Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια είμαι στη δουλειά και κρυώνω, βάζω θερμόμετρο και έχω 38 :shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o:evil::evil::evil::evil: . ΟΧΙ ΠΑΛΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πρέπει να έχω ακροαστικά θα πάω το απόγευμα στο γιατρό. Σίγουρα θα μου δώσει αντιβίωση :?:? . Πέρνω και αντιφλεγμονώδη για τα πόδια μου, που έχω χονδροπάθια :shock::shock: . Εκρηξη θα γίνει στο στομάχι μου!!!! Αντε πάλι από την αρχη!!!! Ωπα κέφια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε φλωριαννα μου περαστικα σου!!!!!!!!!!!!

εγω παντως δεν εχω προβλημα αν δεν κολλαει προ παντων κ επειδη λεω να βγω καμια βολτα αν ολα οκ γιατι θα φρικαρω!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τον εξετασε λιγο φλεματακι εχει αλλα ολα οκ αυτια λαιμος μυτες ολα

σου ειπε να του βαζεις ορό η να κανεις κατι αλλο σαν πρόληψη?η θα περασει μόνο του?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα ευτυχως ο μικρος ειναι σαν το μπαμπα του αρρωσταινουν σπανια κ το ξεπερνανε γρηγορα...

εγω ελπιζω να ανεβω που θα παει ακομα τιποτα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!

Εχω 2 μερες να μπω και αγανακτησα να σας διαβασω! :o

Ρε παιδια κατι τρεχει με τη σημερινη μερα...ολα στραβα πανε κι εχω κι εγω μια διαθεση...αστα να πανε! :cry::cry:

Μονο το απογευμα που πηγα σε μια φιλη μου χαλαρωσα και περασα καλα...

Φλωριανα μου τι εγινε με το μικρο; εφαγε σημερα στο παιδικο; Βρε επειδη ειπες οτι ζηταει να φαει και μετα τα φτυνει,μηπως εκανε καμια στοματιτιδσ απο την αντιβιωση γιαυτο δε τρωει;;;; :?

Βικακι ευτυχως που δεν εχει τιποτα σοβαρο ο Χαρουλης! :P εφτιαξε καθολου η δια θεση σου;;; :(

Βασουλα τι εγινε τελικα με τη δουλεια;;;τι σε ηθελαν;;; :huh:

Ελενη καλως ηρθες!!! :D Ειμαι η Τονια 30 χρονων,εχω ενα παιδακι τον Αλεξανδρο που ειναι 2 χρονων και ειμαι εγγυος το 2ο στη 35η εβδομαδα..Δεν εχουμε ξαναμιλησει νομιζω αλλα σα να σε θυμαμαι..απειχα βλεπεις και πολυ καιρο απο το μαμμυ.. :roll:

Τζοαννακι αντεεεεεεε!!!!!αγωνιουμε για αυριο!!!!! :lol::lol::lol:

Ανδριαννακι ετσι χαρουμενο να εισαι παντα κι ας απορουν μερικοι!!!:lol:

Ανδριανακι2 τελικα εσενα λενε ετσι ή τη κορη σου;;;και ποσο χρονων εισαι βρε κι εσυ και φαινεσαι τοσο μικρουλα;;; :D

Βικουλινι πηγες τελικα πουθενα να ξεσκασεις λιγακι και να ανασυγκροτηθεις;;;Εισαι καλυτερα;; :roll:

Ερη,Ασπα κι οποια αλλη ξεχναω :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη καλως ηρθες!!! :D Ειμαι η Τονια 30 χρονων,εχω ενα παιδακι τον Αλεξανδρο που ειναι 2 χρονων και ειμαι εγγυος το 2ο στη 35η εβδομαδα..Δεν εχουμε ξαναμιλησει νομιζω αλλα σα να σε θυμαμαι..απειχα βλεπεις και πολυ καιρο απο το μαμμυ.. :roll:

*

καλημέρα.με το καλό να έρθει το μωράκι σου κ να είναι γερό!οχι,δεν εχουμε ξαναμιλησει αλλα δεν ειμαι κ τοσο παλια εδω.τον αυγουστο έγινα μελος.τελοσπάντων.πολλα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...

Τελικα εχθες με φωναξαν στα γραφεια για τα Σαββατα που δουλευουμε μου ειπαν πως

πλεον αντι να περνουμε ρεπο θα δουλευουμε τζαμπα χωρις να βαραμε καρτα οτι να ναι

για να μην μας πληρωνουν απορω δεν φοβουνται μην τους κανουν ελεγχο τι να πω συμφωνησα

απο το να μας διωξουν αυτο θα κανουμε ειπαν πως δεν θα ειναι για παντα ετσι....

Κατα τα αλλα εγω ειμαι χαλια με το ζορι ηρθα στην δουλεια ουτε το σαλιο μου δεν μπορω να καταπιω

απο το πειον μολις σχολασω θα παω νοσοκομειο γιατι δεν νομιζω να ειναι μονο το δοντι ολο το βραδυ

δεν κοιμηθηκα...προσπαθω να αντεξω μεχρι να σχολασω.

Την καλημερα μου και στις υπολοιπες....

Βικυ τελικα ο χαρακης ολα καλα, εσυ ελπιζω να ξυπνησεις σημερα με καλυτερη διαθεση :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...