Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσαρες τι κανετε?

Παλι δουλεια δεν μπορω να ξυπνησω σας διαβασα κιολας γιατι εχω να μπω

απο το Σαββατο(πρωι)...

Δεν θυμαμαι και πολλα γιατι ακομα δεν ανοιξε καλα το ματι..

Βικυ ειδα πως περασες τελεια μπραβο!!

Τονια τα καδρακια σου πολυ ωραια αμα πιανουν τα χερια οπως λεει και η

Ανδριανα κανεις πολλα και εγω δεν μπορω με τιποτα να κανω τετοια :)

Κοιμαστε ε?Τι ωραια ζηλευω... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΒΙΚΑΚΗ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;;ΝΕΥΡΟΠΟΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΧΤΕΣ ΤΟ ΠΑΘΕΝΩ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΥΝΗΣΩ...ΕΧΩ ΠΑΕΙ Κ ΣΕ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ..

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΑΝΤΕ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ!!

ΒΑΣΩ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Καλημέρα Βάσω εγώ ξύπνησα για τα καλά γιατί ήρθε πρωι πρωι η πεθερά μου στο σπίτι και καταλαβαίνεις τι ωραία που ξυπνάω κάθε πρωί.

Ευτυχώς σήμερα που δεν δουλευω απόγευμα. Πρέπει όμως μόλις σχολάσω να πάω να πληρώσω λογαριασμούς :oops::oops::oops::oops: .

Οι ωραίοι έχουν χρεή :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Άρα εμείς πρέπει να είμαστε πολύ ωραίοι :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!ΒΙΚΑΡΑ ΚΑΙ ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΩ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΩ :cry::cry::cry::lol::lol::lol:

ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!ΑΣΕ ΠΙΚΡΑ ΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια

Καλημέρα Βάσω εγώ ξύπνησα για τα καλά γιατί ήρθε πρωι πρωι η πεθερά μου στο σπίτι και καταλαβαίνεις τι ωραία που ξυπνάω κάθε πρωί.

Το καλυτερο ξυπνημα κανεις σε ζηλευω(πλακα κανω) :D

Οι ωραίοι έχουν χρεή

Εμεις να δεις ποσο ωραιοι ειμαστε και τωρα που θα παρουμε δανειο για σπιτι θα γινουμε ακομα πιο ωραιοι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεεραααα κοριτσακιαα!!!!τι κανετε??

ολες ωραιες ειστε βλεπω!!κ γω ωραια ειμαι..μην μεινω απ'εξω!!!βασικα νομιζω οτι ολη η ελλαδα μες την ομορφια ειναι τον τελευταιο καιρο!!πολυς ανταγωνισμος ομορφιας!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ασπα το ειχε η μερα σημερα και εμενα με πλακωσε το παπλωμα και αργησα

να σηκωθω το καλο ειναι οτι δουλευω στο απεναντι χωριο και ετσι μεσα σε 10λεπτα ηρθα...

Και τωρα ξενερωσα ηταν η σειρα μου το προηγουμενο σαββατο να δουλεψω και το εκανα τωρα μου ειπαν για να ερθει στα ισια του το προγραμμα θα πρεπει να δουλεψω και αυτο το Σαββατο μας εχουν κανει μπαχαλο και δεν μπορουμε να μιλησουμε για να μην μας διωξουνε ελεος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mirlitsa εγώ δουλευω 8.30 και το σπίτι μου είναι πολύ κοντά στην δουλειά μια μέρα με παίρνει ο ύπνος και με παίρνει τηλ ο άνδρας να με ξυπνήσει στις 8,20 και μετά (είναι οδηγός στα λεωφορεία) με βλέπει στον δρόμο 8,25 και είχε σκάσει στα γέλια που έτρεχα σαν την τρέλλη :lol::lol::lol::lol::lol:

Βάσω αφού μπορέσατε και πήρατε δάνειο μην μιλάς καθόλου :roll::roll::roll:

Βικουλίνι δεν είμαι μόνο ότι είναι πίκρα είναι ότι έρχονται και κάθε μήνα σαν την περίοδο και χωρίς καθυστέρηση :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τα πολλά -πολλά βέβαια έφτασα 8:20...έβαλα κρέμα προσώπου στο ένα φανάρι και στο επόμενο βάφτικα ολίγον!!!!! χαχαχαχα....πλάκα είχε....ευτυχως δεν με κατάλαβε κανείς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia!ax koritsakia mou ti suzitisi piasate gia logariasmous??ax afiste ta!!!olos o kosmos xalia!!tespa...

bikoulinaki tha den thelw na eisai etsi...gia pare ta panw sou..!exeis tin ugeia sou ki esu kai ta paidakia sou..kai osoi agapas!des tin thetiki pleura giati tha trelatheis sto telos!!simera einai mia kainouria mera..

vasw,antriana,aspa kali doulitsa koritsakia!!!

va

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Τι κάνετε;;; Εμεις νομίζω είμαστε λίγο καλύτερα!!! Όμως βρε κορίτσια μου χριάζομαι τη βοήθειά σας. Ο μικρός μετά την ίωση που πέρασε δεν τρώει τίποτα!!!!! Έχει να φάει κανονικά από την περασμένη Τετάρτη :shock::shock: . Ζητάει να φάει αλλά μόλις το βάλει στο στόμα του το φτύνει κατευθείαν!!!!! Δεν ξέρω τι να κάνω βρε κορίτσια. Εχω ανυσηχήσει πραγματικά. Το απόγευμα θα πάρω τηλ τον παιδιάτρο. Σχολείο δεν τον έχω στήλει ακόμα γιατί φοβάμαι μην ξανακολλήσει τίποτα και έχουμε χειρότερα. Τι στο καλό να κάνω;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera flwrianaki!ki emeis me krema kai gala tin vgazame oso itan arrwstos...den mporei to kaimenaki..einai kataponimeno..pou oreksi gia fai!pare til to giatro..alla den nomizw na sou pei tipota..!afou einai etsi ti na ton kaneis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...