιρεία έχει αποφασίσει περικοπές προσωπικού για να χεστούμε επάνω μας και μετά μας λένε ξέρετε θα δουλέυετε υπερωρίες και Σαββατοκύριακα αλλά δεν θα πάρετε φράγκο! Ουστ ρε καριολιδες!!! Θα ερθει ο καιρός που θα σας φάμε ζωντανούς ρε αφού δεν θα έχουμε να φάμε τίποτα άλλο!!! Αχ τα νευρα μου πρωί πρωί... Καλά κάνω και γκρεμοτσακίζομαι απο την Ζιμπάμπουε... :-??

Παιδιά συγνώμη για το ξέσπασμα, πραγματικά ειμαι φρικαρισμένη με τα εργασιακά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ελευθερεια τι να πεις οτι και να κανουμε παντα απο κατω θα μας εχουν και δεν μπορουμε

να μιλησουμε γιατι μας λενε αν θελετε αν δεν θελετε στο καλο αλλοι τοσοι περιμενουν απο εξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πούμε κι εμείς τότε ρε συ Έρη????, εσύ τουλάχιστον την κάνεις, για αλλού και λογικά με καλύτερες συνθήκες εργασίας.

Αλίμονο από ‘μας……

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα ο αντρας μου εχει λυσαξει να παμε Γερμανια πριν γνωριστουμε ειχε μαγαζι εκει και

πηγαινε παρα πολυ καλα και μολις γνωρισε εμενα το παρατησε και ηρθε εδω και τωρα μου λεει ετσι οπως πανε τα πραγματα μας κοβω να πηγαινουμε εκει...

Αμα φτασουμε στο σημειο να δουλευουμε τζαμπα εννοειτε οτι θα φυγουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου.

Βασούλα ευτυχώς δεν ήταν απόλυση. Κάτι είναι και αυτό. Αλλά και αυτό με τα ρεπό;; Τι πίκρα!!! Καλά λέει η Ερη, αλλά είναι δυστυχώς λίγοι αυτοί που έχουν την δυνατότητα να την κάνουν από το κωλοχανίο!!!! Όσο για τον πόνο να πας όπωσδήποτε στο γιατρό δεν υπάρχει λόγος να ταλαιπωρείσε έτσι. Να μας πεις νεα όταν πας εε;; Αντε περαστικούλια.

Βικακι μου, είδες όλα καλά με τον Χαρούλη. Αντε να ανέβεις και εσύ λιγάκι.

Τι να σας πω για μενα βρε κοριτσάκια μου. Πήγα εχθες στον παθολόγο να με ακροαστεί μήπως εχω τίποτα ακροαστικά και κάνω κάθε απόγευμα πυρετο και μου είπε να πάω σε νοσοκομείο να με δει πνευμονολόγος :shock::shock: γιατί έχω πολύ βρασιμο. Πηρα έναν πολύ καλό μου φίλο που κανει ειδικότητα στον Ευαγγελισμό ως πνευμονολόγος και θα πάω τη Παρασκευή το πρωι να με δουν. Τι να πω και μη χειρότερα. Ούτε ξέρω τι έχω και κάνω μόνο κάθε απόγευμα δέκατα ελπίζω να μην έχω τίποτα βροχικά και μου αφήσει κανένα κουσούρι :?:? . Αντε να δουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη δουλιτσα Ασπα...

Καλημερα Φλωριανα ναι σημερα θα παω να το κοιταξω αρκρ=ετα το επαιξα δυναμικη δεν

αντεχω αλλο...

Και εσυ χαλια ε?Τι πραγμα ειναι αυτο μια τα παιδια μας μια εμεις αντε να δουμε...

Τελικα οταν ανοιξες το Νο7 οντως ειχες δικιο επρεπε να βαλεις αρρωστουλες οχι τρελλομανουλες :D

Περαστικα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα να πανε ρε Βασούλα και ειπα και εγω ότι το 2011 θα εχει λιγότερες αρρώστιες απο το 10'. Τι το θελα και μίλαγα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se ola ta arrwsta kai mi koritsakia!!ti mou kanete?

flwrianaki to leges den to leges otan exeis paidakia eipame..oi arrwsties pane paketo!prosekse to auto me sena giati oi loimwkseis tou anapneustikou therizoune!!!perastikoulia sas!!

bikaki mou pali kala pou ton prolaves to xarouli!!eisai kalutera simera?perastika sas ki esas!

bikoulini pou eisai?piges elika gia kafe?eisai kalutera?

tonaki28 anupomonw gia simera..ontws..na nai ola kala..mono auto!

eleni kalws mas irthes!!eimai i iwanna 24 xronwn exw to xari 3 etwn kai eimai egguos sto 2o.

vasw mou poso m@lakes kai ekmetaleutes exoune ginei oloi??ti na pw?makria apo ta xeirotera!ante na mas peis nea ki apo to giatro...

aspaki doulitsa e??ta mikra sou kala?

eraki mou kalo..eides ti xwra(k@loxaneio) afineis pisw sou??ti na pw?ta neura mou!

filakia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλοι την τρελοπαρέα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είμαι στην δουλειά όπως πάντα.........................................

Από την μια λέω μπλιαχ και από την άλλη λέω ευτυχώς που είμαι εδώ.

Εγώ είμαι μόνη μου και δεν με έχει πιάσει η κρίση.

Όχι ότι δεν έχουμε μουρμούρες αλλά είναι λογικό αφού δεν είμαστε όπως πέρισυ.

Τι να κάνουμε όμως εγώ λέω συνέχεια: Μακάρι τα μόνα προβλήματα που θα έχουμε στην ζωή μας να είναι τα οικονομικά. Να μας κλείσουν φυλακή αποκλείεται :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: οπότε δόξα το Θεό να λέμε :roll::roll::roll::roll::roll::roll: .

Κάποια με ρώτησε για το όνομα μου είναι ΡΙΑ και Ανδριάνα είναι της μικρής μου.

Χθες με έκανε πολύ υπερήφανη δεν ξέρετε πόσο χάρηκα.

Της λέω Ανδριανούλα είναι αργά και ώρα για ύπνο αν θέλεις να σου γεμίσω την μπανιέρα για μπανάκι να μαζέψεις το δωμάτιό σου. Εντάξει μανούλα μου είπε. Και δεν θα το πιστέψετε το μάζεψε όλο και τα έβαλε όλα σωστά στην θέση τους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P

Μου ήρθε να πάρω τηλ όλο τον κόσμο και να το πω δεν ξέρω αλλά μου φάνηκε πολύ παράξενο γιατί τα έβαλε όλα σωστά.

Περαστικά σε όλες και σε όλα τα παιδάκια..........

Φιλιά.....................................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ερη, Joanaki , Ρία!!!

Δεν θα το αμελήσω Εράκι μου. Εχω κλείσει ραντεβού για σπιρογράφημα τη Παρασκευή το πρωί στον Ευαγγελισμό, να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τωρα ξυπνησα η ακαματααααα :D:D:D:D απο κεφι ντεμι το μεσημερι θα παμε σε μια φιλη μου πουεχουν επετειο κ θα μαγειρεψουμε ο νικακος μου!!!!!!!!!!!!!!!!

σας φιλω ολες!!!!!!!!!!!!11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όόόόλα τα κορίτσια κ περαστικά στις αρρωστούλες τις παρέας.Συγνώμη αλλά δεν σας θυμαμαι όλες μια-μια :oops::oops::oops::oops: υπόσχομαι να σας μάθω όμως!

ΡΙΑ σου στελνω κ απο δω την καλημέρα μου κ τα :-*:-*:-*:-*:-* .

να εχετε όλες μια υπέροχη μερα με μια υπέροχη διαθεση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τωρα ξυπνησα η ακαματααααα :D:D:D:D απο κεφι ντεμι το μεσημερι θα παμε σε μια φιλη μου πουεχουν επετειο κ θα μαγειρεψουμε ο νικακος μου!!!!!!!!!!!!!!!!

σας φιλω ολες!!!!!!!!!!!!11

αντε να ανεβαίνουμε σιγα σιγα!ελα να βλέπω κεφια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ελενη καλημερα βασω....

κ να θες να ανεβεις με αυτη τη μουνταδα του καιρου μπορεις???

κοριτσια ξερετε απο ονειρα ειδα οτι μου σπαναν τα νερα χωρις να δω οτι ειμαι εγκυος βεβαια κ ειμουνα μονη λεει κ ετρεχα σε μια λεωφωρο λεει για να παω να γεννησω κ εφτασα βρηκα το γιατρο μου κ γενησα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ για να σας φτιάξω την διάθεση θα σας πω ένα τραγουδάκι που είναι το αγαπημένο μου και το αφιερώνω στο μπουμπουκάκι μου............

Απέναντι σου εγώ για ώρες να κοιτώ Ποτέ δεν έχω ξαναδεί κάτι πιο όμορφο Απέναντι σου εγώ για ώρες να απορώ Άραγε υπάρχει πιο πολύ απ' όσο σ' αγαπώ Αν Θεός γινόμουν για λίγο Θ"αλλαζα πολλά δε σου κρύβω Ένα όμως θ' άφηνα ίδιο εσένα αγάπη μου Απ' το Α ως και το Ω δημιούργημα είσαι μέγα Άραγε ο Θεός τι να είχε δει Και τον έκανε να σε εμπνευστεί Απέναντι σου εγώ να σου χαμογελώ Δεν κρύβεται η χαρά μου Που είσαι εδώ κοντά μου Απέναντι σου εγώ τι τέλεια περνώ Θεός αισθάνομαι κοντά σου στον ουρανό πετώ Αν Θεός γινόμουν για λίγο Θ"αλλαζα πολλά δε σου κρύβω Ένα όμως θ' άφηνα ίδιο εσένα αγάπη μου Απ' το Α ως και το Ω δημιούργημα είσαι μέγα Άραγε ο Θεός τι να είχε δει Και τον έκανε να σε εμπνευστεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ Βάσω όλο ήθελα να στο πω και όλο το ξεχνάω ο γιος σου είναι το απόλυτο αρσενικό. :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Πολύ αντράκι μακάρι να μου φέρει έναν τέτοιο γαμπρό η κόρη μου. Γιατί της το έχω πει να είναι έξυπνη να είναι ο άνδρας πιο μικρός από εκείνη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...