Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΣΠΑΚΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!

ΒΑΣΩ ΜΟΥ ΘΥΜΗΖΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΑ ΣΕ ΕΝΑ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΘΕΡΜΑΝΣΗ ΕΙΧΑ ΞΥΛΙΑΣΕΙ Κ ΚΟΙΤΑΖΑ ΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΝΑ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΒΛΕΠΕ ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΠΙΤΙ!ΟΠΟΤΕ ΔΕΣ ΤΟ ΘΕΤΙΚΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΒΟΥΝΟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΕΚΑΝΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΣ!!! :lol:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΒΙΚΑΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΝΥΧΑΡΕΣ ΣΟΥ!!!!ΕΤΣΙ ΤΑ ΕΙΧΑ Κ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΡΑ ΑΝ ΤΑΒΑΨΩ ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΦΩ ΚΑΘΟΛΟΥ!!ΝΑ ΜΗ ΧΑΛΑΩ Κ ΤΑ ΜΑΝΟ :lol::lol::lol::lol: ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΧΑΛΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΗ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΩ ΜΟΥ ΘΥΜΗΖΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΑ ΣΕ ΕΝΑ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΘΕΡΜΑΝΣΗ ΕΙΧΑ ΞΥΛΙΑΣΕΙ Κ ΚΟΙΤΑΖΑ ΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΝΑ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΒΛΕΠΕ ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΠΙΤΙ!ΟΠΟΤΕ ΔΕΣ ΤΟ ΘΕΤΙΚΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΒΟΥΝΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΕΚΑΝΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΣ!!!

Α τοτε δεν εχω παραπονο...Μια χαρα ειμαι αν εξαιρεσουμε το κρυο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια λογικα θα εχει γεννησει το λενακη μας...

λενακη να σας ζησει ο παιδαρος...καλη λοχεια να εχεις!!!!

περιμενουμε νεα σου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικοοοοοοοοο!!!!βρε κουτσομπολες ποτε γραψατε 4 σελιδες??? :shock::shock::lol: δεν προλαβα να τα διαβασω ολα!!!τι κανετε???

περαστικα σε οσες ειναι αρρωστουλες!

σημερα λεω να ξεκινησω να φτιαχνω ενα παζλ 1000 κομματιων!!εχω λυσσαξει!! :lol::lol:

θα με βοηθησει κ ο σπυρος φυσικα,γιατι θα με παρει κανα εξαμηνο!!! :lol:

λενα μου να σας ζησει το αντρακι σας!!!!καλη λοχεια κ περιμενουμε να μοπεις γρηγορα να μας πεις νεακια!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπημενη χαρας την υπομονη σου ο νικος με το πατερα μου καθονται κ φτιαχνουν εγω ουτε ενα κομματι δεν βαζω...

εμενα μάρεσουν κατι παιδικα που ειναι μεγαλα κομματια κ λιγα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα να σας ζησει περιμενουμε νεα.

καλοριζικοοοοοοοοο!!!!βρε κουτσομπολες ποτε γραψατε 4 σελιδες??? δεν προλαβα να τα διαβασω ολα!!!τι κανετε???

περαστικα σε οσες ειναι αρρωστουλες!

Καλως την το μνμ σου το πήρα αλλα δεν μπηκα ακομη να σε βρω μαλλον αυριο

η φωτο σου με τα τρια παιδια σου μου αρεσει πολυ ειδικα εσυ που φαινεσαι τοσο ευτυχισμενη :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αλλα δεν μπαινω συχνα απο την δουλεια μου εχουν κλειδωμενη την σελιδα

και μπαινω που και που οταν πηγαινω στο μαγαζι του αντρα μου αν εχεις στειλε μου

να σε βρω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΡΙΑΝΑΑΑΑ ΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΜΕΡΕΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ!Η ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΦΑΙΝΕΣΕ ΠΑΝΕΥΤΥΧΗΣ!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΕΥΧΟΜΕ!!!

ΜΑ ΤΟ ΛΕΝΑΚΙ ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;;ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕ ΕΙΣΑΓΩΓΗ;;Κ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΗΤΑΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ;;;ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑΧΕΙ

ΛΕΝΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!!

ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΘΑ ΣΕ ΚΑΤΟΥΡΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με κολακευετε βρε κοριτσια κ θα το παρω πανω μου!!! :lol::lol::lol:

ααα βικυυ εγω τρελαινομαι για παζλ!!!!εχω κατι μερες που λυνω με τον νικολα παζλ με 70-100 κομματια κ τωρα εχω κανει ολοκληρο χωρο στο τραπεζι του σαλονιου ν'απλωσω το δικο μου!!!με κολασε!!!!εχω λυσει με τον σπυρο κ μια ξαδερφη του παζλ με 2.500 κομματια!!!εγω με λιγη βοηθεια α['τον σπυρο ενα παζλ 1.500 κ τωρα παμε για 1000!!!ολο κ κατεβαινουμε!!!σαν μυρμηγκια ειναι τα κομματια!!!!εχω κ στραβομαρα!!ωραια θα περασουμε!!!οταν πρωωωταααα ο θεος το τελειωσω,που θ'αργησω νομιζω,θα βαλω φωτο!!χιχι!!!κ ο σπυρο μου τρελαινεται για παζλ!!!αλλα ετσι κ μας πιασει η βαρεμαρα,μπορει να το αφησουμε στη μεση κ κανα διμηνο!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πηρα το μνμ σου θα ψαξω να σε βρω :)

Αντριαννα χαρας στην υπομονη σου εγω με τα παζλ δεν τα παω και πολυ καλα.

Εκανα τον καφε μου και ναι επιτελους σιγα-σιγα αρχχισε και το στρωνει εδω οποτε το βραδυ που θα πεσει και αλλο η θερμοκρασια λογικα κατι θα γινει :D

Οπως βλεπετε δεν χανω την ελπιδα μου

Αντε αλλη 1,5ωρα και σχολάω :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο το καινουριο θεματακι μας Τρελοκοριτσα!!!! :D

Μπηκα σημερα πρωτα στο τρενακι και εβγαλα τα ματια μου να τις διαβασω και μπαινω κι εδω και δε πατε πισω!!!!! Με εστραβωσατε σημερα την ερμη!!!! @-):lol:

Πως πατε οι αρρωστουλες;;;Βικακι ο βηχας;;;

Ανδριανα κι εγω τρελαινομαι για μεγαλα παζλ!!!!Εχω φτιαξει 2 των 2000κομ φανταστικα και τα εχω κορνιζαρει! ;) Αλλα πολυ ακριβο χομπι ρε παιδια...150 ευρω καθε φορα για το κορνιζομα κι αλλα 50 τουλαχιστον τα παζλ με το μακετοχαρτο τη κολλα κτλ... :?

Το Λενακι μας γεννησε μαλλον ε;;;; Αχ να της ζησει ο κουκλος της και να τον καμαρωνει παντα!!! :x Ελπιζω να καταφερει να μπει συντομα να μας πει νεα! :P

Βικουλινι ναι με καισαρικη αλλα δε ξερω γιατι...κι οντως αυτο με το κατουρημα!!!!!! :lol::lol::lol: Ποσες φορες τη πατησα με τον Αλεξ!!!!! :lol::lol::lol:

Ωχ μαλλον ξυπνησε ο μαγκας!!!! φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...